Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Kurš var izstāstīt kāpēc ūdens līmenis tā vislaik lēkā.pa naktī auksa pa dienu lejā.

nipijs38, 5.septembris 2019, 10:06


Dēļ vēja ātruma.
5.septembris 2019, 10:10 | links
 
Kurš var izstāstīt kāpēc ūdens līmenis tā vislaik lēkā.pa naktī auksa pa dienu lejā.
5.septembris 2019, 10:06 | links
 
Uz rītdienu nesanāca sarunāt transportu, centīšos piektdien no rīta tikt...

MT9, 4.septembris 2019, 23:14


Man rīt vajadzētu pastrādāt, 5dien uz laukiem, kādu brītiņu būs jāliek miers Babītei, 6dien būs laba cope spriežot pēc prognozēm.
4.septembris 2019, 23:27 | links
 
Uz rītdienu nesanāca sarunāt transportu, centīšos piektdien no rīta tikt...
4.septembris 2019, 23:14 | links
 
[quote=583562]nu švaki, ja salīdzina ar vakardienu.

skutans, 4.septembris 2019, 22:57
Šodien braucu gar Babītes ezeru uz laukiem, redzēju, ka pūš salīdzinoši normāls vējelis un nodomāju, ka cope būs krietni labāka kā vakar , bet, laikam, kļūdījos :)

MT9, 4.septembris

Tur kur devāmies, vienmēr ir bijs interesanti, bet šoreiz tik tukšie enkuri ar vien vārgu uzsitienu, dīvaini, pārbraucām uz otru vietu, tiesa vēlāk, pēc 18:00, izskatījās kā vajadzētu būt, bija interesantāk. Vai nu tiešām zive bij tik neaktīva, vai nemaz nebija tur, vai nu nemācējām pierunāt, šo es tajās 2h kurās nekā nebija, tā arī nesapratu šoreuz...
4.septembris 2019, 23:12 | links
 
nu švaki, ja salīdzina ar vakardienu.

skutans, 4.septembris 2019, 22:57

Šodien braucu gar Babītes ezeru uz laukiem, redzēju, ka pūš salīdzinoši normāls vējelis un nodomāju, ka cope būs krietni labāka kā vakar , bet, laikam, kļūdījos :)
4.septembris 2019, 23:03 | links
 

Slinkums jau rakstīt...
, pēc 15:00 ar kolēģi iebraucām ezerā no Ezerkrastu bāzes. Sākums skumīgs, pa kādam asarītim , pārbaudītajās vietās klusums. Vēlāk ,ap 18:00 pārbraucām uz rezerves variantu, tur pamazām kkas sāka grabināt, beigu beigās 2 mēriņus zem 1.5kg pierunāju, viena bik smukāka pie laivas pārdomāja, glītāks asarēns ar uzmetās 120mm voblerim, grami 400, nu švaki, ja salīdzina ar vakardienu.
4.septembris 2019, 22:57 | links
 
gz888 [04.09.19]: Visas makskeresanas sacensibas ir japiesaka vvd,citadi var sanakt nepatiksanas.Tas taa ,zinaasanai.
Nejauc mērogu un formātu ... latvijas mēroga sacensības organizēt atļauts tikai LMSF, kas to saskaņo ar pašvaldībām un vvd. Privātas sacensības kuras notiek ievērojot makšķerēšanas noteikumus un citus normatīvos aktus nav jāsaskaņo.
4.septembris 2019, 19:25 | links
 
Visas makskeresanas sacensibas ir japiesaka vvd,citadi var sanakt nepatiksanas.Tas taa ,zinaasanai.

gz888, 4.septembris 2019, 19:01

Tā, paliek interesanti. Kurš normatīvais akts to reglamentē? :) Varbūt jāaizstāj vārds "sacensības" ar vārdu salikumu "draudzīga cope ar balvu fondu"? :)
4.septembris 2019, 19:22 | links
 
Tad man jāsēž cietumā,jo katru reizi tomēr ar savu laivas,copes biedru sacensamies,kuram lielaka un vairāk.
4.septembris 2019, 19:22 | links
 
Visas makskeresanas sacensibas ir japiesaka vvd,citadi var sanakt nepatiksanas.Tas taa ,zinaasanai.
4.septembris 2019, 19:01 | links
 
Kas pa sacensībām? :)

29.09 būs no Dalderiem

cupix, 4.septembris 2019, 17:49
Bijušajiem, esošajiem policijas darbiniekiem un dažiem ar šo arodu saistītajiem pārstāvjiem... Par grupas "Озеро Бабитес" mēneša beigās rīkotajiem sačiem biju lasījis, bet es tur nevienu nepazīstu.

MT9, 4.septembris 2019, 17:53


Droši var pieteikties , kas vēlas =) Tās jau ir domātas visiem kas vēlas atbalstīt ezeru un izbaudīt laiku ar līdzdomatājiem.

he he he, Sestdien laikam jāsēž tad mājās :D
4.septembris 2019, 18:18 | links
 
Kas pa sacensībām? :)

29.09 būs no Dalderiem

cupix, 4.septembris 2019, 17:49

Bijušajiem, esošajiem policijas darbiniekiem un dažiem ar šo arodu saistītajiem pārstāvjiem... Par grupas "Озеро Бабитес" mēneša beigās rīkotajiem sačiem biju lasījis, bet es tur nevienu nepazīstu.
4.septembris 2019, 17:53 | links
 
MT9 [35m]: Negribi piektdien sagaidīt? Plānoju no Dūšeļiem laisties.

Dairis333, 4.septembris 2019, 17:39
Man sestdien Babītē nelielas sacensības ieplānotas, tādēļ gribu vienu brīvu dienu starpā, lai nav pārāk nogurdinoši...

MT9, 4.septembris 2019, 17:42

Kas pa sacensībām? :)

29.09 būs no Dalderiem
4.septembris 2019, 17:49 | links
 
Teiksim no fb grupas "озеро бабитес" Andrejs principā bez pāris mēriem nekad krastā neiznāk.
Ezerā iet iekšā kā uz veikalu =)
cupix, 4.septembris 2019, 17:13
Ja atmiņa neviļ, tad ne visas viņa bildēs redzamās līdakas ir noķēris viņš. Dažreiz tas ir vairāku cilvēku kopdarbs, taču vienalga vismaz pārīti viņš pats noteikti noķer. Tur vairāk cits jautājums, ne visi tie, kuri izbrauc krastā tukšā, nemāk noķert mēru. Tagad daudzi panesušies uz Big Bait tēmu, kur, kā zināms, lielāka varbūtība palikt tukšā, toties arī lielāka varbūtība tikt pie metra :)

MT9, 4.septembris 2019, 17:25


Jā , bet arī ar ko ir kopā bijis nav noslēpums ;)
Droši vien ja es ņemtu tikai Jerkbaitu līdz uz ezeru , tad 80% gadījumos neredzētu pat copi , 10% vismaz sajustu kaut ko un tik 10 % reāli ar zivi =)

Jūnijā, Dušeļos , vienam studentam atrādīju pāris mānekļus pret siltu kafiju :D , jo tas redzēja kā es skaldu asarus pie "Sarkanā Jumta"un slīcinu tos, bet viņš copi nav redzējis.
Jūlija beigās tikāmies atkal , biju pateicīgs. Čalis no Jūnija savā auto turēja dāvanu man termo krūzi. Sīkums ,bet patīkami
4.septembris 2019, 17:43 | links
 
MT9 [35m]: Negribi piektdien sagaidīt? Plānoju no Dūšeļiem laisties.

Dairis333, 4.septembris 2019, 17:39

Man sestdien Babītē nelielas sacensības ieplānotas, tādēļ gribu vienu brīvu dienu starpā, lai nav pārāk nogurdinoši...
4.septembris 2019, 17:42 | links
 
MT9 [04.09.19]: Mani mīļie foruma biedri, kurš rīt saules ausmu ieplānojis sagaidīt Babītes ezerā? :)
Negribi piektdien sagaidīt? Plānoju no Dūšeļiem laisties.
4.septembris 2019, 17:39 | links
 
Teiksim no fb grupas "озеро бабитес" Andrejs principā bez pāris mēriem nekad krastā neiznāk.
Ezerā iet iekšā kā uz veikalu =)
cupix, 4.septembris 2019, 17:13

Ja atmiņa neviļ, tad ne visas viņa bildēs redzamās līdakas ir noķēris viņš. Dažreiz tas ir vairāku cilvēku kopdarbs, taču vienalga vismaz pārīti viņš pats noteikti noķer. Tur vairāk cits jautājums, ne visi tie, kuri izbrauc krastā tukšā, nemāk noķert mēru. Tagad daudzi panesušies uz Big Bait tēmu, kur, kā zināms, lielāka varbūtība palikt tukšā, toties arī lielāka varbūtība tikt pie metra :)
4.septembris 2019, 17:25 | links
 
Teiksim no fb grupas "озеро бабитес" Andrejs principā bez pāris mēriem nekad krastā neiznāk.
Ezerā iet iekšā kā uz veikalu =) informācijas protams minimāli no viņa -> skaits , izmantotais māneklis ,bet man šī informācija pilnīgi neko nedod.
4.septembris 2019, 17:13 | links
 
cupix [04.09.19]: P.s atskaite nav sacerējums/ atstāstījums - tam ir domāta tāda sadaļa, kā blogs.

Brencis21, 4.septembris 2019, 12:35
Brenci , tu jau droši vari nelasit.
Interneta forums ir tiešsaistes diskusiju vietne, kurā cilvēki var sarunāties izliktu ziņojumu veidā , kuras bieži ir garākas par vienu teksta rindu.
Es katru reizi cenšos padalīties pieredzē un tie kuriem ir grūtības noķert no mana teksta varētu "izsūkt" informāciju.
Nevis garlaicīgs teksts: zivs ir ezerā.

Skutāns / Dāvis/ MT no CL / Vitālijs /Sergejs / Ķīnietis (no citiem forumiem) prieks lasīt vienmēr viņu atskaites , kā ir gājis ezerā un reāli atspoguļo situāciju kas notiek.
Neticēsi, lasu un ir labi. Tikai katram ,, labi,, ir savs. Tāpēc arī savu viedokli uzrakstiju. Jo arī interesē, kurā ezera pusē, uz kādiem mānekļiem un tehnikā.
:)
4.septembris 2019, 17:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager