Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Mani mīļie foruma biedri, kurš rīt saules ausmu ieplānojis sagaidīt Babītes ezerā? :)
4.septembris 2019, 17:06 | links
 
Atskaites visas interesantas,lielākā daļa vispār neko neraksta vai arī neko nemāk noķert...laikam kauns rakstīt!
Vakar Babītē dažiem bijusi ļoti laba cope!tajā pašā laikā var teikt tajā pašā ūdenī Gātē bij pilnīgs klusums....vai arī mēs kas "arām" Gāti nemācējām neko noķert...viela pārdomām!
4.septembris 2019, 16:42 | links
 
cupix.loti laba atskaite.gan emocionala gan pats process izgaismots.
4.septembris 2019, 16:22 | links
 
Ja vienkāršo tad vidējam Latvietim vienmēr ir kaut kas slikti, nu ja kādam nepatīk lasīt nu tad lai nelasa - nav spiesta lieta, jeb baidās ka pirksts salūzīs scroll lietojot :) , ja grib cepties un kasīties ir citas sadaļas kā piemēram: "Ekonomika un politika".
Zinu cilvēkus, kas lasa arī šo sadaļu, bet vairāk neko neraksta tieši dēļ visādiem indivīdiem, kas mēģina nodirst* vai kasīties.

Atskaite vai atstāstījums katram sanāk pa savam, tak nebijām visi teicamnieki Latviešu valodā un literatūrā! Blogu ar forumu nevajag jaukt - blogs ir individuāli pieraksti, forums ar tēmu ir kur cilvēki dalās vienā vietā par noteiktu tēmu.
4.septembris 2019, 15:02 | links
 
Man darbā pietiek telefon sarunu , tāpēc kad braucu uz copi principā izmantoju tikai ,lai apskatīties laiku un lai ārkārtas situācijā esmu sasniedzams. Tālu paslēpts iekšējā kabatā =)
4.septembris 2019, 14:30 | links
 
P.s atskaite nav sacerējums/ atstāstījums - tam ir domāta tāda sadaļa, kā blogs.

Brencis21, 4.septembris 2019, 12:35

Brenci , tu jau droši vari nelasit.
Interneta forums ir tiešsaistes diskusiju vietne, kurā cilvēki var sarunāties izliktu ziņojumu veidā , kuras bieži ir garākas par vienu teksta rindu.
Es katru reizi cenšos padalīties pieredzē un tie kuriem ir grūtības noķert no mana teksta varētu "izsūkt" informāciju.
Nevis garlaicīgs teksts: zivs ir ezerā.

Skutāns / Dāvis/ MT no CL / Vitālijs /Sergejs / Ķīnietis (no citiem forumiem) prieks lasīt vienmēr viņu atskaites , kā ir gājis ezerā un reāli atspoguļo situāciju kas notiek.
4.septembris 2019, 14:26 | links
 
Krishs_KG [04.09.19]: Pēc vakardienas emocijām nolēmu ka ka būs perfekts rīts šodien un perfekts rīta cēliens , modinātais uz 04:00 , lai ap 05:00 būtu ezerā un 06:15 pilnā gatavībā startēt.

Vakardienas vakara cope vienkārši perfekta.
Iebraucu ezerā ap 17:30 . Pirmais metiens pie laivais (2-3m) , māņticība , ka pirmajā metienā trāpās , tad droši vien vairāk nekā arī nebūs.
Velku mānekli ārā no ūdens un jau skatos kur mest un pēķšņi zaudēju līdzsvaru un gandrīz izkrītu no laivas. Makšķerkāts sasvērās un virsū karājas 55cm līdaks... Vot tev surprize!! Izleca no ūdens jau kad māneklis bija stabili 10-20cm no ūdens virsmas.
Pastrādāju minūtes 15 un piekabinu vēl 2 zīmuļus (30-40cm uz aci) . Paņemu asaru kātu rokās un "eldarado" katrā iemetienā asaris vai tičoki. Saskaitīju līdz 40 un pietiek , laiks meklēt līdakas..
Izbraucu uz atklātu ūdeni vietām salasu pa kādam asarim un vēl 3 zīmuļus.. saprotu ka visa līdaka stāv zālē pie puduriem vai kaktusiem. Dodos uz tuvāko točku un redzu plunķšķi , pēc pāris minūtēm turp pat netālu vēl vienu ...
Metiens , lēna animācija , sitiens , IR!!!!! Jūtu kaut ko velku makanu . Pievelku klāt , knapmērs aptinies ap žaunu vāku ar pavadu un salasījis pa ceļam zāles... brrrrrr! Pastāvu turp (+- 300m ) vēl 2 mērus izvelku 60/63 . Tā kā strauji tuvojas vakars un pa tumsu nav vēlmes palikt lēnu garu velkos uz bāzees virzienu. Pa ceļam šur tur pa kādam vienam otram asarim salasu.
Un te vakara kulminācija , velku smuku strīpaino pie laivas un mēģinu uztaisīt bildi , lai palielīties ar to ka jaunais māneklis strādā perfekti! Blīķšķis , frikcions, telefons laivā. Sākas cīņa , tikmēr es cenšos pacelt telefonu tā lai no enkura satecējušais ūdens netrāpa uz laivas dibena guļošā telefona.
Pēc neilgas cīņas 4.200(zaļā) +150(asaris)laivā.
Atlaižu pirmo , atlaižu otro ūdenī. Visam šim pa vidu kamēr cīnījos ar līdaku 5 neatbildētie zvani. :D :D Pilns combo. Cope ir jābeidz , jāpalīdz netālu no ezera noplīsušam draugam ar auto.
Rezumē, kā copi iesāksi tā arī pabeigsi!

Ak jā , par šodienas copi... modinātājs uz 04:00 , bet pamodos pēc 09.00 , jo tomēr telefonā ūdens trāpija un vairs ieslēgt nevaru!

Cope ir interesanta un dārga!

cupix, 4.septembris 2019, 11:59

Pēc kaujas jau visi gudri, bet...

Telefonam var atrast caurspīdīgu, "ūdensnecaurlaidīgu" maciņu, ko var ērti pakārt kaklā. Var bildēt caur maciņa plēvi, un neuztraukties, ka telefons ielidos ūdenī.
Ir šāda versija, bet aukstā laikā caur to plēvi grūti,, iedarbināt,, kameru un tomēr ja ko skaisti grib nobildēt, jāizņem no tā maka. Skatijos var pasūtīt arī cietos korpusus, bet tas jau pavisam cits stāsts. :)
4.septembris 2019, 14:18 | links
 
Pēc vakardienas emocijām nolēmu ka ka būs perfekts rīts šodien un perfekts rīta cēliens , modinātais uz 04:00 , lai ap 05:00 būtu ezerā un 06:15 pilnā gatavībā startēt.

Vakardienas vakara cope vienkārši perfekta.
Iebraucu ezerā ap 17:30 . Pirmais metiens pie laivais (2-3m) , māņticība , ka pirmajā metienā trāpās , tad droši vien vairāk nekā arī nebūs.
Velku mānekli ārā no ūdens un jau skatos kur mest un pēķšņi zaudēju līdzsvaru un gandrīz izkrītu no laivas. Makšķerkāts sasvērās un virsū karājas 55cm līdaks... Vot tev surprize!! Izleca no ūdens jau kad māneklis bija stabili 10-20cm no ūdens virsmas.
Pastrādāju minūtes 15 un piekabinu vēl 2 zīmuļus (30-40cm uz aci) . Paņemu asaru kātu rokās un "eldarado" katrā iemetienā asaris vai tičoki. Saskaitīju līdz 40 un pietiek , laiks meklēt līdakas..
Izbraucu uz atklātu ūdeni vietām salasu pa kādam asarim un vēl 3 zīmuļus.. saprotu ka visa līdaka stāv zālē pie puduriem vai kaktusiem. Dodos uz tuvāko točku un redzu plunķšķi , pēc pāris minūtēm turp pat netālu vēl vienu ...
Metiens , lēna animācija , sitiens , IR!!!!! Jūtu kaut ko velku makanu . Pievelku klāt , knapmērs aptinies ap žaunu vāku ar pavadu un salasījis pa ceļam zāles... brrrrrr! Pastāvu turp (+- 300m ) vēl 2 mērus izvelku 60/63 . Tā kā strauji tuvojas vakars un pa tumsu nav vēlmes palikt lēnu garu velkos uz bāzees virzienu. Pa ceļam šur tur pa kādam vienam otram asarim salasu.
Un te vakara kulminācija , velku smuku strīpaino pie laivas un mēģinu uztaisīt bildi , lai palielīties ar to ka jaunais māneklis strādā perfekti! Blīķšķis , frikcions, telefons laivā. Sākas cīņa , tikmēr es cenšos pacelt telefonu tā lai no enkura satecējušais ūdens netrāpa uz laivas dibena guļošā telefona.
Pēc neilgas cīņas 4.200(zaļā) +150(asaris)laivā.
Atlaižu pirmo , atlaižu otro ūdenī. Visam šim pa vidu kamēr cīnījos ar līdaku 5 neatbildētie zvani. :D :D Pilns combo. Cope ir jābeidz , jāpalīdz netālu no ezera noplīsušam draugam ar auto.
Rezumē, kā copi iesāksi tā arī pabeigsi!

Ak jā , par šodienas copi... modinātājs uz 04:00 , bet pamodos pēc 09.00 , jo tomēr telefonā ūdens trāpija un vairs ieslēgt nevaru!

Cope ir interesanta un dārga!

cupix, 4.septembris 2019, 11:59


Pēc kaujas jau visi gudri, bet...

Telefonam var atrast caurspīdīgu, "ūdensnecaurlaidīgu" maciņu, ko var ērti pakārt kaklā. Var bildēt caur maciņa plēvi, un neuztraukties, ka telefons ielidos ūdenī.
4.septembris 2019, 12:56 | links
 
Es arī labprāt garākas lasu un rakstu.
Tādam rodas mazāk jautājumi pēc to ievietošanas.

Atskaite.

Līdaka 3kg.vai šodien nekas nekeras.
Ir galīgi garām.
Jo katrs copejam pa savam.vienam copes ir tuvumā,citam tālmetienos,vienam uz rotinu,citam uz 30+gumijas.vienam pie zāles citam smiltīs.
Tāpēc ir interesanti ja ir garākas atskaites kuras vari salīdzināt ar savu dienas copi vai uz ko tēmēt lai tiktu pie zivs.
4.septembris 2019, 12:43 | links
 
P.s atskaite nav sacerējums/ atstāstījums - tam ir domāta tāda sadaļa, kā blogs.

Brencis21, 4.septembris 2019, 12:35


Es ar lielāko prieku lasu garas atskaites. :)))
4.septembris 2019, 12:37 | links
 
P.s atskaite nav sacerējums/ atstāstījums - tam ir domāta tāda sadaļa, kā blogs.
4.septembris 2019, 12:35 | links
 
cupix [04.09.19]: Pēc vakardienas emocijām nolēmu ka ka būs perfekts rīts šodien un perfekts rīta cēliens , modinātais uz 04:00 , lai ap 05:00 būtu ezerā un 06:15 pilnā gatavībā startēt.

Vakardienas vakara cope vienkārši perfekta.
Iebraucu ezerā ap 17:30 . Pirmais metiens pie laivais (2-3m) , māņticība , ka pirmajā metienā trāpās , tad droši vien vairāk nekā arī nebūs.
Velku mānekli ārā no ūdens un jau skatos kur mest un pēķšņi zaudēju līdzsvaru un gandrīz izkrītu no laivas. Makšķerkāts sasvērās un virsū karājas 55cm līdaks... Vot tev surprize!! Izleca no ūdens jau kad māneklis bija stabili 10-20cm no ūdens virsmas.
Pastrādāju minūtes 15 un piekabinu vēl 2 zīmuļus (30-40cm uz aci) . Paņemu asaru kātu rokās un "eldarado" katrā iemetienā asaris vai tičoki. Saskaitīju līdz 40 un pietiek , laiks meklēt līdakas..
Izbraucu uz atklātu ūdeni vietām salasu pa kādam asarim un vēl 3 zīmuļus.. saprotu ka visa līdaka stāv zālē pie puduriem vai kaktusiem. Dodos uz tuvāko točku un redzu plunķšķi , pēc pāris minūtēm turp pat netālu vēl vienu ...
Metiens , lēna animācija , sitiens , IR!!!!! Jūtu kaut ko velku makanu . Pievelku klāt , knapmērs aptinies ap žaunu vāku ar pavadu un salasījis pa ceļam zāles... brrrrrr! Pastāvu turp (+- 300m ) vēl 2 mērus izvelku 60/63 . Tā kā strauji tuvojas vakars un pa tumsu nav vēlmes palikt lēnu garu velkos uz bāzees virzienu. Pa ceļam šur tur pa kādam vienam otram asarim salasu.
Un te vakara kulminācija , velku smuku strīpaino pie laivas un mēģinu uztaisīt bildi , lai palielīties ar to ka jaunais māneklis strādā perfekti! Blīķšķis , frikcions, telefons laivā. Sākas cīņa , tikmēr es cenšos pacelt telefonu tā lai no enkura satecējušais ūdens netrāpa uz laivas dibena guļošā telefona.
Pēc neilgas cīņas 4.200(zaļā) +150(asaris)laivā.
Atlaižu pirmo , atlaižu otro ūdenī. Visam šim pa vidu kamēr cīnījos ar līdaku 5 neatbildētie zvani. :D :D Pilns combo. Cope ir jābeidz , jāpalīdz netālu no ezera noplīsušam draugam ar auto.
Rezumē, kā copi iesāksi tā arī pabeigsi!

Ak jā , par šodienas copi... modinātājs uz 04:00 , bet pamodos pēc 09.00 , jo tomēr telefonā ūdens trāpija un vairs ieslēgt nevaru!

Cope ir interesanta un dārga!
Tā, nu kurš vēl garāk uzrakstīs? :)))))
4.septembris 2019, 12:33 | links
 
Pēc vakardienas emocijām nolēmu ka ka būs perfekts rīts šodien un perfekts rīta cēliens , modinātais uz 04:00 , lai ap 05:00 būtu ezerā un 06:15 pilnā gatavībā startēt.

Vakardienas vakara cope vienkārši perfekta.
Iebraucu ezerā ap 17:30 . Pirmais metiens pie laivais (2-3m) , māņticība , ka pirmajā metienā trāpās , tad droši vien vairāk nekā arī nebūs.
Velku mānekli ārā no ūdens un jau skatos kur mest un pēķšņi zaudēju līdzsvaru un gandrīz izkrītu no laivas. Makšķerkāts sasvērās un virsū karājas 55cm līdaks... Vot tev surprize!! Izleca no ūdens jau kad māneklis bija stabili 10-20cm no ūdens virsmas.
Pastrādāju minūtes 15 un piekabinu vēl 2 zīmuļus (30-40cm uz aci) . Paņemu asaru kātu rokās un "eldarado" katrā iemetienā asaris vai tičoki. Saskaitīju līdz 40 un pietiek , laiks meklēt līdakas..
Izbraucu uz atklātu ūdeni vietām salasu pa kādam asarim un vēl 3 zīmuļus.. saprotu ka visa līdaka stāv zālē pie puduriem vai kaktusiem. Dodos uz tuvāko točku un redzu plunķšķi , pēc pāris minūtēm turp pat netālu vēl vienu ...
Metiens , lēna animācija , sitiens , IR!!!!! Jūtu kaut ko velku makanu . Pievelku klāt , knapmērs aptinies ap žaunu vāku ar pavadu un salasījis pa ceļam zāles... brrrrrr! Pastāvu turp (+- 300m ) vēl 2 mērus izvelku 60/63 . Tā kā strauji tuvojas vakars un pa tumsu nav vēlmes palikt lēnu garu velkos uz bāzees virzienu. Pa ceļam šur tur pa kādam vienam otram asarim salasu.
Un te vakara kulminācija , velku smuku strīpaino pie laivas un mēģinu uztaisīt bildi , lai palielīties ar to ka jaunais māneklis strādā perfekti! Blīķšķis , frikcions, telefons laivā. Sākas cīņa , tikmēr es cenšos pacelt telefonu tā lai no enkura satecējušais ūdens netrāpa uz laivas dibena guļošā telefona.
Pēc neilgas cīņas 4.200(zaļā) +150(asaris)laivā.
Atlaižu pirmo , atlaižu otro ūdenī. Visam šim pa vidu kamēr cīnījos ar līdaku 5 neatbildētie zvani. :D :D Pilns combo. Cope ir jābeidz , jāpalīdz netālu no ezera noplīsušam draugam ar auto.
Rezumē, kā copi iesāksi tā arī pabeigsi!

Ak jā , par šodienas copi... modinātājs uz 04:00 , bet pamodos pēc 09.00 , jo tomēr telefonā ūdens trāpija un vairs ieslēgt nevaru!

Cope ir interesanta un dārga!
4.septembris 2019, 11:59 | links
 
P.S.S. Šodien pirmo reizi dzīvē redzēju zuti. Nekad neienāktu prātā, ka šo čūskai līdzīgo zivteli es sastapšu Babītē :) Galīgi nebaidījās no laivas, vajadzēja šo sačokā smelt iekšā, bet biju aizņemts ar bolīšanos... :D
MT9, 3.septembris 2019, 20:17


Man arī dzīvē tikai 1 zuša satikšana un tā pati šajā ezerā. Bija savainots galvas rajonā un man izdevās šo noķert. Ķeksīti "noķerts zutis" gan ieguvu, bet nu pārējais vairs tik interesanti nebija. Kompanjons, kas gribēja uztaisīt selfiju, pēcāki diezgan ilgi rokas berzēja un trina.
Uz pannas cepts garšoja samērā nekā... Kūpināt iespēju man nebija.
4.septembris 2019, 08:40 | links
 
Šodien rezultāts bija līdzīgs : 2 mēri un kādi 12 zemmēri, tikai asaru daudzums mazāks.
Attiecībā par pavadām ar šodien nācās aizdomāties, jo viena titāna pavada copējot vienkārši pārlūza ( bišķi aiz lēpenēm aizķērās) un vobleris norakstīts. Tā kā vēl labs jautājums par to pavadiņu!

P.S. Tu gadījumā nedarbojies laukumā no Dūšēļiem pa kreisi pie zāļu laukuma?

P.S. Duets asaru kātiņš + mazais rotiņš šosezon man sarūpēja vairākus desmitus zaļsvārču, es gandrīz sāku ticēt tam, ka metāla/titāna pavadas ir tīrais mārketings, taču šodien viena palaidne pateica "Pietiek"! Rezultātā atvadījos no Vjunova kunga izstrādājuma :) Nekas, Vitālijs būs priecīgs, jo nekas cits neatliek, kā atjaunot mānekļu kolekcijā brašo kareivi :)

P.S.S. Šodien pirmo reizi dzīvē redzēju zuti. Nekad neienāktu prātā, ka šo čūskai līdzīgo zivteli es sastapšu Babītē :) Galīgi nebaidījās no laivas, vajadzēja šo sačokā smelt iekšā, bet biju aizņemts ar bolīšanos... :D








MT9, 3.septembris 2019, 20:17[/quote]
3.septembris 2019, 20:59 | links
 
...otrkārt tās gļotas ,kas paliek uz sačoka,nu jeb.l,tākā tāds puņķis,kas nenāk nost.krastā noliku to sačoku zemē un ar kājām berzēju pret zemi ,lai to "zarazu" nokasītu:)Tāda bij mana pirmā pieredze ar zuti.:)Tagad ,ja trāpās pat rokās neņemu,nogriežu auklu,lai peld


Ej tu nost, pat sievu pasaucu, lai izlasa šo tekstu :))) Sen nebiju tā smējies.. Pat vaigi un prese iesāpējās... Asaras acīs :D Labs! Tagad zināšu, ka ar zuti joki mazi :))))
3.septembris 2019, 20:56 | links
 
Pa kuru pusi darbojies (no kuras bāzes ?)


Zive šorīt ļoti aktīva, ap 6:20 sāku darboties, 8:05 desmit zemmēri , tad 8:20 ap1.5kg ,kopā 20 salasīju, 3zemmēri un ap 2kg pie laivas pats nomudīju, kādi 4 strīpaiņi piezvejā. Mānekļi no 120mm-125mm, ap 13:30 bija apnicis, bet nācās vēl stundu paākstīties, kolēgam +- 8k zaļais norāvās, šams dikti vēl copierēt gribēja...
Ne asakas !

skutans, 3.septembris 2019, 16:58
3.septembris 2019, 20:53 | links
 
.S.S. Šodien pirmo reizi dzīvē redzēju zuti. Nekad neienāktu prātā, ka šo čūskai līdzīgo zivteli es sastapšu Babītē :) Galīgi nebaidījās no laivas, vajadzēja šo sačokā smelt iekšā, bet biju aizņemts ar bolīšanos...

MT9, 3.septembris 2019, 20:17

priecājies ,ka neiesmēli:)es savu pirmo zuti arī ar parasto līdaku sačoku smēlu:)pirmkārt ,jau viņam tas sačoks bijis nebijis,izlien cauri kur un kā viņam vajag,otrkārt tās gļotas ,kas paliek uz sačoka,nu jeb.l,tākā tāds puņķis,kas nenāk nost.krastā noliku to sačoku zemē un ar kājām berzēju pret zemi ,lai to "zarazu" nokasītu:)Tāda bij mana pirmā pieredze ar zuti.:)Tagad ,ja trāpās pat rokās neņemu,nogriežu auklu,lai peld tālāk.

p.s atskaite super!
3.septembris 2019, 20:39 | links
 
Tā kā šī nedēļa man tāda brīvāka, kādu laiku atpakaļ jau rezervēju otrdienas rītu copei. Man gan vairāk patīk laika apstākļi kā vakar vakarā (stiprs vējš + lietus), bet vakar mūsu draudzīgā ģimenīte arēnā Rīga palīdzēja dinamiešiem ar uzvaru iesākt KHL 12.sezonu :) Atgriežoties pie copes - ierados pašā rīta agrumā, doma bija beidzot sākt medīt lielo līdakmammu, bet kā jau tas nereti notiek, plāni mainās procesa laikā - ūdens līmenis labs, bet vietās, kur es plānoju piestrādāt pie sava metra, zāles smuki līgojās līdz pašai ūdens virsmai. Tātad, mīļais džerks atkrīt, "cūkas" vēl varētu patrenkāt, bet arī bieži nāktos tīrīt zāli no āķiem. Plus vēl iekšējā balss saka, ka šodien metra nebūs :))))) Nu ko, Oskars nedaudz paštuko, saprot, ka rudens tikai sākas, gan paspēšu tikt pie smukās zaļsvārces, bet šodien, kā ierasts, ķeršu tikai ar asaru kātiņu :) Rezultātā 13 līdacēni (10 zemmēri, 3 knapmēri), domājams 50+ strīpainie palaidņi. Priekš mazā asaru rotiņa rezultāts, manuprāt, nav peļams, zivs pārsvarā uzturējās puduru rajonos.

P.S. Duets asaru kātiņš + mazais rotiņš šosezon man sarūpēja vairākus desmitus zaļsvārču, es gandrīz sāku ticēt tam, ka metāla/titāna pavadas ir tīrais mārketings, taču šodien viena palaidne pateica "Pietiek"! Rezultātā atvadījos no Vjunova kunga izstrādājuma :) Nekas, Vitālijs būs priecīgs, jo nekas cits neatliek, kā atjaunot mānekļu kolekcijā brašo kareivi :)

P.S.S. Šodien pirmo reizi dzīvē redzēju zuti. Nekad neienāktu prātā, ka šo čūskai līdzīgo zivteli es sastapšu Babītē :) Galīgi nebaidījās no laivas, vajadzēja šo sačokā smelt iekšā, bet biju aizņemts ar bolīšanos... :D






3.septembris 2019, 20:17 | links
 
Vitālijam no ProfiTackle no 7-11 (4x stundās) 8x mēri laivā un divi smuki asari, tā kā ja zivi atrod tad zivis kustās.

Davis-Di, 3.septembris 2019, 19:05


Ja ar motorīti, pa zināmām točkām , normas varēja lasīt, tas tiesa. Kur viņa bija, tur atsaucās...
3.septembris 2019, 19:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager