Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Vitālijam no ProfiTackle no 7-11 (4x stundās) 8x mēri laivā un divi smuki asari, tā kā ja zivi atrod tad zivis kustās.
3.septembris 2019, 19:05 | links
 
skutans [24m]: Zive šorīt ļoti aktīva, ap 6:20 sāku darboties, 8:05 desmit zemmēri , tad 8:20 ap1.5kg ,kopā 20 salasīju, 3zemmēri un ap 2kg pie laivas pats nomudīju, kādi 4 strīpaiņi piezvejā. Mānekļi no 120mm-125mm, ap 13:30 bija apnicis, bet nācās vēl stundu paākstīties, kolēgam +- 8k zaļais norāvās, šams dikti vēl copierēt gribēja...
Ne asakas !Labais!cik tā lielā?

Kengurs24, 3.septembris 2019, 17:15


Lielās nebija, tie tādi 1.2-1.5zaļie, neaizbraucu tur kur vajadzēja, pasportoju pa jaunām vietām. Kolēgam jā, ši m pie laivas 8niece norāvās, dikti škrobīgs, zemmēru arī šim virs 20 un viena 1.5kg. Bijām gan dažādās laivās.
3.septembris 2019, 17:26 | links
 
skutans [03.09.19]: Zive šorīt ļoti aktīva, ap 6:20 sāku darboties, 8:05 desmit zemmēri , tad 8:20 ap1.5kg ,kopā 20 salasīju, 3zemmēri un ap 2kg pie laivas pats nomudīju, kādi 4 strīpaiņi piezvejā. Mānekļi no 120mm-125mm, ap 13:30 bija apnicis, bet nācās vēl stundu paākstīties, kolēgam +- 8k zaļais norāvās, šams dikti vēl copierēt gribēja...
Ne asakas !
Labais!cik tā lielā?
3.septembris 2019, 17:15 | links
 

Zive šorīt ļoti aktīva, ap 6:20 sāku darboties, 8:05 desmit zemmēri , tad 8:20 ap1.5kg ,kopā 20 salasīju, 3zemmēri un ap 2kg pie laivas pats nomudīju, kādi 4 strīpaiņi piezvejā. Mānekļi no 120mm-125mm, ap 13:30 bija apnicis, bet nācās vēl stundu paākstīties, kolēgam +- 8k zaļais norāvās, šams dikti vēl copierēt gribēja...
Ne asakas !
3.septembris 2019, 16:58 | links
 
Nav nācies tikt pa to kanālu līdz Lielupei,bet aizaudzis ir diezgan.jau ezera saucamā gaates daļa ir stingri aizaugusaka kā citus gadus ap šo laiku.laikam salnas jāgaida kad apsaldes lapas,vai arī ūdens līmenis uz vismaz 0.60.

Šodien pa to ezerā daļu kur es nemos tikai ar pacietību un gribasspēku varēja ņemties.

Plus vēl par zivīm neliels info.kad izbraucu krastā,divi vīri bij' devušies apmainīt akumulatoru.tie no rīta līdz tam brīdim bij' tikusi pie diviem zemmeriem.bet Džeks kas iznācis pirms manis ar bij' ticis pie apmēram 3nieces.
3.septembris 2019, 15:45 | links
 
Pirms mēneša tika mēģināts no Lielupes iebraukt ezerā un man domāt tas nav iespējams. Tie kanāli uz ezera pusi ir tik šauri, ka izspraukties var labākajā gadījumā ar smailīti un visu ūdens virsmu pilnībā klāj lēpenes - viss aizaudzis. Zivis droši vien izpeldēt var, bet laiva - nu varbūt ziemā vai agri pavasarī. Bet paldies par atbildi.
3.septembris 2019, 15:26 | links
 
Veči - par kādu Gāti jūs runājat? Tas ir Gātes kanāls, kurā var iebraukt tikai no Lielupes puses, vai kas cits? Paldies.

VilnisL, 3.septembris 2019, 15:08


Gātes gals ir ezera daļa no Spuņupes līdz gātei.
Pašā gāte var iebraukt gan no ezera gan no lielupes, bet nav tur baigā aršana. Kaktus parasti ar gātes galu nejauc bet nu gadās!
3.septembris 2019, 15:18 | links
 
Veči - par kādu Gāti jūs runājat? Tas ir Gātes kanāls, kurā var iebraukt tikai no Lielupes puses, vai kas cits? Paldies.
3.septembris 2019, 15:08 | links
 
Hey...
Uzlicis modinataju lai 5cos jau no bāzes sāktu slīdēt uz gati un ar gaisminu būtu tur,nekas nesanāca.aizgulejos un no bāzes izbraucu tikai 7nos.bet šoreiz pat labi,jo neko nenoguleju.liela zivs pieteicās ap plkst 8niem.
3,2kg un 82cm.
Pirms tam trīs bezmeri.un pāris mazie asareni.citigak apstrādājot to rajonu(protams palielinot) tiku vēl pie kādiem 3zemmeriem un diviem knapajiem.par cik līdaka jau ir,meklēju asari.viena tochkaa atradu tādus ap 150,turpat arī kādi pāris zemmeri.
Ieslideju pa vidu tam piecām laivām,kur arī tiku pie pāris zemmeriem un viena knapa.
Līdaku aktivitāte likās ok,bet asaris ļoti svaki,pa vienam pa visu ezeru.man cope izdevās,jakurina cepeškrāsns.
3.septembris 2019, 14:35 | links
 
Neviens neko neraksta!!!
Šod.no 6 lidz 12 Gātē pilnīgs klusums,piecas laivas,nevienam nekā....beigās man viens mēriņš paķēra,bet pie laivas aizgāja.Laiks it kā ļoti labs copei,bet...

Kengurs24, 3.septembris 2019, 13:17


Švaki ļoti , ņemot vērā vēso laiku! Jāgaida atskaite no MT.
3.septembris 2019, 13:45 | links
 
Neviens neko neraksta!!!
Šod.no 6 lidz 12 Gātē pilnīgs klusums,piecas laivas,nevienam nekā....beigās man viens mēriņš paķēra,bet pie laivas aizgāja.Laiks it kā ļoti labs copei,bet...
3.septembris 2019, 13:17 | links
 
kri - kurā FB lapā ir Babītes lomi?

Озеро Бабитес
2.septembris 2019, 16:58 | links
 
cupix [02.09.19]: MT9 [25m]: Šis forums jau nu noteikti nav tik iecienīta vieta, lai te "atskaitītos". Tanī pašā FB jau ir krietni vairāk regulār, labu lomu.

krl, 2.septembris 2019, 15:54
Sekojam arī tur līdzi. Pēdējās pāris saulainajās nedēļās labu lomu atskaites ir retums ;) Šovakar gan jābūt labiem lomiem, tikai šādā laikā reti kurš brauc copēt :)Es braucu kad ir brīvs laiks....šod.Gāte...ap.8.30 nomainījās vējš..kādu pusotru stundu ņēma labi...divas pa 3kg,viena 2,5 un viena52cm....smuks asaris un 6 mazās

Kengurs24, 2.septembris 2019, 16:37
Teicams loms! =) Apsveicu, viss uz Jerka?
Gāte no Lielupes puses neiebraucot ezerā? Vai vienkārši Gātes aizlieguma zona kur ir?
Asaris uz rotiņu..līdakas uz velci ar džerku gar pašām zālēm
2.septembris 2019, 16:48 | links
 
kri - kurā FB lapā ir Babītes lomi?

Hotentots [14:23]: Labrīt!
Šorīt Babītē atkal nekā. Esmu bijis 3 reizes, kopā noķēris 1 zaļo. Nesaprotu, par ko visi runā, ka Babītē ķeras, un kā vēl ķeras. Es laikam māku nemācēt.
Tervetnieks, 31.augusts 2019, 10:15

Tu paskaties, cik tur ļautiņu brīvdienās, bet cik atskaišu forumā. Cik daudz no tām pašām ir "aizbraucu, neko nenoķēru"?
Kam ķeras, tie raksta, kam ne - tie neraksta un domāju, ka to otro ir stipri vien vairāk. Attiecīgi brīnīties jau nu nevajadzētu."Kam ķeras, tie raksta, kam ne - tie neraksta".
Pilnīgas muļķības. Šis forums jau nu noteikti nav tik iecienīta vieta, lai te "atskaitītos". Tanī pašā FB jau ir krietni vairāk regulār, labu lomu.

krl, 2.septembris 2019, 15:54
2.septembris 2019, 16:42 | links
 
MT9 [25m]: Šis forums jau nu noteikti nav tik iecienīta vieta, lai te "atskaitītos". Tanī pašā FB jau ir krietni vairāk regulār, labu lomu.

krl, 2.septembris 2019, 15:54
Sekojam arī tur līdzi. Pēdējās pāris saulainajās nedēļās labu lomu atskaites ir retums ;) Šovakar gan jābūt labiem lomiem, tikai šādā laikā reti kurš brauc copēt :)Es braucu kad ir brīvs laiks....šod.Gāte...ap.8.30 nomainījās vējš..kādu pusotru stundu ņēma labi...divas pa 3kg,viena 2,5 un viena52cm....smuks asaris un 6 mazās

Kengurs24, 2.septembris 2019, 16:37

Teicams loms! =) Apsveicu, viss uz Jerka?
Gāte no Lielupes puses neiebraucot ezerā? Vai vienkārši Gātes aizlieguma zona kur ir?
2.septembris 2019, 16:40 | links
 
MT9 [02.09.19]: Šis forums jau nu noteikti nav tik iecienīta vieta, lai te "atskaitītos". Tanī pašā FB jau ir krietni vairāk regulār, labu lomu.

krl, 2.septembris 2019, 15:54
Sekojam arī tur līdzi. Pēdējās pāris saulainajās nedēļās labu lomu atskaites ir retums ;) Šovakar gan jābūt labiem lomiem, tikai šādā laikā reti kurš brauc copēt :)

Es braucu kad ir brīvs laiks....šod.Gāte...ap.8.30 nomainījās vējš..kādu pusotru stundu ņēma labi...divas pa 3kg,viena 2,5 un viena52cm....smuks asaris un 6 mazās
2.septembris 2019, 16:37 | links
 
Šis forums jau nu noteikti nav tik iecienīta vieta, lai te "atskaitītos". Tanī pašā FB jau ir krietni vairāk regulār, labu lomu.

krl, 2.septembris 2019, 15:54

Sekojam arī tur līdzi. Pēdējās pāris saulainajās nedēļās labu lomu atskaites ir retums ;) Šovakar gan jābūt labiem lomiem, tikai šādā laikā reti kurš brauc copēt :)
2.septembris 2019, 16:13 | links
 
Hotentots [02.09.19]: Labrīt!
Šorīt Babītē atkal nekā. Esmu bijis 3 reizes, kopā noķēris 1 zaļo. Nesaprotu, par ko visi runā, ka Babītē ķeras, un kā vēl ķeras. Es laikam māku nemācēt.
Tervetnieks, 31.augusts 2019, 10:15

Tu paskaties, cik tur ļautiņu brīvdienās, bet cik atskaišu forumā. Cik daudz no tām pašām ir "aizbraucu, neko nenoķēru"?
Kam ķeras, tie raksta, kam ne - tie neraksta un domāju, ka to otro ir stipri vien vairāk. Attiecīgi brīnīties jau nu nevajadzētu.
"Kam ķeras, tie raksta, kam ne - tie neraksta".
Pilnīgas muļķības. Šis forums jau nu noteikti nav tik iecienīta vieta, lai te "atskaitītos". Tanī pašā FB jau ir krietni vairāk regulār, labu lomu.
2.septembris 2019, 15:54 | links
 
Šodien Gāte..mazās kādas 6

Kengurs24, 2.septembris 2019, 15:08


Smuka bilde ar sanākuse !
2.septembris 2019, 15:46 | links
 

Šodien Gāte..mazās kādas 6
2.septembris 2019, 15:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager