Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!

Šorīt no Dūšeļiem. Pretēji Babītes nolikumam-spīdēja saule un bija spogulis. Atradu līdaku vietu, 57, 60 un 73 cm. Vēl viena 50 cm aug tālāk. Viss uz bildē redzamā krenka. Jāmeklē duļķis, tur ir līdakas. Asari gan pa visu ezeru, bet šodien lielos atrast neizdevās. Uz rotiņu tikai bērnudārzs.
31.augusts 2019, 10:58 | links
 
Labrīt!
Šorīt Babītē atkal nekā. Esmu bijis 3 reizes, kopā noķēris 1 zaļo. Nesaprotu, par ko visi runā, ka Babītē ķeras, un kā vēl ķeras. Es laikam māku nemācēt.
Kolēģim laivā šodien 3 copes, bet arī nekā.

Gan jau kādreiz arī man veiksme uzsmaidīs... :D

Bijām pa seklo galu, varbūt kādam ir ziņas, kā gāja nosacīti dziļumā? Kā citiem seklais?
31.augusts 2019, 10:15 | links
 
Vienīgais, kas bija atšķirīgs, tie bija kāti. Līdz ar to, pie dažāda garuma un akcijas, tas rāvieniņš/tvičiņš sanāk savādāks - viņš ar viņiem tipa tā kā tvičo, tikai tā ļoti maigi....

Nu vo, bet es tikai vienmērīgi velku... :)
30.augusts 2019, 11:34 | links
 
Vienīgais, kas bija atšķirīgs, tie bija kāti. Līdz ar to, pie dažāda garuma un akcijas, tas rāvieniņš/tvičiņš sanāk savādāks - viņš ar viņiem tipa tā kā tvičo, tikai tā ļoti maigi....
30.augusts 2019, 11:29 | links
 
Man čoms baigi uz viņiem piesitis roku, ir bijis tā, ka abi mētājam vienādus mūdžus pa vienām un tām pašām vietām, viņam četras 1.5-3 kg līdakas, man neviena piesitiena. Traks var palikt :)

Paskaties, ko viņš dara savādāk un pačuksti man, es arī gribu ķert uz mūdžiem :P
30.augusts 2019, 10:25 | links
 
Man čoms baigi uz viņiem piesitis roku, ir bijis tā, ka abi mētājam vienādus mūdžus pa vienām un tām pašām vietām, viņam četras 1.5-3 kg līdakas, man neviena piesitiena. Traks var palikt :)
30.augusts 2019, 10:18 | links
 
Man arī kastē ir kāds mūdzis, bet nu pilnīgi neko neesmu noķēris un laikam tāpēc arī nelietoju, smuki jau izskatās.
30.augusts 2019, 10:14 | links
 
Kas attiecas uz oranžo krasu, jā tā ir perspektīva un ne tikai Babītē!!!
Jā šogad esmu redzējis kā pievarēja metru uz oranžu, bet pašam un dēlam līdakas nav neviena uz babītes burkāna krasu!!!
Jā ja ir razdāča tā ir ejošā krāsa uz mēriem, bet ne uz trofejām, trofejas būs uz citu!!!
Babīti zinu daudz gadus un zinu ko runāju ... ja vajag sačus vinēt būs lietā arī burkāna krāsa, ja nav saules, bet savādāk, visas pārējās krāsas iet lietā un ķerās uz visam labi!!!

Davis-Di, 30.augusts 2019, 03:26


par burkānu tā arī sanāk , ka "rekomendē" ar to iesākt un vēlāk pārej uz citām krāsām.
Teiksim "klasika" ,ko lieto daudzi ir kopyto relax S072(nav gluži burkāns , bet tomēr). Strādā uz urrā Babītē un ne tikai, grūti ar viņu palikt bez loma. Pats ar lietoju ik pa laikam, bet ja vajag saskaldīt galvas es lietotu basara soft swim 63mm(mat tiger krāsā) . Mudžus esmu metis malā , laikam vienkārši ir kas prot un ir kas neprot =) labāk palikt pie cūkām un basteriem.
30.augusts 2019, 09:43 | links
 
Kas attiecas uz oranžo krasu, jā tā ir perspektīva un ne tikai Babītē!!!
Jā šogad esmu redzējis kā pievarēja metru uz oranžu, bet pašam un dēlam līdakas nav neviena uz babītes burkāna krasu!!!
Jā ja ir razdāča tā ir ejošā krāsa uz mēriem, bet ne uz trofejām, trofejas būs uz citu!!!
Babīti zinu daudz gadus un zinu ko runāju ... ja vajag sačus vinēt būs lietā arī burkāna krāsa, ja nav saules, bet savādāk, visas pārējās krāsas iet lietā un ķerās uz visam labi!!!
30.augusts 2019, 03:26 | links
 
Mani novērojumi. Ar mūdzi ķeru jau kopš Salmo laikiem, tad kad tie pazuda, tad meklēju rokā vietējos meistarus. Strādā gan Babītē, gan Lielupē. Priekš zāļainām vietām neko labāku neesmu mēģinājis, lēni grimst, spēlējot sit sānis zāles, ir arī aprīkoti arī ar pretzāļu āķiem. Kad kastē ir kāds mūdzis, nekad neesmu palicis bez zivīm. Tai pat laikā otrs laivā var mētāt to pašu un nedabūt neko. Ir gadi, kad burkānu ignorē, piemēram, aizpagājušogad ņēma, pagājušo nē, šogad atkal garšo. Bet bruņojos ar kādām 5 krāsām un zivis ir vienmēr. Uzskatu, ka letiņiem būtu jātur galva augšā par tādu pašmāju darinājumu, kas bieži vien parādu savu vietu daudziem pasaules brendiem. Bet pats galvenais, jābūt ir ticībai.
29.augusts 2019, 23:35 | links
 
Visi šie pētījumi ir statistiski nenozīmīgi un vērā neņemami. Ja gribētu iegūt statistiski nozīmīgus rezultātus, tad būtu vienam cilvēkam jāmet identiski tālu 2 mānekļi vienlaicīgi, ideāli tuvu viens otram un tad abi jāvelk, zinot, ka turpat kaut kur ir līdaka. Un tā simtiem reižu ar vismaz 20 dažādām līdakām ūdenī. Tad tiešām varētu izsecināt, kurš māneklis vidēji ir iekārojamāks līdakai.
Parasti tie "medīgie" mānekļi ir tieši tie, kurus visvairāk lietojam....vai tie ir medīgi tāpēc, ka medīgi, vai tāpēc, ka vairāk tos mētājam?

VilnisL, 29.augusts 2019, 14:45

Visu cieņu, bet tā nu gluži laikam nebūs vis. Iespējams, ka man nav tik daudz šo pētījumu, kā autoram, taču arī es esmu apkopojis informāciju par visām savām copes reizēm sākot no 2014 gada sezonas sākuma līdz šodienai, un, tā rūpīgi palasot un salīdzinot, var pietiekoši daudz ko saprast gan no pielietoto mānekļu rezultivitātes, gan copes taktikas, gan citiem sīkumiem, kuri tad arī visbiežāk vien stipri koriģē loma un zivs lielumu.
Un ari pašam šad tad ir iespēja atjaunot atmiņā tās reizes, kad lomā ir bijušas trofejas. Nostaļģija, bet ko padarīsi...
29.augusts 2019, 21:57 | links
 
Katram savs, vajag tik pareizā laikā un pareizā vietā būt. :)
29.augusts 2019, 21:42 | links
 
Njā, kad es sāku spiningot, šādas leģendas klīda :) Un, ja vēl burkāns salikumā ar mūdzi, zivīm izredžu vispār neesot... :)))

MT9, 29.augusts 2019, 19:32


1) iz manas pieredzes - nestrādāja man Babītē nekāds burkānu krāsas vizulis labāk par citiem. Arī kompanjoniem tas pats, lai gan, nostāstus saklausījušies, savulaik bijām šo to paņēmuši.
2) mūdzis - tie man vispār nekur nav strādājuši, lai gan savulaik ir mēģināts diezgan. Arī maniem čomiem tas pats. Vēl brīnījāmies, ka tāda skaista kustība tam vizulim, bet nikā...

Un burkānkrāsas mūdzis, saprotams, nenesa reāli neko. Tad kaut kāds rotiņš, zils vobleris vai vēl kas cits - ar tiem bija labāk.
29.augusts 2019, 21:22 | links
 
Babītē iecienīta krāsā ir burkānu un pārējām ir maza nozīme.

krievsss, 29.augusts 2019, 18:48

Njā, kad es sāku spiningot, šādas leģendas klīda :) Un, ja vēl burkāns salikumā ar mūdzi, zivīm izredžu vispār neesot... :)))
29.augusts 2019, 19:32 | links
 
Babītē iecienīta krāsā ir burkānu un pārējām ir maza nozīme. Vai tas ir mūdzis, voblers vai gumija katram tas ir savs. Es personīgi mētāju gumiju un man rezultāti ir labi un laiku nekad nēesmu skatijie.
29.augusts 2019, 18:48 | links
 
Pa lielam VilnisL domu gājiens pareizs bet dzīvē notiek ka notiek un medīgākais ir tas kam ir ticība un uz ko visvairāk mētājām - un atslega ir metienu skaits. Pats no savas puses varu piebilst ka mētāju intensīvi un tas dod labākus rez. noteikti, tā ka metienu skaits ir no svara - protams jāsaprot arī kur met :)

Paturpinot VilnisL tēmu:


Nelietojam tik tievu fļuru, bet ka redzam normāla līdaka var paņemt abus divus mānekļus uzreiz!

Ja nu kādam ir iedvesma ko līdzigu uzfilmet tad jāņem Waterwolf Underwater Action Camera un uzfilmē ko Babītē :)

Davis-Di, 29.augusts 2019, 15:31


he , Dāvis ir uz viena viļņa ar mani =)
29.augusts 2019, 15:37 | links
 
Visi šie pētījumi ir statistiski nenozīmīgi un vērā neņemami. Ja gribētu iegūt statistiski nozīmīgus rezultātus, tad būtu vienam cilvēkam jāmet identiski tālu 2 mānekļi vienlaicīgi, ideāli tuvu viens otram un tad abi jāvelk, zinot, ka turpat kaut kur ir līdaka. Un tā simtiem reižu ar vismaz 20 dažādām līdakām ūdenī. Tad tiešām varētu izsecināt, kurš māneklis vidēji ir iekārojamāks līdakai.
Parasti tie "medīgie" mānekļi ir tieši tie, kurus visvairāk lietojam....vai tie ir medīgi tāpēc, ka medīgi, vai tāpēc, ka vairāk tos mētājam?

VilnisL, 29.augusts 2019, 14:45


Vilni, starpība starp mani un tevi ir ka , es esmu domātājs un darītājs, bet tu tikai runātājs.
Kā jau rakstīju iepriekšs - izvirzīju teoriju , veicu pētijumu , ieguldīju resursu , veicu procesu un saņēmu pozetīvu rezultātu , padalījos ar novērojumu un ka sekos turpinājums.
Ko esi izdarījis pagaidām tu? Tikai izlējis ūdeni ,ka kaut kas tiek darīts nepareizi un nav pamata ņemt par nopietnu doto novērojumu.

Ieteiktu pavadīt lietderīgi laiku apskatīties lieliskus raidījumus par "puscopi" youtube " underwater Ireland.
Kāpēc puscope? Tāpēc ka netiek izmantoti āķi , bet tikai mānekļi, no tiem video var noteikti veikt daudz secinājumus , kapēc 2 vienādi mānekļi strādā dažādi (krāsa/ izmērs) - jo nosacījumi principā ir pietuvināti ideāljiem apstākļiem un pietiekoši daudz laika līdakai , lai izvēlētos.

ir vairāk medīgi un mazāk to visi labi zinam . No tā rodas novērojumi un statistika. Man nav mazāk lietojami mānekļi vai vairāk lietojami. Pareizāk būtu teikt konkrētai vietai un laikam mānekļi.
29.augusts 2019, 15:35 | links
 
Pa lielam VilnisL domu gājiens pareizs bet dzīvē notiek ka notiek un medīgākais ir tas kam ir ticība un uz ko visvairāk mētājām - un atslega ir metienu skaits. Pats no savas puses varu piebilst ka mētāju intensīvi un tas dod labākus rez. noteikti, tā ka metienu skaits ir no svara - protams jāsaprot arī kur met :)

Paturpinot VilnisL tēmu:


Nelietojam tik tievu fļuru, bet ka redzam normāla līdaka var paņemt abus divus mānekļus uzreiz!

Ja nu kādam ir iedvesma ko līdzigu uzfilmet tad jāņem Waterwolf Underwater Action Camera un uzfilmē ko Babītē :)
29.augusts 2019, 15:31 | links
 
VilnisL [29.08.19]: Visi šie pētījumi ir statistiski nenozīmīgi un vērā neņemami. Ja gribētu iegūt statistiski nozīmīgus rezultātus, tad būtu vienam cilvēkam jāmet identiski tālu 2 mānekļi vienlaicīgi, ideāli tuvu viens otram un tad abi jāvelk, zinot, ka turpat kaut kur ir līdaka. Un tā simtiem reižu ar vismaz 20 dažādām līdakām ūdenī. Tad tiešām varētu izsecināt, kurš māneklis vidēji ir iekārojamāks līdakai.
Parasti tie "medīgie" mānekļi ir tieši tie, kurus visvairāk lietojam....vai tie ir medīgi tāpēc, ka medīgi, vai tāpēc, ka vairāk tos mētājam?
Vai ticam!
:))))
29.augusts 2019, 15:12 | links
 
Visi šie pētījumi ir statistiski nenozīmīgi un vērā neņemami. Ja gribētu iegūt statistiski nozīmīgus rezultātus, tad būtu vienam cilvēkam jāmet identiski tālu 2 mānekļi vienlaicīgi, ideāli tuvu viens otram un tad abi jāvelk, zinot, ka turpat kaut kur ir līdaka. Un tā simtiem reižu ar vismaz 20 dažādām līdakām ūdenī. Tad tiešām varētu izsecināt, kurš māneklis vidēji ir iekārojamāks līdakai.
Parasti tie "medīgie" mānekļi ir tieši tie, kurus visvairāk lietojam....vai tie ir medīgi tāpēc, ka medīgi, vai tāpēc, ka vairāk tos mētājam?
29.augusts 2019, 14:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager