Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Ezeros kā Babīte kur ir presings un zivis ir redzējušas visu veikalu klāstu uz jauniem mānekļiem gadās, ka izšauj vai arī uz jauniem specifiskiem krāsojumiem, kā arī uz "downsize", bet jāņem vēra katram copmanim ir sava animācija kā to mānekli pasniedz un tas jau ar dod savu!

Davis-Di, 29.augusts 2019, 13:44


Kad ķeras tad ķeras visiem un uz visu. Citam bik vairāk , citam bik mazāk , kā arī katram ir savs rokraksts :) . Vienkārši dalos ar pieredzi, ka veicu diezgan lielu darbu un ieguldījumu ilglaicīgu pētišānu un pielietoju to praksē => izšāva!
29.augusts 2019, 14:22 | links
 
Ezeros kā Babīte kur ir presings un zivis ir redzējušas visu veikalu klāstu uz jauniem mānekļiem gadās, ka izšauj vai arī uz jauniem specifiskiem krāsojumiem, kā arī uz "downsize", bet jāņem vēra katram copmanim ir sava animācija kā to mānekli pasniedz un tas jau ar dod savu!
29.augusts 2019, 13:44 | links
 
cupix, turpini testēt, interesanti būtu lasīt līdzīgu atskaiti pēc 10 copes reizēm, jo pēc 1 reizes secinājumus izdarīt būtu pāragri.

MT9, 29.augusts 2019, 12:11

Izmērs diez vai paaugsies daudz lielāks, nav domāti 1m+ .1 atskaites punkts ir ielikts , vēlāk ielikšu pēc 5 un tad 10 copes reizēm(tie pāši 3 pret 3 )
29.augusts 2019, 13:27 | links
 
cupix [29.08.19]: cupix [12:01]: Šodien startēju pirms saullēkta, uzreiz bija skaidrs ka no rīta būs saule un cope beigsies līdz ar tās parādīšanos.

5 mēri laivā 52/54/55/58/65
8 zemmēri (mazākais kanp knap plaukstā ietilpa )
2 mēri nokratījās.
Parādījās saule un jau pēc 08:30 aktīvā cope beidzās , palika siltāk un jau 10:00 biju auto ceļā uz darbu.

Šodienas mērķis salīdzināt mānekļus ar nelielu eksperimentu.
Vasaras sākumā pasūtīju 3 mānekļus, visi virsminieki:( 2 amerikas / 1 japānas)
1) tieši zem ūdens virsmas vai ja lēnāk tad tieši virs un veido ūsas (0 footers teiksim tā.
2) onefooteri līdz 30cm
Mānekļa izvēlē izmantoju principu : nestandarta krāsa un pēc iespējas retāku modeli , ko var atrast Latvijas tirgū.

1 modeli Latvijā un tās apkaimē vispār nevar atrast un ko līdzīgu arī neatradu =)
2 +- līdzīgi analogi ir ,bet dziļums vismaz 1m+ , kas īsti babītei neder, bet krāsas gan nestandarta.
Līdzi paņēmu 3 top mānekļus no kastes un 3 nestandarta.
Rezultāts :
4 mēri un 4 zemmēri noķerti uz "jaunajām spēļmantiņām"
1 mērs un 4 zemmēri noķerti ar top 3!
Laiku veltīju +-15 min uz jaunu , tad veco , tad jauno un tad veco.
Šodien secināju radās secinājums , ka dažreiz ir jāmēģina papūlēties un piedāvāt kaut ko jaunu zaļsvārcei!
P.s jauns favorīts asariem ir atradies(0 footers). Priekš pirmās reizes uz vienu mānekli 30+ asari likās ka bik padaudz, ņemot vērā ka uz pārējiem ņema ik pa laikam. Kapēc tā? Laikam tik pats asars var atbildēt kā arī lielākā līdaka paņēma uz vissmazāko no piedāvātajiem .
viela pārdomām līdz brīvdienām.Pavisam labi, gan atskaite, gan rezultāts. Bez Plūdoņa dabas skatu apraksta visos sīkumos.Tikai varēji tos savus ,, jaunos grabuļus,, bildēs pievienot. :)

Brencis21, 29.augusts 2019, 13:03
Bildes un štrumus pārsvarā atrādu tik pie ūdeņiem =)
Tad uzliec sarkanu cepuri galvā, lai zin ka tas tu un var piebraukt apskatīt ! :))))
29.augusts 2019, 13:25 | links
 
cupix [12:01]: Šodien startēju pirms saullēkta, uzreiz bija skaidrs ka no rīta būs saule un cope beigsies līdz ar tās parādīšanos.

5 mēri laivā 52/54/55/58/65
8 zemmēri (mazākais kanp knap plaukstā ietilpa )
2 mēri nokratījās.
Parādījās saule un jau pēc 08:30 aktīvā cope beidzās , palika siltāk un jau 10:00 biju auto ceļā uz darbu.

Šodienas mērķis salīdzināt mānekļus ar nelielu eksperimentu.
Vasaras sākumā pasūtīju 3 mānekļus, visi virsminieki:( 2 amerikas / 1 japānas)
1) tieši zem ūdens virsmas vai ja lēnāk tad tieši virs un veido ūsas (0 footers teiksim tā.
2) onefooteri līdz 30cm
Mānekļa izvēlē izmantoju principu : nestandarta krāsa un pēc iespējas retāku modeli , ko var atrast Latvijas tirgū.

1 modeli Latvijā un tās apkaimē vispār nevar atrast un ko līdzīgu arī neatradu =)
2 +- līdzīgi analogi ir ,bet dziļums vismaz 1m+ , kas īsti babītei neder, bet krāsas gan nestandarta.
Līdzi paņēmu 3 top mānekļus no kastes un 3 nestandarta.
Rezultāts :
4 mēri un 4 zemmēri noķerti uz "jaunajām spēļmantiņām"
1 mērs un 4 zemmēri noķerti ar top 3!
Laiku veltīju +-15 min uz jaunu , tad veco , tad jauno un tad veco.
Šodien secināju radās secinājums , ka dažreiz ir jāmēģina papūlēties un piedāvāt kaut ko jaunu zaļsvārcei!
P.s jauns favorīts asariem ir atradies(0 footers). Priekš pirmās reizes uz vienu mānekli 30+ asari likās ka bik padaudz, ņemot vērā ka uz pārējiem ņema ik pa laikam. Kapēc tā? Laikam tik pats asars var atbildēt kā arī lielākā līdaka paņēma uz vissmazāko no piedāvātajiem .
viela pārdomām līdz brīvdienām.Pavisam labi, gan atskaite, gan rezultāts. Bez Plūdoņa dabas skatu apraksta visos sīkumos.Tikai varēji tos savus ,, jaunos grabuļus,, bildēs pievienot. :)

Brencis21, 29.augusts 2019, 13:03

Bildes un štrumus pārsvarā atrādu tik pie ūdeņiem =)
29.augusts 2019, 13:23 | links
 
Šis gads vispār ir tāds dīvains dažās copes lietās. Arī man ir radies iespaids, ka ikdienas zaļās, no 1kg līdz 2,5kg orientējoši, šogad ņem pamatā tikai uz mazajiem mānekļiem. Kā piesienu lielāku - tā nekā, asareļi tie vēl kaut kā, bet zaļās - ni un ni.
Lasot cupix - izrādās kungs to pašu ir konstatējis. Interesanti būtu saprast, kāpēc tā? Vai tā tāda gada īpatnība?

Jozis2, 29.augusts 2019, 12:42


Nevaru pateikt , ka šis gads ir tāds. Es vienmēr esmu bijis C&R piekritējs , līdz ar to man galvnais vienmēr ir bijis pabūt dabā un + pēc iespējas arī kaut ko saķert . Ņemot vērā vidējo zivju populāciju Latvijā būsim godīgi un atklāti nu izmērs nav vairākumā dižs, tāpēc 90% arsenāla man man vidēji ir 20-65mm(vobleri) / nr 1-3 rotiņi(nr 2 vis vairāk) , gumijas +- 5cm.
Šogad vienkārši 3kg+ ir trāpijušās tik pat daudz kā parasti uz mazgabarīta mānekļiem, bet es arī esmu bijis vairāk ticis pie ūdeņiem.
Par lielajiem mānekļiem varu pateikt ka man 95% gadījumu vispār nekas nepiesit(cūkas/ džerki) , varbūt es ne tur meklēju/ ne tā lietoju štrumus. Tik varu pateikt , ka piemēram NEO noteikti , Septembrī liks kādu atskaiti , kur viss notiekas uz bigbaitiem un pierādīs tik ka man rokas šķibas :D
29.augusts 2019, 13:20 | links
 
cupix [29.08.19]: Šodien startēju pirms saullēkta, uzreiz bija skaidrs ka no rīta būs saule un cope beigsies līdz ar tās parādīšanos.

5 mēri laivā 52/54/55/58/65
8 zemmēri (mazākais kanp knap plaukstā ietilpa )
2 mēri nokratījās.
Parādījās saule un jau pēc 08:30 aktīvā cope beidzās , palika siltāk un jau 10:00 biju auto ceļā uz darbu.

Šodienas mērķis salīdzināt mānekļus ar nelielu eksperimentu.
Vasaras sākumā pasūtīju 3 mānekļus, visi virsminieki:( 2 amerikas / 1 japānas)
1) tieši zem ūdens virsmas vai ja lēnāk tad tieši virs un veido ūsas (0 footers teiksim tā.
2) onefooteri līdz 30cm
Mānekļa izvēlē izmantoju principu : nestandarta krāsa un pēc iespējas retāku modeli , ko var atrast Latvijas tirgū.

1 modeli Latvijā un tās apkaimē vispār nevar atrast un ko līdzīgu arī neatradu =)
2 +- līdzīgi analogi ir ,bet dziļums vismaz 1m+ , kas īsti babītei neder, bet krāsas gan nestandarta.
Līdzi paņēmu 3 top mānekļus no kastes un 3 nestandarta.
Rezultāts :
4 mēri un 4 zemmēri noķerti uz "jaunajām spēļmantiņām"
1 mērs un 4 zemmēri noķerti ar top 3!
Laiku veltīju +-15 min uz jaunu , tad veco , tad jauno un tad veco.
Šodien secināju radās secinājums , ka dažreiz ir jāmēģina papūlēties un piedāvāt kaut ko jaunu zaļsvārcei!
P.s jauns favorīts asariem ir atradies(0 footers). Priekš pirmās reizes uz vienu mānekli 30+ asari likās ka bik padaudz, ņemot vērā ka uz pārējiem ņema ik pa laikam. Kapēc tā? Laikam tik pats asars var atbildēt kā arī lielākā līdaka paņēma uz vissmazāko no piedāvātajiem .
viela pārdomām līdz brīvdienām.
Pavisam labi, gan atskaite, gan rezultāts. Bez Plūdoņa dabas skatu apraksta visos sīkumos.Tikai varēji tos savus ,, jaunos grabuļus,, bildēs pievienot. :)
29.augusts 2019, 13:03 | links
 
Šis gads vispār ir tāds dīvains dažās copes lietās. Arī man ir radies iespaids, ka ikdienas zaļās, no 1kg līdz 2,5kg orientējoši, šogad ņem pamatā tikai uz mazajiem mānekļiem. Kā piesienu lielāku - tā nekā, asareļi tie vēl kaut kā, bet zaļās - ni un ni.
Lasot cupix - izrādās kungs to pašu ir konstatējis. Interesanti būtu saprast, kāpēc tā? Vai tā tāda gada īpatnība?
29.augusts 2019, 12:42 | links
 
cupix, turpini testēt, interesanti būtu lasīt līdzīgu atskaiti pēc 10 copes reizēm, jo pēc 1 reizes secinājumus izdarīt būtu pāragri. Bet priekš šodienas laika apstākļiem un salīdzinoši neilgās copes, tev pārsteidzoši labi rezultāti ;) Atliek tikai izmēru pieaudzēt, tad vispēr varētu aiz priekiem no biksēm lekt ārā :) Brīvdienās man nesanāks, bet nākamnedēļ gan jāaizlaiž pamakšķerēt uz mīļo Babīti :)
29.augusts 2019, 12:11 | links
 
Šodien startēju pirms saullēkta, uzreiz bija skaidrs ka no rīta būs saule un cope beigsies līdz ar tās parādīšanos.

5 mēri laivā 52/54/55/58/65
8 zemmēri (mazākais kanp knap plaukstā ietilpa )
2 mēri nokratījās.
Parādījās saule un jau pēc 08:30 aktīvā cope beidzās , palika siltāk un jau 10:00 biju auto ceļā uz darbu.

Šodienas mērķis salīdzināt mānekļus ar nelielu eksperimentu.
Vasaras sākumā pasūtīju 3 mānekļus, visi virsminieki:( 2 amerikas / 1 japānas)
1) tieši zem ūdens virsmas vai ja lēnāk tad tieši virs un veido ūsas (0 footers teiksim tā.
2) onefooteri līdz 30cm
Mānekļa izvēlē izmantoju principu : nestandarta krāsa un pēc iespējas retāku modeli , ko var atrast Latvijas tirgū.

1 modeli Latvijā un tās apkaimē vispār nevar atrast un ko līdzīgu arī neatradu =)
2 +- līdzīgi analogi ir ,bet dziļums vismaz 1m+ , kas īsti babītei neder, bet krāsas gan nestandarta.
Līdzi paņēmu 3 top mānekļus no kastes un 3 nestandarta.
Rezultāts :
4 mēri un 4 zemmēri noķerti uz "jaunajām spēļmantiņām"
1 mērs un 4 zemmēri noķerti ar top 3!
Laiku veltīju +-15 min uz jaunu , tad veco , tad jauno un tad veco.
Šodien secināju radās secinājums , ka dažreiz ir jāmēģina papūlēties un piedāvāt kaut ko jaunu zaļsvārcei!
P.s jauns favorīts asariem ir atradies(0 footers). Priekš pirmās reizes uz vienu mānekli 30+ asari likās ka bik padaudz, ņemot vērā ka uz pārējiem ņema ik pa laikam. Kapēc tā? Laikam tik pats asars var atbildēt kā arī lielākā līdaka paņēma uz vissmazāko no piedāvātajiem .
viela pārdomām līdz brīvdienām.
29.augusts 2019, 12:01 | links
 
renshteins [28.08.19]: Abavnieks [15:57]: renshteins [14:38]: ios ir “windy “app ,pagaidām uz ezeriem rāda ļoti labi,gan vēju,un kad apmācies -diezgan precīzi īstenībā arī parāda,kad sāks līt!Ne tikai uz iosvai tad es rakstīju tikai??? par androidu nevarēju pateikt jo nav tāds
Nu vaitad es rakstīju, ka Tu rakstīji "tikai"?????????

Jā reiz tā raksti "uz ios ir..." tad papildināju, ka nē tikai uz ios ir
28.augusts 2019, 21:57 | links
 
Šonedēļ 2 reizes esmu bijis un copes ir jau pirmajās 20min.

Gaigals27, 28.augusts 2019, 21:01

Nu tad nav variantu, būs jāpērk! Ja pat saulē un bezvējā līdakas pašas lec laivā... :))
28.augusts 2019, 21:36 | links
 
Friks [28.08.19]: Laba reklāma māneklim.Visiem zināma patiesība, ka vienam kāds māneklis ir ražīgs, citam nē, jo ir ntās nianses, t.sk., cik ilgi tev ir pacietība to mētāt, ja, teiksim, pirmajā pusstundā pat piesitiena nav.
Visu copes laiku tikai ar šo mānekli. Šonedēļ 2 reizes esmu bijis un copes ir jau pirmajās 20min.
28.augusts 2019, 21:01 | links
 
Abavnieks [28.08.19]: renshteins [14:38]: ios ir “windy “app ,pagaidām uz ezeriem rāda ļoti labi,gan vēju,un kad apmācies -diezgan precīzi īstenībā arī parāda,kad sāks līt!Ne tikai uz ios
vai tad es rakstīju tikai??? par androidu nevarēju pateikt jo nav tāds
28.augusts 2019, 17:39 | links
 
Rit pecpusdiena briva. Ir verts braukt uz Babiti vai labak jagaida piemerotaki apstakli? Nekad neesmu bijis. Jautajums regularajiem Babites apmekletajiem. Paldies.

Progress2016, 28.augusts 2019, 13:10


Ja pirmo reizi brauc uz Babiti, pagaidi citus laikapstaklus. Limenis ir samera zems un laiks ne gluzi Babitei. Sabojasi pirmo iespaidu par loti labu ezeru. :)
28.augusts 2019, 16:02 | links
 
renshteins [28.08.19]: ios ir “windy “app ,pagaidām uz ezeriem rāda ļoti labi,gan vēju,un kad apmācies -diezgan precīzi īstenībā arī parāda,kad sāks līt!
Ne tikai uz ios
28.augusts 2019, 15:57 | links
 
hvz, meteo.lv arī rāda diezgan precīzi..
28.augusts 2019, 15:53 | links
 
ios ir “windy “app ,pagaidām uz ezeriem rāda ļoti labi,gan vēju,un kad apmācies -diezgan precīzi īstenībā arī parāda,kad sāks līt!
28.augusts 2019, 14:38 | links
 
Razdāča un zivis ķeras kad copē un kad brauc copēt!
ar sinoptiķiem ir kā politiķiem - tā MT9 pieminētā diena ir manā pēdējā atskaitē arī :)
28.augusts 2019, 14:17 | links
 
Rīt sola no 18:00 lietu un negaisu , ja "razdača" būs tad 2h pirms negaisa sākuma līdz iestāšanās brīdim.

cupix, 28.augusts 2019, 14:07
Tiem āpšiem lielas ticības nav :) Pēdējo reizi, kad vakarā braucu copēt uz Babīti, solīja, ka būs nomācies un pūtīs R vējš, rezultātā spilgti spīdēja saule un lēns vējiņš pūta no ZA :) Un tāda tā prognoze vēl bija dažas stundas pirms copes ... Neuzminēja ...

MT9, 28.augusts 2019, 14:12

Šogad atceros ka bija prognozē vietām saule un apmācies. Virs ezera bija saule un uz visām pusēm kur skaties apmācies! 777lucky777
28.augusts 2019, 14:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager