Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Es gan esmu,un nereizi nav nekas teikts par laivu!

Kengurs24, 21.augusts 2019, 09:51

Un tādēļ tu izsecināji, ka tas ir atļauts?
21.augusts 2019, 10:00 | links
 
Davis-Di [21.08.19]: Sinoptiķiem nevar ticēt tā pat kā politiķiem, no vakardienas pusdienlaika prognoze nomainījās piecas reizes, pat stundu pirms izbraukšanas prognoze solīja būt apmākušam laikam, tā varēja būt kaut kur uz Jelgavas pusi bet ne uz babītes.

Par to kā gāja:
Braucam iekšā diezgan laicīgi un pirms 16:00 jau esam vienā no pirmajām perspektīvajām vietām ... klusums, drusku pārbraucam jo vējš sak mainīties no rietumu jau uz ziemeļu, pēc laika cope, ir ... nekas dižs bet vismaz velku .. atšķirībā no citām copēm ... ātri atskaitei foto un nomēram 64cm peld tālāk. Vējš tā kā pieklust un mainās jau uz austrumiem, pāris vietas klusē, te pieslīdam vienas vietas finišam kur ir bijušas labas gan man gan citiem - saku puikam ka jāpārbrauc un tajā mirklī man pa 23cm uzšauj un atnāk pakaļ līdz laivai tādu nu ~70 , neko darīt pāris metieni vēl, paslīdot kādus 20m tālak puikam uz lielo Salmo slideri - mutulis un cope bet garam... neizskatījās nekas dīžs, mutulis kā krapmēram, bet ar nelielu vēdekļa metienu pametu uz to vietu un man atnāk līdz laivai maza torpēda nu hvz ~75-80, momenta izbrīns bet nekā ...
Neko pārbraucam un lēnām slīdam pārbaudot citas vietas atkal uz to pasu ar domu ka varbūt kaut kas notiksies vēlreiz, bet nekā, neko darīt maucam tālāk - baigie puņķu lauki un daudzas vietas nav lietojamas, puņķu lauki līdz augšai un trakāk kā pagājušajā piektdienā!
Piestāju kur pagājušajā reizē bija labāka cope bet nekā un puņķi vietu jau ir vairāk ieskāvuši un sāk iepūst mērens vējš, pārbraucam kur ir tīrāks - hops ilgi nav jāgaida cope uz 23cm, bet jau piecērtot jūtu ka galā ir kāds rakars, velkot liekās ka zemmērs, izvelkot ielieku silē - heh mērs 50cm - lai peld. Pēc laiciņa vēlviena cope uz 23cm, bet nost bet izskatījās kas līdzīgs, pēc maza brītiņa viena atnāk pakaļ līdz laivai, bet pat ar brillēm nesaskatīju cik liela jo saules leņķis liedza to, bet nekā diža tur nebija.
Saule jau iet uz leju un paliek tumšāks, copes nav, puika uz rotiņa iesit pāris zirgazobus.
Slīdam lēnām un brīžiem ar motora palīdzību uz vietu kur čomam nesen bija 1m+ , bet pirms tās vietas uz 26cm cope bet nu pēc izskata ka zemmērs neko strādājām tālāk, apbraucam puņus un mēģinām apstrādāt točku jo arī tur ir sapūsti puņķi, vieta jau gandrīz nomētāta un paliek pēdējie stūri un jau domas ir, ka jābrauc tālāk tajā mirklī BOOM, cirtiens ar saucienu ir , šļakatas , puika paskatās ievelk ātri auklu un jau saķer sečuku un tajā mirklī nost ... grr eh &%&%$%, sajūta jau zināma un sajūta jau pierasta - vismaz drusku pavilkt dabūju, bet neko... strādājam tālāk, vakars gan iet uz galu, puikam kaut kas uzsit uz mazo busteri bet nekā... galu galā puika atceras ka sunim vajag kādu asarēnu tā nu ar rotiņu ātri 2x noķer, var braukt mājās ... jo man vel jāpastradā - tā arī daram!

Bāzē izrādās, ka nemaz tik traki nav un ķērās vakar un ķersies rīt jo prognoze vēl sola mākoņainu... :)
Nekā personiska, bet nu jau izskatās kā ,, no viena grāvja otrā,, atskaites sāk līdzināties Minhauzena vai Upīša gara darbiem. Zelta vidusceļš ir kaut kur pa vidam.
Ne asakas.
21.augusts 2019, 09:56 | links
 
MT9 [21.08.19]: Kengurs24 [6:23]: Kādas muļķības!ir vairākas vietas kur jau gadiem visi mauc ar savām laivām aiz Varkaļa līdz SpuņciemamTas apstāklis, ka gadiem visi mauc, nenozīmē, ka tas ir atļauts. Iespējams, ka šis punkts netiek kontrolēts, jo to grūti realizēt - ej nu pārbaudi vai laiva iepeldējusi no piestātnes/laivu bāzes, vai no citas vietas:) Es savā copmaņa dzīvē Babītes ezerā inspektoru vēl neesmu manījis.
Es gan esmu,un nereizi nav nekas teikts par laivu!
21.augusts 2019, 09:51 | links
 
Kengurs24 [21.08.19]: Kādas muļķības!ir vairākas vietas kur jau gadiem visi mauc ar savām laivām aiz Varkaļa līdz Spuņciemam
Tas apstāklis, ka gadiem visi mauc, nenozīmē, ka tas ir atļauts. Iespējams, ka šis punkts netiek kontrolēts, jo to grūti realizēt - ej nu pārbaudi vai laiva iepeldējusi no piestātnes/laivu bāzes, vai no citas vietas:) Es savā copmaņa dzīvē Babītes ezerā inspektoru vēl neesmu manījis.
21.augusts 2019, 09:32 | links
 
Piebilstot ka man pazīstams vīrs ir inspektors,un ezerā redzot kādu ar privāto laivu ir visai dusmīgs.

Nu, ko mums tagad darīt, nobīties un nebraukt, kas laivu bāzes izsniedz čeku, vai kādu izziņu, ka es no viņiem iebraucu ezerā nē, nu , tad lai dusmojās tālāk...
21.augusts 2019, 07:32 | links
 
nipijs38 [20.08.19]: Negribu jūs maldināt,bet ja es atminos pareizi tad ezerā nedrīkst ar privātām laivām.
Kādas muļķības!ir vairākas vietas kur jau gadiem visi mauc ar savām laivām aiz Varkaļa līdz Spuņciemam
21.augusts 2019, 06:23 | links
 
Nu viss jābeidz strādāt un jāiet gulēt.

Ko nepieminēju - bija baigi forši copēt gandrīz bez konkurentiem, kas brauc priekšā metienam vai sēž tuvu vai tavā točkā utml.
Ezerā redzēju pāris laivas tikai, viena no tām varbūt pārdomas vai atskaiti uzrakstīs :)
21.augusts 2019, 02:14 | links
 
Sinoptiķiem nevar ticēt tā pat kā politiķiem, no vakardienas pusdienlaika prognoze nomainījās piecas reizes, pat stundu pirms izbraukšanas prognoze solīja būt apmākušam laikam, tā varēja būt kaut kur uz Jelgavas pusi bet ne uz babītes.

Par to kā gāja:
Braucam iekšā diezgan laicīgi un pirms 16:00 jau esam vienā no pirmajām perspektīvajām vietām ... klusums, drusku pārbraucam jo vējš sak mainīties no rietumu jau uz ziemeļu, pēc laika cope, ir ... nekas dižs bet vismaz velku .. atšķirībā no citām copēm ... ātri atskaitei foto un nomēram 64cm peld tālāk. Vējš tā kā pieklust un mainās jau uz austrumiem, pāris vietas klusē, te pieslīdam vienas vietas finišam kur ir bijušas labas gan man gan citiem - saku puikam ka jāpārbrauc un tajā mirklī man pa 23cm uzšauj un atnāk pakaļ līdz laivai tādu nu ~70 , neko darīt pāris metieni vēl, paslīdot kādus 20m tālak puikam uz lielo Salmo slideri - mutulis un cope bet garam... neizskatījās nekas dīžs, mutulis kā krapmēram, bet ar nelielu vēdekļa metienu pametu uz to vietu un man atnāk līdz laivai maza torpēda nu hvz ~75-80, momenta izbrīns bet nekā ...
Neko pārbraucam un lēnām slīdam pārbaudot citas vietas atkal uz to pasu ar domu ka varbūt kaut kas notiksies vēlreiz, bet nekā, neko darīt maucam tālāk - baigie puņķu lauki un daudzas vietas nav lietojamas, puņķu lauki līdz augšai un trakāk kā pagājušajā piektdienā!
Piestāju kur pagājušajā reizē bija labāka cope bet nekā un puņķi vietu jau ir vairāk ieskāvuši un sāk iepūst mērens vējš, pārbraucam kur ir tīrāks - hops ilgi nav jāgaida cope uz 23cm, bet jau piecērtot jūtu ka galā ir kāds rakars, velkot liekās ka zemmērs, izvelkot ielieku silē - heh mērs 50cm - lai peld. Pēc laiciņa vēlviena cope uz 23cm, bet nost bet izskatījās kas līdzīgs, pēc maza brītiņa viena atnāk pakaļ līdz laivai, bet pat ar brillēm nesaskatīju cik liela jo saules leņķis liedza to, bet nekā diža tur nebija.
Saule jau iet uz leju un paliek tumšāks, copes nav, puika uz rotiņa iesit pāris zirgazobus.
Slīdam lēnām un brīžiem ar motora palīdzību uz vietu kur čomam nesen bija 1m+ , bet pirms tās vietas uz 26cm cope bet nu pēc izskata ka zemmērs neko strādājām tālāk, apbraucam puņus un mēģinām apstrādāt točku jo arī tur ir sapūsti puņķi, vieta jau gandrīz nomētāta un paliek pēdējie stūri un jau domas ir, ka jābrauc tālāk tajā mirklī BOOM, cirtiens ar saucienu ir , šļakatas , puika paskatās ievelk ātri auklu un jau saķer sečuku un tajā mirklī nost ... grr eh &%&%$%, sajūta jau zināma un sajūta jau pierasta - vismaz drusku pavilkt dabūju, bet neko... strādājam tālāk, vakars gan iet uz galu, puikam kaut kas uzsit uz mazo busteri bet nekā... galu galā puika atceras ka sunim vajag kādu asarēnu tā nu ar rotiņu ātri 2x noķer, var braukt mājās ... jo man vel jāpastradā - tā arī daram!

Bāzē izrādās, ka nemaz tik traki nav un ķērās vakar un ķersies rīt jo prognoze vēl sola mākoņainu... :)




21.augusts 2019, 00:34 | links
 
RapsHan [20.08.19]: Drikst ar privato laivu, bet ielaisties drikst tikai no laivu bazes.
Tā ir, tikai kā šo normu izkontrolēt... Un vai tas ir vajadzīgs....
21.augusts 2019, 00:17 | links
 
Drikst ar privato laivu, bet ielaisties drikst tikai no laivu bazes.
20.augusts 2019, 23:45 | links
 
Piebilstot ka man pazīstams vīrs ir inspektors,un ezerā redzot kādu ar privāto laivu ir visai dusmīgs.
20.augusts 2019, 23:43 | links
 
Negribu jūs maldināt,bet ja es atminos pareizi tad ezerā nedrīkst ar privātām laivām.
20.augusts 2019, 23:42 | links
 
ge-sportists [20.08.19]: Pa velti laivu var ielaist Spuņciemā, iebrauc Spuņciemā un brauc gar laivu bāzi uz priekšu, ganjau sapratīsi tālāk!
Jā, un vēl netālu no ezerkrastu bāzes, brauc tieši uz bāzi, nogriezties pirms bāzes pa kreisi un pēc apm.1km labajā pusē būs pļaviņa kur var piebraukt pie paša ezera
20.augusts 2019, 22:52 | links
 
Pa velti laivu var ielaist Spuņciemā, iebrauc Spuņciemā un brauc gar laivu bāzi uz priekšu, ganjau sapratīsi tālāk!
20.augusts 2019, 22:33 | links
 
Par velti,liekas,ka nekur.Kādreiz Dālderos tāda procedūra maksāja,ja nemaldos,5 eiriki.
20.augusts 2019, 22:28 | links
 
Kur Babītē var ielaisites ar savu laivu pa velti un arī auto kur novietot būtu?
20.augusts 2019, 21:47 | links
 
Tie ,kas te raksta un sūdzās ,ka viņiem uz bigbaitiem un džerkiem neķeras un copju pat nav - Kur Jūs, vannā visu laiku mētājat? Līdakai nevajag būt metrīgai ,lai to lielo mānekli mēģinātu apēst, man šosezon ir diezgan zemmēri bijuši gan uz Busteri , gan 23cm cūkām. Protams ir mazāk nekā uz kādu relax gumiju vai rotierīti. Bet kā te dažš raksta , ka copes pa vairākām reizēm nav redzējis, liek aizdomāties, ka varbūt pie vainas nav mānekļa izmērs.

sosalele, 20.augusts 2019, 08:21


Te neviens nesūdzas ,bet dalās ar pieredzi un novērojumiem. =) Cits aparātos velkt un cits tik zaudē . Tā kā neņem personīgi =)
20.augusts 2019, 09:01 | links
 
Tie ,kas te raksta un sūdzās ,ka viņiem uz bigbaitiem un džerkiem neķeras un copju pat nav - Kur Jūs, vannā visu laiku mētājat? Līdakai nevajag būt metrīgai ,lai to lielo mānekli mēģinātu apēst, man šosezon ir diezgan zemmēri bijuši gan uz Busteri , gan 23cm cūkām. Protams ir mazāk nekā uz kādu relax gumiju vai rotierīti. Bet kā te dažš raksta , ka copes pa vairākām reizēm nav redzējis, liek aizdomāties, ka varbūt pie vainas nav mānekļa izmērs.
20.augusts 2019, 08:21 | links
 
Abavnieks [19.08.19]: Jozis2 [51m]: Ķeršana uz bigbait tikai smuki izskatās youtubē un facebookā :) tāpat jāmāk. Imho tās lielās ir maz un cimperlīgas/gudras. Kādu 8 reizi šajā sezonā mēģinu ar lielo busteri. Pat pakaļ nav skrējušas. Šo 6dien pamēģināju ar 20cm cūku. Varbūt tai nav tik svarīga tehnika.

kkas, 19.augusts 2019, 17:16
Tehnika ir sekundāra, galvenais īstie laika apstākļi, kad līdakām parādās lielā ēstgriba un būtu ieteicama arī pašu zivju klātbūtne copes vietā :)

MT9, 19.augusts 2019, 18:38
Laikam jau NG būs pareizi teicis, ka zivs vispirms ir jāķer tur, kur tā ir. Varētu domāt, ka tā ir vismaz 50% garantija, ka nebūsi tikai svaigu gaisu paelpojis.Ahaa :D jo zivju Babē nav. Vai ir 50% gadījumos :D
Tik vienu reizi no 8 esmu bijis Babē ar lielajiem.
19.augusts 2019, 23:17 | links
 
Ūdenslīmenis ir 25cm augstāks nekā dažas copēs pirms divām nedēļām, bet nākuši ir puņķi klāt!

Par tiem % cik cilvēku tik viedokļu piemēram: Armands Ērglis - Copes Garša/eboat teica ka 90% dod ka tu zivij piemet klāt pārējie 10% ir sīkumi - māneklis, tehnika utml. protams tie sīkumi ļoti daudz ko nosaka, tā pat kā 99 centi nebūs 1€ :)
Cits meklē to zivi pats, cits ar eholotu, cits gaida kad viņam ar pirkstu paradīs ...

Davis-Di, 19.augusts 2019, 23:02


Eholotā protams piemet klāt, tas nu nebūs jaunums. Bez eholota variantā darbojoties, zivītis jāatrod un jāpierunā, ja ēd, nav māksla noķert, neēd- tur jau ir interesantāk- jāpierunā :)
19.augusts 2019, 23:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager