Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
MT9 [17.08.19]: Veči, vēlreiz atkārtoju, auklu tikai 1 reizi dzīvē tinu slapju un nekad dzīvē pie slodzes (vienkārši laižu nedaudz nostieptu auklu starp pirkstiem). Nekad nevienai spolei nav bijušas problēmas šajā sakarā. Kāda jēga man to nospriegot, ja es kastingam pirmajā metienā to uz pusi vai 2/3 atkal izplivinu ārā un ietinu atpakaļ bez slodzes :)
....nu tieši t!!!
17.augusts 2019, 20:34 | links
 
sosalele [17.08.19]: Tādi gudrinieki!Ja Babīte tad Babīte!vienam aukla ieķēras,nu visi cepās!!!!

Kengurs24, 17.augusts 2019, 16:27

Šajā sadaļā ir kādi 10 cilvēki, kas regulāri raksta atskaites un stāsta par situāciju ezerā, un pašlaika lielākā daļa no viņiem apspriež auklu tēmu.Takā Tu tikmēr vari sēdēt,klusēt, un priecāties , ka Tev vispār ir ko lasīt,jo tici vai nē, neviens neko te neraksta priekš Tevis!
Labi ka priekš tevis visi te raksta!
17.augusts 2019, 20:33 | links
 
Veči, vēlreiz atkārtoju, auklu tikai 1 reizi dzīvē tinu slapju un nekad dzīvē pie slodzes (vienkārši laižu nedaudz nostieptu auklu starp pirkstiem). Nekad nevienai spolei nav bijušas problēmas šajā sakarā. Kāda jēga man to nospriegot, ja es kastingam pirmajā metienā to uz pusi vai 2/3 atkal izplivinu ārā un ietinu atpakaļ bez slodzes :)
17.augusts 2019, 20:29 | links
 
Davis-Di [17.08.19]: ...aukla ir jāuztin slapja...
Ļautiņi! Nepadodieties provokācijai!
17.augusts 2019, 17:55 | links
 
Atklāšu noslēpumu meistariem! Priekš kam tīt aukli uz max vai uz min??? Vai tiešām nepietiek smadzenes, ka tās var tīt uz vidēja smaguma līmeni? :)))))

DeN171, 17.augusts 2019, 17:34


Nu nepietiek, nepietiek smadzenes, lai aukli tītu uz vidēji smaguma līmeņa. :)))
17.augusts 2019, 17:45 | links
 
DeN171 [17.08.19]: Atklāšu noslēpumu meistariem! Priekš kam tīt aukli uz max vai uz min??? Vai tiešām nepietiek smadzenes, ka tās var tīt uz vidēja smaguma līmeni? :)))))
katrs meistars savā ziņā. katrs ķer savu zivi
17.augusts 2019, 17:40 | links
 
Atklāšu noslēpumu meistariem! Priekš kam tīt aukli uz max vai uz min??? Vai tiešām nepietiek smadzenes, ka tās var tīt uz vidēja smaguma līmeni? :)))))
17.augusts 2019, 17:34 | links
 
Tādi gudrinieki!Ja Babīte tad Babīte!vienam aukla ieķēras,nu visi cepās!!!!

Kengurs24, 17.augusts 2019, 16:27


Šajā sadaļā ir kādi 10 cilvēki, kas regulāri raksta atskaites un stāsta par situāciju ezerā, un pašlaika lielākā daļa no viņiem apspriež auklu tēmu.Takā Tu tikmēr vari sēdēt,klusēt, un priecāties , ka Tev vispār ir ko lasīt,jo tici vai nē, neviens neko te neraksta priekš Tevis!
17.augusts 2019, 17:21 | links
 
Manā skatījumā aukla ir jāuztin zem slodzes un vēlams slapja. Bet jāņem vērā tas ka auklai tāpat jāklājās labi un nevajadžētu tieksmi griezsties iekšā starp tinumiem, jo sanāk ietīt brīvo auklu kad ir bura gan pēc garākiem džerka elementiem. Anyway dalījos ar savu pueredzi tikai ...
17.augusts 2019, 16:54 | links
 
Kengurs24 [17.08.19]: Tādi gudrinieki!Ja Babīte tad Babīte!vienam aukla ieķēras,nu visi cepās!!!!
atslābsti
17.augusts 2019, 16:30 | links
 
Tādi gudrinieki!Ja Babīte tad Babīte!vienam aukla ieķēras,nu visi cepās!!!!
17.augusts 2019, 16:27 | links
 
sosalele [17.08.19]: Man gan liekas, ka uztīšanai ir ļoti liels sakars.
Ir diezgan loģiski,ka aukla nevarēs iespraukties starp apakšā esošo auklu, ja tā būs uztīta ciešāk.
protams. un jo vaļīgāk uztīta aukla, jo lielāka iespēja uztīt bārdu. pašam aukla ļoti blīvi un bremzes uz minimumu. Lido ļoti tālu
17.augusts 2019, 16:04 | links
 
Man gan liekas, ka uztīšanai ir ļoti liels sakars.
Ir diezgan loģiski,ka aukla nevarēs iespraukties starp apakšā esošo auklu, ja tā būs uztīta ciešāk.
17.augusts 2019, 15:54 | links
 
MT9 [17.08.19]: Domāju ar uztīšanu tam nav sakara, jo es tinu sausu un praktiski bez slodzes. Viss štokos - viegli auklu atpiņķerēt, ja gadās pārāk ass iemetiens.
kā Tu atregulē bremzi? ja viss vaļā, tad katrai niansei ir sakars
17.augusts 2019, 15:52 | links
 
Domāju ar uztīšanu tam nav sakara, jo es tinu sausu un praktiski bez slodzes. Viss štokos - viegli auklu atpiņķerēt, ja gadās pārāk ass iemetiens.
17.augusts 2019, 15:46 | links
 
Tinu virsū slapju un zem slodzes.
Ieskatam bildes:
1) StrikeWire tinums

2) YGK x8 tinums

3)Salmo Elite Braid tinums


Daudzus gadus copēju ~no 2004 ar Solamo Elite braid, un biju atzinis par labu esam, tai pašā laikā pameģinot pa laikam citas.

Ja nu kāds grib budžeta variantu tad to uzskato par labu tikai izmērs 0.3 un uz augšu.
17.augusts 2019, 13:18 | links
 
Vakar Babē kaija nevarēja palidot, jo zivs mutē pa lielu.
Uz mikrinju vernjaks.
Big baits, 1 pūdelis gnjau mazaa
17.augusts 2019, 13:07 | links
 
RapsHan [17.08.19]: Pats arī strikewire izmantoju, nav problēmas, vienīgi man 0.46.
Un - kā man mācīja, kad auklu tin virsū, tad MAX bremze, un lai kāds tur, vai pie koka piesien un pie maksimālas slodzes tin virsū, tad arī nevajadzētu tinumā iet dziļi iekšā.
es tinu ar max pretestību, viss ok, viss patīk
17.augusts 2019, 12:47 | links
 
Pats arī strikewire izmantoju, nav problēmas, vienīgi man 0.46.
Un - kā man mācīja, kad auklu tin virsū, tad MAX bremze, un lai kāds tur, vai pie koka piesien un pie maksimālas slodzes tin virsū, tad arī nevajadzētu tinumā iet dziļi iekšā.
17.augusts 2019, 12:43 | links
 
Pats lietoju VARIVAS High Power PE 10x10 (6.izmēra) auklu. Neko sliktu nevaru pateikt. Patīk arī tas, ka var precīzi zināt, cik tāls metiens padevies, jo ik pa 10m mainās auklas krāsa un ik pa 1m ir papildus atzīmes. Mazums, jātrāpa metram mutē, kurš gaida mānekli tieši 43 metrus uz priekšu :D
17.augusts 2019, 12:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager