Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!

Tāc viš i!
19.oktobris 2023, 21:52 | links
 

Līdzīgs ir!
19.oktobris 2023, 21:18 | links
 
To Vigulis
Šis izskatās pēc hilo klona.
19.oktobris 2023, 21:13 | links
 
Vigulis [19.okt]: Kādreiz to kluci sauca par ABU Hilo
Tā varētu būt. Šis konkrētais modelis ir neliels, es to vairāk asariem plānoju lietot, bet visdrīzāk tas tiks atlikts kolekcijai :)
19.oktobris 2023, 20:46 | links
 
Kādreiz to kluci sauca par ABU Hilo
19.oktobris 2023, 20:32 | links
 
JK7 [19.okt]: Oskar, no tēta laikiem man ir līdzīgs, pat krāsas vienādas, tik garāka mēle priekšā un purns taisns! Zinu, ka pirkts ļoti, ļoti sen! Neko uz viņu neesmu noķēris, bet man liekas, ka tvičā ar viņu jāķer, es nezinu!

Nesen bija līdzīgi ar rotiņu draugam, pie pašas laivas izšāvās līdakai no mutes un tieši pa vaigu! Būs mācība!
Man liekas, ka tas ir Abu Garcia izstrādājums. Domāju nākamgad uz to noķert kādu resnu asari :))) Bet vispār es to nopirku, lai nākotnē pieliktu pie sienas, jo tikti jau interesants un kvalitatīvi nostrādāts. Jaunie mānekļi man tik ļoti neiet pue sirds, kaut arī labi ķer zivis :)
19.oktobris 2023, 20:28 | links
 
Oskar, no tēta laikiem man ir līdzīgs, pat krāsas vienādas, tik garāka mēle priekšā un purns taisns! Zinu, ka pirkts ļoti, ļoti sen! Neko uz viņu neesmu noķēris, bet man liekas, ka tvičā ar viņu jāķer, es nezinu!

Nesen bija līdzīgi ar rotiņu draugam, pie pašas laivas izšāvās līdakai no mutes un tieši pa vaigu! Būs mācība!
19.oktobris 2023, 20:15 | links
 
MT9 [19.okt]: Willy [14m]: Joki mazi!...to sarkanbalto ruksi pats bùvēji!;DDTas ir antīks aparāts, nesen nopirku, dikti iepatikās, kā nostrādāts. Koks un metāls, nekāda plastmasa :) Smukas mazas skrūvītes, metāla elementi, mēli var mainīt 4 pozīcijās :)
Vārdu vēl izdomā!:)))
19.oktobris 2023, 19:44 | links
 
Willy [19.okt]: Joki mazi!...to sarkanbalto ruksi pats bùvēji!;DD
Tas ir antīks aparāts, nesen nopirku, dikti iepatikās, kā nostrādāts. Koks un metāls, nekāda plastmasa :) Smukas mazas skrūvītes, metāla elementi, mēli var mainīt 4 pozīcijās :)
19.oktobris 2023, 19:37 | links
 
MT9 [19.okt]: Willy [13m]: Lab,ka zobus neizsita!:)...Tas gan, ar milzīgu ātrumu lidojošs 100 gramīgs klucis arī to spētu izdarīt :))
Joki mazi!...to sarkanbalto ruksi pats bùvēji!;DD
19.oktobris 2023, 19:28 | links
 
Willy [19.okt]: Lab,ka zobus neizsita!:)...
Tas gan, ar milzīgu ātrumu lidojošs 100 gramīgs klucis arī to spētu izdarīt :))
19.oktobris 2023, 19:20 | links
 
MT9 [19.okt]: Vismaz paturēt lielo dabūji, tik un tā būtu atlaidis. Rīt man būs smaga diena, jau esmu noskaņojies uz visticamāko 0 līdaku.

Arkso, 19.oktobris 2023, 18:45
Domāju, ka rīt zivs būs aktīvāka, šodien nosacītā aktivitāte beidzās, līdz iestājās bezvējš.

Lab,ka zobus neizsita!:)...Gātē lídzìgi,kamēr A vēlejs bij sumki grabināja!75 un divas ap 60cm.gausas copes,bet bij...nu jā,un jau biju piemirsis kā ir kad īkšķi no sala nezini kur grúst!:)
19.oktobris 2023, 19:13 | links
 
Vismaz paturēt lielo dabūji, tik un tā būtu atlaidis. Rīt man būs smaga diena, jau esmu noskaņojies uz visticamāko 0 līdaku.

Arkso, 19.oktobris 2023, 18:45

Domāju, ka rīt zivs būs aktīvāka, šodien nosacītā aktivitāte beidzās, līdz iestājās bezvējš.
19.oktobris 2023, 18:52 | links
 
Vismaz paturēt lielo dabūji, tik un tā būtu atlaidis. Rīt man būs smaga diena, jau esmu noskaņojies uz visticamāko 0 līdaku.
19.oktobris 2023, 18:45 | links
 
Labi, ka viss labi beidzās!
Bet ne pirmās, ne pēdējās asinis :) , labi ka brilles uz acīm, tā arī bez acs var palikt!

Davis-Di, 19.oktobris 2023, 18:20

Jā, par tām brillēm es arī padomāju, ka kādreiz var izglābt no neatgriezeniskas traumas.
19.oktobris 2023, 18:23 | links
 
Labi, ka viss labi beidzās!
Bet ne pirmās, ne pēdējās asinis :) , labi ka brilles uz acīm, tā arī bez acs var palikt!
19.oktobris 2023, 18:20 | links
 





Pagājusi nedēļa, kopš pēdējās copes, paspēju jau sailgoties pēc Babītes ezera, tādēļ šodien, neskatoties uz vēsajiem laikapstākļiem (no rīta autiņš bija nedaudz apledojis) un ne to interesantāko vēju priekš copes, pareizāk sakot praktiski bezvēju un vēja virziena maiņu uz A pusi, nolēmu, ka štrunts, ja neķersies, vismaz nodarbošos ar iemīļoto mazohistu nodarbi :D No rīta ezerā pat krita neliels sniedziņš vai krusas graudi, bija minimāls vējiņš, sāku mētāt mazos mānekļus. Vienu zivteli izmānīju, bet nekāda dižā aktivitāte nebija. Nodomāju, ja jau uz mazajiem baitiņiem palaidnes neatsaucas, jāliek lielāks kumoss. Noķēru vēl vienu, bet arī tik pat necilu, turpinājumā no gumijām, pārgāju uz džerku. Ātri vien kāds pa to uzsita, bet neuzsēdās. Lēnām slīdēju liela pudura virzienā un man palika viens metiens, lai neieslīdētu tajā. Uzmetu puduram no sāna un pats domāju, ka labāk, lai zivs šajā brīdī nepaņem, jo tad noteikti nepaliks laika izvairīties no ieslīdēšanas tajā un, kā jau tas dzīvē notiek, tieši šajā momentā manu lielo džerku iekāro līdaka. Līdz laivai es to dabūju diezgan viegli, bet tad pamanu to lielo krokodila galvu un mānekli, kurš tikai nedaudz ar aizmugurējo āķi ieķēries zivs lūpā. Madāma bija patiešām branga un, tā kā šī baigi sākumā nepretojās, nodomāju, ka nelaidīšu vaļā bremzi, bet mēģināšu forsēt un ievilkt uztveramajā. Kad līdz uztveramajam palika daži centimetri, tā, tomēr, parādīja, kurš ezerā saimnieks - atpleta plati savu lielo muti un ar milzīgu spēku sāka purināt galvu. Man aukla novilkta kā stīga un, protams, tam bija jānotiek - lielais džerks ar gaismas ātrumu no līdakas mutes pārvietojas man sejā un šādā veidā paliek karājoties. Lielā līdakmamma pamāj man ar asti un prom ir, bet man par to nav laika pārdzīvot, jo jūtu, kā asinis tek mutē. Es jau sāku domāt, ka abi lielie trijžuburi ieķērušies dziļi vaigā un cope beigusies, bet, man par laimi, nebija tik traki, tikai viens āķis bija iedūries un to man ātri sanāca dabūt ārā. Nu ko lai saka, diena emocijām bagāta, rezultātā tiku pie 3 zivtelēm (51, 62, 64 cm), lielā līdakmamma atstāja mani garu degunu, bet tas nekas, es atceros, kur tā mīt, mēģināšu to kādu dienu, tomēr, dabūt laivā :)) Rīt jau piektdiena, visiem vieglu pēdējo darba nedēļas dienu, tiekamies ezerā! ;)
19.oktobris 2023, 18:07 | links
 
No FB - Озеро Бабитес grupas.

Uģis Viļumsons

Labdien ! Vakar ( 17.oktobrī ) biju Gātes pusē no Vecupenieku puses un ezerā starp niedru puduriem atradu BIG BAIT makšķeri pilnā "kaujas " gatavībā. Ja atradīsies īpašnieks un nosauks precīzus makšķeres un spoles parametrus, varēs atgūt savu inventāru.

https://www.facebook.com/groups/363419524079954/posts/1773766589711900/?__cft__[0]=AZXpBmmMLgWnuRL_HXxITa-No8PU0pQDSlgw34HzDoOkHQk9fmQxoa3zGHlhziwO1XuUJLiIyFICupOlNhRad7Nh2NRNmu7Lt1OYxibWSnNyxN6FbRvNLs-2tKfO0UHSEQxb_s2NxC3be08XPUqWfwp-&__tn__=%2CO%2CP-R
19.oktobris 2023, 09:57 | links
 
Martins....B [18.okt]: Kas ar ūdens līmeni ? Izskatās, ka baigi jau krītas. Pie 0.5 jau nav baigais purvs ?
Rada +0.7m, tas ir ļoti daudz, mierigi var copet kad +0.1-0.2
18.oktobris 2023, 21:20 | links
 
Kas ar ūdens līmeni ? Izskatās, ka baigi jau krītas. Pie 0.5 jau nav baigais purvs ?
18.oktobris 2023, 20:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager