Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Izrādās pat ar 0.36mm pīto auklu var aizlidināt mānekli uz neatgriešanos. Man 0.41mm, vismaz 100-gramīgos mānekļus notur, nezinu kā būtu ar garāku kātu un 150+ gramiem...

MT9, 17.augusts 2019, 11:29


130gr māneklis + āķi sakabes 5-10gr. Kāts 8'6" (259,08cm) līdz 200gr.
Problēma šai auklai ir ka viņa griežas iekšā tinumā, kas arī bija pie vainas - pārtrūka pie spoles nevis mezglā, un salīdzinoši pie vieglas slodzes jo nebija nekāds tālais metiens taisīts. Attīt bārdu salīdzinoši ātri nesanāk jo auklas gals ir kaut kur iekšā tinumā - so aukla ies uz miskasti, pēc skalpeļa!
Kādu laiku atpakaļ bija tāda pati aukla un viss beidzās diezgan līdzīgi.
- Tā gadās kad no kļūdām nemācās.

izskatās (
17.augusts 2019, 11:43 | links
 
Izrādās pat ar 0.36mm pīto auklu var aizlidināt mānekli uz neatgriešanos. Man 0.41mm, vismaz 100-gramīgos mānekļus notur, nezinu kā būtu ar garāku kātu un 150+ gramiem...

MT9, 17.augusts 2019, 11:29


130gr māneklis + āķi sakabes 5
17.augusts 2019, 11:42 | links
 
Es ar savu 0,42 esmu mazo cūku aizlidinājis,jo spole aizkrita ciet, nezinu kā , bet nu nekad nekas cits nav aizlidojis.
17.augusts 2019, 11:40 | links
 
Izrādās pat ar 0.36mm pīto auklu var aizlidināt mānekli uz neatgriešanos. Man 0.41mm, vismaz 100-gramīgos mānekļus notur, nezinu kā būtu ar garāku kātu un 150+ gramiem...
17.augusts 2019, 11:29 | links
 
Forši, ka lasāmas atskaites paliek aizvien vairāk. Ja nav noslēpums, kura tad bija tā vainīgā aukla?

Krishs_KG, 16.augusts 2019, 23:44


17.augusts 2019, 11:10 | links
 
Tiešām saturīgas atskaites Davis un brīnos, kā tik detalizēti var atcerēties notikumus.Tā turpināt,forums palicis interesantāks lasīt.
17.augusts 2019, 05:50 | links
 
Davis-Di [16.08.19]: Čoms brauca uz babīti, un izdomāju sastādīt kompāniju - ar domu ka neesmu pie stūres un varēs iedzert aliņu:). Saule spīd un vējš mainās - lielas cerības neliku, sieva arī teica ka tāda laikā parasti tak neķeras, kur tu brauksi ... :)

Neko braucam ezerā, čoms uz 15cm gumiju braucot paralēli uzmet, nezinu kurš metiens pēc kārtas, bet nu ātri, ir cope - nost.
Aizbraucam uz točku kur vakar 1m+ bija, nekā, .. slīdam pa vējam čomam uz 15cm cūkas vēl kas uzknābj, bet nekā.
Pāreju uz 26cm, man uz smagā kāta, jauna aukla - pāris metieni, aukla iegriežās spolē un 26cm gumija aizlido labi tālu, man tā aukla jau iepriekš nepatika, nu tagad 100% vairs nelietošu tādu! Spolē aukla iegriezusies tā ka toč laivā nedabūs vaļā. Viss paliek džerks un garais kāts ar testu līdz 140gr.
Pārbraucam pasitam točkas, iegriežamies vietā kur čoms pagājušajā nedēļā atlaida 105cm - nekā - pilnīgs klusums.
Čoms pamētā rotiņu pat asaris neņem.
Grrr
Aizbraucam uz tālāku točku kur parasti čomam ir kādi asari un pa kādai līdakai un tāpēc ka tur jābūt mazāk puņķiem.
Asari neņem bet nu čoms iesit pāris zirga zobus.
Es pastrādāju ar džerku pamainu lielākas mazākas gumijas nekā ... čoms uzliek 20cm cūku un vienā no pirmajiem metieniem pēc asaru rotiņa viena atrādās, bet nu nekas dižs - uzmetu tur džerku nekā, otrreiz neatradās.
Uzlieku savu verņaku uz kura lec gan zemmēri, gan mēri ... 20cm gumija + 4. numura rotiņš sistēmā, neko ilgi nav jāgaida cope, bet nu ar nekas dižs ... e.g. krapmērs, mētājam vēlreiz - otro reizi neņem.
Čoms ik pa laikam uzmet rotiņu , ta 20cm gumiju ... pēc laika čoms nobļaujas &*&* , skat kas pa mutuli aiz laivas - hmz. kaut ko izbiedējām - nē tam vajadzēja būt ātrāk, kaut kas čomam rotiņam nācis līdz - nospriežam vai laba līdaka vai mežene, nekas strādājam tālāk ... nu vo čomam uz 20 cm gumijas atkal iznāciens, sitiens bet nekas pēc tā neseko.
Deguni jau gandrīz lejā, zivis neķeras , alus nedzeras.
Neko uzmetu 25cm hibrīdu (oficiāli gan skaitās īsāks) starp doņiem un kalmēm, velku iekšā ... kādi 4m no laivas viegls sitiens un šļakatas pa gaisu ar kūleni atrādās līdaka ~80-90+, bet nu 1m nebija, ņemot vēra ka laiva slīd pa vējam - uzslīdam virsū.
Neko kādu laiku klusums, puņķi, zāles ...
Iebraucam točkā kur man ir bijušas labas līdakas ... ilgi nav jāgaida cope uz 23cm, bet nu pilnīgi redzēju asti krapmērs ... un i to ... ne uz āķiem.
Vel kādu laiku paspiningojām, es kā uz vakaru uzliku lielāku 26 un brīžiem ko mazāku nekā, čomam pat uz rotiņa nekā...

Līdz ar to stāsts turpinās, diemžēl kā jau man pēdējā laikā ierasts ar ne visai veiksmīgu piegaršu.

Būs vien laikam jāsakopo spēki un jāpakapā citi ūdeņi ...
Forši, ka lasāmas atskaites paliek aizvien vairāk. Ja nav noslēpums, kura tad bija tā vainīgā aukla?
16.augusts 2019, 23:44 | links
 
Čoms brauca uz babīti, un izdomāju sastādīt kompāniju - ar domu ka neesmu pie stūres un varēs iedzert aliņu:). Saule spīd un vējš mainās - lielas cerības neliku, sieva arī teica ka tāda laikā parasti tak neķeras, kur tu brauksi ... :)

Neko braucam ezerā, čoms uz 15cm gumiju braucot paralēli uzmet, nezinu kurš metiens pēc kārtas, bet nu ātri, ir cope - nost.
Aizbraucam uz točku kur vakar 1m+ bija, nekā, .. slīdam pa vējam čomam uz 15cm cūkas vēl kas uzknābj, bet nekā.
Pāreju uz 26cm, man uz smagā kāta, jauna aukla - pāris metieni, aukla iegriežās spolē un 26cm gumija aizlido labi tālu, man tā aukla jau iepriekš nepatika, nu tagad 100% vairs nelietošu tādu! Spolē aukla iegriezusies tā ka toč laivā nedabūs vaļā. Viss paliek džerks un garais kāts ar testu līdz 140gr.
Pārbraucam pasitam točkas, iegriežamies vietā kur čoms pagājušajā nedēļā atlaida 105cm - nekā - pilnīgs klusums.
Čoms pamētā rotiņu pat asaris neņem.
Grrr
Aizbraucam uz tālāku točku kur parasti čomam ir kādi asari un pa kādai līdakai un tāpēc ka tur jābūt mazāk puņķiem.
Asari neņem bet nu čoms iesit pāris zirga zobus.
Es pastrādāju ar džerku pamainu lielākas mazākas gumijas nekā ... čoms uzliek 20cm cūku un vienā no pirmajiem metieniem pēc asaru rotiņa viena atrādās, bet nu nekas dižs - uzmetu tur džerku nekā, otrreiz neatradās.
Uzlieku savu verņaku uz kura lec gan zemmēri, gan mēri ... 20cm gumija + 4. numura rotiņš sistēmā, neko ilgi nav jāgaida cope, bet nu ar nekas dižs ... e.g. krapmērs, mētājam vēlreiz - otro reizi neņem.
Čoms ik pa laikam uzmet rotiņu , ta 20cm gumiju ... pēc laika čoms nobļaujas &*&* , skat kas pa mutuli aiz laivas - hmz. kaut ko izbiedējām - nē tam vajadzēja būt ātrāk, kaut kas čomam rotiņam nācis līdz - nospriežam vai laba līdaka vai mežene, nekas strādājam tālāk ... nu vo čomam uz 20 cm gumijas atkal iznāciens, sitiens bet nekas pēc tā neseko.
Deguni jau gandrīz lejā, zivis neķeras , alus nedzeras.
Neko uzmetu 25cm hibrīdu (oficiāli gan skaitās īsāks) starp doņiem un kalmēm, velku iekšā ... kādi 4m no laivas viegls sitiens un šļakatas pa gaisu ar kūleni atrādās līdaka ~80-90+, bet nu 1m nebija, ņemot vēra ka laiva slīd pa vējam - uzslīdam virsū.
Neko kādu laiku klusums, puņķi, zāles ...
Iebraucam točkā kur man ir bijušas labas līdakas ... ilgi nav jāgaida cope uz 23cm, bet nu pilnīgi redzēju asti krapmērs ... un i to ... ne uz āķiem.
Vel kādu laiku paspiningojām, es kā uz vakaru uzliku lielāku 26 un brīžiem ko mazāku nekā, čomam pat uz rotiņa nekā...

Līdz ar to stāsts turpinās, diemžēl kā jau man pēdējā laikā ierasts ar ne visai veiksmīgu piegaršu.

Būs vien laikam jāsakopo spēki un jāpakapā citi ūdeņi ...
16.augusts 2019, 23:10 | links
 
Es 1x ar Normundu biju iebraucis, viņam bija tieši tāda pati situācija. Tā kā es to pašlaik norakstu uz vasaru, nevis sevi. :D
16.augusts 2019, 15:53 | links
 
Davi, lasot tavas atskaites man pa vasaru tieši tas pats. Kādas 7 26cm+ gumijas sagrauztas, 3 no tām pilnībā, bet nevienu normāla izmēra zivi neesmu laivā dabūjis. Tikai uz jerk vai miuras.

RapsHan, 16.augusts 2019, 13:08


Vajag karmu attīrīt :)

Ņemot vēra ka taisu pats sistēmas, šodien sanāca aprunāties un atrādīt Norundam I., ar domu moška kāds kasjaks - nē viss ok.

So sliecos pie veiksmes faktora - jo zivi atrast sanāk, izprovocēt sanāk pat ne īpaši labās dienās, bet normāli nepaņem, jo ja normāli ņem tad 23cm gumija pat ~80cm līdakai ir līdz žaunām iekšā, a lielākam līdakām pat 30cm+ nav šķērslis.

Nez varbūt citi ūdeņi jāpakapā un aties :P !
16.augusts 2019, 13:54 | links
 
Davi, lasot tavas atskaites man pa vasaru tieši tas pats. Kādas 7 26cm+ gumijas sagrauztas, 3 no tām pilnībā, bet nevienu normāla izmēra zivi neesmu laivā dabūjis. Tikai uz jerk vai miuras.
16.augusts 2019, 13:08 | links
 
Ja visi tad visi.
4diena.
Ap plkst 14 esmu uz ūdens,par cik 17tos pievienosies kolēģis tālu no bāzes nebraucu.limenos ok,jau pirmajā pusstundā ap 15asariem divi maisiņā,lielākais ap 300g.turpinajuma mazas lidacinas un viens garām lēciens no apmēram 60cm līdakas kurā negribīgi ņēma manekli kurš ar zālēm bij sapinies.vejs pūta superigi,vidēji stiprs.un tad nomainījās un es teiktu ka cope beidzās.kolegis gan tika pie 64cm lidacinas,uzmeta tieši uz galvas.citadak redzējām līdz 9niem kādas 3copites.mums nepaveicās.
16.augusts 2019, 11:33 | links
 
Arī mēs vakardien iebraucām uz vakara copi. No 18.00-21.00. Rezultātā uz diviem ap 15 copēm uz virsminiekiem seklumā, zāļu puduros, bet tikai dažus zemmērus dabūjām līdz laivai. Bija arī pāris nopietnāku līdaku ņēmieni, ko varēja noprast pēc mutuļiem, bet visas vai nu aizšāva garām valkerim, vai arī sūdīgi uzsēdās uz āķiem. Katrā ziņā garlaicīgi nebija. Un līmenis bija augstāks nekā sestdien, vismaz mums tā šķita.
16.augusts 2019, 10:36 | links
 
Vakardien iebraucu ezerā un līdz vēlai tumsai pasēdēju kādreiz zināmā līņu vietā. Rezultāts patīkams! Pieteicās septiņi līņi. Četri gan tādi dikti mazi knapmēri, bet trīs gan jau smuki. 1.38 kg; 0.98 kg un 0.92 kg. Mazos protams atlaidu augt, bet tie trīs gan šovakar ieņems goda vietu pie vakariņu galda!
16.augusts 2019, 09:30 | links
 
Vakar ieskreju ezerā.
Spīdēja saule, nomainījās vējš no rietumu uz ziemeli un pierima. Nebiju bijis kādu laiciņu un par šo laiku manās točkās sapūsts puņķis ar diegiem ... diezgan izbesījos. Fināla viena viena ar iecienu ķēra 23cm bet neuzāķējās un pašā vakarā kad atradu tīrākas točkas un uz 26cm divi iznācieni kur vajadzēja būt 1m+, nezinu jāiet karma attīrīt vai jāpārtaisa āķu sistēmas - kaut kas nav, gumija sagriezta pāri visiem āķiem ar 1cm dziļām rētām un nekā.
Puikam tikmēr ~10x asari 5x no tiem bija 21-24cm.

It kā uz rudeni jau vajadzēja būt pieradušam, bet gan man gan puikam no saules ausis apdega - puff !
16.augusts 2019, 09:30 | links
 
Apsveicams loms!

Izskatās, ka otrdien ir bijis "žors"! Kur tad ķērās: pa seklumiem vai "atklātajos ūdeņos"?

13.datums plkst.14:00
6kg draudzene.
Papildus vēl bija noķertas 4.2kg un 1.6kg draudzenes. Runājot par pilnīgam nullem un procentiem... Zemmeri bija un veiksmīgi peld tālāk!

DeN171, 14.augusts 2019, 15:19

Dairis333, 14.augusts 2019, 20:55



Man parasti vienmēr sanāk "atklātos udeņos" ķert! Pa sēklumiem babīte man kaut kā nepietiek nervu! :)

DeN171, 14.augusts 2019, 21:47[/quote]

14.augusts 2019, 22:26 | links
 
Jā, tā es sapratu!

Apsveicams loms!

Izskatās, ka otrdien ir bijis "žors"! Kur tad ķērās: pa seklumiem vai "atklātajos ūdeņos"?
Dairis333, 14.augusts 2019, 20:55
Vitālijs pa seklumiem salasīja.

MT9, 14.augusts 2019, 21:11[/quote]
Apsveicams loms!

Izskatās, ka otrdien ir bijis "žors"! Kur tad ķērās: pa seklumiem vai "atklātajos ūdeņos"?

13.datums plkst.14:00
6kg draudzene.
Papildus vēl bija noķertas 4.2kg un 1.6kg draudzenes. Runājot par pilnīgam nullem un procentiem... Zemmeri bija un veiksmīgi peld tālāk!

DeN171, 14.augusts 2019, 15:19

Dairis333, 14.augusts 2019, 20:55



Man parasti vienmēr sanāk "atklātos udeņos" ķert! Pa sēklumiem babīte man kaut kā nepietiek nervu! :)

DeN171, 14.augusts 2019, 21:47[/quote]
14.augusts 2019, 22:25 | links
 
Apsveicams loms!

Izskatās, ka otrdien ir bijis "žors"! Kur tad ķērās: pa seklumiem vai "atklātajos ūdeņos"?

13.datums plkst.14:00
6kg draudzene.
Papildus vēl bija noķertas 4.2kg un 1.6kg draudzenes. Runājot par pilnīgam nullem un procentiem... Zemmeri bija un veiksmīgi peld tālāk!

DeN171, 14.augusts 2019, 15:19

Dairis333, 14.augusts 2019, 20:55



Man parasti vienmēr sanāk "atklātos udeņos" ķert! Pa sēklumiem babīte man kaut kā nepietiek nervu! :)

DeN171, 14.augusts 2019, 21:47[/quote]
14.augusts 2019, 22:23 | links
 
Apsveicams loms!

Izskatās, ka otrdien ir bijis "žors"! Kur tad ķērās: pa seklumiem vai "atklātajos ūdeņos"?

13.datums plkst.14:00
6kg draudzene.
Papildus vēl bija noķertas 4.2kg un 1.6kg draudzenes. Runājot par pilnīgam nullem un procentiem... Zemmeri bija un veiksmīgi peld tālāk!

DeN171, 14.augusts 2019, 15:19


Dairis333, 14.augusts 2019, 20:55[/quote]


Man parasti vienmēr sanāk "atklātos udeņos" ķert! Pa sēklumiem babīte man kaut kā nepietiek nervu! :)
14.augusts 2019, 21:47 | links
 
Apsveicams loms!

Izskatās, ka otrdien ir bijis "žors"! Kur tad ķērās: pa seklumiem vai "atklātajos ūdeņos"?
Dairis333, 14.augusts 2019, 20:55

Vitālijs pa seklumiem salasīja.
14.augusts 2019, 21:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager