Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Apsveicams loms!

Izskatās, ka otrdien ir bijis "žors"! Kur tad ķērās: pa seklumiem vai "atklātajos ūdeņos"?

13.datums plkst.14:00
6kg draudzene.
Papildus vēl bija noķertas 4.2kg un 1.6kg draudzenes. Runājot par pilnīgam nullem un procentiem... Zemmeri bija un veiksmīgi peld tālāk!

DeN171, 14.augusts 2019, 15:19[/quote]
14.augusts 2019, 20:55 | links
 

Nu ko var teikt ! Pa skaisto un apsveicu!

cupix, 14.augusts 2019, 15:38[/quote]

Paldies!
14.augusts 2019, 17:32 | links
 
13.datums plkst.14:00
6kg draudzene.
Papildus vēl bija noķertas 4.2kg un 1.6kg draudzenes. Runājot par pilnīgam nullem un procentiem... Zemmeri bija un veiksmīgi peld tālāk!

DeN171, 14.augusts 2019, 15:19


Nu ko var teikt ! Pa skaisto un apsveicu!
14.augusts 2019, 15:38 | links
 


13.datums plkst.14:00
6kg draudzene.
Papildus vēl bija noķertas 4.2kg un 1.6kg draudzenes. Runājot par pilnīgam nullem un procentiem... Zemmeri bija un veiksmīgi peld tālāk!
14.augusts 2019, 15:19 | links
 
Man vairāk pats process, bieži nelieko to ko vajag, lai noķertu, gribās ķert tā kā gribās, jo tas tak ir hobijs-atpūta:)

skutans, 13.augusts 2019, 20:02


Zelta vārdi , bieži vien tā ir . Noķert uz to ko vēlies un tur kur vēlies - tas ir līmenis.
14.augusts 2019, 09:24 | links
 
bet lai 12 mērus izvilkt konkrētajā copes dienā , kad principā visiem ir pa 0 (runāju par sestdienu / svētdienu) es ar 99% pārliecību teiktu ka kāds stāsta pasakas

cupix, 13.augusts 2019, 17:52
Viņš tās noķēra šorīt nevis sestdien vai svētdien. Bildes arī pieejamas :) Vitālijs bija savā stihijā, ķēra pļavā :D

MT9, 13.augusts 2019, 18:55


Es jau par to arī domāju =) , ka 13.08 ir galīgi cita diena , kur droši vien razdača bija :)
14.augusts 2019, 09:03 | links
 
Ā un aizmirsu vēl vienu veidu pieminēt, ko sauc dzeršana gumijas zābakos! Dzer daudz alkoholu un mēģina viņu visu iznīcināt savā organismā.
Šādi indivīdi dažreiz lieto arī rūtaino apdrošināšanu, bet ņemot vērā alkohola daudzumu gadās ka aizmirst kur ielikuši - pļavā, niedrās vai ūdenī!
Izceļas ar nekārtību un draudzējas ar cūkmenu, citreiz paši ir nomālējušies kā cūkas, trakākie šādā stāvoklī sēžās pie stūres un meklē tuvāko veikalu, lai papildinātu alkohola daudzumu, paveicas ja iebrauc ātri grāvī.

Diemžēl arī babītes rajonā ir tādi manīti!

Visiem veiksmi šādus indivīdus nesastapt!
:)

Davis-Di, 13.augusts 2019, 21:36



Patiesībā, nu nav nemaz tik sūdīgs šis " copes", "hobija" paveids, aptešās, kautkur saliek tīklus un nākamā dienā lāpīdamies meklē..., ja nu atrod, un vēl ar zivīm...:)Domāju otrdienniekā večiem sajūsma ne mazāka kā izvelkot 100nieci copmanim parastajam..., ja būtu atļauts, noteikti šo pameiģinātu , joks :)
13.augusts 2019, 22:14 | links
 
Ā un aizmirsu vēl vienu veidu pieminēt, ko sauc dzeršana gumijas zābakos! Dzer daudz alkoholu un mēģina viņu visu iznīcināt savā organismā.
Šādi indivīdi dažreiz lieto arī rūtaino apdrošināšanu, bet ņemot vērā alkohola daudzumu gadās ka aizmirst kur ielikuši - pļavā, niedrās vai ūdenī!
Izceļas ar nekārtību un draudzējas ar cūkmenu, citreiz paši ir nomālējušies kā cūkas, trakākie šādā stāvoklī sēžās pie stūres un meklē tuvāko veikalu, lai papildinātu alkohola daudzumu, paveicas ja iebrauc ātri grāvī.

Diemžēl arī babītes rajonā ir tādi manīti!

Visiem veiksmi šādus indivīdus nesastapt!
:)
13.augusts 2019, 21:36 | links
 
Te varētu pa lielam piekrist Davis-Di, katram no mums šis hobijs pa savam patīk un katrs arī strādā, darbojās sev tīkamā stilā un tehnikā,arī laikapstākļos...ja vajag lielo...:)
Arī par zemo līmeni tiesa, daudz vieglāk, vienkāršăk atrast, noķert, izfunktierēt..., ir neērtības, bet ir arī attiecīgi mānekļi, kas šo novērš. Kaut vai lielo mušu mētā ar spiningu, kur "logi" nav lielāki lēpenēs par 30×30cm, arī šādi ķer, un neslikti.
Man vairāk pats process, bieži nelieko to ko vajag, lai noķertu, gribās ķert tā kā gribās, jo tas tak ir hobijs-atpūta:)
13.augusts 2019, 20:02 | links
 
Davis-Di [13.08.19]: Man liekās te vajag nodalīt dažas lietas:
1. Sportiskais režīms
2. Gaļa - ķer kas kustās un pēc iespējas vairāk.
3. Bigbait vai trofeju medības.
4. get fun - process.

1. Te ekipējums un taktika ir, lai ielasītu pēc iespējas vairāk mēra zivju(asaris 20+, līdakas 50+ utt) un ja sasniegts 20 zivju limits tad mēģināt palielināt izmēru. Cope noteikti atšķirtās ar to ka vietas tiek mainītas diezgan un vienā vietā ilgi neiestrēgst - kā saka hammering! Pa kādai trofejai trapās bet salīdzinoši reti!
2. Te nu atkarīgs no indivīda bet vairums iet ar vidēja mēroga mānekļiem ~9-12cm vai rotiņiem un mērķis ir līdakas līdz hvz 2kg. , pa retam kāda lielāka, ķer to kas ķerās :)
3. Bigbait, lielais džerks - te nu tev jābūt nobriedušam palikt uz 0 un par to nebēdāt, tiesa gan uz to bigbait nemaz nav tik garlaicīga cope un bieži ķeras pat labāk kā uz citiem mānekļiem.
4. Tas jau ir tuvāk pirmajam sportiskajam režīmam, bet bez stresa un ķer kas kustās un daudz ir mērs labi, ir zemmērs arī labi, vietas nostrādā riktīgi un pēc iespējas dabon no vietas ārā maksimālo potenciālu.
* tas tuvāk Vitālija šodienas gājienam.
5. no visa pa druskai - parasti ne īpaši sanāk rez. :P

Kas attiecas uz dziļākiem ūdeņiem tad tur vasarā pie līdakām tikt ir grūtāk kā Babītē, protams ūdenskratuves ir dažādas un šajā gadījumā runāju par 4m+ ar bedrēm līdz 9-12-20m - Problēma ir tajā ka līdakas uzturas vidusslāni un spiningojot ļoti grūti noķeramas jo līdakas peld pat tur kur ir 20m bet dziļumā no 8-3m un ej nu uztrāpi - ja ir labs eholots tad var pelagic style ķert protams, pavasarī un rudenī ir savādāk tad viņas ir tuvāk gruntij vai kantij un tev ir kur pieturēties.

Kas attiecās uz zemu līmeni babītē tad ja laikapstākļi ļauj tikt klāt zivij un vieta nav nopresēta zemā līmenī ir daudz reiz lielāka iespēja salasīt mērus un trofejas salīdzinājumā ar lielu līmeni!

Nu tas ir mans viedoklis par pieminēto tēmu, uz taisnību nepretendēju.
Nu, par to arī runāju. Ej uz lielajām, tad ej. Tevi neuztrauc zāles, Tu tam esi gatavs. Tevi neuztrauc bezcope, Tu pieļauj, ka var nebūt tā lielā šoreiz ( te gan pēdējā laikā pierādās, ka arī uz bb tās mazās ņem alkatīgi)

Nu, to domu par "gaļu", nezinu. Skan interesanti. Tā jau var dusmīgs palikt - tjip - B.. Nedod dievs nebūs, ko mājās vest... :D



Galu galā, daudz maz ja doma ir pareiza, tad es uzskatu, pie ūdens pavadītas pirmās stundas tajā copē, var saprast, plus mīnus ko tajā dienā labāk darīt.
Un ko no tās copes īsti gribi izspiest.


Babe kā tāda noteikti ir vieta, kur līdaku noķert ir relatīvi viegli.
Uzturēšanās vietas noteikt viegli, mānekļu izvēle salīdzinoši viegla, utt.

Problēma ir, ka šim ezeram ir tāda publicitāte, ka nu šķiet - aizbraukšu, atliek iemest, un būs :D

Līdakas, asari... Tak pilns nets ar bildēm.

Aizbrauc - bļ. Nav. Bļ. Zāles. Bļ. Kur asari.


Tikmēr, citi velk :D




Bet tiem, kuri mēnesī 10 reizes vago Lielupi, Daugavu utt. Un to 11. Reizi aizbrauc uz Babi... Nu būs grūtāk. Un tas pats uz otru pusi.


Labi, pietiek demagoģijas. Ezers būs brīvāks, daudzi tagad nebrauks kamēr zāle, būs brīvāks gaiss.

Lai tā zāle pūst!
13.augusts 2019, 19:54 | links
 
Man liekās te vajag nodalīt dažas lietas:
1. Sportiskais režīms
2. Gaļa - ķer kas kustās un pēc iespējas vairāk.
3. Bigbait vai trofeju medības.
4. get fun - process.

1. Te ekipējums un taktika ir, lai ielasītu pēc iespējas vairāk mēra zivju(asaris 20+, līdakas 50+ utt) un ja sasniegts 20 zivju limits tad mēģināt palielināt izmēru. Cope noteikti atšķirtās ar to ka vietas tiek mainītas diezgan un vienā vietā ilgi neiestrēgst - kā saka hammering! Pa kādai trofejai trapās bet salīdzinoši reti!
2. Te nu atkarīgs no indivīda bet vairums iet ar vidēja mēroga mānekļiem ~9-12cm vai rotiņiem un mērķis ir līdakas līdz hvz 2kg. , pa retam kāda lielāka, ķer to kas ķerās :)
3. Bigbait, lielais džerks - te nu tev jābūt nobriedušam palikt uz 0 un par to nebēdāt, tiesa gan uz to bigbait nemaz nav tik garlaicīga cope un bieži ķeras pat labāk kā uz citiem mānekļiem.
4. Tas jau ir tuvāk pirmajam sportiskajam režīmam, bet bez stresa un ķer kas kustās un daudz ir mērs labi, ir zemmērs arī labi, vietas nostrādā riktīgi un pēc iespējas dabon no vietas ārā maksimālo potenciālu.
* tas tuvāk Vitālija šodienas gājienam.
5. no visa pa druskai - parasti ne īpaši sanāk rez. :P

Kas attiecas uz dziļākiem ūdeņiem tad tur vasarā pie līdakām tikt ir grūtāk kā Babītē, protams ūdenskratuves ir dažādas un šajā gadījumā runāju par 4m+ ar bedrēm līdz 9-12-20m - Problēma ir tajā ka līdakas uzturas vidusslāni un spiningojot ļoti grūti noķeramas jo līdakas peld pat tur kur ir 20m bet dziļumā no 8-3m un ej nu uztrāpi - ja ir labs eholots tad var pelagic style ķert protams, pavasarī un rudenī ir savādāk tad viņas ir tuvāk gruntij vai kantij un tev ir kur pieturēties.

Kas attiecās uz zemu līmeni babītē tad ja laikapstākļi ļauj tikt klāt zivij un vieta nav nopresēta zemā līmenī ir daudz reiz lielāka iespēja salasīt mērus un trofejas salīdzinājumā ar lielu līmeni!

Nu tas ir mans viedoklis par pieminēto tēmu, uz taisnību nepretendēju.
13.augusts 2019, 19:26 | links
 
Dažiem man liekas vajag drusciņ nolaisties uz zemes, un saprast, ka ir reizes, kad zivis ņems visiem, kas notiek pie dažādām apstākļu sakritībām. Un ir daži, kuri to lietu ir izkoduši un pieprot. Tad arī parādās tās prasmes.

It īpaši tādos ezeros kā Babe, Engure, Lobē, utt.

Konkrēti par Vitālija lomu. Ne mazāko šaubu nav, ka varētu melot (vispār, kurš to dara un kāda jēga?! :) ). Redzēju skaistas bildes, ar skaistām līdakām.

P. S. Redzot bildes, ir jābūt īpaši apdalītam, lai nespētu izsecināt, uz ko tad jāķer tik drausmīgi zāļainajā ezerā. Bet no otras puses, var tak turpināt mētāt lielos džerkus, rotus, un čīkstēt, ka nekā nav.


Jebkurā gadījumā, es nesaprotu. Nu var tak braukt uz vietām, kur dziļš. Tādu daudz ap Rīgu.
Nebūs problēmu ar zālēm. Un nebūs katru otro dienu jāraksta, ka nekā nav un zāles drausmīgas Babē :D
13.augusts 2019, 18:55 | links
 
bet lai 12 mērus izvilkt konkrētajā copes dienā , kad principā visiem ir pa 0 (runāju par sestdienu / svētdienu) es ar 99% pārliecību teiktu ka kāds stāsta pasakas

cupix, 13.augusts 2019, 17:52

Viņš tās noķēra šorīt nevis sestdien vai svētdien. Bildes arī pieejamas :) Vitālijs bija savā stihijā, ķēra pļavā :D
13.augusts 2019, 18:55 | links
 
Dažiem mērs skaitās arī 30cm +20cm dzerks mutē.

Mēs ar draugu piemēram savā izpratnē uz mēru jau esam aizgājuši līdz 55cm,mazākas nemedzam ņemt.

Cik ir pieredze pieradijusi tad līdaka ir jāmeklē jāmeklē.bet ir dienas kad gribas atpūsties un nav ne gribēšanas bizenet ka trakam pa ezeru meklējot kur tā ir aktīva.
Cik reizes nav bijis kad cope 5h un pa pāris copitem,a tad atrodi vietu un var stundas laikā 10copes salasīt.
Ja paveicas tad varbūt arī var dabūt tās 10mera zivis.

No paša pieredzes-tiesa gan Burtnieku ezera,ar kolēģi 2stundas 28gab no tām pāris zemmeri un lielākā ap 3kg.
13.augusts 2019, 18:07 | links
 
cupix [13.08.19]: cupix [14m]: Tikmēr Vitālijs ieliek atskaiti ar 12 mēriem... :)

Abavnieks, 13.augusts 2019, 15:10

blefo =)Drīzāk - jāmāk.. Un jāmāk izvēlēties pareizā pieeja.
Ne jau zivis tagad neēdīs, kamēr neatgriezīsies ūdens

Abavnieks, 13.augusts 2019, 17:27

Protams ka ēdīs =) , bet lai 12 mērus izvilkt konkrētajā copes dienā , kad principā visiem ir pa 0 (runāju par sestdienu / svētdienu) es ar 99% pārliecību teiktu ka kāds stāsta pasakas .

To ka katru dienu var būt savādāk ir cita runa . Šodien 0 rīt 10+ un atkarīgi no tā cik daudz laika ir pavadīts uz ezera.

Es vidēji ezerā esmu no saules lēkta līdz +- pusdienlaikam ( septembris/ oktrobis protams savādāk) un daudz maz laba cope ir +- norma līdz tam laikam( cits jautājums ka es to visu 90% gadījumos slīcinu) , bet ja man jāpavada no rīta līdz vakaram lai izvilktu 3 mērus.... nu tad piedodiet es to saucu par bezcopi, ja zemēra līdaku jāpierunā 30 min lai ieknābā , es labāk pārsēžos uz asaru copi vai braucu mājās =)
Personīgi viņu pazīstu un varu galvot, ka tās nav pasakas. Savu lietu pieprot.
13.augusts 2019, 17:53 | links
 
cupix [14m]: Tikmēr Vitālijs ieliek atskaiti ar 12 mēriem... :)

Abavnieks, 13.augusts 2019, 15:10

blefo =)Drīzāk - jāmāk.. Un jāmāk izvēlēties pareizā pieeja.
Ne jau zivis tagad neēdīs, kamēr neatgriezīsies ūdens

Abavnieks, 13.augusts 2019, 17:27


Protams ka ēdīs =) , bet lai 12 mērus izvilkt konkrētajā copes dienā , kad principā visiem ir pa 0 (runāju par sestdienu / svētdienu) es ar 99% pārliecību teiktu ka kāds stāsta pasakas .

To ka katru dienu var būt savādāk ir cita runa . Šodien 0 rīt 10+ un atkarīgi no tā cik daudz laika ir pavadīts uz ezera.

Es vidēji ezerā esmu no saules lēkta līdz +- pusdienlaikam ( septembris/ oktrobis protams savādāk) un daudz maz laba cope ir +- norma līdz tam laikam( cits jautājums ka es to visu 90% gadījumos slīcinu) , bet ja man jāpavada no rīta līdz vakaram lai izvilktu 3 mērus.... nu tad piedodiet es to saucu par bezcopi, ja zemēra līdaku jāpierunā 30 min lai ieknābā , es labāk pārsēžos uz asaru copi vai braucu mājās =)
13.augusts 2019, 17:52 | links
 
cupix [13.08.19]: Tikmēr Vitālijs ieliek atskaiti ar 12 mēriem... :)

Abavnieks, 13.augusts 2019, 15:10

blefo =)
Drīzāk - jāmāk.. Un jāmāk izvēlēties pareizā pieeja.
Ne jau zivis tagad neēdīs, kamēr neatgriezīsies ūdens
13.augusts 2019, 17:27 | links
 
Tikmēr Vitālijs ieliek atskaiti ar 12 mēriem... :)

Abavnieks, 13.augusts 2019, 15:10


blefo =)
13.augusts 2019, 17:25 | links
 
Manuprāt Babītes kā arī citu jūras ezeru līmeņus regulē pati jūra ar saviem līmeņiem. Lietus tur maz ko var mainīt. Okey, vrb 3-5 cm, bet tas jau nav būtiski. Būtiski ir 30 cm :D
13.augusts 2019, 15:14 | links
 
Dzejiskās atskaites pazudušas, un visi tik par zemo līmeni, kā neesot tur ko darīt tagad.

Tikmēr Vitālijs ieliek atskaiti ar 12 mēriem... :)
13.augusts 2019, 15:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager