Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Pravietis [11.08.19]: Šodien iepeldēju no Ezerkrastiem ap pus 6 un līdz 10 reāli apnika garlaicība un zemais līmenis. Nezinu, kur tā zivs bija nolīdusi, pat asari riktīgi negribēja ņemt, laivā viens ap 150g, 3 bik lielāki pa ceļam nokabinājās un viena siļķīte ap 40 cm. Kā diez citiem gājis, gan jau kādam arī paveicies varbūt? Līmenis briesmīgs, nebraukšu uz Babi, kamēr riktīgi nebūs augšā.

Haizivskii, 11.augusts 2019, 13:35
Varkalī iepriekšējās dienās ūdens bija atkāpies no krasta varāk par 1 metru, tātad līmenis kritis aptuveni par 30 cm. Līdz kritiskajam tālu, galvenais, lai nostabilizējas un nebūtu straujas ūdens svārstības, tad nemaz tik traki nav...Labi un pat ļoti labi lomi bija 3-4 gadu atpakaļ (tā nenormāli karstā vasara gandrīz divu mēnešu garumā), kad makšķerēt no laivas tikpat kā nebija iespējams. Toreiz kā atceros līmenis bija kritis līdz kādiem 40 cm. vismaz.
Abuls (arī Abula, Abulīte)[1] ir upe Latvijā, Gaujas kreisā pieteka (ietek 6 km augšpus Valmieras). Sākas Mežoles paugurainē Vidzemes augstienes ziemeļrietumos 162 m virs jūras līmeņa, tek pa Sedas līdzenumu un Trikātas pacēlumu. Kritums 129 m, augštecē un vidustecē vietām līdz pat 10 m/km. Baseinā atrodas Mārsnēnu, Miegupes, Biksējas, Kačoru u.c. lieli purvi.[2] Viena no nedaudzajām upēm Latvijā, kuras nosaukums ir vīriešu dzimtē.
11.augusts 2019, 15:21 | links
 
un ka veči copmaņi pa copi neviens neko nepateiks?par pīlēm tikam skaidriba :) gribeju zināt no kuras bazes shobrid takaa labak braukt bju no Dalderiem vienas dunjas tik dazi asari!un daudz noairets meklejot kaut lodzinju!students84 biju!
11.augusts 2019, 15:14 | links
 
Pravietis [11.08.19]: Šodien iepeldēju no Ezerkrastiem ap pus 6 un līdz 10 reāli apnika garlaicība un zemais līmenis. Nezinu, kur tā zivs bija nolīdusi, pat asari riktīgi negribēja ņemt, laivā viens ap 150g, 3 bik lielāki pa ceļam nokabinājās un viena siļķīte ap 40 cm. Kā diez citiem gājis, gan jau kādam arī paveicies varbūt? Līmenis briesmīgs, nebraukšu uz Babi, kamēr riktīgi nebūs augšā.

Haizivskii, 11.augusts 2019, 13:35
Varkalī iepriekšējās dienās ūdens bija atkāpies no krasta varāk par 1 metru, tātad līmenis kritis aptuveni par 30 cm. Līdz kritiskajam tālu, galvenais, lai nostabilizējas un nebūtu straujas ūdens svārstības, tad nemaz tik traki nav...Labi un pat ļoti labi lomi bija 3-4 gadu atpakaļ (tā nenormāli karstā vasara gandrīz divu mēnešu garumā), kad makšķerēt no laivas tikpat kā nebija iespējams. Toreiz kā atceros līmenis bija kritis līdz kādiem 40 cm. vismaz.
Forši
11.augusts 2019, 15:00 | links
 
Šodien iepeldēju no Ezerkrastiem ap pus 6 un līdz 10 reāli apnika garlaicība un zemais līmenis. Nezinu, kur tā zivs bija nolīdusi, pat asari riktīgi negribēja ņemt, laivā viens ap 150g, 3 bik lielāki pa ceļam nokabinājās un viena siļķīte ap 40 cm. Kā diez citiem gājis, gan jau kādam arī paveicies varbūt? Līmenis briesmīgs, nebraukšu uz Babi, kamēr riktīgi nebūs augšā.

Haizivskii, 11.augusts 2019, 13:35

Varkalī iepriekšējās dienās ūdens bija atkāpies no krasta varāk par 1 metru, tātad līmenis kritis aptuveni par 30 cm. Līdz kritiskajam tālu, galvenais, lai nostabilizējas un nebūtu straujas ūdens svārstības, tad nemaz tik traki nav...Labi un pat ļoti labi lomi bija 3-4 gadu atpakaļ (tā nenormāli karstā vasara gandrīz divu mēnešu garumā), kad makšķerēt no laivas tikpat kā nebija iespējams. Toreiz kā atceros līmenis bija kritis līdz kādiem 40 cm. vismaz.
11.augusts 2019, 13:55 | links
 
Šodien iepeldēju no Ezerkrastiem ap pus 6 un līdz 10 reāli apnika garlaicība un zemais līmenis. Nezinu, kur tā zivs bija nolīdusi, pat asari riktīgi negribēja ņemt, laivā viens ap 150g, 3 bik lielāki pa ceļam nokabinājās un viena siļķīte ap 40 cm. Kā diez citiem gājis, gan jau kādam arī paveicies varbūt? Līmenis briesmīgs, nebraukšu uz Babi, kamēr riktīgi nebūs augšā.
11.augusts 2019, 13:35 | links
 
students84 [10.08.19]: Biju no Dalderiem iebraucis ezerā,tik kartīgi izairējos,un dažas vietas pa kadam asaritim trapijas, :( ezers ljoti aizaudzis un ja nezin kur tieši braukt neiesaku nevienam tur līst!pamegjināšu no ezerkrastiem varbut tur var atrast ko dziljāku un ne tik aizaugušu!
Ūdens līmenis ir ļoti krities, tāpēc liekas aizaudzis.
11.augusts 2019, 10:34 | links
 
Tas ka tu kā copmanis nepievērs uzmanību putniem tas ir normāli,tāpēc arī tas pīles tur neredzu.

Bijām 3viru sastāvā uz vakara copi.majas zivis atveda tikai viens no mums.lidaku uznacieni parādījās pusstundu pirms norietēja saule.atradam kur viņas tuse,bet pie mēra arī netikam, šāva vislaik garām,negribēja uzsesties.kolegis copes sākumā tika pie 58cm un pa laikam kādu asari salasīja,lielākais ap 400vareja būt.
11.augusts 2019, 09:29 | links
 
ja taa padomā tieši pīles es babīte maz esmu manijis,nez kpc bet citi udens putni ja daudz...
students84, 10.augusts 2019, 11:57


WOW - Babīte pīles ir kā mudž tai skaitā meža pīles, jeb mērcenes.

Pīļu dzimta (Anatidae) ir viena no zosveidīgo (Anseriformes) putnu dzimtām. Tajā ir 146 sugas, kas sistematizētas 10 apakšdzimtās.

:))) Mūžu dzīvo mūžu mācies .... :)
10.augusts 2019, 22:03 | links
 
cope71 [10.08.19]: students84 [11:57]: ja taa padomā tieši pīles es babīte maz esmu manijis,nez kpc bet citi udens putni ja daudz,ta jau preses pa visu ezeru,a copet drikst ka vinji tur šaudisies vai nedrikst?Drīkst, tikai uzvelc pa virsu signālvesti un drošības pēc otras biksas!
Visur tu ar savaam gudribaam izcelies....tu nedomaa ka esi te varens ar saviem uzbraucieniem
10.augusts 2019, 19:34 | links
 
Babītē ūdeni šodien kāds atrada?
10.augusts 2019, 19:13 | links
 
students84 [10.08.19]: ja taa padomā tieši pīles es babīte maz esmu manijis,nez kpc bet citi udens putni ja daudz,ta jau preses pa visu ezeru,a copet drikst ka vinji tur šaudisies vai nedrikst?
Drīkst, tikai uzvelc pa virsu signālvesti un drošības pēc otras biksas!
10.augusts 2019, 12:18 | links
 
students84 [10.08.19]: ja taa padomā tieši pīles es babīte maz esmu manijis,nez kpc bet citi udens putni ja daudz,ta jau preses pa visu ezeru,a copet drikst ka vinji tur šaudisies vai nedrikst?
Ūdensputnu medību sezona. Pīles, kuras parkā, nav vienīgās medījamās
10.augusts 2019, 12:13 | links
 
ja taa padomā tieši pīles es babīte maz esmu manijis,nez kpc bet citi udens putni ja daudz,ta jau preses pa visu ezeru,a copet drikst ka vinji tur šaudisies vai nedrikst?
10.augusts 2019, 11:57 | links
 
Biju no Dalderiem iebraucis ezerā,tik kartīgi izairējos,un dažas vietas pa kadam asaritim trapijas, :( ezers ljoti aizaudzis un ja nezin kur tieši braukt neiesaku nevienam tur līst!pamegjināšu no ezerkrastiem varbut tur var atrast ko dziljāku un ne tik aizaugušu!
10.augusts 2019, 08:02 | links
 
cupix [11:42]: Vēl tik jāacerās, ka rīt uz ezera un arī laivām būs konkurence un pamatīgs jandāliņš. Ja nervi vāji, labāk nebraukt!
Pīļu medību sezonas atklāšana.
:)))

Brencis21, 9.augusts 2019, 10:51

Rīt viss notiksies maiņās :
1 maiņa - makšķernieki
2 maiņa pēc 14:00 mednieki.

ātri jaieskrien ezerā jāizbauda cope un jāpazūd.Engurē demokrātiskāk. Līdz 16.00 tad jātinās ārā un ja blīkšķi netraucē var pēc 17.00 braukt uz vakara copi , bet no zāļu puduriem ieteicams turēties tālāk. :DDDD

Brencis21, 9.augusts 2019, 12:13


Es jau laiviņu sev piesitu laicīgi un uz zemā starta esmu , ātri izskriešu točkas un aidā mājās.
Vienīgi ņemot vērā laika apstākļus jāštuko vai bigbait tēma ir aktuāla vai tomēr standartiņam pieturēties. Dievs vien zin kas rēali būs ar ūdeni .
viss jau tīri atkarīgs no zālēm vai būs "puņķi" vai kas cits.
9.augusts 2019, 13:11 | links
 
cupix [09.08.19]: Vēl tik jāacerās, ka rīt uz ezera un arī laivām būs konkurence un pamatīgs jandāliņš. Ja nervi vāji, labāk nebraukt!
Pīļu medību sezonas atklāšana.
:)))

Brencis21, 9.augusts 2019, 10:51

Rīt viss notiksies maiņās :
1 maiņa - makšķernieki
2 maiņa pēc 14:00 mednieki.

ātri jaieskrien ezerā jāizbauda cope un jāpazūd.
Engurē demokrātiskāk. Līdz 16.00 tad jātinās ārā un ja blīkšķi netraucē var pēc 17.00 braukt uz vakara copi , bet no zāļu puduriem ieteicams turēties tālāk. :DDDD
9.augusts 2019, 12:13 | links
 
Vēl tik jāacerās, ka rīt uz ezera un arī laivām būs konkurence un pamatīgs jandāliņš. Ja nervi vāji, labāk nebraukt!
Pīļu medību sezonas atklāšana.
:)))

Brencis21, 9.augusts 2019, 10:51


Rīt viss notiksies maiņās :
1 maiņa - makšķernieki
2 maiņa pēc 14:00 mednieki.

ātri jaieskrien ezerā jāizbauda cope un jāpazūd.
9.augusts 2019, 11:42 | links
 
Vēl tik jāacerās, ka rīt uz ezera un arī laivām būs konkurence un pamatīgs jandāliņš. Ja nervi vāji, labāk nebraukt!
Pīļu medību sezonas atklāšana.
:)))
9.augusts 2019, 10:51 | links
 
Pie 0 ezerā pat viens netiek. Ja zem, tad ir bijis tā, ka pie dūšeļiem līcī ir dubļi - ūdens nav vispār.
0,25 un uz augšu - var mierīgi iebraukt.

VilnisL, 9.augusts 2019, 07:37

Pagājušajā gadā es ar pārinieku no Dūšeļiem laidos iekšā pie atzīmes -13cm. Tikām, bet metrus simts mocījāmies pa dubļiem ar bāzē līdzpaņemto mietu kā dūņu rukši :) Atpakaļceļā līmenis nokritās līdz -17cm, redzēju, kā viens vīrs laivu uz bāzi vilka, ejot ar kājām pēdējos metrus 50 līdz kanālam... :D
9.augusts 2019, 08:43 | links
 
Es teiktu, ka 0,20m Lielupe-Sloka stacijā ir zemākā normālā atzīme, pie kuras ir vērts braukt uz Dūšeļiem (lai gan divatā koka laivā var arī vietām pa dibenu pašļūkāt). Pie 0 ezerā pat viens netiek. Ja zem, tad ir bijis tā, ka pie dūšeļiem līcī ir dubļi - ūdens nav vispār.
0,25 un uz augšu - var mierīgi iebraukt.
9.augusts 2019, 07:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager