Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Esmu bēdīgs,vīlies un dusmīgs.
Nepaklausot vakardien rakstītajam,- zems limenis,nekeras utt. sazvanu bracku un laizam medīt.baze no rīta uzzinam ka ūdens tiešām maz,līdaku praktiski nav,kādam asari izdodas pierunāt.tad nu es ar savu smalko rīku arī to mēģinu piemanit.
Iebraucot ezerā kur itkā izskatās ok pāris metieni un asars uz 150gala,ir.britinu braukajam puduram uz riņķi,vēl kāda copite un pa sikajam asaram.mainam lokāciju.uzejam vietu kas izskatās gana dziļa,vairāki metieni,ir kāds asarītis,arī lidacinas atradās.un te ir,spole atkal dic,jūtos bezspēcīgi jo tomēr aukla 0,08 un kāts ar testu līdz 6g.bratanam saku ka ir kas ritig labs,piekauseju un ir pie laivas.nu vismaz 2kg līdaka ja ne vairāk,bet...spruk visi neiedomājamie vārdi par lūpām.sameja 3x mūk prom un pēdējā no tām mūk zem laivas,uz laivas malas pārgriež auklu.dusmigs uz laivu uz zivi, iespējams uz sevi.bridi pārdomājot vislielākā bēda bija par pazaudēto manekli kuru nesen biju nopircis un bija ļoti rezultatīvs.
Turpinot copet.klusums līdz ārā braukšanai.copes aktivitāte tikai pašā agrā rītā.

nipijs38, 4.augusts 2019, 13:38
Interesanta laiva, ja uz malas var auklu pārgriezt. Es zemāk par 0,10 pīto auklu tomēr nelieku.

Pravietis, 4.augusts 2019, 17:15

Nu vot,šādi gadījās pirmoreiz.zivs bija kādus 1m no laivas un nenormāli strauji mainīja virzienu skrienot zem laivas un atsita kātu pret laivu.gruti aprakstīt šo situāciju.bet tā nu bija.

nipijs38, 4.augusts 2019, 17:20

Nekreņķējies, visādi gadās, bet auklu tomēr ieteiktu likt biezāku. Redz viens otrs uz Babīti brauc copēt ar pīto 0,20 - 0,25. No vienas puses skatoties liekas šausmas, bet no otras puses - tā tomēr ir Babīte. Bet es eju ar diviem spiņiem. Viens nosacīti smalkais - tests līdz 15 gr., pitā 0,10, garums lidz 2.10 m, otru spini ņemu ar testu 15 - 35 gr., pītā 0,16 vai 0.18, toties garums vienam otram var likties arhaistisks 3.30 m., un ar to var darīt brīnumus, caur to, ka var taisīt super tālmetienus, ka arī izvadāt zivi kolosāli un jūtība arī laba caur to , ka garš, strādā viss kāts, nevis tikai spicīte...Ļoti iepaticies ir garais spinis.
4.augusts 2019, 22:30 | links
 
MT9, kāpēc līdakai bildē tik skumīgs skatiens? :D

martins_, 4.augusts 2019, 21:59


Domīgs:)
4.augusts 2019, 22:10 | links
 
MT9, kāpēc līdakai bildē tik skumīgs skatiens? :D

martins_, 4.augusts 2019, 21:59


Laikam pamazām zaudē cerības, ka tiks atlaista vai arī pārmet sev, kāda velna pēc pakampa to niecīgo māneklīti... :)
4.augusts 2019, 22:10 | links
 
MT9, kāpēc līdakai bildē tik skumīgs skatiens? :D
4.augusts 2019, 21:59 | links
 
[quote=580422]sosalele [19:37]: 0,23 nekad nav parplīsusi metienā ja kautkas noiet greizi,kad lidini 70g+?Nu kka nav sanācis.kadreiz bija tāda problēma.bet uztinot uz spoles attiecīgi vidēji dārgu auklu un iegādājoties spoli jau par ne lēto viss strādā labi.un tam visam,man nav kastinga kāts,bet gan vienkārši spinings.
Un kā jau minēju iepriekš,ar prātu var noslogot līdz 100,tātad metiens būs par metriem 10-20 tuvāks.

nipijs38, 4.augusts 2019,

Nipijs38, aukla tak jums bij PE 0.8, pītā tak? Tā nojaušu, tur samērā daudz, ja izsaka celtspēju kg, vai tā? Man pagājušo gadu Gaujas braucienā skaista līdaka vienkārši pārrāva blakus pavadai PE 1.0 auklu, jo darbojoties džigā, pa čakārņiem, zālēm, nebiju 3 dienas to nabaga pavadu pārsējis, noslinkoju. Šī kā ņem, knapi ar kātu pirmos rāvienus noamortizēju, roka uz bremzes palika..., sekundes tūkstošdaļas..., pārplīsa vājākajā PE 0.1 auklas posmā. Babītē tak līdzīgi, pa lēpenēm, zālēm...
4.augusts 2019, 21:33 | links
 
Vakardienas copes foto atskaite. Ar lielāko asari un līdaku dabūju minūtes 10 pamocīties, jo abi žuļiki ielīda zāles un ārā līst negrasījās pat tad, kad es tiem kutināju sānus ar stibu :) Asaru kātiņš un smalkais diegs šādas problēmas zāļainajā Babē man sagādā regulāri.




4.augusts 2019, 21:11 | links
 
sosalele [19:37]: 0,23 nekad nav parplīsusi metienā ja kautkas noiet greizi,kad lidini 70g+?Nu kka nav sanācis.kadreiz bija tāda problēma.bet uztinot uz spoles attiecīgi vidēji dārgu auklu un iegādājoties spoli jau par ne lēto viss strādā labi.un tam visam,man nav kastinga kāts,bet gan vienkārši spinings.
Un kā jau minēju iepriekš,ar prātu var noslogot līdz 100,tātad metiens būs par metriem 10-20 tuvāks.

nipijs38, 4.augusts 2019, 20:45


Man tieši šī prbolēma bija ar parasto spinningu, šad tad sanāca ar 0,28 auklu, ka kāds smagāks māneklis aizlidoja :D
4.augusts 2019, 21:10 | links
 
sosalele [04.08.19]: 0,23 nekad nav parplīsusi metienā ja kautkas noiet greizi,kad lidini 70g+?
Nu kka nav sanācis.kadreiz bija tāda problēma.bet uztinot uz spoles attiecīgi vidēji dārgu auklu un iegādājoties spoli jau par ne lēto viss strādā labi.un tam visam,man nav kastinga kāts,bet gan vienkārši spinings.
Un kā jau minēju iepriekš,ar prātu var noslogot līdz 100,tātad metiens būs par metriem 10-20 tuvāks.
4.augusts 2019, 20:45 | links
 
skutans [11m]: Daži biedri piemin to zemo līmeni Babītē, man, jo zemāks jo , labāk, vienkāršāk un ātrāk var noķert zaļo, kā arī nolasīt perespektīvās vietas... Mānekļi gan jāpaimaina no ierastajiem un vēlams lai kaut drusku šai apetīte.
Gaidam vakara Babītes matadoru atskaites:)Šodien līdaku razdāčijs bij citā ezerā! :)

urmaas, 4.augusts 2019, 20:33


Drošivien...:)
4.augusts 2019, 20:36 | links
 
skutans [04.08.19]: Daži biedri piemin to zemo līmeni Babītē, man, jo zemāks jo , labāk, vienkāršāk un ātrāk var noķert zaļo, kā arī nolasīt perespektīvās vietas... Mānekļi gan jāpaimaina no ierastajiem un vēlams lai kaut drusku šai apetīte.
Gaidam vakara Babītes matadoru atskaites:)
Šodien līdaku razdāčijs bij citā ezerā! :)
4.augusts 2019, 20:33 | links
 
Daži biedri piemin to zemo līmeni Babītē, man, jo zemāks jo , labāk, vienkāršāk un ātrāk var noķert zaļo, kā arī nolasīt perespektīvās vietas... Mānekļi gan jāpaimaina no ierastajiem un vēlams lai kaut drusku šai apetīte.
Gaidam vakara Babītes matadoru atskaites:)
4.augusts 2019, 20:25 | links
 
Nu man lielgabarīta kāts ir itkā ar testu 30-70bet var ar prātu līdz 100nogruzit.

nipijs38, 4.augusts 2019, 19:19


0,23 nekad nav parplīsusi metienā ja kautkas noiet greizi,kad lidini 70g+?
4.augusts 2019, 19:37 | links
 
nipijs38 [04.08.19]: Nu man lielgabarīta kāts ir itkā ar testu 30-70bet var ar prātu līdz 100nogruzit.
Riktīgs bomis,nākošreiz vienkārši nosit to zivi
4.augusts 2019, 19:24 | links
 
Nu man lielgabarīta kāts ir itkā ar testu 30-70bet var ar prātu līdz 100nogruzit.
4.augusts 2019, 19:19 | links
 
nipijs38 [57m]: Nu 0,25 jau arī nav aukla bet striķis.man 0,23 stāv uz lielgabarīta kāta.un jebkurš vairāk vai mazāk pieredzējis copmanis teiks,jo tievāka aukla jo tālāk lido.Man jau tas arī skaitās lielgabarīta kāts 10-40gr....sver 115gramus 2.10m.garš un lido tikpat tālu kā mazais Favorīts 1-7gr ar 0,12 pīto auklu....Babītē nemaz tālu nav jāmet.....jo tālāk iemet jo ilgāk zāle jāņem no āķa...

Kengurs24, 4.augusts 2019, 18:42


Nu veči, švaki jums tie lielgabarīti. :D
4.augusts 2019, 19:01 | links
 
nipijs38 [04.08.19]: Nu 0,25 jau arī nav aukla bet striķis.man 0,23 stāv uz lielgabarīta kāta.un jebkurš vairāk vai mazāk pieredzējis copmanis teiks,jo tievāka aukla jo tālāk lido.
Man jau tas arī skaitās lielgabarīta kāts 10-40gr....sver 115gramus 2.10m.garš un lido tikpat tālu kā mazais Favorīts 1-7gr ar 0,12 pīto auklu....Babītē nemaz tālu nav jāmet.....jo tālāk iemet jo ilgāk zāle jāņem no āķa...
4.augusts 2019, 18:42 | links
 
Nu 0,25 jau arī nav aukla bet striķis.man 0,23 stāv uz lielgabarīta kāta.un jebkurš vairāk vai mazāk pieredzējis copmanis teiks,jo tievāka aukla jo tālāk lido.
4.augusts 2019, 18:04 | links
 
Kengurs24 [04.08.19]: nipijs38 [13:38]: Esmu bēdīgs,vīlies un dusmīgs.
Nepaklausot vakardien rakstītajam,- zems limenis,nekeras utt. sazvanu bracku un laizam medīt.baze no rīta uzzinam ka ūdens tiešām maz,līdaku praktiski nav,kādam asari izdodas pierunāt.tad nu es ar savu smalko rīku arī to mēģinu piemanit.
Iebraucot ezerā kur itkā izskatās ok pāris metieni un asars uz 150gala,ir.britinu braukajam puduram uz riņķi,vēl kāda copite un pa sikajam asaram.mainam lokāciju.uzejam vietu kas izskatās gana dziļa,vairāki metieni,ir kāds asarītis,arī lidacinas atradās.un te ir,spole atkal dic,jūtos bezspēcīgi jo tomēr aukla 0,08 un kāts ar testu līdz 6g.bratanam saku ka ir kas ritig labs,piekauseju un ir pie laivas.nu vismaz 2kg līdaka ja ne vairāk,bet...spruk visi neiedomājamie vārdi par lūpām.sameja 3x mūk prom un pēdējā no tām mūk zem laivas,uz laivas malas pārgriež auklu.dusmigs uz laivu uz zivi, iespējams uz sevi.bridi pārdomājot vislielākā bēda bija par pazaudēto manekli kuru nesen biju nopircis un bija ļoti rezultatīvs.
Turpinot copet.klusums līdz ārā braukšanai.copes aktivitāte tikai pašā agrā rītā.Gātē arī nekas labs....viena līdaka 60cm un bariņš asaru.lielākais 0.705kg....rotiņš #5 aukla pītā shimano 0,25....īsti nesaprotu kāpēc zivis jāķer ar diegiem!

Asaris
4.augusts 2019, 18:03 | links
 
nipijs38 [04.08.19]: Esmu bēdīgs,vīlies un dusmīgs.
Nepaklausot vakardien rakstītajam,- zems limenis,nekeras utt. sazvanu bracku un laizam medīt.baze no rīta uzzinam ka ūdens tiešām maz,līdaku praktiski nav,kādam asari izdodas pierunāt.tad nu es ar savu smalko rīku arī to mēģinu piemanit.
Iebraucot ezerā kur itkā izskatās ok pāris metieni un asars uz 150gala,ir.britinu braukajam puduram uz riņķi,vēl kāda copite un pa sikajam asaram.mainam lokāciju.uzejam vietu kas izskatās gana dziļa,vairāki metieni,ir kāds asarītis,arī lidacinas atradās.un te ir,spole atkal dic,jūtos bezspēcīgi jo tomēr aukla 0,08 un kāts ar testu līdz 6g.bratanam saku ka ir kas ritig labs,piekauseju un ir pie laivas.nu vismaz 2kg līdaka ja ne vairāk,bet...spruk visi neiedomājamie vārdi par lūpām.sameja 3x mūk prom un pēdējā no tām mūk zem laivas,uz laivas malas pārgriež auklu.dusmigs uz laivu uz zivi, iespējams uz sevi.bridi pārdomājot vislielākā bēda bija par pazaudēto manekli kuru nesen biju nopircis un bija ļoti rezultatīvs.
Turpinot copet.klusums līdz ārā braukšanai.copes aktivitāte tikai pašā agrā rītā.

Gātē arī nekas labs....viena līdaka 60cm un bariņš asaru.lielākais 0.705kg....rotiņš #5 aukla pītā shimano 0,25....īsti nesaprotu kāpēc zivis jāķer ar diegiem!
4.augusts 2019, 17:56 | links
 
0.08mm pīto var ne tikai pret laivas malu pārrīvēt, bet pat stiprāka vēja brāzma to var pārplēst :D (joks). Savulaik man bija lēts Salmo vieglā džiga kāts, uz spoles tinu 0.09mm pīto, velkot caur riņķiem, pītās gabals palika rokās. Sākumā nesapratu joku, velku otreiz, nospriegoju, atkal aukla pušu. Izrādījās viens no riņķiem sūdīgi nostrādāts - grieza pušu auklu. Tādēļ nebrīnos, ka pret laivas malu tik smalku diegu var pārgriezt momentā, ja nepaspēj noreaģēt uz līdakas kustību.
4.augusts 2019, 17:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager