Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Nu vot,šādi gadījās pirmoreiz.zivs bija kādus 1m no laivas un nenormāli strauji mainīja virzienu skrienot zem laivas un atsita kātu pret laivu.gruti aprakstīt šo situāciju.bet tā nu bija.
4.augusts 2019, 17:20 | links
 
Esmu bēdīgs,vīlies un dusmīgs.
Nepaklausot vakardien rakstītajam,- zems limenis,nekeras utt. sazvanu bracku un laizam medīt.baze no rīta uzzinam ka ūdens tiešām maz,līdaku praktiski nav,kādam asari izdodas pierunāt.tad nu es ar savu smalko rīku arī to mēģinu piemanit.
Iebraucot ezerā kur itkā izskatās ok pāris metieni un asars uz 150gala,ir.britinu braukajam puduram uz riņķi,vēl kāda copite un pa sikajam asaram.mainam lokāciju.uzejam vietu kas izskatās gana dziļa,vairāki metieni,ir kāds asarītis,arī lidacinas atradās.un te ir,spole atkal dic,jūtos bezspēcīgi jo tomēr aukla 0,08 un kāts ar testu līdz 6g.bratanam saku ka ir kas ritig labs,piekauseju un ir pie laivas.nu vismaz 2kg līdaka ja ne vairāk,bet...spruk visi neiedomājamie vārdi par lūpām.sameja 3x mūk prom un pēdējā no tām mūk zem laivas,uz laivas malas pārgriež auklu.dusmigs uz laivu uz zivi, iespējams uz sevi.bridi pārdomājot vislielākā bēda bija par pazaudēto manekli kuru nesen biju nopircis un bija ļoti rezultatīvs.
Turpinot copet.klusums līdz ārā braukšanai.copes aktivitāte tikai pašā agrā rītā.

nipijs38, 4.augusts 2019, 13:38

Interesanta laiva, ja uz malas var auklu pārgriezt. Es zemāk par 0,10 pīto auklu tomēr nelieku.
4.augusts 2019, 17:15 | links
 
uz laivas malas pārgriež auklu
nipijs38, 4.augusts 2019, 13:38


Kā to var dabūt gatavu, rokās auklu turēji?
4.augusts 2019, 13:50 | links
 
Esmu bēdīgs,vīlies un dusmīgs.
Nepaklausot vakardien rakstītajam,- zems limenis,nekeras utt. sazvanu bracku un laizam medīt.baze no rīta uzzinam ka ūdens tiešām maz,līdaku praktiski nav,kādam asari izdodas pierunāt.tad nu es ar savu smalko rīku arī to mēģinu piemanit.
Iebraucot ezerā kur itkā izskatās ok pāris metieni un asars uz 150gala,ir.britinu braukajam puduram uz riņķi,vēl kāda copite un pa sikajam asaram.mainam lokāciju.uzejam vietu kas izskatās gana dziļa,vairāki metieni,ir kāds asarītis,arī lidacinas atradās.un te ir,spole atkal dic,jūtos bezspēcīgi jo tomēr aukla 0,08 un kāts ar testu līdz 6g.bratanam saku ka ir kas ritig labs,piekauseju un ir pie laivas.nu vismaz 2kg līdaka ja ne vairāk,bet...spruk visi neiedomājamie vārdi par lūpām.sameja 3x mūk prom un pēdējā no tām mūk zem laivas,uz laivas malas pārgriež auklu.dusmigs uz laivu uz zivi, iespējams uz sevi.bridi pārdomājot vislielākā bēda bija par pazaudēto manekli kuru nesen biju nopircis un bija ļoti rezultatīvs.
Turpinot copet.klusums līdz ārā braukšanai.copes aktivitāte tikai pašā agrā rītā.
4.augusts 2019, 13:38 | links
 
Šādi turpinot CL būs speciālizlaidums žurnālam ar labākajām atsaitēm no foruma.
Vispār jau forši ka kādam ķeras. Manas atskaites- varēju mētāt arī pļavā :D Un tā turpinās kopš pagājušā jūnija/ jūlija.
4.augusts 2019, 11:19 | links
 

Ja jau visi raksta, paprovēšu arī kautko piemest. :)
Tā kā brīvdienas pilnas ar pasākumiem, izrāvos piektdien uz vakara copi.
Darbi, gatavošanās brivdienām, uz ūdens izdevās tikt ap 17:00. Pa taisno braucām uz savām ierastajām vietām, pirmajā vietā pēc 3 parašūtiem nebija pat cope. Nomainījām vietu tuvāk krastam un pāriniekam pirmā līdaka ap 55cm uz mazo cūku. Bet tas pašlaik viss un pulkstens ap 18:00. Vēl pamētājām un kā iepriekš bijām vienojušies - ja nebūs šeit, brauksim vēl tālāk uz vietu, kur ceturtdien pārinieks tika pie piecinieces. Pa ceļam ķircinu, ka ja nedabūšu tur piecinieci, izdomāšu sodu :D atrodam īsto vietu, pārinieks iemet parašūtu un kamēr pats kārtojas, es jau esmu iemetis jerku un norādu uz plunkšķi un saku, ka ņēma. Pārsteidzoši, pēc pāris sekundēm tā pati līdaka ņem vēlreiz un ir galā. Tas ir pirmais metiens "istajā vietā". Līdz laivai pievelku un saku, ka ir tīri ok, bet nekas super liels. Kad jau bija plāns smelt iekšā, ieraudzījām, ka līdaka gaidītajā izmērā un pati satrakojas un no laivas 3x muka prom. Vienreiz jau bija bīstami tuvu zem laivas palīdusi pie parašūta. Protams, pēc šāda sporta ieceļam sačokā un saprotam, ka potenciāls jau varētu būt uz metru. Saudzīgi sačokā izvelkam vobleri, nomēram - un ir! 102cm, pirmais šīs sezonas metrs Babītē. Atlaižam, prieks, turpinam slīdēt pa trajektoriju. Pāriniekam vēl 2 copes un 1 līdaka ap 55cm laivā, man vēl 1 cope un tad pazuda vējšs. Copes apklusa un devāmies ceļā atpakaļ uz bāzi. Ļoti labs darba nedēļas noslēgums un tuvāk savam sezonas mērķim, 2/5 metri ir pievarēti, bet trofejzivju laiks tikai vēl priekšā. :)
4.augusts 2019, 01:20 | links
 
Atskaites tik tiešām pēdējā laikā paliek tikai labākas. :)
3.augusts 2019, 22:26 | links
 
Tā kādreiz arī jābūt, vakara cope apaļa nulle.
3.augusts 2019, 21:07 | links
 
Davis-Di [03.08.19]: PS mācos no MT9! :)
Super atskaite, prieks lasīt! :)
3.augusts 2019, 20:48 | links
 
PS mācos no MT9! :)
3.augusts 2019, 20:36 | links
 
Laiks mainījās -> vējš tāds un šāds tad vispār nav vējš un beigās ZA, papildus šoreiz copes konkurentu arī stipri vairāk, bet tukšā nepalikām ... dēlam ambīcijas aug, bet šoreiz izvērtās viss savādāk.
Uz ūdens pirmajā točkā bijām ~5:20 - ap 6:10 es jau biju pamainījis dažādas krasas bigbaitam nekā, dēlam uz 12cm vizuli asaris - nav nekas liels bet normāls paninieks - bet uz panu neies , laižam vaļā - tik nospriežam ka dēles virsū un kautkā dīvaini pēc pēdējās copes asaru aktivitātes kad puikam bija 100+ asari ... paiet laiks man pat piesitiena nav, pārbaraucam uz citu točku, vējš mainās slīdam ar parašūtu ne tā, pārbraucu ( pabrīnos ka pēc laivu bāzes rezervācijas gandrīz neviena nav - 2x laivas gar malām) slīdam puikam vēlviens asarēns un tukšums ne copes nekā ... saprotu ka copju ziņa šī diena nebūs ne tuvu kā pēdējā un sākās domas vai vispār kaut kas būs, papildus ziemeļu vējš ir izpūtis puņķus par visu ezeru un tas noteikti zivīm nepatīk ... pie sevis kaut ko bubinu ka kaut kā nav un šodien līdakas neķeras -> nepaiet ne 2 sek. un ir galā uz 23cm, puika prasa sečuku vajag - mans nē nevajag - un pēc mirkļa 70cm laivā, puika hops pārliek mānekli un otra metienā ir : " būs līdaka, izskatās pēc mēra" - paskatos kā velk un laikam labāk paņemt sečuku - 64cm laivā, neliels mirklis un man ir uz 23cm un šoreiz tikai 61cm laivā - ātri vāļā un dragā tālāk un atkal ir bet metru pavelku nost ... eh uzjundī atmiņas par iepriekšējo copi... , paslīdam , paslīdam nekā .. saku jāpabrauc atpakaļ ... paņemu parašūtu velku un saprotu esam ielenkumā ... saskaitu skatapunkta ~160 grādos 9x laivas no tām 5x +/- kur gribēju braukt ... pabraucam atpakaļ vējš nomainijās, apstājās, pārbraucam vējš nomainijās - puikam atnāk līdz laivai krapmērs, pasmejamies ja nekur tolkam nebrauktu varētu ar vēju trijstūri noslīdēt un būtu sakuma pozīcijā!!! Neko iestājās NA vējš un iestājās klusums labu laiku ...
Tad es ieslēdzu down size, uzliku 27cm un pec laika jep liela mugura virs ūdens stabils 1m+ sitiens mutuls bet uz āķiem nav ... grrr, puikam komanda laid enkuru... , neko presējam .. es mainu krāsas mānekļus ... nekā puika ar mērķtiecīgi gan ar mazakiem mānekļiem bet to pasu vietu presē bet otreiz neiznāk nekā ... pēc kādas pusstundas padodamies ... pabraucam sāņus un pasveicinam MT9 kungu, piebrauc parunājam, pārunājam rez. - viņam mērs laivā un pāris labi asari viens tāds smuks - pa gabalu grūti teikt bet nu hvz 30- 36cm , puikam jau likās vismaz 36cm ... un vispār MT9 asari ķeras uz katru piekto metienu bet mazi, nu neko braucam tālāk un ... un tad es dabūju .. noklausīties ... wtf ... kā tā viņam ņem un man nē ok viņam bija zelta ,,... hmz kapara lapiņa un kaste tiek revidēta un tiek atrasti līdzīgi rotiņi ... un vispār tēti kāpēc mēs šogad neņemam asaru kātus līdzi *&*&&** ,,, un to ko es dabūju MammmaDaba čempī ..... uh..... tēva mierīga atbilde es ķeru līdakas un kramēju kastes kas tev liek sagatavoties un teikt ka gribi ņemt lidzi un sagatavot mikro gumijas un pārējo ... grrr, labi nupat uzliktais rotiņš dod ašuku uz ~20 cm , nomierinās ... tukšums, klusums ... es pat paspēju pasist lēpenes ar 20cm cūku uz ofsetnieku ... neviena iznāciena ... tā parasti nav ... saku puikam ka jāšauj mājās ... puika nē davai uz uz 15:00, es prasu kāpēc - nezinu izdomāju tā ... nu labi pacopējam vēl tikai 12+ , pēc laika puika uzliek gumiju ~3" ir āšuks , un ar to beidzas arī uz tā vairs nekā nav... es jau pilnīga bezcerībā lūkojos apkārt krapi pievēršu uzmanību kad FC skarās kātam un jauns metiens jātaisa un tajā mirklī līdaka ap 2kg uztaisa mutuli tieši pie mānekļa un laivas ...
Ņemot vēra ka jau pirms iepriekšējās copes sastiepu muguru un mugura sāpēja biju paņēmis līdz vieglo džerku ja nu mugura netur vai arī aktivitāte ir pasīva. Puika uzliek arī mazos džerkus ... un lai arī mugura tur bet sagribējās action un cita ne twiča ne kā nav davai salieku mazo džerku ... nu tam es veltīju aptuveni 1h ... pilnīgs abloms ... tad arī puika pats teica davai braucam uz bāzi bet iedod man kādu mirkli paairēt :)
TOTAL: 70;64;61 peld tālāk , 4x asari peld tālāk!





3.augusts 2019, 20:35 | links
 
Uh, tad jau esmu pieņēmis pareizu lēmumu šodien braukt citur. :)
3.augusts 2019, 18:42 | links
 
sosalele [03.08.19]: Veči, kā gāja šodien? :)
Ui, tiešām zems līmenis, gara zāle. Nedaudz pamētāju cūku, sapratu, ka nervi svarīgāki, noliku smago kātu nost, paņēmu asaru stibu, rezultātā 30+ asarīši un 5 līdacēni (1 mērs 56cm).
3.augusts 2019, 16:53 | links
 
sosalele [03.08.19]: Veči, kā gāja šodien? :)
6:00 līdz 11:00 neredzēju nevienu copi, zems ūdens... kādam citam asari bijuši.
3.augusts 2019, 16:13 | links
 
Veči, kā gāja šodien? :)
3.augusts 2019, 14:45 | links
 
cupix [02.08.19]: nē , es zaļsvārcēs ar mērķi roku uzsist jerkbaitam( apmācos) un kamēr roka atpūšas no jerka tad pamēģināt arī vienu otru asarīti izmānīt( C&R)
Nu uz džerkbaitu mācīties babītē nav īstais laiks izņemot ar supper shallow.
2.augusts 2019, 20:59 | links
 
nē , es zaļsvārcēs ar mērķi roku uzsist jerkbaitam( apmācos) un kamēr roka atpūšas no jerka tad pamēģināt arī vienu otru asarīti izmānīt( C&R)
2.augusts 2019, 17:26 | links
 
cupix [02.08.19]: Sestdien būs traki - zvanīju laivu rezervēt - Vecupeniekos visas laivas principā rezervētas

Davis-Di, 2.augusts 2019, 13:16
Ceru, ka tādejādi manās copes vietās tautas vispār nebūs :)
MT9, 2.augusts 2019, 14:09

Būs būs , personīgi nedaudz sastādīšu tev konkurenci ,bet tikai izbraucot no bāzes . Tā kā tiekamies pie ūdens =)
Nu redzēs, kā rīt būs. Vienīgi cope nebūs agrā, bet vairāk uz dienas otro pusi, vēji atkal galīgā tūtā....
2.augusts 2019, 17:15 | links
 
Cupix tu uz līņiem?
2.augusts 2019, 16:47 | links
 
Sestdien būs traki - zvanīju laivu rezervēt - Vecupeniekos visas laivas principā rezervētas

Davis-Di, 2.augusts 2019, 13:16
Ceru, ka tādejādi manās copes vietās tautas vispār nebūs :)
MT9, 2.augusts 2019, 14:09


Būs būs , personīgi nedaudz sastādīšu tev konkurenci ,bet tikai izbraucot no bāzes . Tā kā tiekamies pie ūdens =)
2.augusts 2019, 16:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager