Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Zivis ķeras kad to vismazāk gaida.
Vakar vakarā šortos uz duru uz pāris stundām ieskrēju ar mazu rotiņu padzenāt strīpainos. Rezultātā zaļās 2.5kg 2x1kg un vēl normāla nokoda fļuriku.
Uzskrēju asaru katlam ar riktīgi normāliem asariem kā arī vēl neskaitāmi sīkie pa visu laiku.
A kad tu baigi gatavojies, celies agri un ceri, parasti nekas jēdzīgs nesanāk.
2.augusts 2019, 14:25 | links
 
Sestdien būs traki - zvanīju laivu rezervēt - Vecupeniekos visas laivas principā rezervētas

Davis-Di, 2.augusts 2019, 13:16

Ņemot vērā, ka vakar atvērās Gātes gals, tā varētu būt. Ceru, ka tādejādi manās copes vietās tautas vispār nebūs :) Laiks gan solās būt savdabīgs, kā rakstīja nipijs38, skatos, ka arī rīt vēja virziens taisīs pigorus. Cerams vismaz miglas nebūs, jo ar to man arī slikta pieredze.
2.augusts 2019, 14:09 | links
 
Šorīt ar gaisminu esmu uz ūdens.cope aktīvā no 5-5,30 un apmēram no 7-7,30

Par cik pirmajos metienos jau pieteicies asarītis svara ap 250 tad sāku uz to arī darboties.kadi 10gab pieķeras ātri vien, 3maisinaa.lidakas divas gab,mazmera.
Parādās migla un vis mainas uz slikto pusi.stundu pusotru copi i neredzēju.izklida migla atkal, i asarītis ķeras i mazmera līdakas kuras negribīgi piesakās- katru reizi kad sajutu galā kko jaudīgāku pie sevis nocuksteju,nu cerams ka kimlaks,bet nekā.bet prieks nebija ilgs,parādījās saule,vējš nomainījās no dienvidu uz ziemeļu minūtes laikā, pirmoreiz ko tādu redzu ka tik krasi var mainīties.

Rezultātā 7 asarisi uz māju 150-250 vēl kādi 20 atlaisti augt.un kādas 5 lidacinas,viena knapmers,bet par cik tur ēst nu svaki ko tad lai jau paaugas līdz 60.
Un interesanti bija arī tas ka šorīt visas zivis kas ņēma,ņēma ļoti droši.knabieni un bakstisana nebija.

nipijs38, 2.augusts 2019, 13:40

Paldies par info!
Rīt tad arī pats vagošu Babi, tad nu lai plēsoņas saturas! Redzēs gan kas sanāks?
2.augusts 2019, 14:03 | links
 
Šorīt ar gaisminu esmu uz ūdens.cope aktīvā no 5-5,30 un apmēram no 7-7,30

Par cik pirmajos metienos jau pieteicies asarītis svara ap 250 tad sāku uz to arī darboties.kadi 10gab pieķeras ātri vien, 3maisinaa.lidakas divas gab,mazmera.
Parādās migla un vis mainas uz slikto pusi.stundu pusotru copi i neredzēju.izklida migla atkal, i asarītis ķeras i mazmera līdakas kuras negribīgi piesakās- katru reizi kad sajutu galā kko jaudīgāku pie sevis nocuksteju,nu cerams ka kimlaks,bet nekā.bet prieks nebija ilgs,parādījās saule,vējš nomainījās no dienvidu uz ziemeļu minūtes laikā, pirmoreiz ko tādu redzu ka tik krasi var mainīties.

Rezultātā 7 asarisi uz māju 150-250 vēl kādi 20 atlaisti augt.un kādas 5 lidacinas,viena knapmers,bet par cik tur ēst nu svaki ko tad lai jau paaugas līdz 60.
Un interesanti bija arī tas ka šorīt visas zivis kas ņēma,ņēma ļoti droši.knabieni un bakstisana nebija.
2.augusts 2019, 13:40 | links
 
Kad man kādu laiku atpakaļ bija 5 mēra līdaku nerealizētas copes, es jau raudāju, bet te vīriem 20+ un līdz laivai netiek neviena, tas tiešām var morāli sagraut :))) Prieks par puiku! Gan jau tētis arī drīzumā sagūstīs to nekrietno līdakmammu :)) Ceru, ka es tevi sestdien apsteigšu :P

MT9, 31.jūlijs 2019, 14:43


Sestdien būs traki - zvanīju laivu rezervēt - Vecupeniekos visas laivas principā rezervētas, ņemot vēra līmeni tusiņš vienam uz otra galvu būs baigais, man gan tāds nepatīk, bet paskatīsimies.
2.augusts 2019, 13:16 | links
 
Jāsāk jau ar to, ka atbraucu bik pa agru uz Ezerkrastu bāzi, ierados 4:00 un sapratu, ka nav jūnija mēnesis...( trešā reize sezonā, kad tik agri ceļos ) Lēnā garā sapekelējos un dodos iemeiģināt . Pēc pirmajiem metieniem copes neseko, saprotu, nav jēgas...,iemakoju kafEju un dreifēju pīpādams. Akkurāt 5:00 uzknābj asaris panninieks, ar to tad arī saprotu, ka jāsāk darboties. Zem 2kg zaļais uzsēžās 5:20, sejiņa atplaukst, viss notiek. Pāreju uz asarēnu, tie šķiet smeķīgāki:) Tālāko nez vai ir vērts aprakstīt, mazie asari, copes, shodi, iznācieni, mazie līdacēni, nu actions ir. Garākais māneklis ko izmantoju šodienas copē- 90mm, piezvejā vēl pa mēra zaļajiem uzsēžās, smuki 2 strīpaiņi šoreiz atkal noraujās, otru noturēju par zemmēra līdacēnu, tos rauju ārā uzreiz , par bremzi spolei nedomājot, ļauju norauties, bet par vēlu sapratu, labs strīpmens bij uzsēdies... Nu šāda lūk atskaite 1.8.19/ 4:30-11:30 Babīte. Ne hvosta i čišuji !:)
1.augusts 2019, 15:03 | links
 
Man vispār prieks par atskaitēm kas ieliktas pēdējās dienās šinī foruma sadaļā.nav to negāciju kas vislaik virmoja apkārt un padarīja sakarīgo portala lietotāja dienu kaitinosu.
Emocijas ko apraksta copmanis par pavadīto laiku uz ūdens,cīnoties ar zivīm , sevi un laikapstākļiem.tas ir tas kas šeit būtu jāraksta.prieks lasīt.lai izdevusies cope.vel jāmēģina šonedēļ kādu dienu ieskriet.
31.jūlijs 2019, 20:59 | links
 
Laba atskaite Dāvi, visu cieņu puikam.
Man vakar divas 1,5kg , un arī vairākas patiešām labas copes uz bigbait nerealizētas. Divas likās ,ka varētu būt ap metru,vienu pēc skata redzēju, bet otra atstāja zivtiņā nospiedumus kādus vel nebiju nekad redzējis. Un par līmeni, tad jā , līmenis neizturami zems ,ja neesi ''dziļajās vietās'', tad grūti makšķerēt, ja cūkai aķus augšā nespraud.
31.jūlijs 2019, 16:50 | links
 
Kad man kādu laiku atpakaļ bija 5 mēra līdaku nerealizētas copes, es jau raudāju, bet te vīriem 20+ un līdz laivai netiek neviena, tas tiešām var morāli sagraut :))) Prieks par puiku! Gan jau tētis arī drīzumā sagūstīs to nekrietno līdakmammu :)) Ceru, ka es tevi sestdien apsteigšu :P
31.jūlijs 2019, 14:43 | links
 
Vakar Babītē 15-22:00 - cope vājpratīga un morāli degradējoša.
Līmenis zems vietām elši - palmveidīgāš zāles ir līdz ūdens virsai.
Iebraucot ezerā sāka smidzināt un pacēlās vējš brīžiem brāzmās stabili kādi 12m/s.
Aizbraucu uz pirmo točku ilgi nav jāgaida manu 23cm gumiju viena zāļsvārce sagrābj, šļakatas pa gaisu, diemžēl cope nerealizēta, pēc maza brītiņa cope - divreiz sit bet nesaķer un atnāk līdz laivai ~90cm-1m zaļsvārce un ar baigo švunku aizpeld, uzbraucu pa vējam atpakaļ laižos par citu trajektoriju, atkal cope, šļakatas bet nekā. Puikam tikmēr pilnīgi 0, nodomāju ka šai gumijai āķi par mazu laikam - lai arī vieglāk izvilkt gar zālēm ar 1/0 šoreiz ir par īsu, uzlieku citu verņaka gumiju un pārbraucam uz citu točku, puika uzliek savu vienu no populārākajiem rotiņiem un sāk skaldīt asarēnus uz katru metienu, man kādu mirkli klusums tad divas copes gandrīz pēc kārtas tukšās ar visām šļakatām, pamainu lokācījas gan seklāk , gan dziļāk - puika dragā asarēnus vienu pēc otra, jūtu bakstienu bet nekā skatos pie laivas jau kad ceļu mānekli āra līdaka ~90-1m grabj jau mānekli gaisā nekā, ielaižu māneklī ūdenī ta ar šļakatām gandrīz man augumā grābj vēl reiz bet nekā, nu neko dragājam tālāk - ik pa laikam copes bet tukšās, gumijas sagriestas, brīžiem pāreju uz džerku un mazākām gumijām ar domu ka būs labāka rezultativitāte, bet nekā pat copes nav, kā uzliek 23 cm cūku vai 25cm MC pēc pāris metieniem ir cope, nu jau man copju skaits ir pāri 15 puikam asaru skaits ir nojucis un tuvojas simtam + viens zemmērs, man atkal cope uz MC 25cm tālā distancē šļakatas pa gaisu, bet šoreiz velku puikam saku ka ir labs, garais kāts ripā un pumpē smagi, ka brīžiem uz beasta bremze nostrādā, ievelku kādus 10m un nost, nu jau morāli diezgan sagrauts, pamainu pa laikam mānekļus un nerealizētās copes turpinās :( , puikam asarīši ir apnikuši tas mēģina lielākas mazākas gumijas un voblerus, bet zaļsvārces nepiesakās un pāriet uz savu verņaka nr2 rotiņu uz asariem (starp citu uz tā viņam arī rekorda līdaka), ar vēju piestumjamies zāļu malai un man uz bigbait atkal divas copes un nekā - puika iemet manā trajektorijā es drusku pa labi, neesmu pat ievilcis 5m ka puka saka ir labs asaris laikam - paskatos uz kātu nu toc nav asari vai krapmērs, ņemu sečuku parādās, jā ir labs, uzbļauju lai neceļ galvu virs ūdens un pēc maza mirkļa līdaku paps jau laivā, puikam jauns rekords, sākumā mēģinu atāķēt sečukā bet laivu viļņi šūpo nesanāk, ieceļu laivā, ātri atāķēju, nomēram - 91cm nepilni 5kg - divi foto atpakaļ sečukā, lai atjēdzas, jo doma palaist vaļā - laivā bija nepilnu min. , bet sečukā peld ar vēderu uz augšu, brīziem tā kā mēģina atjēgties bet nekā - es papeldinu turp atpakaļ lai žaunām ūdens tiek klāt bet nekā ... tā nočakarējāmies dzīvinot kādu pus stundu un beigās nosecinājām ka netajēgsies nu nekas tik siltā ūdenī tā gadās :(, puika drusku noskumis jo gribēja atlaist un pievienot jaunu atlaid mamma medaļu. Pēc tam kā jau ierasts šai dienā man vēl pāris labas copes bez rezultāta laivā un kad vakarā vējš pierimst viss apklust - laižamies uz bāzi. Rezumē man ~24 copes nerealizētas uz bigbaita - jauns anti rekords un otra neveiksmīga cope pēc kārtas, puikam jauns rekords par ko prieks.
Lūk kāds sižets bija 30.07 - traģikomēdija, trilleris - spriediet paši!

31.jūlijs 2019, 14:24 | links
 
30, jūlijs, Bijām visu dienu, 3 copmaņi! švaka tā cope izvērtās. No rīta varējām skaldīt tikai sasarus, jāsaka ja copētu tikai tos , tad tie ķērās pat ļoti labi. Izmērs gan švaks, daudz copju bet lielākie ap 300. gr. 14;15 pavērās beidzot līdaku cope. Bet te tikai jāpiebilst viens, viens velk pārējie skatās! Lielākā kolēģim 2,8 kg. uz līdaku 8 copes. Pārējas nebija ņemamas, bezmēri!
31.jūlijs 2019, 14:13 | links
 
Atbraucu baltā kreklā , gaišās džinsās un baltos apavos . Re kā jāģērbjas svinīgi uz copi :) labi , ka 75% no spontāna
Noteikti bija virs kīlo

cupix, 31.jūlijs 2019, 12:55
Velns, būs man nākamreiz uzvalks uz copi jāuzvelk, mazums, tā ir metra atslēga :D

MT9, 31.jūlijs 2019, 13:02


Tev būs lieliska iespēja atkārtot rezultātu ,strīpainis peld smuki tālāk. Tikai pirsinga vietai caurums ir palicis =)

P.s līdaka visa sēdēja dūļķa pleķos.
31.jūlijs 2019, 14:02 | links
 
Atbraucu baltā kreklā , gaišās džinsās un baltos apavos . Re kā jāģērbjas svinīgi uz copi :) labi , ka 75% no spontāna
Noteikti bija virs kīlo

cupix, 31.jūlijs 2019, 12:55

Velns, būs man nākamreiz uzvalks uz copi jāuzvelk, mazums, tā ir metra atslēga :D
31.jūlijs 2019, 13:02 | links
 
Salasīju pacmit asarus , viens no tiem šī gada Bābes lielākais 46 cm! 2 knapmēri ( 47 un 48
cupix, 31.jūlijs 2019, 11:23
46 cm tas tak nenormāls monstrs! :) Nosvēri ar?

MT9, 31.jūlijs 2019, 11:34


Nebija ar ko nosvert , neplānota cope sanāca . Atbraucu baltā kreklā , gaišās džinsās un baltos apavos . Re kā jāģērbjas svinīgi uz copi :) labi , ka 75% no spontāna
Noteikti bija virs kīlo
31.jūlijs 2019, 12:55 | links
 
nipijs38 [31.07.19]: Vakar no 16-22 ezerā.tikko lietus lēnām beidz līt Esmu ezerā, vējš vidēji stiprs.Uznemu kursu uz savu itkā tochku kur pagājušā copes reizē pa kādam asarim ķērās.tiekot līdz vietai ir,asars ķeras dažāda izmēra līdz 250g,tad spole sāk diikt,kāts līks mūža zivs uz kātu ar testu līdz 6g.paris min cīnos ar kko nezin ko un tomēr nomuk.zel.dusmigs uz sevi uz zivi,turpinu.te atkal laba cope,breksis piekozas bet kādu brīdi pavelkot nost ar-par to bēdu nav,jo kādi 600g varēja būt.tad pirmoreiz savā copes karjerā tiku pie mezenes-mazina jalaiz vaļā,bet prieks ka redzēju to zivi tuvplānā.cope aktīva.tad trakā mēra līdaka apēd manu labo manekli-jo mērķa zivs tomēr asars.paradas saule un cope tikpat kā arī beidzās.ar garāmbraucēju paplapaju tam pavisam svaki- arī asar medija.rezultata pacmit asari no 150-250uz māju.var teikt ka visas copes līdz saulei apmēram līdz 18tiem.
Bāze ar teica ka pa asariem uz māju lielākai daļai,līdakas svaki.
Pašam 1kkas liels neatnāca līdz laivai,1stabils mērs apēda manekli,un kādi 5zimuli.
Heh, man priekšpēdējā reizē kaut kas gausi paķēra rotiņu mazo un lēnām, bet spēcīgi pavilka un atlaida, tā arī nesapratu, kas tas bija...
31.jūlijs 2019, 11:58 | links
 
Vakar no 16-22 ezerā.tikko lietus lēnām beidz līt Esmu ezerā, vējš vidēji stiprs.Uznemu kursu uz savu itkā tochku kur pagājušā copes reizē pa kādam asarim ķērās.tiekot līdz vietai ir,asars ķeras dažāda izmēra līdz 250g,tad spole sāk diikt,kāts līks mūža zivs uz kātu ar testu līdz 6g.paris min cīnos ar kko nezin ko un tomēr nomuk.zel.dusmigs uz sevi uz zivi,turpinu.te atkal laba cope,breksis piekozas bet kādu brīdi pavelkot nost ar-par to bēdu nav,jo kādi 600g varēja būt.tad pirmoreiz savā copes karjerā tiku pie mezenes-mazina jalaiz vaļā,bet prieks ka redzēju to zivi tuvplānā.cope aktīva.tad trakā mēra līdaka apēd manu labo manekli-jo mērķa zivs tomēr asars.paradas saule un cope tikpat kā arī beidzās.ar garāmbraucēju paplapaju tam pavisam svaki- arī asar medija.rezultata pacmit asari no 150-250uz māju.var teikt ka visas copes līdz saulei apmēram līdz 18tiem.
Bāze ar teica ka pa asariem uz māju lielākai daļai,līdakas svaki.
Pašam 1kkas liels neatnāca līdz laivai,1stabils mērs apēda manekli,un kādi 5zimuli.
31.jūlijs 2019, 11:39 | links
 
Salasīju pacmit asarus , viens no tiem šī gada Bābes lielākais 46 cm! 2 knapmēri ( 47 un 48
cupix, 31.jūlijs 2019, 11:23

46 cm tas tak nenormāls monstrs! :) Nosvēri ar?
31.jūlijs 2019, 11:34 | links
 
30.07.2019
No 17:30 līdz 20:30
Pūtiens dikti labs bija , ka enkurs ik pa laikam slīdēja. Ūdens līmenis zems, "kaktusi" izauguši tik lieli virs ūdens veido ananāsu plantācijas.

Salasīju pacmit asarus , viens no tiem šī gada Bābes lielākais 46 cm! 2 knapmēri ( 47 un 48 ).
Viss C&R.

Joprojām apgūstu Jerkbait un 3 copes reizē tomēr 48cm līdacēns uzsēdās uz babybuster ! Emocijas? Jā! Vilšanās ? Jā :D Cerība jau ir uz to metru, bet laikam ātrāk par rudeni roku neuzsitīšu.
31.jūlijs 2019, 11:23 | links
 
MT9 [28.07.19]: Vai tad Gātē vēl liegums? Līdz kuram laikam,tad ir?

kullers, 28.jūlijs 2019, 22:45
Vēl 3 dienas...
Skaidrs. Paldies par info.
28.jūlijs 2019, 23:17 | links
 
Vai tad Gātē vēl liegums? Līdz kuram laikam,tad ir?

kullers, 28.jūlijs 2019, 22:45

Vēl 3 dienas...
28.jūlijs 2019, 22:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager