Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Davis-Di [27.07.19]: 1. Pieņemsim ka mežene ir mērā, bet vai tik mazu vajag ņemt viņa tik maza tak nav ēdama?

2. Par elektromotoriem un zālēm - protams zāles ķeras, bet ja piešaujas tad nav tik traki - šogad izmaucu Jūlija sākumā visas lēpenes līdz gātes liegumam, ja nemaldos 1 vai 2x reizes cēlu motoru. Viena lieta ir cik dziļu bāz un otra ir kādā leņķī, ja liek tuvu virsmai un drusku slīpi zāles neķeras. Esmu domājis pirkt arī weed less skrūvi, bet līdz tam nēsmu saņēmies tā lai 100% vajag, pēdējo reiz pie eholotes.lv Baloža būtu paņēmis bet nebija.
Vai tad Gātē vēl liegums? Līdz kuram laikam,tad ir?
28.jūlijs 2019, 22:45 | links
 
Kura baze tad ir jaunas amber laivas ari gribetu notestet

Krishss, 28.jūlijs 2019, 22:25

Dūšeļos.
28.jūlijs 2019, 22:31 | links
 
Kura baze tad ir jaunas amber laivas ari gribetu notestet
28.jūlijs 2019, 22:25 | links
 
Mans brīvdienas laukos pavadīja, plānoju uz nākamo sestdienu tikt, gribu patestēt kādu no jaunajām Amber laivām.
28.jūlijs 2019, 21:25 | links
 
Šodien diena ļoti karsta un gribas ļoti atpūsties pie ūdens, tad nu izdomāju aizbraukt līdz Babītei. Pulkstens 18:00 ierados laivu bāzē Ezerkrasti. Izkrāmèju makšķerrīkus un dodos ezerā iekšā. Domāju ka noķeršu iedegumu nevis zivis, jo karstums neizturams. Tad nu pirmais metiens un zemmèrs, pēc 20min atkal, tad piesakās līdaka uz 2kg, bet pie laivas prom ir. Nu nekas. Vairāki zemmēri pa vidu trāpās un karstums nav šķērslis, zivis ņem un ir aktīvas. Pulkstens 20:30 metiens uz zāļu puduri un IR! Cīņa ~15min. METRS IR! Svars 7,300. Vakars izdevies. Gan zivs ir, gan iedegums.

Gaigals27, 27.jūlijs 2019, 23:56


Prīmā atskaite!
Babītes matadori, nemaz neraksta, šodien laiks bij ideāls, bet nu netikt manam :(
28.jūlijs 2019, 20:43 | links
 
Gaigals27 [27.07.19]: Šodien diena ļoti karsta un gribas ļoti atpūsties pie ūdens, tad nu izdomāju aizbraukt līdz Babītei. Pulkstens 18:00 ierados laivu bāzē Ezerkrasti. Izkrāmèju makšķerrīkus un dodos ezerā iekšā. Domāju ka noķeršu iedegumu nevis zivis, jo karstums neizturams. Tad nu pirmais metiens un zemmèrs, pēc 20min atkal, tad piesakās līdaka uz 2kg, bet pie laivas prom ir. Nu nekas. Vairāki zemmēri pa vidu trāpās un karstums nav šķērslis, zivis ņem un ir aktīvas. Pulkstens 20:30 metiens uz zāļu puduri un IR! Cīņa ~15min. METRS IR! Svars 7,300. Vakars izdevies. Gan zivs ir, gan iedegums.

Mākslas foto!
27.jūlijs 2019, 23:57 | links
 

Šodien diena ļoti karsta un gribas ļoti atpūsties pie ūdens, tad nu izdomāju aizbraukt līdz Babītei. Pulkstens 18:00 ierados laivu bāzē Ezerkrasti. Izkrāmèju makšķerrīkus un dodos ezerā iekšā. Domāju ka noķeršu iedegumu nevis zivis, jo karstums neizturams. Tad nu pirmais metiens un zemmèrs, pēc 20min atkal, tad piesakās līdaka uz 2kg, bet pie laivas prom ir. Nu nekas. Vairāki zemmēri pa vidu trāpās un karstums nav šķērslis, zivis ņem un ir aktīvas. Pulkstens 20:30 metiens uz zāļu puduri un IR! Cīņa ~15min. METRS IR! Svars 7,300. Vakars izdevies. Gan zivs ir, gan iedegums.
27.jūlijs 2019, 23:56 | links
 
1. Pieņemsim ka mežene ir mērā, bet vai tik mazu vajag ņemt viņa tik maza tak nav ēdama?

2. Par elektromotoriem un zālēm - protams zāles ķeras, bet ja piešaujas tad nav tik traki - šogad izmaucu Jūlija sākumā visas lēpenes līdz gātes liegumam, ja nemaldos 1 vai 2x reizes cēlu motoru. Viena lieta ir cik dziļu bāz un otra ir kādā leņķī, ja liek tuvu virsmai un drusku slīpi zāles neķeras. Esmu domājis pirkt arī weed less skrūvi, bet līdz tam nēsmu saņēmies tā lai 100% vajag, pēdējo reiz pie eholotes.lv Baloža būtu paņēmis bet nebija.
27.jūlijs 2019, 21:01 | links
 

Šodien starp Babīti un Lielupi
27.jūlijs 2019, 19:40 | links
 
par elektro motoru varu teikt, ja ir savs tad viss ir forši.Pašam ir 125a/h pietiek 6-8 copei, ja ņem no bāzes , tad visticamāk jau būs pēc 3 stundām jāairē. Bet kopš nopirku motoru esmu ievērojis, ka tagad vienmēr liekas, ka kautkur tālu prom zivis labāk ķeras, un ka braukāju krieti vairāk nekā vajadzētu ar airiem vairāk sanāktu makšķerēt.
Vel tieši Babītē pie zemāka ūdens citreiz ar motoru var labi sabeigt nervus, kad puņķu zāles ik pa pāris metriem jātīra. :)
27.jūlijs 2019, 18:39 | links
 
Abavnieks [27.07.19]: MT9 [14:59]: Ar koka laivu stiprā vējā airēt ir bēdu ieleja, aizvakar bāzē, no kurienes es parasti laižos iekšā, piegādāja Amber laivas. Nākamreiz stiprā vējā testēšu kādu no tām, cerams pret 15m/s vēju arī varēs kustēties.A ar visām ir grūti... Man personīgi patīk koka laivas šarms, ja ir iespēja, izmantoju.
Pārējais jau atgādina par sevi, kad jā airē :D
+1 par šarmu :D man tās laivas dikti simpatizē, noskaņu rada patīkamu
27.jūlijs 2019, 16:51 | links
 
MT9 [27.07.19]: Ar koka laivu stiprā vējā airēt ir bēdu ieleja, aizvakar bāzē, no kurienes es parasti laižos iekšā, piegādāja Amber laivas. Nākamreiz stiprā vējā testēšu kādu no tām, cerams pret 15m/s vēju arī varēs kustēties.
Tās vēl šodien malā, zālē, stāvēja.
Nākamreiz domāšu par motoru tīri tāpēc, ka maz šo ezeru esmu iepazinis, bet ir pierādījies, ka vējš var parādīties gana nejauks, spītējot pat prognozēm, un tad, lai arī man tās kocinieces patīk, var sanākt nomocīties vairāk nekā gribētos (pavingrot saprāta robežās ar airiem ir forši:))
27.jūlijs 2019, 16:46 | links
 
MT9 [27.07.19]: Ar koka laivu stiprā vējā airēt ir bēdu ieleja, aizvakar bāzē, no kurienes es parasti laižos iekšā, piegādāja Amber laivas. Nākamreiz stiprā vējā testēšu kādu no tām, cerams pret 15m/s vēju arī varēs kustēties.
A ar visām ir grūti... Man personīgi patīk koka laivas šarms, ja ir iespēja, izmantoju.
Pārējais jau atgādina par sevi, kad jā airē :D
27.jūlijs 2019, 15:01 | links
 
Ar koka laivu stiprā vējā airēt ir bēdu ieleja, aizvakar bāzē, no kurienes es parasti laižos iekšā, piegādāja Amber laivas. Nākamreiz stiprā vējā testēšu kādu no tām, cerams pret 15m/s vēju arī varēs kustēties.
27.jūlijs 2019, 14:59 | links
 
Davis-Di [27.07.19]: Laivas bāzes aķus nosēdina līdz galam un nespēj uzlādēt un tad viņu kapacitāye sarūk dramatiski. Ar savu aķi neredzu nekādas problēmas ... lietoju skābes aķus un ar 125Ah var visu dienu braukāt. Par airiem es teiktu daudzās situācijās ir labāk jo ir klusāk, bet lielos gabalus uz airiem vairs mugura nevelk jo ir traumēta un gluži zem skalpeļa vēl negribas gūlties.
To gribēju teikt, ka nosēdinot līdz galam, tad pus h atpūta, un atkal nodzen līdz galam, un tā atkārto vairākas reizes, visus gēliniekus nokauj līdz beigām
27.jūlijs 2019, 14:58 | links
 
MT9 [27.07.19]: Abavnieks [50m]: Pietika ar dažām reizēm, un bez otra aķa nebraucam.Es pārsvarā arī ar airīšiem šansēju, kaut gan ir ņemts nomā arī elektromotors ar aķi. Cepuri nost laivu bāzes saimniekiem, ka pabrīdināja un iedava līdzi otro aķi. Ar visu to, līdz dienas beigām abi bija miruši, nācās airēt ar papildus smagumu. Tagad tā skeptiski uz šiem skatos, jo tik stiprā vējā, kādā man patīk copēt, tie vienalga nevelk. Parādījusies jaunā versija elektromotoru, kuri krietni niknāki (3hp), bet 2000+€ biku sālīti izklausās un kājas garums varētu būt īsāks priekš mazajām laivām. Laiks rādīs, pašlaik elektrojoki straujiem tempiem attīstās, cerams drīzumā būs konkurenti mazajiem iekšdedzes dzinējiem.
Nu bāzei, kas nodrošina to pakalpojumu, nekādu pretenziju. Tas viss izrietošais ir tikai pašsaprotami.
Bet otru aķi viņi dod, ja ir maz rezervāciju manuprāt.

Mēs ņemam tagad "smagā" aķi.. Tad tiešām iztur un bāzes aķi īsti beigās neizmantojam.


Nu, par komfortu jāmaksā, šaubu nav. Un konkurenti noteikti būs, tikai ne jau par mazo ciparu.

A kāda vaina patrenēties šad tad ar airiem galu galā :)
27.jūlijs 2019, 14:55 | links
 
Laivas bāzes aķus nosēdina līdz galam un nespēj uzlādēt un tad viņu kapacitāye sarūk dramatiski. Ar savu aķi neredzu nekādas problēmas ... lietoju skābes aķus un ar 125Ah var visu dienu braukāt. Par airiem es teiktu daudzās situācijās ir labāk jo ir klusāk, bet lielos gabalus uz airiem vairs mugura nevelk jo ir traumēta un gluži zem skalpeļa vēl negribas gūlties.
27.jūlijs 2019, 14:51 | links
 
Abavnieks [27.07.19]: Pietika ar dažām reizēm, un bez otra aķa nebraucam.
Es pārsvarā arī ar airīšiem šansēju, kaut gan ir ņemts nomā arī elektromotors ar aķi. Cepuri nost laivu bāzes saimniekiem, ka pabrīdināja un iedava līdzi otro aķi. Ar visu to, līdz dienas beigām abi bija miruši, nācās airēt ar papildus smagumu. Tagad tā skeptiski uz šiem skatos, jo tik stiprā vējā, kādā man patīk copēt, tie vienalga nevelk. Parādījusies jaunā versija elektromotoru, kuri krietni niknāki (3hp), bet 2000+€ biku sālīti izklausās un kājas garums varētu būt īsāks priekš mazajām laivām. Laiks rādīs, pašlaik elektrojoki straujiem tempiem attīstās, cerams drīzumā būs konkurenti mazajiem iekšdedzes dzinējiem.
27.jūlijs 2019, 14:41 | links
 
krl [27.07.19]: Šodien baudīju superīgu laiku ezerā no 4 lidz 13.
Aprunājos tikai ar vienu ekipāžu, kas salasīja katrs pa kādi 2,5kg tīri labu izmēru asaru un pārīti mēra līdaku (neredzēju, cik lielas).
Visaktīvākā asaru cope līdz kādiem 7, bet tas gar puduriem ieprietim un pa labi no Dūšeļiem. Bija arī labāki spoti, bet sākums labs - 5 metieni un 5 asari.
Līdaka izdomāja pieteikties to nemeklējot, betu ztveramais tīkliņš bija pārāk tālu, kā rezultātā, nomudījos pārāgri ceļot līdaku virs ūdens un viņa nomuka. Uz aci mērs ar mazu rezervi.
Vienā no smilšainākajiem laukumiem, laivai dreifējot, garām nesteidzīgi papeldēja smuka meža vimba!
Atstāju tik asaru, cik vienā reizē var sacept. Visus uz rotiņiem..ar vobleriem vēl nesanāk un nav pacietības ar zālēm ņemties.
P.s. Garš teksts bez bildēm - tagad vajag MT9 aizbraukt un samest vienmēr labās bildes :)
Nākamreiz jāmeklē elektromotors, lai var beidzot kārtīgi izpētīt ezeru, ap 12 sākās neomulīgs vējelis.
Ar tiem motoriem tā, komforts protams un tā. Bet labākie rezultāti bijuši ar roku spēku braucot. Ar motoru visu laiku šķiet, ka kaut kur būs labāk. Respektīvi, vairāk braukā, mazāk copē. I vēl finālā aķis atsakās un visu gabalu mauc atpakaļ ar airiem. Pietika ar dažām reizēm, un bez otra aķa nebraucam. Jo nav nekāds noslēpums, ka nomas aķi ir diezgan nokauti pie tās lietošanas, kā tas ir. Tā nav antireklāma.
Protams, tas viss, ja nezini tās īstās vietas, bet braukā meklē.
27.jūlijs 2019, 14:01 | links
 
Vēl - pēdējo reizi pirms šodienas biju tur tieši pirms 2 nedēļām - līmenis, uz aci, diezgan būtiski mainījies.
27.jūlijs 2019, 13:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager