Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
MT9 [12.07.19]: Davis-Di [0:42]: Maza atskaite:
Cope pasīva, Babītē uz bigbait 1m+ ir. Uz mazākām ēsmām puika ieskaldīja asarus + 2x zemmērus un vienu 69cm.Apbrīnojami, viena zivs, tā pati 1+m! Apsveicu!
Tagad gaidam lielo atskaiti ar bildi 1m+.
12.jūlijs 2019, 10:51 | links
 
Davis-Di [12.07.19]: Maza atskaite:
Cope pasīva, Babītē uz bigbait 1m+ ir. Uz mazākām ēsmām puika ieskaldīja asarus + 2x zemmērus un vienu 69cm.
Apbrīnojami, viena zivs, tā pati 1+m! Apsveicu!
12.jūlijs 2019, 10:07 | links
 
Ieskrēju vakar ap 19-22:00 .
2 mēri(1.5 / 1.0)
1 zemmērs
3 asari .
Cope sākās ap 21:30 un beidzās 22:00 . Cik sapratu visiem apmēram tā bija , ka no 12:00 līz 20:00 pa 0 un tad sākās un ātri beidzās.
12.jūlijs 2019, 09:37 | links
 

Vakar copei ne vainas līdz kādiem 20.00, pēc tam mainijās uz ZA un viss. Tikai bakstija. 1m+ nemaniju, bet labas cepamzivis gan kodās.
12.jūlijs 2019, 09:34 | links
 
Maza atskaite:
Cope pasīva, Babītē uz bigbait 1m+ ir. Uz mazākām ēsmām puika ieskaldīja asarus + 2x zemmērus un vienu 69cm.
12.jūlijs 2019, 00:42 | links
 
Davis-Di [11.07.19]: Kas tur jocīgs, cilvēki ir dažādi ar dažādām fobijām - vienam tie ir zirnekļi, augstums, šauras telpas citam asinis vai kas cits ... kā piemērs cik vīriešu noģīpst dzeemdībās - statistika ņirgājas par stipro dzimumu... tev tas varbūt liekas jocīgi ... bet citam tās ir paniskas bailes.
Fobija manuprāt jau ir kas trakāks par vienkāršu nepatiku. Un ja tāda fobija ir, tad no tās cenšas maksimāli izvairīties. Nu kamdēļ bāzt rokas zivij mutē, ja zini, ka var būt slikti un ģībsi.
Protams, gadās visādi, pat. Bet tādu gadījumu noteikti var samazināt līdz minimumam.

Man ir copes draugs, šķiet viņam āķa preperēšanas instrumentu vairāk, kā redzēju operācijas laikā, pat cimdi kaut kādi speciāli..
Lieki teikt, ka bieži savainojas utt..
Vairāk baidīsies, lielāka iespēja, ka tas arī notiks.

Bet joki jau mazi, reiz ziemā, puisis, nešķita dikti pieredzējis, nevarēja izvilkt līdaku no lunkas, un laikam stresa vai adrenalīna iespaidā iegrūda roku rīklē zivij.
Skats, kas bija uz ledus bija diezgan traks, jo plēsta āda vēnu rajonā bija ļoti stipri.
Meža ezers, nost no civilizācijas. Traki.

Būsim uzmanīgi, un ja redzam, ka kāds dara trakas lietas, nav jau grūti pateikt ko skarbāku.

Ne asakas!
11.jūlijs 2019, 15:03 | links
 
Kas tur jocīgs, cilvēki ir dažādi ar dažādām fobijām - vienam tie ir zirnekļi, augstums, šauras telpas citam asinis vai kas cits ... kā piemērs cik vīriešu noģīpst dzeemdībās - statistika ņirgājas par stipro dzimumu... tev tas varbūt liekas jocīgi ... bet citam tās ir paniskas bailes.
11.jūlijs 2019, 14:50 | links
 
Man gan mazliet jocīgi šķiet, ka var tā ģībt un bālēt pie āķa pirkstā. Nu saprotams, nav nekas patīkams, bet tā aprakstītā reakcija...
11.jūlijs 2019, 14:41 | links
 
cupix [10:51]: Cupix,
Tu neesi kaut ko sajaucis. Es šobrīd sēžu pie Babītes ezera no 04.30, nav bijis ne lietus, ne vējš. Veči stāvus laivā ķer zivi. Laikā apstākļi ideāli. Baltā zivs šodien klusē. Pagaidām viens asaris uz 400 gr.

Pravietis, 11.jūlijs 2019, 10:42

Prāviet kādā ziņā? Nesapratu tavu domu? :) ko es es sajaucis? :D

Pats, tikai pēc 19:00 būšu ezerā (jmācīšos jerkbait raustīt)Vai tad tie nav tavi vārdi, ka šodien mēģināji atkal......., trešo reizi šonedēļ....

Pravietis, 11.jūlijs 2019, 11:38


Draugs , tev nepieciešams miegs =)
11.jūlijs 2019, 14:01 | links
 
sosalele [11.07.19]: Tie bija mani vārdi, ka ''trešo reizi nedēļas laikā'', un tas bija vakar (10.jūlijs) un bija lietus un bija vējš.
Un tas pilsonis vēl kaut ko te pukst un citus baksta, pie ārstiem sūta. :)))) Klauns un tikai vai arī tiešām slims cilvēks, kurš pats to neapzinās.
11.jūlijs 2019, 13:17 | links
 
Tie bija mani vārdi, ka ''trešo reizi nedēļas laikā'', un tas bija vakar (10.jūlijs) un bija lietus un bija vējš.
11.jūlijs 2019, 13:00 | links
 
Man šodien ezerā biku labāk gāja kā pirmās reizes. No kātiem 7.30 līdz 11, trīs smuki asari, kaudzīte ar sīkajiem un divas švilpītes. Laiks ideāls. Manuprāt pat pārāk laps priekš Babes.
11.jūlijs 2019, 12:13 | links
 
Tā pēc jau pravietim ne kas neķeras, ka atkal pālī! Pamēģini, draugs, likt trīs samadurus uz viena fīdera. Moš sanāk tomēr kaut ko aizcemmerēt! :)))
11.jūlijs 2019, 12:10 | links
 
Vai tad tie nav tavi vārdi, ka šodien mēģināji atkal......., trešo reizi šonedēļ....

Pravietis, 11.jūlijs 2019, 11:38


10.jūlijs
11.jūlijs 2019, 11:42 | links
 
cupix [11.07.19]: Cupix,
Tu neesi kaut ko sajaucis. Es šobrīd sēžu pie Babītes ezera no 04.30, nav bijis ne lietus, ne vējš. Veči stāvus laivā ķer zivi. Laikā apstākļi ideāli. Baltā zivs šodien klusē. Pagaidām viens asaris uz 400 gr.

Pravietis, 11.jūlijs 2019, 10:42

Prāviet kādā ziņā? Nesapratu tavu domu? :) ko es es sajaucis? :D

Pats, tikai pēc 19:00 būšu ezerā (jmācīšos jerkbait raustīt)
Vai tad tie nav tavi vārdi, ka šodien mēģināji atkal......., trešo reizi šonedēļ....
11.jūlijs 2019, 11:38 | links
 
cupix [11.07.19]: Cupix,
Tu neesi kaut ko sajaucis. Es šobrīd sēžu pie Babītes ezera no 04.30, nav bijis ne lietus, ne vējš. Veči stāvus laivā ķer zivi. Laikā apstākļi ideāli. Baltā zivs šodien klusē. Pagaidām viens asaris uz 400 gr.

Pravietis, 11.jūlijs 2019, 10:42

Prāviet kādā ziņā? Nesapratu tavu domu? :) ko es es sajaucis? :D

Pats, tikai pēc 19:00 būšu ezerā (jmācīšos jerkbait raustīt)
Tu nemēģini pat iedziļināties,, viņš uz sava viļņa,, gvelž sviestu, reāls uzmanības trūkums. :)))
Tūlīt vēl uzrakstīs, ko ēd un dzer.
11.jūlijs 2019, 11:04 | links
 
Cupix,
Tu neesi kaut ko sajaucis. Es šobrīd sēžu pie Babītes ezera no 04.30, nav bijis ne lietus, ne vējš. Veči stāvus laivā ķer zivi. Laikā apstākļi ideāli. Baltā zivs šodien klusē. Pagaidām viens asaris uz 400 gr.

Pravietis, 11.jūlijs 2019, 10:42


Prāviet kādā ziņā? Nesapratu tavu domu? :) ko es es sajaucis? :D

Pats, tikai pēc 19:00 būšu ezerā (jmācīšos jerkbait raustīt)
11.jūlijs 2019, 10:51 | links
 
Cupix,
Tu neesi kaut ko sajaucis. Es šobrīd sēžu pie Babītes ezera no 04.30, nav bijis ne lietus, ne vējš. Veči stāvus laivā ķer zivi. Laikā apstākļi ideāli. Baltā zivs šodien klusē. Pagaidām viens asaris uz 400 gr.
11.jūlijs 2019, 10:42 | links
 
Šodien mēģināju atkal, nedēļas laikā jau trešo reizi, ar domu,ka kādā no šitjām drēgnajām un vējainajām dienām jābūt žoram.
Šoreiz paņēmu līdzi draudzeni,kas šādā pavēsā dienā nebija labākā doma.
Kopš paša starta jau sapratu, ka nav mana diena , un.ka viss slikti.Nerezervēju laivu ar domu, ka citās darba dienās tā vai tā praktiski neviena nebūs un aizbraucu un labo laivu nav, sarunāju, tādu nepārāk Pellu un braucu iekšā, lietus līst , vējš pūš un līdakas neķeras.Zvanu uz kolēģu laivu pēc pāris stundām, viņiem klusums, cik jautāju apkārt, arī klusums.
Pirmo reizi nepaņemot rezerves makšķeri līdzi šogad, protams pieviļ makšķere un augšējais riņķītis izdomā nolūzt, kā pie reizes, viss kas nepieciešams ,lai salabotu nav līdzi un ir mašinā,tā nu braucu no puss ezera atpakaļ uz bāzi, taisiju makšķeri.
Pēc ilga brīža biju atpakaļ ezerā un turpināju makšķerēt. Saņemu zvanu no otras laivas, ka jātaisās uz bāzes pusi, lēnā garā braucot atpakaļ, nu jau netālu no bazēs, normāls sitiens un IR!
Bez lielas cīņas ir zivs, telefons bija pie rokas paspēju bildi aizsūtīt blakus laivai. Nosveru un ir laba 3,9kg, nav metrs, bet šogad lielākā.
Gribēju smuki atbrīvot, un BAMS!!!, aķīs pirkstā.
Viens āķis zivij mutē, otrs man pirktstā, un zivs izdomāja pasportot pa laivu.Jau galvā doma,ka zivs jānogalina, ja nē pašam nebūs labi, bet tomēr gribēju atlaist, pēc neilgas procedūras zivs atbrīvota un aizpeld, ko nevarētu teikt par mani.
Knaibļu nav līdzi, jo tās vakar vajadzēja tētim mājas darbos, tā nu caurduršana izpalika,izraut aķi pats nevarēju, un par cik jau copi beidām, izlēmu braukt uz slimnīcu , lai visu smuki apstrādā.

Kautkā tā, parasti gari nerakstu, bet nu šodiena vismaz paliks atmiņā, jo pirmo reizi tā kārtīgāk āķi dabūju rokā.






sosalele, 10.jūlijs 2019, 19:27


Esi sveicināts klubiņā =) , es pēdējā laikā atskabargu novīlēju nost( zivis tik un tā neņemu ) un tām ir iespēja lielāka pamukt.
Bija pāris tieši tādi gadījumi kā tev :)
11.jūlijs 2019, 10:06 | links
 

Iebraucām pēcpusdienā iemeiģināt, bijām ar kolēģi no 15:30- 21:00 aptuveni. Man trīs zaļās, pa kādam zemmēram, kāds arī noraujās, kolēģim arī 3 zaļie+ asari+ 1zaļais uz rotiņa smalkajam kātam uzsēžās 2.2kg svarā, bij interesanti. Ne asakas kolēgas !
10.jūlijs 2019, 22:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager