Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Kad esi ezera vidū un čoms ģīpst laivā, nekā smieklīga nav.
Brencis21, 10.jūlijs 2019, 20:21

Tur jau dakteris blakus bija, tikai tādēļ rakstīju, ka kurioza situācija - anestēzija nebija vajadzīga :) Ja nebūtu blakus profesionālis, es noteikti negribētu atrasties laivā kopā ar noģībušu cilvēku, kuram āķis rokā :)
10.jūlijs 2019, 20:57 | links
 
Brencis21 [10.07.19]: MT9 [41m]: Esmu vairākas reizes čaļiem turpat uz ezera savas doka prasmes pielietojis, kad šie bāli ap āķiem ņemas

svens76, 10.jūlijs 2019, 19:48
Ja nemaldos, viens no tādiem gadījumiem bija aprakstīts Copeslietu žurnālā. Pipars paģība procedūru laikā, kad attapās, āķis jau ārā... Riktīgi labs :DKad esi ezera vidū un čoms ģīpst laivā, nekā smieklīga nav. Tāpēc prātīgi ja ar vobleru arsenālu ir labas knaibles. Kā teicis Žaks Kusto:
Varbūt tev nirstot simt reizes nazis nebūs vajadzīgs, bet būs slikti ja tā nebūs tai vienīgajā reizē kad tas būs vajadzīgs.
:)))
Par nazi piekrītu. Nirstot reiz straume tīklā ienesa, plezna iepinās. Labi ka nazis bij līdz
10.jūlijs 2019, 20:47 | links
 
Eh pa skarbo - ari ir līdzīgi gadījies.
Tāpēc biezais plāksteris un rīki ir līdz vienmēr!
10.jūlijs 2019, 20:43 | links
 
MT9 [10.07.19]: Esmu vairākas reizes čaļiem turpat uz ezera savas doka prasmes pielietojis, kad šie bāli ap āķiem ņemas

svens76, 10.jūlijs 2019, 19:48
Ja nemaldos, viens no tādiem gadījumiem bija aprakstīts Copeslietu žurnālā. Pipars paģība procedūru laikā, kad attapās, āķis jau ārā... Riktīgi labs :D
Kad esi ezera vidū un čoms ģīpst laivā, nekā smieklīga nav. Tāpēc prātīgi ja ar vobleru arsenālu ir labas knaibles. Kā teicis Žaks Kusto:
Varbūt tev nirstot simt reizes nazis nebūs vajadzīgs, bet būs slikti ja tā nebūs tai vienīgajā reizē kad tas būs vajadzīgs.
:)))
10.jūlijs 2019, 20:21 | links
 
MT9 [10.07.19]: Esmu vairākas reizes čaļiem turpat uz ezera savas doka prasmes pielietojis, kad šie bāli ap āķiem ņemas

svens76, 10.jūlijs 2019, 19:48
Ja nemaldos, viens no tādiem gadījumiem bija aprakstīts Copeslietu žurnālā. Pipars paģība procedūru laikā, kad attapās, āķis jau ārā... Riktīgi labs :D
Bij tāda lieta. Čalim palīdzēju:)
10.jūlijs 2019, 20:19 | links
 
Esmu vairākas reizes čaļiem turpat uz ezera savas doka prasmes pielietojis, kad šie bāli ap āķiem ņemas

svens76, 10.jūlijs 2019, 19:48

Ja nemaldos, viens no tādiem gadījumiem bija aprakstīts Copeslietu žurnālā. Pipars paģība procedūru laikā, kad attapās, āķis jau ārā... Riktīgi labs :D
10.jūlijs 2019, 20:05 | links
 
MT9 [10.07.19]: Sosalele, cepuri nost, turies...! :)

P.S. Es biju pārliecināts, ka pēc vakardienas negribīgās ēstgribas, šodien zivis būs aktīvākas, bet izskatās, ka turpina ieturēt vieglu diētu.
Esmu vairākas reizes čaļiem turpat uz ezera savas doka prasmes pielietojis, kad šie bāli ap āķiem ņemas
10.jūlijs 2019, 19:48 | links
 
Sosalele, cepuri nost, turies...! :)

P.S. Es biju pārliecināts, ka pēc vakardienas negribīgās ēstgribas, šodien zivis būs aktīvākas, bet izskatās, ka turpina ieturēt vieglu diētu.
10.jūlijs 2019, 19:45 | links
 
sosalele [10.07.19]: Šodien mēģināju atkal, nedēļas laikā jau trešo reizi, ar domu,ka kādā no šitjām drēgnajām un vējainajām dienām jābūt žoram.
Šoreiz paņēmu līdzi draudzeni,kas šādā pavēsā dienā nebija labākā doma.
Kopš paša starta jau sapratu, ka nav mana diena , un.ka viss slikti.Nerezervēju laivu ar domu, ka citās darba dienās tā vai tā praktiski neviena nebūs un aizbraucu un labo laivu nav, sarunāju, tādu nepārāk Pellu un braucu iekšā, lietus līst , vējš pūš un līdakas neķeras.Zvanu uz kolēģu laivu pēc pāris stundām, viņiem klusums, cik jautāju apkārt, arī klusums.
Pirmo reizi nepaņemot rezerves makšķeri līdzi šogad, protams pieviļ makšķere un augšējais riņķītis izdomā nolūzt, kā pie reizes, viss kas nepieciešams ,lai salabotu nav līdzi un ir mašinā,tā nu braucu no puss ezera atpakaļ uz bāzi, taisiju makšķeri.
Pēc ilga brīža biju atpakaļ ezerā un turpināju makšķerēt. Saņemu zvanu no otras laivas, ka jātaisās uz bāzes pusi, lēnā garā braucot atpakaļ, nu jau netālu no bazēs, normāls sitiens un IR!
Bez lielas cīņas ir zivs, telefons bija pie rokas paspēju bildi aizsūtīt blakus laivai. Nosveru un ir laba 3,9kg, nav metrs, bet šogad lielākā.
Gribēju smuki atbrīvot, un BAMS!!!, aķīs pirkstā.
Viens āķis zivij mutē, otrs man pirktstā, un zivs izdomāja pasportot pa laivu.Jau galvā doma,ka zivs jānogalina, ja nē pašam nebūs labi, bet tomēr gribēju atlaist, pēc neilgas procedūras zivs atbrīvota un aizpeld, ko nevarētu teikt par mani.
Knaibļu nav līdzi, jo tās vakar vajadzēja tētim mājas darbos, tā nu caurduršana izpalika,izraut aķi pats nevarēju, un par cik jau copi beidām, izlēmu braukt uz slimnīcu , lai visu smuki apstrādā.

Kautkā tā, parasti gari nerakstu, bet nu šodiena vismaz paliks atmiņā, jo pirmo reizi tā kārtīgāk āķi dabūju rokā.
Paveicās ka tik vienu, nedēļu atpakaļ viens neveiksminieks ņemot mazo šņāpi, dabuja divus āķus plaukstā bez varianta caurdurt un nokniebt. Šim atlika pa taisno uz slimnīcas pusi braukt pie ķirurga.
10.jūlijs 2019, 19:33 | links
 
sosalele [10.07.19]: Šodien mēģināju atkal, nedēļas laikā jau trešo reizi, ar domu,ka kādā no šitjām drēgnajām un vējainajām dienām jābūt žoram.
Šoreiz paņēmu līdzi draudzeni,kas šādā pavēsā dienā nebija labākā doma.
Kopš paša starta jau sapratu, ka nav mana diena , un.ka viss slikti.Nerezervēju laivu ar domu, ka citās darba dienās tā vai tā praktiski neviena nebūs un aizbraucu un labo laivu nav, sarunāju, tādu nepārāk Pellu un braucu iekšā, lietus līst , vējš pūš un līdakas neķeras.Zvanu uz kolēģu laivu pēc pāris stundām, viņiem klusums, cik jautāju apkārt, arī klusums.
Pirmo reizi nepaņemot rezerves makšķeri līdzi šogad, protams pieviļ makšķere un augšējais riņķītis izdomā nolūzt, kā pie reizes, viss kas nepieciešams ,lai salabotu nav līdzi un ir mašinā,tā nu braucu no puss ezera atpakaļ uz bāzi, taisiju makšķeri.
Pēc ilga brīža biju atpakaļ ezerā un turpināju makšķerēt. Saņemu zvanu no otras laivas, ka jātaisās uz bāzes pusi, lēnā garā braucot atpakaļ, nu jau netālu no bazēs, normāls sitiens un IR!
Bez lielas cīņas ir zivs, telefons bija pie rokas paspēju bildi aizsūtīt blakus laivai. Nosveru un ir laba 3,9kg, nav metrs, bet šogad lielākā.
Gribēju smuki atbrīvot, un BAMS!!!, aķīs pirkstā.
Viens āķis zivij mutē, otrs man pirktstā, un zivs izdomāja pasportot pa laivu.Jau galvā doma,ka zivs jānogalina, ja nē pašam nebūs labi, bet tomēr gribēju atlaist, pēc neilgas procedūras zivs atbrīvota un aizpeld, ko nevarētu teikt par mani.
Knaibļu nav līdzi, jo tās vakar vajadzēja tētim mājas darbos, tā nu caurduršana izpalika,izraut aķi pats nevarēju, un par cik jau copi beidām, izlēmu braukt uz slimnīcu , lai visu smuki apstrādā.

Kautkā tā, parasti gari nerakstu, bet nu šodiena vismaz paliks atmiņā, jo pirmo reizi tā kārtīgāk āķi dabūju rokā.
Auč
10.jūlijs 2019, 19:33 | links
 
sosalele [10.07.19]: Šodien mēģināju atkal, nedēļas laikā jau trešo reizi, ar domu,ka kādā no šitjām drēgnajām un vējainajām dienām jābūt žoram.
Šoreiz paņēmu līdzi draudzeni,kas šādā pavēsā dienā nebija labākā doma.
Kopš paša starta jau sapratu, ka nav mana diena , un.ka viss slikti.Nerezervēju laivu ar domu, ka citās darba dienās tā vai tā praktiski neviena nebūs un aizbraucu un labo laivu nav, sarunāju, tādu nepārāk Pellu un braucu iekšā, lietus līst , vējš pūš un līdakas neķeras.Zvanu uz kolēģu laivu pēc pāris stundām, viņiem klusums, cik jautāju apkārt, arī klusums.
Pirmo reizi nepaņemot rezerves makšķeri līdzi šogad, protams pieviļ makšķere un augšējais riņķītis izdomā nolūzt, kā pie reizes, viss kas nepieciešams ,lai salabotu nav līdzi un ir mašinā,tā nu braucu no puss ezera atpakaļ uz bāzi, taisiju makšķeri.
Pēc ilga brīža biju atpakaļ ezerā un turpināju makšķerēt. Saņemu zvanu no otras laivas, ka jātaisās uz bāzes pusi, lēnā garā braucot atpakaļ, nu jau netālu no bazēs, normāls sitiens un IR!
Bez lielas cīņas ir zivs, telefons bija pie rokas paspēju bildi aizsūtīt blakus laivai. Nosveru un ir laba 3,9kg, nav metrs, bet šogad lielākā.
Gribēju smuki atbrīvot, un BAMS!!!, aķīs pirkstā.
Viens āķis zivij mutē, otrs man pirktstā, un zivs izdomāja pasportot pa laivu.Jau galvā doma,ka zivs jānogalina, ja nē pašam nebūs labi, bet tomēr gribēju atlaist, pēc neilgas procedūras zivs atbrīvota un aizpeld, ko nevarētu teikt par mani.
Knaibļu nav līdzi, jo tās vakar vajadzēja tētim mājas darbos, tā nu caurduršana izpalika,izraut aķi pats nevarēju, un par cik jau copi beidām, izlēmu braukt uz slimnīcu , lai visu smuki apstrādā.

Kautkā tā, parasti gari nerakstu, bet nu šodiena vismaz paliks atmiņā, jo pirmo reizi tā kārtīgāk āķi dabūju rokā.
Auč
10.jūlijs 2019, 19:33 | links
 
Šodien mēģināju atkal, nedēļas laikā jau trešo reizi, ar domu,ka kādā no šitjām drēgnajām un vējainajām dienām jābūt žoram.
Šoreiz paņēmu līdzi draudzeni,kas šādā pavēsā dienā nebija labākā doma.
Kopš paša starta jau sapratu, ka nav mana diena , un.ka viss slikti.Nerezervēju laivu ar domu, ka citās darba dienās tā vai tā praktiski neviena nebūs un aizbraucu un labo laivu nav, sarunāju, tādu nepārāk Pellu un braucu iekšā, lietus līst , vējš pūš un līdakas neķeras.Zvanu uz kolēģu laivu pēc pāris stundām, viņiem klusums, cik jautāju apkārt, arī klusums.
Pirmo reizi nepaņemot rezerves makšķeri līdzi šogad, protams pieviļ makšķere un augšējais riņķītis izdomā nolūzt, kā pie reizes, viss kas nepieciešams ,lai salabotu nav līdzi un ir mašinā,tā nu braucu no puss ezera atpakaļ uz bāzi, taisiju makšķeri.
Pēc ilga brīža biju atpakaļ ezerā un turpināju makšķerēt. Saņemu zvanu no otras laivas, ka jātaisās uz bāzes pusi, lēnā garā braucot atpakaļ, nu jau netālu no bazēs, normāls sitiens un IR!
Bez lielas cīņas ir zivs, telefons bija pie rokas paspēju bildi aizsūtīt blakus laivai. Nosveru un ir laba 3,9kg, nav metrs, bet šogad lielākā.
Gribēju smuki atbrīvot, un BAMS!!!, aķīs pirkstā.
Viens āķis zivij mutē, otrs man pirktstā, un zivs izdomāja pasportot pa laivu.Jau galvā doma,ka zivs jānogalina, ja nē pašam nebūs labi, bet tomēr gribēju atlaist, pēc neilgas procedūras zivs atbrīvota un aizpeld, ko nevarētu teikt par mani.
Knaibļu nav līdzi, jo tās vakar vajadzēja tētim mājas darbos, tā nu caurduršana izpalika,izraut aķi pats nevarēju, un par cik jau copi beidām, izlēmu braukt uz slimnīcu , lai visu smuki apstrādā.

Kautkā tā, parasti gari nerakstu, bet nu šodiena vismaz paliks atmiņā, jo pirmo reizi tā kārtīgāk āķi dabūju rokā.




10.jūlijs 2019, 19:27 | links
 
Par žoru to nosaukt, noteikti, nevarētu, bet džerks vakar ierullēja. Uz džerka pāris uzsitieni, divi gab pa 1,5 un , burtiski pēdējā metiena "metriņš". Uz rotiņiem un nelielām gumijām tikai asari un knapmēri ;)

Arcers72, 10.jūlijs 2019, 17:01


Kur kāda bilde?
10.jūlijs 2019, 18:50 | links
 
Dažiem bij tīri labi,mans paziņa meženi uz 4kg izcēla uz džerku

Kengurs24, 10.jūlijs 2019, 14:45
Tas, ka kāds izcēla metru vai meženi, nenozīmē, ka zivs bija aktīva. Derētu vairāk informācijas... ;)

MT9, 10.jūlijs 2019, 14:53

Par žoru to nosaukt, noteikti, nevarētu, bet džerks vakar ierullēja. Uz džerka pāris uzsitieni, divi gab pa 1,5 un , burtiski pēdējā metiena "metriņš". Uz rotiņiem un nelielām gumijām tikai asari un knapmēri ;)
10.jūlijs 2019, 17:01 | links
 
MT9 [10.07.19]: ..starp citu viņš teica ka cope bij ļoti laba

Kengurs24, 10.jūlijs 2019, 15:06

Ko šis vārdu salikums varētu nozīmēt? :)
Pameklē gogle
10.jūlijs 2019, 15:22 | links
 
..starp citu viņš teica ka cope bij ļoti laba

Kengurs24, 10.jūlijs 2019, 15:06


Ko šis vārdu salikums varētu nozīmēt? :)
10.jūlijs 2019, 15:13 | links
 
MT9 [10.07.19]: Dažiem bij tīri labi,mans paziņa meženi uz 4kg izcēla uz džerku

Kengurs24, 10.jūlijs 2019, 14:45
Tas, ka kāds izcēla metru vai meženi, nenozīmē, ka zivs bija aktīva. Derētu vairāk informācijas... ;)
Es jau nesaku ,ka zivs bij aktīva....tikai minu tādu faktu
..starp citu viņš teica ka cope bij ļoti laba
10.jūlijs 2019, 15:06 | links
 
Dažiem bij tīri labi,mans paziņa meženi uz 4kg izcēla uz džerku

Kengurs24, 10.jūlijs 2019, 14:45

Tas, ka kāds izcēla metru vai meženi, nenozīmē, ka zivs bija aktīva. Derētu vairāk informācijas... ;)
10.jūlijs 2019, 14:53 | links
 
Mēgināšu vēlreiz :
Šodien ar nokavēšanos (9.00) apciemoju ezeru. Sākums bija iedvesmojošs, tikko izbraucis no bāzes (burtiski 100m.), skatos kā vīri ieceļ "sačokā" kilogramnieci. Nu, domāju "ģela būs! Es, kaimiņu iedvesmots aši sāku mētāt un asars atsaucās, taču līdakas klusē. Mainu dislokācijas, bet asars ir (sīks), līdaks nav!?! Beidzot viens knapmērs piesakās, kas veiksmīgi tiek palaists atpakaļ savā stihijā. Un tad pasākums izbeidzās uz stundām 2-ām. Aprunājos ar cīņu biedriem. Un saprotu, ka rezultāts +/- līdzīgs. Runājot ar vieniem no kolēģiem, piesakās vēl viens knapmērs. Saprotu, ka "parastās točkas" šodien nestrādā un liekos airos, lai kardināli mainītu pozīciju, pa ceļam piestājot perspektīvās vietās, kur piesakās pāris zemmēri. Un tad vienā no šādām vietām ir pamatīgs "tesiens" kātā un kaut kas sāk pamatīgi ārdīties. Smieklīgākais, ka uzķērusies ir uz 48mm krenka un mazā kātiņa, līdz ar to jandāliņš ir pamatīgs, bet pēc zināmas cīņas, 4-niece ir laivā. Tā, kā krenks ir dziļi ierīts, nolauzts āķis un ar pavadiņu sagriezts žaunu vāks, tad šoreiz atlaist nesanāk )):, jo īpaši necenšos nest trofejas mājā.
Atlikušajā copes daļā tikai sīkumi: asari un zemmēri
Rezumē: Vispār copes nebija, bet pateicoties negaidītajai veiksmei, kopumā cope tika glābta!
10.jūlijs 2019, 14:52 | links
 
MT9 [09.07.19]: Vakar nolēmu, ka šodien Babītē būs vakara žors, tādēļ kārtīgi izgulējos un īsi pirms pusdienlaika devos ezera virzienā. Kas to būtu domājis, ka ezeram uz šo dienu ir pavisam citi plāni :) Patiesībā doma bija vairāk uz strīpaiņiem piestrādāt, ar volkerīti padarboties, bet līdakas atstāt otrā plānā, taču tavu brīnumu, pirmajā stundā nesanāca dabūt nevienu asarīti, kaut gan pat vieglais kāts ar sīkajiem mānekļiem tika likts lietā. Līdacēni periodiski mēģināja ķert asariem paredzētos štruntus, toties, jo tuvāk nāca vakars, jo sliktāka kļuva cope - līdakas vispār muti aizvēra, sprīža lieluma asarīši vēl uzknābāja. Rezultātā žora vietā izgāšanās - 6 līdacēni, no kuriem tikai 1 mērs (57), un aptuveni 3 desmiti niecīgu asarīšu, no kuriem 5 "brangākos" paņēmu līdzi. Tā nu ir ar tiem plāniem, šoreiz copes kalendāram izrādījās taisnība - ļoti nepiemērota diena makšķerēšanai (vismaz man) :)))
Dažiem bij tīri labi,mans paziņa meženi uz 4kg izcēla uz džerku
10.jūlijs 2019, 14:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager