Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
MT9 [20:10]: Kad rakstīju, ka man nepatīk Babītē...MT! Kad Tu 2023.gada 3.jūlijā beidzot noķersi savu metru - pirms atlaišanas neaizmirsti pateikt paldies, ka norūdija Tevi un padarīja noturīgu pret jebkuriem vējiem, saliem un lietiem ;)!

Jurik, 7.jūlijs 2019, 20:40


MT9 dabūs šogad metru, esmu diezgan pārliecināts., bet nu katrs jau vērtē pēc savām spējam!
7.jūlijs 2019, 23:09 | links
 
Jurik [07.07.19]: MT! Kad Tu 2023.gada 3.jūlijā beidzot noķersi savu metru - pirms atlaišanas neaizmirsti pateikt paldies, ka norūdija Tevi un padarīja noturīgu pret jebkuriem vējiem, saliem un lietiem ;)!
Tas tiesa, šitādas "mocības" pārciest, lai tiktu klāt 100 centimetriem :D
7.jūlijs 2019, 21:20 | links
 
sosalele [07.07.19]: Negribiet savas nesaskaņas privāti izrunāt?
Es un visticamāk arī pārējie nāk te lasīt par zivīm un vējiem, nevis jūsu bezjēdzīgās nesaskaņas..
Kāda sagadīšanās, es arī. Bet ,, dieva ieliknis,, ar savu bezjēdzīgo gvelzšanu daudzās sadaļās pat vairs nav smieklīgs, apnicis lasīt to sviestu, kur un ko viņš darīs, ko ēdīs un dzers.
7.jūlijs 2019, 21:09 | links
 
Negribiet savas nesaskaņas privāti izrunāt?
Es un visticamāk arī pārējie nāk te lasīt par zivīm un vējiem, nevis jūsu bezjēdzīgās nesaskaņas..
7.jūlijs 2019, 20:57 | links
 
Pravietis [07.07.19]: Vairums mūsu senču uzskatīja ka dzeguzes vasaras beigās pārvēršas par zvirbuļu vanagiem un ka krupji govīm pa nakti nozīž pienu un vēl entās muļķības. Mūsu tupajam vatņikam ka tik pagvelzt ko lieku.

Karlis_K, 7.jūlijs 2019, 20:26
Tev jau atļauts viss.....t. sk. ievazāt politisko strīdu, apvainojumus un naida kurināšanu portālā. Priviliģētais......"bezpriģeļšķiks". Es nevaru sākt apsaukāties, mani nobanos. Lepns jūties noslēpies....:(.
Pravieti!
Ej irst!!!
Tev tiešām nav ne mazākās pašcieņas! Tevi tak visi un visur par mudaku uzskata un ņirdz par tevi, bet tu vienalga bāzies visās sadaļās ar bezsakara murgiem!
Tu esi reāls jampampiņš!:)
7.jūlijs 2019, 20:48 | links
 
Vairums mūsu senču uzskatīja ka dzeguzes vasaras beigās pārvēršas par zvirbuļu vanagiem un ka krupji govīm pa nakti nozīž pienu un vēl entās muļķības. Mūsu tupajam vatņikam ka tik pagvelzt ko lieku.

Karlis_K, 7.jūlijs 2019, 20:26

Tev jau atļauts viss.....t. sk. ievazāt politisko strīdu, apvainojumus un naida kurināšanu portālā. Priviliģētais......"bezpriģeļšķiks". Es nevaru sākt apsaukāties, mani nobanos. Lepns jūties noslēpies....:(.
7.jūlijs 2019, 20:45 | links
 
skutans [19:32]: Šodien pabiju ezerā. No kādiem 11 līdz 15tiem pieredzeju divas tukšas copes, trīs švilpes iecēlu laivā un viens asarēns uz kādiem 200 gr. Laiks super, praktiski bezvējš, tālumā zibeņoja. Cerēju, ka tikšu uz pirms negaisa žoru. Bet ne kā. Toties atradu perspektīvas vietas, ņemot vērā to, ka tai rajonā bija vērojama pastiprināta makšķernieku interese.
Krastā džeks palielījās ar +-3nieci un diviem knapmēriem. Bijušas ar vairākas švilpes. . Laiviniece zināja stāstīt, ka vakar ar labiem lomiem nākuši krastā!

cope71, 7.jūlijs 2019, 19:29
Šodien pabiju ezerā. No kādiem 11 līdz 15tiem pieredzeju divas tukšas copes, trīs švilpes iecēlu laivā un viens asarēns uz kādiem 200 gr. Laiks super, praktiski bezvējš, tālumā zibeņoja. Cerēju, ka tikšu uz pirms negaisa žoru. Bet ne kā. Toties atradu perspektīvas vietas, ņemot vērā to, ka tai rajonā bija vērojama pastiprināta makšķernieku interese.
Krastā džeks palielījās ar +-3nieci un diviem knapmēriem. Bijušas ar vairākas švilpes. . Laiviniece zināja stāstīt, ka vakar ar labiem lomiem nākuši krastā!

cope71, 7.jūlijs 2019, 19:29

Līmenis cēlies, kāds šodien bija?Nēsmu baigais spečuks, par līmeņiem Babītē, bet manuprāt bij paliels.

cope71, 7.jūlijs 2019, 20:18


Paldies.
7.jūlijs 2019, 20:41 | links
 
MT9 [07.07.19]: Kad rakstīju, ka man nepatīk Babītē...
MT! Kad Tu 2023.gada 3.jūlijā beidzot noķersi savu metru - pirms atlaišanas neaizmirsti pateikt paldies, ka norūdija Tevi un padarīja noturīgu pret jebkuriem vējiem, saliem un lietiem ;)!
7.jūlijs 2019, 20:40 | links
 
"Nolūkā atbrīvot pārējos dalībniekus no sociopātu uzbāzības, vajāšanas un murgu invāzijas CL esošajās sadaļās, ka arī mazohisma, jeb pēc morālās sakropļošanās psihozes brīdi, lūdzu izskatīt administrācijai iespēju atvērt atsevišku kodētu (slēgtu) intratelpu, lai šīs personas pēc vajadzības varētu tur pašapmierināties visos iespējamos veidos."

Pravieti.! Tas ir tavs "sprediķis"!!! Lasi un cilpo uz savu sadaļu!
7.jūlijs 2019, 20:36 | links
 
Karlis_K [07.07.19]: Vairums mūsu senču uzskatīja ka dzeguzes vasaras beigās pārvēršas par zvirbuļu vanagiem un ka krupji govīm pa nakti nozīž pienu un vēl entās muļķības. Mūsu tupajam vatņikam ka tik pagvelzt ko lieku.
Jā, viņam tiešām ir ko gvelzt ka tik :
Administrātoram.
Un pareizi dara administrātors, ka divu sociopātu personālmurgus, personu aizskarošos izteikumus kā arī latviešu gramatikas "skolotāju" morālo caureju dzēsa, Bet viss jau turpinās....Tādēļ es personīgi un publiski griežos pie CL administrātora ar lūgumu arī turpmāk piekopt šādu praksi, lai personas, kas nepārtraukti kultivē sarkasmu, provocē uz rupjību, apmelo un izcauc pārējos dalībniekos negatīvas emocijas, tiktu izslēgtas no CL dalībnieku sastāva un viņu komentāri dzēsti. Nolūkā atbrīvot pārējos dalībniekus no sociopātu uzbāzības, vajāšanas un murgu invāzijas CL esošajās sadaļās, ka arī mazohisma, jeb pēc morālās sakropļošanās psihozes brīdi, lūdzu izskatīt administrācijai iespēju atvērt atsevišku kodētu (slēgtu) intratelpu, lai šīs personas pēc vajadzības varētu tur pašapmierināties visos iespējamos veidos.
7.jūlijs 2019, 20:36 | links
 
skutans [25m]: ..Rīt kā reizi rupjmaizi ar skumbrionu uz copi paņemšu:)Ka Tevi perkontehvs sasper!

Par zivtiņu ņemšanu līdz uz copi nav māņticība, bet tradīcija. No kuras puses vēji pūš ir mikslis starp ezotēriku, statistiku un copmaņu cilvēcisko vēlmi attaisnot necopi vai nevēlēšanos celt pakaļu un sēsties laivā.

Jurik, 7.jūlijs 2019, 20:05

Lai būtu tradīcija, der :) Un jo treknāka zive, jo VĒL sūdīgāka cope, pie liesajām jau vēl kaut ko dabon:)

skutans, 7.jūlijs 2019, 20:10

Vienu gan esmu ievērojis, pārēdoties copes laikā zivi, baigi nosēžas sportiskais azarts....Baigi jāpiespiežās, lai atgūtu formu. Gandrīz tas pats kā dzert šnabi copes laikā :),:).
7.jūlijs 2019, 20:27 | links
 
Vairums mūsu senču uzskatīja ka dzeguzes vasaras beigās pārvēršas par zvirbuļu vanagiem un ka krupji govīm pa nakti nozīž pienu un vēl entās muļķības. Mūsu tupajam vatņikam ka tik pagvelzt ko lieku.
7.jūlijs 2019, 20:26 | links
 
Pravietis [07.07.19]: Nožēlojami , ka mūsdienu jaunie "eksperti" nezin un viņus neinteresē ne kas tad ir vēsturiski senču atzītais "bada vējš", ne onkuļu paradumi un ticējumi. Šeit pievienoju ieskatu par to, kas ir kas. :).
http://parcopi.lv/forum/30-89-1
Never vaļā!stāsti kas ir bada vējš!
7.jūlijs 2019, 20:26 | links
 
Nožēlojami , ka mūsdienu jaunie "eksperti" nezin un viņus neinteresē ne kas tad ir vēsturiski senču atzītais "bada vējš", ne onkuļu paradumi un ticējumi. Šeit pievienoju ieskatu par to, kas ir kas. :).
http://parcopi.lv/forum/30-89-1
7.jūlijs 2019, 20:21 | links
 
skutans [07.07.19]: Šodien pabiju ezerā. No kādiem 11 līdz 15tiem pieredzeju divas tukšas copes, trīs švilpes iecēlu laivā un viens asarēns uz kādiem 200 gr. Laiks super, praktiski bezvējš, tālumā zibeņoja. Cerēju, ka tikšu uz pirms negaisa žoru. Bet ne kā. Toties atradu perspektīvas vietas, ņemot vērā to, ka tai rajonā bija vērojama pastiprināta makšķernieku interese.
Krastā džeks palielījās ar +-3nieci un diviem knapmēriem. Bijušas ar vairākas švilpes. . Laiviniece zināja stāstīt, ka vakar ar labiem lomiem nākuši krastā!

cope71, 7.jūlijs 2019, 19:29
Šodien pabiju ezerā. No kādiem 11 līdz 15tiem pieredzeju divas tukšas copes, trīs švilpes iecēlu laivā un viens asarēns uz kādiem 200 gr. Laiks super, praktiski bezvējš, tālumā zibeņoja. Cerēju, ka tikšu uz pirms negaisa žoru. Bet ne kā. Toties atradu perspektīvas vietas, ņemot vērā to, ka tai rajonā bija vērojama pastiprināta makšķernieku interese.
Krastā džeks palielījās ar +-3nieci un diviem knapmēriem. Bijušas ar vairākas švilpes. . Laiviniece zināja stāstīt, ka vakar ar labiem lomiem nākuši krastā!

cope71, 7.jūlijs 2019, 19:29

Līmenis cēlies, kāds šodien bija?
Nēsmu baigais spečuks, par līmeņiem Babītē, bet manuprāt bij paliels.
7.jūlijs 2019, 20:18 | links
 
skutans [25m]: ..Rīt kā reizi rupjmaizi ar skumbrionu uz copi paņemšu:)Ka Tevi perkontehvs sasper!

Par zivtiņu ņemšanu līdz uz copi nav māņticība, bet tradīcija. No kuras puses vēji pūš ir mikslis starp ezotēriku, statistiku un copmaņu cilvēcisko vēlmi attaisnot necopi vai nevēlēšanos celt pakaļu un sēsties laivā.

Jurik, 7.jūlijs 2019, 20:05


Lai būtu tradīcija, der :) Un jo treknāka zive, jo VĒL sūdīgāka cope, pie liesajām jau vēl kaut ko dabon:)
7.jūlijs 2019, 20:10 | links
 
Kad rakstīju, ka man nepatīk Babītē A vējš, biju domājis nevis slikto copi dēļ neaktīvās zivs, bet gan nekomfoetablo copi dēļ zemā ūdens līmeņa. Runa ir par mērenu un stipru vēju.
7.jūlijs 2019, 20:10 | links
 
skutans [07.07.19]: ..Rīt kā reizi rupjmaizi ar skumbrionu uz copi paņemšu:)
Ka Tevi perkontehvs sasper!

Par zivtiņu ņemšanu līdz uz copi nav māņticība, bet tradīcija. No kuras puses vēji pūš ir mikslis starp ezotēriku, statistiku un copmaņu cilvēcisko vēlmi attaisnot necopi vai nevēlēšanos celt pakaļu un sēsties laivā.
7.jūlijs 2019, 20:05 | links
 
Nu nav obligāti vējam stipram jābūt, man kā reizi gadījās praktiski bezvējā...Ēda kā trakas:)
skutans, 7.jūlijs 2019, 18:25


Ir gadījies, bet Kaņierī, vairākas reizes totālā bezvējā izcila līdaku cope. Bet tas parasti uz stundu ne ilgāk, pie mērena vēja + mākoņainuma tomēr stabilāka cope visas dienas garumā. Bet labākā cope sanāca pie brāzmaina austreņa. Kas interesanti todien no Lielupes visi sūkstījās ka necope. Jūru gan nav vērts te pieminēt, saprotams Kurzemes piekrastē krasta vējš ir štruntīgākais. Un vispār zivju apetīti vairāk ietekmē atmosfēras spiediens, vējš savukārt maina apstākļus pašā ūdenī.
7.jūlijs 2019, 19:54 | links
 
Pravietis [07.07.19]: Neuzskatīsim savus senčus par auniem. Jūrā butes ķeru regulāri vismaz pēdējos 20 gadus. Braucu 5 - 6 reizes uz Lieljūru. "Austrums" pēc maniem vērojumiem ir vissliktākais no vējiem. Zinu, pazīstami copmaņi ir stāstījuši, ka ir bijuši normāli lomi, bet tie ir bijuši vairāk izņēmumi, bet ne likumsakarības. Babītē, Varkalī ar balto zivi esmu novērojis to pašu necopi vai sliktu copi. Zaļsvārces cope šķiet, ka tas ir izņēmums, īpaši nereaģē uz austrumu vēju. Te makšķernieka ienaidnieks ir bezvējš. Katrs lai dzīvo pēc saviem ieskatiem, bet es tomēr šad un tad lasu, ieklausos un tad izdaru secinājumus... Redzesloka paplašināšanas nolūkā (konkrēti PDF darba 225.lpp., ja pārējais nav makšķerniekiem interesants).
https://www.google.com/url?sa=t&;;;;;rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=8&ved=2ahUKEwiW4uvSjaPjAhXPlosKHRklCrQQFjAHegQICRAC&url=http%3A%2F%2Fwww.baltistica.lt%2Findex.php%2Fbaltistica%2Farticle%2Fdownload%2F1643%2F1557&usg=AOvVaw1A2KkArqHbk8Z0Q7UVELNR

Pravietis, 7.jūlijs 2019, 19:24

Jūra, līči ir cita sadaļa, tur zvejniekiem par tiem vējiem varētu vēl piekrist, jo tīkls tomēr nav makšķere...:)

skutans, 7.jūlijs 2019, 19:30

Piekrītu..., jo lielā mērā saistīts ar jūras līmeņa svārstībām. Bet savu principu es cenšos ievērot, tīrajā "Austrumā" uz balto zivi nebraucu.

Pravietis, 7.jūlijs 2019, 19:37

Māņticība, tāpat kā ar zivju ēdieniem uz copi:) Rīt kā reizi rupjmaizi ar skumbrionu uz copi paņemšu:)

skutans, 7.jūlijs 2019, 19:41
Es aŗī ēdu copes laikā savus žāvējumus, svešu zivi gan nē,....:). Māņticīgs esmu daļēji.
A kuru te interesē tas ko tu ēd vai dzer!? Te runa par copi. Kur admini skatās, atkal bezsakara spams.
7.jūlijs 2019, 19:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager