Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Neuzskatīsim savus senčus par auniem. Jūrā butes ķeru regulāri vismaz pēdējos 20 gadus. Braucu 5 - 6 reizes uz Lieljūru. "Austrums" pēc maniem vērojumiem ir vissliktākais no vējiem. Zinu, pazīstami copmaņi ir stāstījuši, ka ir bijuši normāli lomi, bet tie ir bijuši vairāk izņēmumi, bet ne likumsakarības. Babītē, Varkalī ar balto zivi esmu novērojis to pašu necopi vai sliktu copi. Zaļsvārces cope šķiet, ka tas ir izņēmums, īpaši nereaģē uz austrumu vēju. Te makšķernieka ienaidnieks ir bezvējš. Katrs lai dzīvo pēc saviem ieskatiem, bet es tomēr šad un tad lasu, ieklausos un tad izdaru secinājumus... Redzesloka paplašināšanas nolūkā (konkrēti PDF darba 225.lpp., ja pārējais nav makšķerniekiem interesants).
https://www.google.com/url?sa=t&;;;;rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=8&ved=2ahUKEwiW4uvSjaPjAhXPlosKHRklCrQQFjAHegQICRAC&url=http%3A%2F%2Fwww.baltistica.lt%2Findex.php%2Fbaltistica%2Farticle%2Fdownload%2F1643%2F1557&usg=AOvVaw1A2KkArqHbk8Z0Q7UVELNR

Pravietis, 7.jūlijs 2019, 19:24

Jūra, līči ir cita sadaļa, tur zvejniekiem par tiem vējiem varētu vēl piekrist, jo tīkls tomēr nav makšķere...:)

skutans, 7.jūlijs 2019, 19:30

Piekrītu..., jo lielā mērā saistīts ar jūras līmeņa svārstībām. Bet savu principu es cenšos ievērot, tīrajā "Austrumā" uz balto zivi nebraucu.

Pravietis, 7.jūlijs 2019, 19:37

Māņticība, tāpat kā ar zivju ēdieniem uz copi:) Rīt kā reizi rupjmaizi ar skumbrionu uz copi paņemšu:)

skutans, 7.jūlijs 2019, 19:41

Es aŗī ēdu copes laikā savus žāvējumus, svešu zivi gan nē,....:). Māņticīgs esmu daļēji.
7.jūlijs 2019, 19:45 | links
 
Neuzskatīsim savus senčus par auniem. Jūrā butes ķeru regulāri vismaz pēdējos 20 gadus. Braucu 5 - 6 reizes uz Lieljūru. "Austrums" pēc maniem vērojumiem ir vissliktākais no vējiem. Zinu, pazīstami copmaņi ir stāstījuši, ka ir bijuši normāli lomi, bet tie ir bijuši vairāk izņēmumi, bet ne likumsakarības. Babītē, Varkalī ar balto zivi esmu novērojis to pašu necopi vai sliktu copi. Zaļsvārces cope šķiet, ka tas ir izņēmums, īpaši nereaģē uz austrumu vēju. Te makšķernieka ienaidnieks ir bezvējš. Katrs lai dzīvo pēc saviem ieskatiem, bet es tomēr šad un tad lasu, ieklausos un tad izdaru secinājumus... Redzesloka paplašināšanas nolūkā (konkrēti PDF darba 225.lpp., ja pārējais nav makšķerniekiem interesants).
https://www.google.com/url?sa=t&;;;rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=8&ved=2ahUKEwiW4uvSjaPjAhXPlosKHRklCrQQFjAHegQICRAC&url=http%3A%2F%2Fwww.baltistica.lt%2Findex.php%2Fbaltistica%2Farticle%2Fdownload%2F1643%2F1557&usg=AOvVaw1A2KkArqHbk8Z0Q7UVELNR

Pravietis, 7.jūlijs 2019, 19:24

Jūra, līči ir cita sadaļa, tur zvejniekiem par tiem vējiem varētu vēl piekrist, jo tīkls tomēr nav makšķere...:)

skutans, 7.jūlijs 2019, 19:30

Piekrītu..., jo lielā mērā saistīts ar jūras līmeņa svārstībām. Bet savu principu es cenšos ievērot, tīrajā "Austrumā" uz balto zivi nebraucu.

Pravietis, 7.jūlijs 2019, 19:37


Māņticība, tāpat kā ar zivju ēdieniem uz copi:) Rīt kā reizi rupjmaizi ar skumbrionu uz copi paņemšu:)
7.jūlijs 2019, 19:41 | links
 
Neuzskatīsim savus senčus par auniem. Jūrā butes ķeru regulāri vismaz pēdējos 20 gadus. Braucu 5 - 6 reizes uz Lieljūru. "Austrums" pēc maniem vērojumiem ir vissliktākais no vējiem. Zinu, pazīstami copmaņi ir stāstījuši, ka ir bijuši normāli lomi, bet tie ir bijuši vairāk izņēmumi, bet ne likumsakarības. Babītē, Varkalī ar balto zivi esmu novērojis to pašu necopi vai sliktu copi. Zaļsvārces cope šķiet, ka tas ir izņēmums, īpaši nereaģē uz austrumu vēju. Te makšķernieka ienaidnieks ir bezvējš. Katrs lai dzīvo pēc saviem ieskatiem, bet es tomēr šad un tad lasu, ieklausos un tad izdaru secinājumus... Redzesloka paplašināšanas nolūkā (konkrēti PDF darba 225.lpp., ja pārējais nav makšķerniekiem interesants).
https://www.google.com/url?sa=t&;;rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=8&ved=2ahUKEwiW4uvSjaPjAhXPlosKHRklCrQQFjAHegQICRAC&url=http%3A%2F%2Fwww.baltistica.lt%2Findex.php%2Fbaltistica%2Farticle%2Fdownload%2F1643%2F1557&usg=AOvVaw1A2KkArqHbk8Z0Q7UVELNR

Pravietis, 7.jūlijs 2019, 19:24

Jūra, līči ir cita sadaļa, tur zvejniekiem par tiem vējiem varētu vēl piekrist, jo tīkls tomēr nav makšķere...:)

skutans, 7.jūlijs 2019, 19:30


Piekrītu..., jo lielā mērā saistīts ar jūras līmeņa svārstībām. Bet savu principu es cenšos ievērot, tīrajā "Austrumā" uz balto zivi nebraucu.
7.jūlijs 2019, 19:37 | links
 
Šodien pabiju ezerā. No kādiem 11 līdz 15tiem pieredzeju divas tukšas copes, trīs švilpes iecēlu laivā un viens asarēns uz kādiem 200 gr. Laiks super, praktiski bezvējš, tālumā zibeņoja. Cerēju, ka tikšu uz pirms negaisa žoru. Bet ne kā. Toties atradu perspektīvas vietas, ņemot vērā to, ka tai rajonā bija vērojama pastiprināta makšķernieku interese.
Krastā džeks palielījās ar +-3nieci un diviem knapmēriem. Bijušas ar vairākas švilpes. . Laiviniece zināja stāstīt, ka vakar ar labiem lomiem nākuši krastā!

cope71, 7.jūlijs 2019, 19:29

Šodien pabiju ezerā. No kādiem 11 līdz 15tiem pieredzeju divas tukšas copes, trīs švilpes iecēlu laivā un viens asarēns uz kādiem 200 gr. Laiks super, praktiski bezvējš, tālumā zibeņoja. Cerēju, ka tikšu uz pirms negaisa žoru. Bet ne kā. Toties atradu perspektīvas vietas, ņemot vērā to, ka tai rajonā bija vērojama pastiprināta makšķernieku interese.
Krastā džeks palielījās ar +-3nieci un diviem knapmēriem. Bijušas ar vairākas švilpes. . Laiviniece zināja stāstīt, ka vakar ar labiem lomiem nākuši krastā!

cope71, 7.jūlijs 2019, 19:29


Līmenis cēlies, kāds šodien bija?
7.jūlijs 2019, 19:32 | links
 
Vismaz senos laikos mēdza teikt: Z vējš bada vējš.

Brencis21, 7.jūlijs 2019, 15:54


Austrumu, jeb sānu vējš, ir bada vējš vismaz jūrā
7.jūlijs 2019, 19:31 | links
 
Neuzskatīsim savus senčus par auniem. Jūrā butes ķeru regulāri vismaz pēdējos 20 gadus. Braucu 5 - 6 reizes uz Lieljūru. "Austrums" pēc maniem vērojumiem ir vissliktākais no vējiem. Zinu, pazīstami copmaņi ir stāstījuši, ka ir bijuši normāli lomi, bet tie ir bijuši vairāk izņēmumi, bet ne likumsakarības. Babītē, Varkalī ar balto zivi esmu novērojis to pašu necopi vai sliktu copi. Zaļsvārces cope šķiet, ka tas ir izņēmums, īpaši nereaģē uz austrumu vēju. Te makšķernieka ienaidnieks ir bezvējš. Katrs lai dzīvo pēc saviem ieskatiem, bet es tomēr šad un tad lasu, ieklausos un tad izdaru secinājumus... Redzesloka paplašināšanas nolūkā (konkrēti PDF darba 225.lpp., ja pārējais nav makšķerniekiem interesants).
https://www.google.com/url?sa=t&;rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=8&ved=2ahUKEwiW4uvSjaPjAhXPlosKHRklCrQQFjAHegQICRAC&url=http%3A%2F%2Fwww.baltistica.lt%2Findex.php%2Fbaltistica%2Farticle%2Fdownload%2F1643%2F1557&usg=AOvVaw1A2KkArqHbk8Z0Q7UVELNR

Pravietis, 7.jūlijs 2019, 19:24


Jūra, līči ir cita sadaļa, tur zvejniekiem par tiem vējiem varētu vēl piekrist, jo tīkls tomēr nav makšķere...:)
7.jūlijs 2019, 19:30 | links
 
Šodien pabiju ezerā. No kādiem 11 līdz 15tiem pieredzeju divas tukšas copes, trīs švilpes iecēlu laivā un viens asarēns uz kādiem 200 gr. Laiks super, praktiski bezvējš, tālumā zibeņoja. Cerēju, ka tikšu uz pirms negaisa žoru. Bet ne kā. Toties atradu perspektīvas vietas, ņemot vērā to, ka tai rajonā bija vērojama pastiprināta makšķernieku interese.
Krastā džeks palielījās ar +-3nieci un diviem knapmēriem. Bijušas ar vairākas švilpes. . Laiviniece zināja stāstīt, ka vakar ar labiem lomiem nākuši krastā!
7.jūlijs 2019, 19:29 | links
 
skutans [54m]: Nu nav obligāti vējam stipram jābūt, man kā reizi gadījās praktiski bezvējā...Ēda kā trakas:)Es tādu joku neesmu piedzīvojis :)

MT9, 7.jūlijs 2019, 18:50


26.6. tāds joks gadījās, īsi pirms laika maiņas... Protams arī draņīgā laikā ir bijis, met kur gribi, knābiens garantēts. Tāpat par vējiem teikšu, nav no svara manuprāt, tas tāpat ,kā žurnālos, kalendāros par " īstajām" zivju dienām:)
7.jūlijs 2019, 19:27 | links
 
Neuzskatīsim savus senčus par auniem. Jūrā butes ķeru regulāri vismaz pēdējos 20 gadus. Braucu 5 - 6 reizes uz Lieljūru. "Austrums" pēc maniem vērojumiem ir vissliktākais no vējiem. Zinu, pazīstami copmaņi ir stāstījuši, ka ir bijuši normāli lomi, bet tie ir bijuši vairāk izņēmumi, bet ne likumsakarības. Babītē, Varkalī ar balto zivi esmu novērojis to pašu necopi vai sliktu copi. Zaļsvārces cope šķiet, ka tas ir izņēmums, īpaši nereaģē uz austrumu vēju. Te makšķernieka ienaidnieks ir bezvējš. Katrs lai dzīvo pēc saviem ieskatiem, bet es tomēr šad un tad lasu, ieklausos un tad izdaru secinājumus... Redzesloka paplašināšanas nolūkā (konkrēti PDF darba 225.lpp., ja pārējais nav makšķerniekiem interesants).
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=8&ved=2ahUKEwiW4uvSjaPjAhXPlosKHRklCrQQFjAHegQICRAC&url=http%3A%2F%2Fwww.baltistica.lt%2Findex.php%2Fbaltistica%2Farticle%2Fdownload%2F1643%2F1557&usg=AOvVaw1A2KkArqHbk8Z0Q7UVELNR
7.jūlijs 2019, 19:24 | links
 
skutans [07.07.19]: Nu nav obligāti vējam stipram jābūt, man kā reizi gadījās praktiski bezvējā...Ēda kā trakas:)
Es tādu joku neesmu piedzīvojis :)
7.jūlijs 2019, 18:50 | links
 
Brencis21 [15:54]: Vismaz senos laikos mēdza teikt: Z vējš bada vējš.Uz Babīti tas noteikti neattiecas. Ja vēl vējelis tāds stiprāks, žors garantēts ;)

MT9, 7.jūlijs 2019, 16:44


Nu nav obligāti vējam stipram jābūt, man kā reizi gadījās praktiski bezvējā...Ēda kā trakas:)
7.jūlijs 2019, 18:25 | links
 
Vajadzētu man ar nobraukt, kāds līmenis k-gi ezerā?
7.jūlijs 2019, 18:18 | links
 
Brencis21 [07.07.19]: A kur atskaite par jaunā motora eksplotāciju?
Motors nav bijis.
7.jūlijs 2019, 18:02 | links
 
MT9 [07.07.19]: Brencis21 [15:54]: Vismaz senos laikos mēdza teikt: Z vējš bada vējš.Uz Babīti tas noteikti neattiecas. Ja vēl vējelis tāds stiprāks, žors garantēts ;)
Ir brīvāks un rītvakar uz Enguri, tad arī redzēs kā tai Z vējā, vai uz to tas attiecas, ceru ka nē tāpat kā Babītē. :)
A kur atskaite par jaunā motora eksplotāciju?
7.jūlijs 2019, 17:19 | links
 
Saprotams tas viss māņi par bada A vai Z vējiem. Katrai ūdenstilpnei ir sava specifika, pie noteiktiem vējiem ne visās vietās būs zivju aktivitāte. Piemēram pavasarī, liels ezers, ūdens vispirms sasilst virspuse, bet patstāvīgs piemēram Z vējš ilgākā laika posmā sapūš silto ūdeni D krastā, tam līdzi seko zivju mazuļi, tur aktīvāk attīstas planktons. Tiem seko plēsēji. Savukārt pie pārāk spēcīga Z vēja D krastā jau būs sakulta tāda dūņu putra sajaukta ar peldošām ūdenszālēm, ka saprotams nekāda sakarīgā cope nebūs, tad tikai aizvēja Z krastā jāmeklē kur dzidrāks. Tobiš domā, vēro, analizē, nevis iekal tupas dogmas un māņus.
7.jūlijs 2019, 16:52 | links
 
Naits [07.07.19]: Es šādu teicienu esmu dzirdējis par austrumu vēju
+ ++ :).
7.jūlijs 2019, 16:48 | links
 
Brencis21 [07.07.19]: Vismaz senos laikos mēdza teikt: Z vējš bada vējš.
Uz Babīti tas noteikti neattiecas. Ja vēl vējelis tāds stiprāks, žors garantēts ;)
7.jūlijs 2019, 16:44 | links
 
Bijam vakar no 18:00-23:30. Viena cope nemers. Diezgan svaki
7.jūlijs 2019, 16:40 | links
 
Es šādu teicienu esmu dzirdējis par austrumu vēju
7.jūlijs 2019, 16:29 | links
 
Vismaz senos laikos mēdza teikt: Z vējš bada vējš.
7.jūlijs 2019, 15:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager