Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Esmu no Babītes arī ar zivīm braucis. Ir gan līņi ķerti no laivas, gan līdakas dzenātas. Trofejas nav trāpijušās, bet smuki mēriņi trāpījās. Bet tas bij kādus 7-10 gadus atpakaļ. Biku pamainījās mērķa zivis un līdz ar to arī ūdenstilpnes.
Jāteic, ka Babīte ir ļoti mainījusies. Aizaugusi.
4.jūlijs 2019, 22:07 | links
 
Es savās pirmajās 68 reizēs Babītē pat copi nesajutu :)))) Tev vēl dikti labi gājis... :)))
4.jūlijs 2019, 21:51 | links
 
cope71 [04.07.19]: Šī izrādījās mana vienīgā šīsdienas līdaka, kurai līdz metram pietrūka kadi nieka 70 cm.!:)
Bija vēl pāris copes, bet bez realizācijas. Par cik Babīti nepārzinu, tad uz ne ko dižu ar necerēju. Biju no Spuņciema puses. Laivu bazē zināja stāstīt, ka uz šo brīdi ( kad izbraucu) es biju vienīgais bez zivs krastā!
Laiks, manuprāt Babītei bij laps. Apmācies ar vidēju vēju, bet nu gan man citreiz paveiksies vairāk. Katrā ziņā nelielas pārmaiņas copē, kā arī labi pavadīts laiks uz ūdens.
Vajag kādu ,, pavadoni,, kurš parāda dzīvē Babītes īpatnības un burvību. :)
4.jūlijs 2019, 21:13 | links
 
Šī izrādījās mana vienīgā šīsdienas līdaka, kurai līdz metram pietrūka kadi nieka 70 cm.!:)
Bija vēl pāris copes, bet bez realizācijas. Par cik Babīti nepārzinu, tad uz ne ko dižu ar necerēju. Biju no Spuņciema puses. Laivu bazē zināja stāstīt, ka uz šo brīdi ( kad izbraucu) es biju vienīgais bez zivs krastā!
Laiks, manuprāt Babītei bij laps. Apmācies ar vidēju vēju, bet nu gan man citreiz paveiksies vairāk. Katrā ziņā nelielas pārmaiņas copē, kā arī labi pavadīts laiks uz ūdens.
4.jūlijs 2019, 21:08 | links
 
cope71 [04.07.19]: Urā! Mana pirmā šīs sezonas Babītes līdaka!!! :)
Gandrīz metrs! :)
4.jūlijs 2019, 19:36 | links
 

Urā! Mana pirmā šīs sezonas Babītes līdaka!!! :)
4.jūlijs 2019, 17:23 | links
 
Pēdējo 6 dienu laikā , esmu pabijis 3reiz ezerā un katru reizi diena un nakts salīdzinājumā ar iepriekšējo reizi.

Sestdien ūdens līmens - normāls , cope visa tīrajā ūdenī.
pirmdien - zems ka airējies pa dūņām un cope tikai lappenēs , biezās.
trešdien - orbitus tvičot var!! Copes tik gar retām lēpenēm un retiem stiebru krūmiem.
Žēl ka sestdien netieku :( ja ūdens neaizies un temperatūra kā tagad domāju ka baigā razdača būs.
4.jūlijs 2019, 17:08 | links
 
cupix, riktīgi pozitīvu tekstu iemočīji, it sevišķi beigu daļa iecepīja - "Ak jā! Džeiki "kautrīgi " aizmirsa piebilst ka viņu 1 mērs ir 10kg smags". Spriedzē turēji no sākuma līdz beigām... :)))
4.jūlijs 2019, 14:08 | links
 
Kads varbut var ieteikt kur var piebraukt no krasta paspiningot?

Marciks, 3.jūlijs 2019, 13:57


Nav tas ezers domāts spiningošanai no krasta =) , pat pašā ezerā ir grūti to darīt =)

P.s Atskaite :
Iebraucu ezerā 16:00 kamēr bija apmācies asaris un zemmēri ņēma labi, tiklīdz saule parādījās ap 17: 00 , tā uzreiz klusums pilnīgs!
Milzīgs pūtiens ar labu dušu sabojāja copes sākumu , vilka ar abiem enkuriem.
Ap 20:00 cope atsākās , 1 mērs laivā (64 cm) atlaist nesanāca , kamēr laivā ārdījās ierija mānekli tieši žaunās ! Bāc , pat atlaist normāli nevaru!!
Laime staigāja kaut kur man blakus , bet nav īsti arī manā pusē.... 5 stabili mēri nokratījās vai pie laivas vai pusceļā.
Lielākā škrobe bija ka uz "cūku" izgāja "Babītes metrs" , kurš smuki trāpija pa asti tieši līdz āķim.. Domāju katrs saprot manas sāpes kad 4 mēri nokratās un vēl metriņš atvadījās.
Ar sūdīgu noskaņojumu dodos uz bāzi.
Bāzē satieku 2 ekipāžas : vieniem pilnīga 0!
Oho! Tad man jau tīri pat okay!! Noskaņojums pacēlies !!
Pienāku pie otras ekipāžas painteresēties cik dāsns ezers bija viņiem.
Tie "kautrīgi " atbild ka tikai 1 cope un 1 mērs!
Nu man noskaņojums uz augšu galīgi!! Es vismaz zivis redzēju vairākas! Tātad protu arī kaut ko atrast, jo salīdzinot ar daudziem copmaņiem kas apmeklē viņu 20+ gadus , tad es vēl esmu students!
Ak jā! Džeiki "kautrīgi " aizmirsa piebilst ka viņu 1 mērs ir 10kg smags , kurš gulēja pie auto..
Stāvu pie auto , skatos uz līdaku un domāju ... Jaa... man šodien varēja būt smuka bilde personigajai kolekcijai..
noskaņojums atkal pakaļā :(
4.jūlijs 2019, 11:46 | links
 
Marciks [03.07.19]: Kads varbut var ieteikt kur var piebraukt no krasta paspiningot?
Vienīgi Spuņciema pusē tiek normāli klāt, cik zinu.
3.jūlijs 2019, 15:19 | links
 
Šodien sagribējās pamēģināt pa palielu vēju pamēģināt. Pūta labi,bija labi nomācies.
No 5-13 , 4 mēri , kolēģim 1, otrā laivā arī 1.
Nebija baigi aktīvas, vai nemācējām atrast.
Bet no viena enkura iecēlu laivā 3zivis no 1,5 līdz 2,6. Takā tīri patīkami.
3.jūlijs 2019, 14:58 | links
 
Marciks [03.07.19]: Kads varbut var ieteikt kur var piebraukt no krasta paspiningot?
Nav tādas vietas.
3.jūlijs 2019, 14:37 | links
 
Kads varbut var ieteikt kur var piebraukt no krasta paspiningot?
3.jūlijs 2019, 13:57 | links
 
MT9 [01.07.19]: Brencis21 [13:00]: riino [12:38]: Uz kukana! Tu ko dari, tūlīt vaimanātāji un rējēji tevi nez sāls noēdīt! Šitā mocīt zivtiņas!!!!!
:)))))Uz kukana! Tu ko dari, tūlīt vaimanātāji un rējēji tevi nez sāls noēdīt! Šitā mocīt zivtiņas!!!!!
:)))))Kur tu kukanu saskatīji?
:) uzmetu aci, izskatijās ka uz kukana šie ne viena voblera!
Žors.
1.jūlijs 2019, 15:39 | links
 
Brencis21 [01.07.19]: riino [12:38]: Uz kukana! Tu ko dari, tūlīt vaimanātāji un rējēji tevi nez sāls noēdīt! Šitā mocīt zivtiņas!!!!!
:)))))Uz kukana! Tu ko dari, tūlīt vaimanātāji un rējēji tevi nez sāls noēdīt! Šitā mocīt zivtiņas!!!!!
:)))))
Kur tu kukanu saskatīji?
1.jūlijs 2019, 14:46 | links
 
riino [01.07.19]: Uz kukana! Tu ko dari, tūlīt vaimanātāji un rējēji tevi nez sāls noēdīt! Šitā mocīt zivtiņas!!!!!
:)))))
Uz kukana! Tu ko dari, tūlīt vaimanātāji un rējēji tevi nez sāls noēdīt! Šitā mocīt zivtiņas!!!!!
:)))))
1.jūlijs 2019, 13:00 | links
 

2
1.jūlijs 2019, 12:38 | links
 
Asarus varķert paatrināti
1.jūlijs 2019, 12:36 | links
 
Nu ko, no šodienas oficiāli var laivot un copēt pa dienvidu daļu. Asari, saturieties! :)
1.jūlijs 2019, 11:07 | links
 
29.01
Starts 04:30 no bāzes, finišs 08:30 .. tik ātri nekad vēl neesmu laidies mājās.
3 mēri(52/54/55) , 6 zemmēri , +- 10 asari uz pannu.

01.07
Šodienas mērķa zivs : asars
1 mērs( nokratījās pie laivas ) , 1 zemmērs .
Asari atradu , +- 3kg salasīju mierīgi.
09:30 no bāzes jau mājās devos.
1.jūlijs 2019, 10:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager