Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
14:00-22:00
6xLīdakas(~20,40-45,52,54,63),
1xbreksis(1kg) aiz spuras :)
Ļoti daudz asari, ņēma visur un visu laiku, bet nepieklājīgi mazi, lielākie ap 150g.
Ūdens dzidrs, līmenis zems, tikai nedaudz augstāks kā pirms vējiem. Zāļu ārkārtīgi daudz, puse ezera krūmos kas aizpilda lielus laukumus līdz pašai augšai.
1.jūlijs 2019, 00:06 | links
 
Babītē.
No agra rīta jau laižamies ezerā.līdzi vis nepieciešamais inventārs tomēr galvenais mērķis asaris.izdevās.lielākoties aktīvs apmēram vienā rajonā,ar piebildi ka tikai līdz saule sāka spoži spīdēt,ar to ar cope tikpat kā beidzās.vēl pa kādam jau noķērām bet pavisam švaki.

Kopumā 3kg asaru uz māju.pārsvarā no 100-180g +viens papusei bonusins 300g.vēl pāris kg atlaisti augties.

Līdaku itka baigi nemeginajam bet viens zemmers bij.
Tomēr attiecīgs inventārs dod rezultātu,iepriekš likās ka asaru tur nemaz nav.bet nedaudz paterejoties veikalā,izrādās ka asari noķert var un diezgan jautri var izvērsties.

No bāzes dzirdētā,vakar bijis labi,šodien švaki.līmenis plus mīnus ok.
30.jūnijs 2019, 16:15 | links
 
Uz kāda ēsma labāk ķerās lielās raudas?
29.jūnijs 2019, 12:25 | links
 
Biju vakar, putiens labs, zivs aktivitate vareja but labaka, vismaz cereju pie sadiem laika apstakliem. Metrs neatradijas, viens mers laiva, viens nodila puscela, pa kadam asarim.

p.s. Laivas maz, redzeju kadas 4-5!
28.jūnijs 2019, 08:36 | links
 
Nav kāds šodien bijis Babē laimi meklēt? Alūksnē metri paši esot lavā lekuši :) Izskatās, ka rītvakar šajā seklajā dīķī varēs pat Orbit uztvičot - ūdens nāk kā pa reni iekšā ;)
27.jūnijs 2019, 20:55 | links
 
Esmu arī mēģinājis pie kādiem 12-14m/s, ka ar diviem enkuriem neilgā laikā esi jau otrā ezera krastā, teikšu godīgi laigan zivis tajā dienā bija, galīgi nepatika pati makšķerēšana. Kopš tās reizes cenšos nebraukt ja vējš virs 6m/s, jo ja lielāks manuprāt process neizbaudāms.

sosalele, 27.jūnijs 2019, 15:15


Mazāk konkurentu, kā arī lielākas iespējas "metriņam", šīm tādi laikapstākļi kā reizi...:)

Man patīk līdz 3m/s vējš, gaisa t' 20-24 grādu robežās un vēlama ne pārāk agra celšanās, mierīgi iemalko kafeju, pakasi kuli un nobrauc pēc zivtiņas. Stiprākā vējā nemaz pret vēju vieglos mānekļus neiemest, nevaru izpildīties kā ierasts, šis moments nepatīk.
27.jūnijs 2019, 16:24 | links
 
Esmu arī mēģinājis pie kādiem 12-14m/s, ka ar diviem enkuriem neilgā laikā esi jau otrā ezera krastā, teikšu godīgi laigan zivis tajā dienā bija, galīgi nepatika pati makšķerēšana. Kopš tās reizes cenšos nebraukt ja vējš virs 6m/s, jo ja lielāks manuprāt process neizbaudāms.
27.jūnijs 2019, 15:15 | links
 
Kādi ir ekstrēmākie apstākļi kad babītē esat copējuši? Plānoju šodien pamēģināt. Esmu bijis ~10ms, gāja grūti bet nekas neizdarāms. Šodien gan sola vairāk tāpēc nāku apjautāties.

zirguzaglis, 27.jūnijs 2019, 12:32

Esmu copējis vēja brāzmās 15+ m/s, kad kājās bija grūti nostāvēt un neviens enkurs laivu neturēja un ūdens periodiski šļakstījās laivā. Šajā dienā zivis bija pasīvas. Bet pie 10+m/s vienu reizi saskāros ar žoru. Katrā enkurā kāda zaļsvārce uzbruka gan uz džerkiem, gan vobleriem. Galvenais padomāt par labu enkuru un stiprināt to laivas priekšgalā, lai tas šķeļ ūdeni, kad viļņi nāk virsū. Jāņem vērā, ka šādos apstākļos mānekli nevarēs iemest uz sāniem vai pret vēju. Ja arī izdosies iemest smagāku mānekli uz sāniem, tad būs milzīga bura, kura traucēs piecirst. Tādēļ labāk copēt vienam. Elektromotors pret vēju nevilks, ar airiem mocības :))) Dilēma... :)
27.jūnijs 2019, 12:43 | links
 
Kādi ir ekstrēmākie apstākļi kad babītē esat copējuši? Plānoju šodien pamēģināt. Esmu bijis ~10ms, gāja grūti bet nekas neizdarāms. Šodien gan sola vairāk tāpēc nāku apjautāties.

zirguzaglis, 27.jūnijs 2019, 12:32


Esmu bijis ~18m/s , lietus + sniegs - dreifējām ar 2x enkuriem, atbraukt atpakaļ elektro motors + airi bija 3x ilgāk nekā ar 2x enkuriem pa vējam, tukša nepalikām. Bet nu tā nav nekāda izklaide!
27.jūnijs 2019, 12:40 | links
 
Kādi ir ekstrēmākie apstākļi kad babītē esat copējuši? Plānoju šodien pamēģināt. Esmu bijis ~10ms, gāja grūti bet nekas neizdarāms. Šodien gan sola vairāk tāpēc nāku apjautāties.
27.jūnijs 2019, 12:32 | links
 
Tas netika apgalvots, runa gāja par procentuālo sadalījumu zemmērs/mērs. Tas pamainījās par labu mēriem, kaut gan ir bijusi cope, kad uz Buster Jerk no 9 līdakām 8 zemmēri.

MT9, 23.jūnijs 2019, 13:34


Jā parasto 15cm busteru zemmēri sit iekša labi, uz 20+cm pa kādam jau gadās bet lielākoties nē , bet ir reizes kad baksta vienkārši ... tā pat asari barā ir nākuši virsū uz 23cm cūku un bakstījuši ... :)
25.jūnijs 2019, 15:23 | links
 
RapsHan [23.06.19]: Nav jau arī tā, ka uz 28cm gumijas neko mazāku nevar noķert. :D
Šis jau vēl nav lielakais snackbaits. Man uz 32nieku lidzīgas sēdušās virsū:)
23.jūnijs 2019, 13:34 | links
 
Nav jau arī tā, ka uz 28cm gumijas neko mazāku nevar noķert. :D

RapsHan, 23.jūnijs 2019, 13:24

Tas netika apgalvots, runa gāja par procentuālo sadalījumu zemmērs/mērs. Tas pamainījās par labu mēriem, kaut gan ir bijusi cope, kad uz Buster Jerk no 9 līdakām 8 zemmēri.
23.jūnijs 2019, 13:34 | links
 

Nav jau arī tā, ka uz 28cm gumijas neko mazāku nevar noķert. :D
23.jūnijs 2019, 13:24 | links
 
MT9 [23.06.19]: Tu neticēsi,bet nekāds baigais bigbait man tur nebija.

Salmo agresorspin15 un daiva laguna2000 spolite.maneklis relaks 6

nipijs38, 23.jūnijs 2019, 10:31
Gan jau uz Nr.1 rotiņu arī var noķert metru, bet varbūtība krietni samazinās. Kopš es sāku lietot lielos mānekļus, zem mēru skaits kardināli samazinājies. Ja nemaldos, uz Lielo Bandītu esmu noķēris tikai mērus.
Var var es savu 10 nievi ar uz Light jigu 3cokku gumiju noķēru. Tas gan nebija Babīte. A gribēju asarus pa skaldīt.
23.jūnijs 2019, 13:14 | links
 
Tu neticēsi,bet nekāds baigais bigbait man tur nebija.

Salmo agresorspin15 un daiva laguna2000 spolite.maneklis relaks 6

nipijs38, 23.jūnijs 2019, 10:31

Gan jau uz Nr.1 rotiņu arī var noķert metru, bet varbūtība krietni samazinās. Kopš es sāku lietot lielos mānekļus, zem mēru skaits kardināli samazinājies. Ja nemaldos, uz Lielo Bandītu esmu noķēris tikai mērus.
23.jūnijs 2019, 11:09 | links
 
MT9 [23.06.19]: ieteikums visiem kas grib metru-brauciet tad kad saimnieks suni no mājas nedzen ārā.

nipijs38, 23.jūnijs 2019, 09:13

Tas jau it kā zināms, ka līdakām tīk zems spiediens - štruntīgs laiks, vējš, lietus, bet es strādāju valsts pārvaldē, tādēļ copēt tieku tikai brīvdienās vai atvaļinājuma laikā, kas, protams, ir vasarā :) Tādēļ arī tas metrs man nedaudz grūtāk sasniedzams, kaut gan otrais gads tikai sākas, kopš sāku big bait tēmu piekopt, mērķtiecīgi ejot uz trofeju ;)
Viss sanāks, tik jātic sev✌
23.jūnijs 2019, 11:00 | links
 
Tu neticēsi,bet nekāds baigais bigbait man tur nebija.

Salmo agresorspin15 un daiva laguna2000 spolite.maneklis relaks 6
23.jūnijs 2019, 10:31 | links
 
ieteikums visiem kas grib metru-brauciet tad kad saimnieks suni no mājas nedzen ārā.

nipijs38, 23.jūnijs 2019, 09:13


Tas jau it kā zināms, ka līdakām tīk zems spiediens - štruntīgs laiks, vējš, lietus, bet es strādāju valsts pārvaldē, tādēļ copēt tieku tikai brīvdienās vai atvaļinājuma laikā, kas, protams, ir vasarā :) Tādēļ arī tas metrs man nedaudz grūtāk sasniedzams, kaut gan otrais gads tikai sākas, kopš sāku big bait tēmu piekopt, mērķtiecīgi ejot uz trofeju ;)
23.jūnijs 2019, 09:40 | links
 
Lai man izdotos noķert metru vispār dzīvē un arī Babītē.man nācās vienu gadu visos ūdeņos pēc kārtas copet.tad gadu katru nedēļu Babītē,un nākamā gada augustā tiku pie savas pirmās un pēdējās -pagaidām metrigas.118cm un 8kg.tieva un gara.bet prieks pilnas bikses bij.ir bijušas arī pārītis tuvu metram.jāpiebilst ka Babītē copeju-kādus gadus trīs.ieteikums visiem kas grib metru-brauciet tad kad saimnieks suni no mājas nedzen ārā.
Lai gan es to makano noķēru svelmē,un bezvējā - pārējās labās ir bijušas ļoti sliktos laikapstākļos
23.jūnijs 2019, 09:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager