Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Labāk atzīstās, kurš 1.jūnijā ir ieplānojis copi Babē? Solās būt razdača :P

MT9, 19.marts 2019, 14:55


Apskaužu katru kurš tiek 01 =)
19.marts 2019, 15:00 | links
 
Labāk atzīstās, kurš 1.jūnijā ir ieplānojis copi Babē? Solās būt razdača :P
19.marts 2019, 14:55 | links
 
Ezerā no divpadsmit mēnešiem tikai trīs ir liegums un jūsu tā cepties.atļausim ezeram tos trīs mēnešus atpūsties.maluzveinieki tā pat tur būs vai tu tur brauksi vai nebraukšu,tas neko nemainīs, jo viņiem tas ir asinīs...
19.marts 2019, 14:48 | links
 
Liegums palīdz ne jau putniem, bet maluzvejniekiem - tie šiverē pa ezeru kamēr makšķernieku nav un kā Jūs domājiet cik putnu aiziet bojā tajos sūda ķīniešu tīklos?

Sliktākais ka daži labi laivu bāzu īpašnieki zin ka liek, zin kas un kad , bet tēlo strausus.
19.marts 2019, 13:53 | links
 
Tagad iedomājaties kā tos Gulbjus ganīs ar benzīnmotoriem =) kā armāde no 30+ laivām katru dienu viens otram blakus brauks virsū un traucēs viens otram. Izklausās ka grupveida ezera izvarošana , lai iznīdētu makšķerniekus un piesaistītu tieši tūristus ar kempingiem.

cupix, 19.marts 2019, 10:48

Vai tad nezināji , ka eirolatvija ir tūrisma zeme, tiesa 3 mēmešus gadā. Par to ko raksti, smieklīgi bet fakts, jo tas ir bizness un lobisms. Jākāda ļoti gribas, tad viss ir atļauts........:).
19.marts 2019, 12:41 | links
 
apelsins [18.03.19]: Pravietis [Vakar]: Kanalus vajag...to Tev Māte Daba konferencē pateica !?:)

snipiens, 18.marts 2019, 20:29
Kas tā tāda.....Man runā tikai intuīcija, jo vairāk caureju, jo labāk....te nu Krumujancim piekriitu, jo vairaak kanaalu, jo vairaak zivju.
Jo vairāk liegumu. :)
19.marts 2019, 11:24 | links
 
Tagad iedomājaties kā tos Gulbjus ganīs ar benzīnmotoriem =) kā armāde no 30+ laivām katru dienu viens otram blakus brauks virsū un traucēs viens otram. Izklausās ka grupveida ezera izvarošana , lai iznīdētu makšķerniekus un piesaistītu tieši tūristus ar kempingiem.
19.marts 2019, 10:48 | links
 
Tagad iedomājaties kā tos Gulbjus ganīs ar benzīnmotoriem =) kā armāde no 30+ laivām katru dienu viens otram blakus brauks virsū un traucēs viens otram. Izklausās ka grupveida ezera izvarošana , lai iznīdētu makšķerniekus un piesaistītu tieši tūristus ar kempingiem.
19.marts 2019, 10:48 | links
 
Lien gan iekšā kur ir lieguma zonas jūnijā,jā tā nebūtu tad neko neteiktu.ja palasīt noteikumus tad pa dambi kas ir apkārt ezeram staigāt nedrīkst lieguma laikā .kad no pirmā maija ir atļauts makšķerēt no laivas Spuņņupes kanālā viņi lien arī ezerā.kad iemācīsies ievērot noteikumus lielākā daļa tad varētu apspriest arī braukšanu no pirmā maija.

krievsss, 19.marts 2019, 09:28

Te nu mēs atkal nonakam gravī. Ja neprot lietot, tad jāaizliedz pavisam. To līdēju jau nav daudz, kāds pa retam. Inspektori stradā. Varkalī pie ezera inspektori aizpagājušo vasaru dzīvoja pa nakti. Katru otro reizi, kad biju pārbaudīja kartiņas. Pagājušo gadu tikpat kā nebija, jo copes bija ļoti retas. Pusei kānāla uzlika ķiģeli, kaut gan ezera tur nav. Visu pārspīlē.
19.marts 2019, 10:26 | links
 
Lien gan iekšā kur ir lieguma zonas jūnijā,jā tā nebūtu tad neko neteiktu.ja palasīt noteikumus tad pa dambi kas ir apkārt ezeram staigāt nedrīkst lieguma laikā .kad no pirmā maija ir atļauts makšķerēt no laivas Spuņņupes kanālā viņi lien arī ezerā.kad iemācīsies ievērot noteikumus lielākā daļa tad varētu apspriest arī braukšanu no pirmā maija.
19.marts 2019, 09:28 | links
 
To neviens nezina kā būs kā izraktu Spuņņupes kanālu vai tas kādam palīdzēs,izņemot biznesam.varkaļu kanālu izraka ar domu ka ezers pašattīrīsies un kas sanāca...un man patīk ka no jūnija sākas sezona nevis no maija nav ko putniem traucēt tur precēties.sezona ir tāpat pietiekami gara...

krievsss, 18.marts 2019, 22:07


Tur jau tā lieta, kā es teicu, ka neviens negrib riskēt tagad ar Spuņņupes kanāla atvēršanu, bet tu tāds vairāk ornitologs esi, nedomāju, ka copmaņi traucē precēties, tur kur ligzdas neviens jau iekšā nelien un gulbju olas arī neēd....:) Man krīt uz nerviem pīļu šaušana....
18.marts 2019, 22:12 | links
 
To neviens nezina kā būs kā izraktu Spuņņupes kanālu vai tas kādam palīdzēs,izņemot biznesam.varkaļu kanālu izraka ar domu ka ezers pašattīrīsies un kas sanāca...un man patīk ka no jūnija sākas sezona nevis no maija nav ko putniem traucēt tur precēties.sezona ir tāpat pietiekami gara...
18.marts 2019, 22:07 | links
 
Manis pēc , lai aizaug, būs vairāk līņu, karūsu, brekšu arī....Karūsas sāk pazust no ezera, tad jau lai vēl aug ciet. Man vajag kūpiņam...
18.marts 2019, 22:06 | links
 
Vispirms būtu jāsāk ar Lielupes grīvas tīrīšanu... kopš zvejnieku nav, motorenes nespēj izbagarēt...
18.marts 2019, 21:22 | links
 
snipiens [18.03.19]: Protams ka jokājos un ironizēju.:)Tak rociet un veriet ko vien gribiet,tikai ņekuj liekuļot, ka tas ir putnu,sienāžu,tritonu un citu radību labā.:)
Visi apmierinati, arii tritoni.
Feini!
18.marts 2019, 21:19 | links
 
snipiens [4m]: Pravietis [16m]: Kanalus vajag...to Tev Māte Daba konferencē pateica !?:)

snipiens, 18.marts 2019, 20:29
Kas tā tāda.....Man runā tikai intuīcija, jo vairāk caureju, jo labāk....te nu Krumujancim piekriitu, jo vairaak kanaalu, jo vairaak zivju.

apelsins, 18.marts 2019, 20:48

Nu bet tad taču var prostāk...aizsip Lielupi ciet pie Gātes,un lai tā tek caur Babi...vo būs zivju un ,,piķis" nāks griezdamies !:)Snipien, tu taa kaa jokaajies un ironizee vai kaa?
Tev nepatiik Gaates padziljinaashana un Spunjkas atveershana?!

apelsins, 18.marts 2019, 20:56


Protams ka jokājos un ironizēju.:)Tak rociet un veriet ko vien gribiet,tikai ņekuj liekuļot, ka tas ir putnu,sienāžu,tritonu un citu radību labā.:)
18.marts 2019, 21:06 | links
 
snipiens [18.03.19]: Pravietis [16m]: Kanalus vajag...to Tev Māte Daba konferencē pateica !?:)

snipiens, 18.marts 2019, 20:29
Kas tā tāda.....Man runā tikai intuīcija, jo vairāk caureju, jo labāk....te nu Krumujancim piekriitu, jo vairaak kanaalu, jo vairaak zivju.

apelsins, 18.marts 2019, 20:48

Nu bet tad taču var prostāk...aizsip Lielupi ciet pie Gātes,un lai tā tek caur Babi...vo būs zivju un ,,piķis" nāks griezdamies !:)
Snipien, tu taa kaa jokaajies un ironizee vai kaa?
Tev nepatiik Gaates padziljinaashana un Spunjkas atveershana?!
18.marts 2019, 20:56 | links
 
Pravietis [16m]: Kanalus vajag...to Tev Māte Daba konferencē pateica !?:)

snipiens, 18.marts 2019, 20:29
Kas tā tāda.....Man runā tikai intuīcija, jo vairāk caureju, jo labāk....te nu Krumujancim piekriitu, jo vairaak kanaalu, jo vairaak zivju.

apelsins, 18.marts 2019, 20:48


Nu bet tad taču var prostāk...aizsip Lielupi ciet pie Gātes,un lai tā tek caur Babi...vo būs zivju un ,,piķis" nāks griezdamies !:)
18.marts 2019, 20:53 | links
 
Pravietis [18.03.19]: Kanalus vajag...to Tev Māte Daba konferencē pateica !?:)

snipiens, 18.marts 2019, 20:29
Kas tā tāda.....Man runā tikai intuīcija, jo vairāk caureju, jo labāk....
te nu Krumujancim piekriitu, jo vairaak kanaalu, jo vairaak zivju.
18.marts 2019, 20:48 | links
 
speciālisti lauž šķēpus, kas būs kad atvērs Spuņņupē kanālu,

Viss būs štokos...Babē salakas močīsim .:)
18.marts 2019, 20:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager