Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Viņi nekur nav palikuši. Viņiem gavēnis vinkārši, jāgaida kad beiksies
25.decembris 2018, 14:29 | links
 
Šodien švaki, no 11-12 zirgazobi, pēcāk pat to nebija. Krastā nākot, vienas pēdas beidzās palielā caurumā, otrpus cauruma turpinājās, tad jau krastā bij ticis. Pats gāju pa vecām takām, cik nu tās varēja redzēt.

brekingems, 24.decembris 2018, 16:40


Labdien, un priecīgus svētkus.
Bijam ar čomaku, 23/12. Atbraucam bišku pa vēlu ap 10.30 no ritā, skatamies visi jau muk projam no ezerā, gan tie kas bija netālu no krasta,gan tie kas gāja ezera dziļumā saka ka pa vissm švaki.
Mēs nolemam pabūt, netālu no krasta un tā pa visu dienu paris sīko asaru, gan ar morrmišku provejam gan ar bļitku. KKur palikusi zivs? Un kad to atkаl ezerā gaidīt?
25.decembris 2018, 09:47 | links
 
Šodien švaki, no 11-12 zirgazobi, pēcāk pat to nebija. Krastā nākot, vienas pēdas beidzās palielā caurumā, otrpus cauruma turpinājās, tad jau krastā bij ticis. Pats gāju pa vecām takām, cik nu tās varēja redzēt.
24.decembris 2018, 16:40 | links
 
Par to "svēto cilvēku", tas labs :)) Bet, ja bez jokiem, tad tiešām joki mazi - vienu brīdi sākās posms, kur verga ar vienu cirtienu gāja ledum cauri. Sajūtas diwzgan nepatīkamas, jo tu esi vairākus simtus metru no krasta un saproti, ka ledus zem kājām ir dikti plāns. Tad sāc taustīties apkārt, cilpot kā zaķis, jo baigi jau gribās tikt līdz vietai, kur zini, ka asara klātbūtne tur ir garantēta. Šādi es pāris simtus metrus gāju kā Susaņins pa purvu, līdz atkal sākās drošā ledus posms. Atpakaļ gāju pa vecajām pēdām, tomēr sajūtas joprojām bija neomulīgas, jo dienas laikā, vietās, kur ar vergu izsitu caurumus, uzplūda lielas peļķes. Bija sajūta, ka ledus palicis vēl plānāks... Džeki, neriskējiet, ja es iepriekš zinātu par šiem apstākļiem, copēt brauktu citur. Bet, ja no otra krasta ledus drošs, tad OK, asari ir arī tur ;)
23.decembris 2018, 20:52 | links
 
Gan boris,gan verga?
Vai tad ar vergu nepietiek?
BrunoL, 23.decembris 2018, 19:40


Ja ir virs 10cm, tad cirst paliek slinkums. Staigāt ar diviem štrumentiem liekās vieglāk, nekā daudz kapāt.
23.decembris 2018, 20:10 | links
 
Gan boris,gan verga?
Vai tad ar vergu nepietiek?
Pagājušā gadu simteņa septiņdesmito beigas.Burtnieks.Bļitkojam asarus gar plaisu.Fāteram ķeras zvērā,man ne.Viņam verga,man boris.Tēvs saka:Pacērt ālinģus ar vergu! Jā,parāva arī man.
Tagad,cik vien iespējams,uz sākuma ledu cērtu.
23.decembris 2018, 19:40 | links
 
Tur pirms nedeljas bija gulbju ziemoshanas plachi.
Kopaa starp Daalderiem un Spunjku bika zem 10 gb. Praatiigi..
apelsins, 23.decembris 2018, 17:59

Tad vēl lielāks "respekts" bāzes saimniekam :) Man ta kas, šitādās reizēs vienmēr ņemu līdzi i bori i vergu, čekoju katru soli, itkā nekad neesmu centies izpeldēties :)
Stāsta būtība - lai uzmanās tie, kas vēsi čāpo ar boriem uz pleca, saimnieku klausot.
Jo tur, kur es palīkumoju un griezu riņķī, kāds bij dienu iepriekš ar ragavām vilcis tālāk uz vidu. Labi, ka labi.
23.decembris 2018, 18:52 | links
 
martins_ [23.12.18]: MT9 laikam ir svēts cilvēks. Tajā pusē ledus ir pilnīgā pakaļā. Tā kā man aiz muguras grēku gana un pa ūdens virsmu staigāt nav lemts, tad kādu gabaliņu pagāju, verga sāk iet cauri nevis ar cirtienu, bet uzsitienu un šur tur sāka zem maniem nepilniem 80kg tirkšķēt. Bļin, negribu zināt, kā ir mēģināt no tām dūņām mēģināt uz ledus atpakaļ tikt. Palīkumoju tādā veidā mazliet un bridu atpakaļ. Jocīgi, ka no Spuņņupes puses viss bumbās a te nekā.
Tas tā, viela pārdomām tiem, kas brauc uz Babi, jo pēc Dūšeļu saimnieka vārdiem - neej tik taisni no kanāla, pa kreisi ledus visur stabils.
Tur pirms nedeljas bija gulbju ziemoshanas plachi.
Kopaa starp Daalderiem un Spunjku bika zem 10 gb. Praatiigi..
23.decembris 2018, 17:59 | links
 
MT9 laikam ir svēts cilvēks. Tajā pusē ledus ir pilnīgā pakaļā. Tā kā man aiz muguras grēku gana un pa ūdens virsmu staigāt nav lemts, tad kādu gabaliņu pagāju, verga sāk iet cauri nevis ar cirtienu, bet uzsitienu un šur tur sāka zem maniem nepilniem 80kg tirkšķēt. Bļin, negribu zināt, kā ir mēģināt no tām dūņām mēģināt uz ledus atpakaļ tikt. Palīkumoju tādā veidā mazliet un bridu atpakaļ. Jocīgi, ka no Spuņņupes puses viss bumbās a te nekā.
Tas tā, viela pārdomām tiem, kas brauc uz Babi, jo pēc Dūšeļu saimnieka vārdiem - neej tik taisni no kanāla, pa kreisi ledus visur stabils.
23.decembris 2018, 17:54 | links
 
MT9,super foto un atskaite.

vienkars, 22.decembris 2018, 21:51
Pateicos!
P.S. Lieciet mierā Copmani, man ar humora izjūtu viss kārtībā :)

MT9, 22.decembris 2018, 22:13

Tad Ok, asari, atskaite ar OK.
22.decembris 2018, 22:15 | links
 
MT9,super foto un atskaite.

vienkars, 22.decembris 2018, 21:51

Pateicos!
P.S. Lieciet mierā Copmani, man ar humora izjūtu viss kārtībā :)
22.decembris 2018, 22:13 | links
 
Copmanis,dēļ tādiem klauniem kā tu,šajā forumā paliek ar vien mazāk atskaites par copi.Admina vietā šadus tipus bez žēlastības,izmestu no foruma.

MT9,super foto un atskaite.

vienkars, 22.decembris 2018, 21:51

Kāpēc lai klauns nebūtu Tu????? Ej, pamoci foreli, labāk paliks ;D
22.decembris 2018, 21:58 | links
 
Copmanis,dēļ tādiem klauniem kā tu,šajā forumā paliek ar vien mazāk atskaites par copi.Admina vietā šadus tipus bez žēlastības,izmestu no foruma.

MT9,super foto un atskaite.
22.decembris 2018, 21:51 | links
 
Otrajā bildē, ja tā ir vīrieša roka, tad fizisku darbu nekad nav strādājs, parazitējis uz citu rēķina :)

Copmanis, 22.decembris 2018, 18:53



Intelekta līmenis vienkārši pa vīlēm spraucās ārā!
Kādā velna pēc vispār ko tādu komentēt? Un kāda starpība tas asaris ir sievas vai viņa rokā?
22.decembris 2018, 21:24 | links
 
tuktuk, cope ssvaka, piekriitu, pats neko lielaaku par 100 g nedabuuju - dzelzis, bet ledus vietaam ir lloti biistams, vietaam 15, vietaam 3 cm, vietaam plaanaaks....
22.decembris 2018, 21:07 | links
 
Tam kam galva nestrādā strādā ar rokām un tam kam galva strādā , tam ar rokām nav jāstrādā. Ja Tev vienīgā iespēja dzīvē ir strādār melno darbu. Pats vainīgs.
22.decembris 2018, 19:56 | links
 
Otrajā bildē, ja tā ir vīrieša roka, tad fizisku darbu nekad nav strādājs, parazitējis uz citu rēķina :)
Copmanis, 22.decembris 2018, 18:53

Iespējams, ka tas cilvēks ir gana daudz mācījies, lai ar tādām rokām būtu ne tikai paēdis, bet arī sanāktu gan finanses, gan brīvs laiks pacopēt. :)

Satraukties vajdzētu, ja fonā būtu ieeļļots un novaksēts veča rumpis :D
22.decembris 2018, 19:45 | links
 
Arvids8 [22.12.18]: Pat šeit Ļeņina mazbērniem nav miera ! Varbūt viņš ir dakteris un Tev to proletārisko vīrusu no smadzenēm izoperēs....
100%. Besī šādi tipiņi. Mans kaimiņš agrāk arī mani regulāri sauca par baltroci,jo manas rokas izskatās līdzīgi.
Bet tas nenozīmē,ka neesmu strādājis fizisku darbu. Esmu strādājis gan celtniecībā,arī Īrijā,gan gaterī...
Bet kopš nestrādāju fiziski,drīzāk mani bosi ir parazitējuši uz to,ko ar savām smadzenēm pelnīju viņiem. Šobrīd, par laimi tas posms arī ir pabeigts.
Un vienmēr esmu zinājis,ka ar fizisku darbu nekad nevarēs nopelnīt tik,cik ar prātu.
Un tiešām skaists loms bildēs :)))
22.decembris 2018, 19:41 | links
 
Pat šeit Ļeņina mazbērniem nav miera ! Varbūt viņš ir dakteris un Tev to proletārisko vīrusu no smadzenēm izoperēs....
22.decembris 2018, 19:28 | links
 
Hei, sākas Ziemassvētku brīvdienas! :) Pēdējos gados šajā laikā copēju no krasta, taču izskatās, ka beidzot mūs atkal iepriecinās sniegbalta gada nogale, tādēļ krasta copes vietā, pārslēdzos uz zemledus... Babītes ezers ir mans regulārs makšķerēšanas galamērķis, taču šodien to pirmo reizi iepazinu copējot no ledus. Kas attiecas uz ledu, tad uzreiz pabrīdināšu citus makšķerniekus - ledus sasalis nevienmērīgi. Ejot no Dūšēļu bāzes sarkanā jumta virzienā, obligāti līdzi ņemiet vergu, lai regulāri pārbaudītu ledus biezumu. Kas attiecas uz copi, tad motilis palika neizmantots, dikti jau negribējās saldēt pirkstus, tādēļ šodien šansēju ar bļitkām. Copēju pārsvarā pie puduriem, dziļums līdz zālei 30-50cm. Priekš pirmās reizes tīri laba cope, Brenguļu aliņš jau nopirkts, vakarā asarīši jācep sviestā, bet baigi negribas tīrīt zvīņas... :)))

MT9, 22.decembris 2018, 18:17

Otrajā bildē, ja tā ir vīrieša roka, tad fizisku darbu nekad nav strādājs, parazitējis uz citu rēķina :)
22.decembris 2018, 18:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager