Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Var taču redzēt ka tie "vāroņi" kuri šeit mēģina lieloties, nekas daudz nemāk... :) Sevišķi kad kāds raksta ka mānekļa krāsai nav starpības! Tad lai ķer uz melno krāsi! :))) Starpības taču vienalga nav!

DeN171, 21.novembris 2018, 22:51


Runajot par melno kraasu, pirms kada laika nopirku gumijas zivtinu 20cm nosaukumu precizu neatcereshos, bet zivtina melna, visi copes biedri kam radiju nekautrejas kritizeet, bet zivtina beigas izradijas diezgan rezultatiiva! Taka par to krasu jau laikam ir taa ka kraasa svariga makskerniekam.
22.novembris 2018, 07:54 | links
 
Un cilvēki runāja saprata robežās! :)
21.novembris 2018, 23:28 | links
 
10 gadus atpakaļ bija pieklajīgāk! Tādu trakumu un necieņu nebiju redzējis... :)
21.novembris 2018, 23:28 | links
 
22:59
Pāgājušajā svētdienā pretī sarkanajam jumtam redzēju tikai 3 laivas, kaut gan vēl nedēļu iepriekš Gātes galā tiešām bija laivu jūra. Bet tas neizbrīna - daudzi Babītē copē tikai vēlā rudenī, cerot noķert savu trofeju. Taču, spriežot pēc atskaitēm un paša pieredzes, noķer retais.

MT9, 21.novembris 2018, 23:05[/quote]

Man gan neveicās! Cik reizēs esmu bijis, tik reizes spļaudams biju braucis projam jo met tieši pie pakaļas un peld tieši tur kur tu met mānekļus neskatoties uz to ka tu esi aizbraucis 500 metrus no visiem! :))) Pietirek ar to ka tu vienu līdaku izvēlc! Tad viss... uzreiz 10 meistaru ekipazas paradās 30 metrus no tavas laivas! ;)
21.novembris 2018, 23:09 | links
 
Nu bet pirkrīti ka babitei tagad ekstremāli daudz ekipažas peld?! :) Es pēdejo reizi biju dazus mēnešus atpakaļ un kamēr mēģinaju tur makšķerēt kadi 10 laivas vienkārši peld garam tieši tur kur metu savu mānekļi!(redzot mani) :) Un kopa saskaitiju kādus 30 laivas tajā dienā! :) Tas gan nav normāli manuprāt... Ja vismaz būtu kaut kāda cieņa! Bet tur pārsvara kaut kāds kolhoz tagad notiek!

DeN171, 21.novembris 2018, 22:59

Pāgājušajā svētdienā pretī sarkanajam jumtam redzēju tikai 3 laivas, kaut gan vēl nedēļu iepriekš Gātes galā tiešām bija laivu jūra. Bet tas neizbrīna - daudzi Babītē copē tikai vēlā rudenī, cerot noķert savu trofeju. Taču, spriežot pēc atskaitēm un paša pieredzes, noķer retais.
21.novembris 2018, 23:05 | links
 
Ja cilvēks brauc makšķerēt zivi un ir makšķernieks tad viņš parasti atbraucot mēģina atrast savu vietu un nevienam netraucēt, deļ sportiskas intereses! Bet ko es redzēju pēdējo reizi tur, tas bija vinkārši kaut kādi šancēji kuri viens pie otra dupsī met manēkļus un necienot nevienu! :) Jo zivis ķeras nevis no makšķernieka meistarības, bet tieši tāpēc ka 40 laivas un nav kur paslēpties tam zivim! :)
21.novembris 2018, 23:04 | links
 
Kā Babītē precīzi var norādīt vietu un kurš ir tas slepenais māneklis uz kuru vienmēr ķeras? Cūka, Buster Jerk, Deka Hama-Ku-Ru, mūdzis burkāna krāsā? ;)

MT9, 21.novembris 2018, 22:54[/quote]

Nu bet pirkrīti ka babitei tagad ekstremāli daudz ekipažas peld?! :) Es pēdejo reizi biju dazus mēnešus atpakaļ un kamēr mēģinaju tur makšķerēt kadi 10 laivas vienkārši peld garam tieši tur kur metu savu mānekļi!(redzot mani) :) Un kopa saskaitiju kādus 30 laivas tajā dienā! :) Tas gan nav normāli manuprāt... Ja vismaz būtu kaut kāda cieņa! Bet tur pārsvara kaut kāds kolhoz tagad notiek!
21.novembris 2018, 22:59 | links
 
Vienmēr interesanti bija saprast kad cilvēks raksta foruma kura vieta, uz ko ķer zivi(precizējot mānekli), tieši noradot vietu.
DeN171, 21.novembris 2018, 22:48


Kā Babītē precīzi var norādīt vietu un kurš ir tas slepenais māneklis uz kuru vienmēr ķeras? Cūka, Buster Jerk, Deka Hama-Ku-Ru, mūdzis burkāna krāsā? ;)
21.novembris 2018, 22:54 | links
 
Var taču redzēt ka tie "vāroņi" kuri šeit mēģina lieloties, nekas daudz nemāk... :) Sevišķi kad kāds raksta ka mānekļa krāsai nav starpības! Tad lai ķer uz melno krāsi! :))) Starpības taču vienalga nav!
21.novembris 2018, 22:51 | links
 
Vienmēr interesanti bija saprast kad cilvēks raksta foruma kura vieta, uz ko ķer zivi(precizējot mānekli), tieši noradot vietu. Kur ir loģika? Tagad atbraucot uz babīti uz to "slepeno" vietu, stāv 40 ekipāžas un peldē tieši tur kur tu mēģini iemest savu mānekļi necienot tevi! Tas ir kaut kads mazohizms vai vienkārši stulbība? :) Kur ir loģika? Priekš kam tas viss daras? Es saprotu ka var aptuveni apspriest ar kolēģiem visparīgus jautājumus, bet priekš kam visiem reklamēt intīmus jautājumus kurus tev kāds tet-a-tet ir pastastījīs? :)
21.novembris 2018, 22:48 | links
 
Ūdens ezerā neticami dzidrs un zems, un izskatās izmiris, pa visu dienu pamanīju tikai pāris zivteles.
Ar savām acīm redzēju cik viss tur plakans un sekls. Nosēts ar vēžu čaulām, plastmasas maisiņiem un pazaudētiem mānekļiem, šo to arī atradu..:) no 10-14 klusums pēc tam pa stundu 3 zemmēri.
20.novembris 2018, 18:29 | links
 
sosalelle, it kā Tev būtu pilns albūms ar bildēm... :D

mezkalns, 20.novembris 2018, 14:59


Kopš piereģistrējos nav sanācis nevienu 10nieci noķert.
20.novembris 2018, 15:22 | links
 
sosalelle, it kā Tev būtu pilns albūms ar bildēm... :D
20.novembris 2018, 14:59 | links
 
sosalele [19.11.18]: 6 virs 10kg.. un nevienas bildes..
nu bildeeties nav obligaati.
19.novembris 2018, 20:45 | links
 
6 virs 10kg.. un nevienas bildes..
19.novembris 2018, 20:42 | links
 
Sveiki Babesbērni!
Biju 4dien, baigi sakaitināja. Kuru dienu shonedēlj varētu rehabilitēties?
19.novembris 2018, 20:08 | links
 
NAV tur nekā slepena, viss atkarīgs, cik bieži tur esi, neceri, ka katru gadu vilksi turpat, būs reizes, bet ne regulāri, galvenā atslēga ir regularitāte katru gadu, tad arī zini kur zivs mitinās un atliek piemeklēt instrumentu !!! Pašam šogad 6 virs 10 kg. 5 peld tālāk, 1 kotletēs, jo pārāk dziļi bij apēdusi slaveno cūku ar stingeriem. 2-3 kg trāpās regulāri. Pēdējās nedēļas pagrūtāk, jo turas padzidrs ūdens, bet kopumā ir diezgan rezultatīvs gads. Lieki piebilst, gadrīz katras brīvdienas esmu tur !!!
19.novembris 2018, 19:37 | links
 
Slepenās vietas nezinu, tādēļ uz īpašiem rezultātiem necerēju. Pie ZA vēja vismaz cerēju, ka ūdens līmenis būs normāls. Nostrādāju no 8-16, no rīta pāris zemmēru, pēc tam klusums. Vakarā pat nevarēju tikt normāli krastā, nācās stumties pa dūņām, ūdens nokrities katastrofāli. Vēl dažām ekipāžām neesot pat nevienas copes. Laikam var norakstīt uz ūdens krišanos
19.novembris 2018, 18:18 | links
 
MT9

Tu met plinti krūmos un padodies? Kamēr vēl nav ledus tikmēr jau var cīnīties...

Davis-Di, 19.novembris 2018, 16:20

Jā, es šoreiz tiešām padodos. Nemāku es vēlā rudenī zivi Babītē noķert. Kamēr ūdens vēl nav kristalizējies, turpināšu spiningot lauku ūdenstilpēs no krasta. Kā rāda pērnā gada pieredze, tur zivis ķeras pat lielākas, kā man šogad Babītē (tikai mānekļus vieglāk pazaudēt). Nekas, pāris punkti sezonas laikā tika sameklēti, centīšos nākamgad savu rekordlīdaku izmakšķerēt.
19.novembris 2018, 16:33 | links
 
MT9

Tu met plinti krūmos un padodies? Kamēr vēl nav ledus tikmēr jau var cīnīties...
19.novembris 2018, 16:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager