Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!

Sezonas otrais kurvītis Babītē, 2knābēji no 8:00-13:00. Ap 12:00 saulīti nomainīja mākonis, moš veči vēl ko izmakšķerē līdz vakaram.
15.novembris 2018, 14:28 | links
 
Es lasu to visu un nesaprotu, kāpēc tieši Babītes ezera tēmā jārunā par C&R tēmu?

Gribu izlasīt par ezeru un kā tur iet, bet....

Arkso, 14.novembris 2018, 14:34

Šis forums reali smird!
15.novembris 2018, 11:07 | links
 
Veči, nākamais žors svētdien - tieši Latvijas 100.dzimšanas dienā. Īpaši "strādās" mānekļi LV karoga krāsās. Asiniet āķus! :P
15.novembris 2018, 09:33 | links
 
kkas [14.11.18]: 0. es praktiski visu dienu zvetēju ar to kas bildē. tieši kad iebraucu, vēl saule sāka spīdēt un vējš norima.
Nu man apm līdzīgi.
Jāpārceļas uz Lielupi, tur pēdējās reizes jēdzīgākas kā Babītē.
15.novembris 2018, 09:02 | links
 
0. es praktiski visu dienu zvetēju ar to kas bildē. tieši kad iebraucu, vēl saule sāka spīdēt un vējš norima.
14.novembris 2018, 23:12 | links
 
kkas [14.11.18]: līmenis, manuprāt ok. būtu vēl vējš...
spogulis+saule+dzidrs ūdens+miljons laivu apkārt, noteikti ir veiksmes atslēga :D

šodien jau gandrīz katrā trešajā pudurī pa laivai, brīvdienās gan jau vispār čau.
Kaa tev bija ar lomiem?
14.novembris 2018, 21:59 | links
 
līmenis, manuprāt ok. būtu vēl vējš...
spogulis+saule+dzidrs ūdens+miljons laivu apkārt, noteikti ir veiksmes atslēga :D

šodien jau gandrīz katrā trešajā pudurī pa laivai, brīvdienās gan jau vispār čau.
14.novembris 2018, 21:36 | links
 
skutans [25m]: Ūdens ir kaut cik? Funktierēju uz dažām stundām rīt pataustīt zaļo.Ūdens ir ok. Pa eglītēm gan tikai peldošo.
Vēju vajag..

apelsins, 14.novembris 2018, 20:59


Rīt kā reizi būs spogulītis, man tādā labāk patīk...:)
14.novembris 2018, 21:09 | links
 
Paldies kolēģi, meiģināsim.
Atskaiti rīt pēcpusdienā apsolos.
14.novembris 2018, 21:07 | links
 
C&R sāk reāli kretinēt, kā kaut kādi sektanti!
14.novembris 2018, 21:03 | links
 
nezinu ka citiem, man sis udenslimenis diezko pie sirds neiet.
14.novembris 2018, 21:00 | links
 
skutans [14.11.18]: Ūdens ir kaut cik? Funktierēju uz dažām stundām rīt pataustīt zaļo.
Ūdens ir ok. Pa eglītēm gan tikai peldošo.
Vēju vajag..
14.novembris 2018, 20:59 | links
 
Ūdens ir kaut cik? Funktierēju uz dažām stundām rīt pataustīt zaļo.
14.novembris 2018, 20:42 | links
 
kkas [14.11.18]: Tinat un CR topiku. ZB visus topikus piemēslot. Babē tikko gandrīz mērs.
Jaa, klusums uz ezera..
Man 1 siljke un bakstiijiens ar smuku mutuli un viss.
Laikam jaaliek gummii dzjerku negrib
14.novembris 2018, 15:14 | links
 

Tinat un CR topiku. ZB visus topikus piemēslot. Babē tikko gandrīz mērs.
14.novembris 2018, 15:05 | links
 
Ei nu, zēni, beidziet, tam onkulim tachu nav pilns rubulis.
Tas ir tā kā strīdēties pie trakomājas žoga ar slimnieku aiz žoga.
Esiet iejūtīgāki un saprotošāki!

apelsins, 13.novembris 2018, 22:13


LIKE!
14.novembris 2018, 14:35 | links
 
Es lasu to visu un nesaprotu, kāpēc tieši Babītes ezera tēmā jārunā par C&R tēmu?

Gribu izlasīt par ezeru un kā tur iet, bet....
14.novembris 2018, 14:34 | links
 
Un vispār ja runājam par tēmu par resursu aizsargāšanu -
vairāk kārt esmu redzējis ka zemmērus met nevis pāri bortam , bet ķeselē. Pēc pāris mutvārdu aizrādījumiem daži brīvprātīgi atbrīvo ,protams, dažiem ir jādraud . Delfi/Tvnet, skaisti raksta par inspektoriem kuri ķer tīkliniekus, personīgi,cik neesmu copējis ne reizi neesmu sastapis "kārtības sargu" , vienīgi bij patīkami redzēt "zaļos" kuri nedaudz patrenkāja kanālā copējošos par musara paliekām ezera malā.
14.novembris 2018, 14:09 | links
 
Es ar pie tiem, kas iet uz copi pēc zivs ! C&R publiskajos ūdenos uzskatu par sliktu nodarbi (audzētavās, saimnieka griba, ja atbalsta, LAI)! Likumā noteikto, neko darīt, jaatlaiž !
Protams atlaižot lielais vairums izdzīvos,, un pat ja nobeigsies, dabā nekas nepazūd, viss tiek izmantots! Neesmu laikam gana azartisks un pēc pusdienu tiesas nokeršanas, tinu makšķeres, neturpinu skaldīt, pat ja laivā ir vien divas !
Laikam vecāki iemācija : *bagāts ir nevis tas, kam daudz, bet tas, kam pietiek* :)
Bet patiesība, jau droši vien ir kkur pa vidam !
14.novembris 2018, 09:49 | links
 
krumujancis [Vakar]: Ei nu, zēni, beidziet, tam onkulim tachu nav pilns rubulis.
Tas ir tā kā strīdēties pie trakomājas žoga ar slimnieku aiz žoga.
Esiet iejūtīgāki un saprotošāki!

apelsins, 13.novembris 2018, 22:13
Ļoti prātīgi teikts,apelsin!
Tikai iestāsti to skutans-am pats. Es līdz šim vēl ne ar vienu pie trako mājas žoga neesmu strīdējies, kā te dažs labs.
Atšķirību jūti?
Tāpēc nevajag, ja nevari atbildēt kaut ko sakarīgu pēc būtības - izmanto iespēju paklusēt.uJa pēc būtības.. tad, ja tu nedzer, bet tā vai tā šitā šiverējies te katru, ir jāiet pie daktera. Tā tev ir kaut kāda neiroze.
Mēs pārējie esam alkoholiķi. Izņēmums ir Brālītis

apelsins, 13.novembris 2018, 23:20

Apelsīn!
Ja pēc būtības, tad vienkārši neesi sapratis sarkasmu manā postā par butēm. Taču tur tev nekādi nevaru līdzēt.
Kas attiecas uz šeit būšanu, protams, esmu sapratis, ka te ir lielā cieņā vienīgi tie, kas pūš kopējā stabulē, lai arī tā bieži vien skan greizi, un nerunā pretī, teiksim tā, "masām". Pārējie ir zākājami un izskaužami.
Tāpēc daudzi, mīļā miera labad, izvēlas klusēšanu. Jo runāšana jau arī faktiski neko nedod - tāpat nekas jau no tā nemainās.
Arī kopējai rīcībai, lai patiešām ko sasniegtu resursu saglabāšanā - te neviens nav gatavs. Palielīties ar sacūkoto - to gan!
Žēl, bet tā nu tas ir.
14.novembris 2018, 09:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager