Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Pāris dienas atpakaļ ienācu šajā sadaļā lai uzzinātu kas notiek ezerā, bet ...tā "gudrīšu" pļūtīšana ne pa tēmu nav beigusies vēl tagad ...Šī ir BABĪTES EZERA sadaļa.
P.S. Nekā personīga.
P.P.S. Nu tagad variet "apdirst" mani - te kādu laiku nerādīšos...
13.novembris 2018, 13:26 | links
 
jaa,cupix,es meginasu.es gan neesmu psihologs un bernibas atminas ir loti noturigas,bet tomer.runa ir par upes negi.latvijas ta teikt brenda produktu.vel Latvijas udenos ir sastopami juras negis un strauta negis.pirmais ir loti mazskaitligs,otrais mazins un neverts.tatad upes negis.dzivo jura.plesona.partiek no nelielam juras zivim;parsvara rengem.DZIVAM. piesucas dzivam rengem un iegrauzas kermeni.nak narstot uz saldudeniem.ipasi Gaujas un Salacas zvejnieki ir celusi savu labklajibu uz si udens dzivniecina rekina gadu desmitiem,vispar drizak gadu simtiem.es vinu nosaucu par dzivniecinu,jo zivs vins riktigi nav.te sakas tas,kas Jus interese.ienakot upe negis parstaj baroties.un barosanas organi reducejas-tas ir iznikst.personiga pieredze.ja reizem jura trali izdodas nokert negi,tad vins ir jatira.jo ieksa ir tada nepatikama slura.nu tapat ka visiem kas tikko edusi.kaut kas sagremots.drosi esats ieverojusi,ka negi kas tiek tirgoti ir veseli,nesagrieztiem vederiem.tur ieksa nan ne baribas parpalikumu,ne barosanas organu. ja negis upe tikko butu pagrauzis likiti,diez vai butu tik garsigs un diez vai kads bargu naudu par sito delikatesi maksatu.par bernibas atminam.man ir pazistama sieviete,kura berniba upite bija redzejusi negu baru piesukusos pie zirga lika. vina protams negus needa un pat redzet negribeja.man neizdevas vinu parliecinat par pretejo.es jau piemineju,ka bernibas atminas ir loti noturigas.tatad upe vai strauta negi izmanto jebkuru prieksmetu lai noturetos straume.tie ir akmeni,siekstas,meza dzivnieku un majdzivnieku liki.kara laika drosi vien ari cilveku liki.tam negim vajag notureties straume un diez vai vins doma vai piesukties likim ir etiski.so upju krastos dzivijosie izsenis ir so negu ipatnibu izmantojusi lai tiktu pie garda kumosa.kerusi protams ari ar visadiem murdiniem un keselem,bet izmantojusi ari majdzivnieku likus.parsvara tomer tika izmantotas zaru slotas.negi piesucas vai salida ievietotaja pprieksmeta un strauji izcelot nokluva uz kara zoba.nu suna galva tas ir diezgan ekskluzivi.es Jus saprotu.man ari nepatiktu.tiem kas to pielietoja laikam bija loti stipri nervi.labi ka lidz manai bernibas forelupei negi neuznaca.lasi un taimini gan.par bernibas atminam.ir ari pozitiva pieredze.man ir copes coms kuram ir drumas bernibas atminas par zivju zupu.isti neatminas vai no bernu darza vai skolas.nu laikam savarijusi no loti iestavejusam zivim.ja ceptas zivis eda,tad zupu ne pakam.nu ar diezgan lielu piepuli izdevas parvaret so kompleksu.no sakuma ar tejkaroti no kruzites,tad pargaja uz skiviti.tagad jau labu laiku ne tikai ed bet ari pats gatavo lielisku zivju zupu. nu kaut ka ta.

Bjorgvins, 13.novembris 2018, 11:34


Daudz ko atgādināji no bērnības... domāju man noteikti laukos nebija jūras nēģu , tāpēc izbrīnos par to ēšanas paradumiem.... jo tā upīte drīzāk atgādināja grāvi vai strautu.
13.novembris 2018, 13:15 | links
 
Bjorgvins,atļaušos ndaudz pielabot.
Nevis no 01.06. bet gan no 16.06.

BrunoL, 13.novembris 2018, 11:02


Es atceros datumu 20. jūnijs, kad drīkstēja makšķerēt no laivas. Līdakas ķert un spiningot drīkstēja no 10. maija.
13.novembris 2018, 13:02 | links
 
Dīķos viena no svarīgākajām lietām ir - lai zivis neslimo un neiet bojā. Fakti liecina par to, ka pietiekoši liela daļa no noķertajām un atlaistajām pēc brīža peld ar vēderiem uz augšu.
Un tas nu ir tas, kas nekādi nevar patikt dīķu saimniekiem.
Taču no tā izriet secinājums, ka tas C&R nepavisam nav tik nekaitīgs kā te, arī Copes lietās, nopirktie trubadūri bazūnē. Jo, redz, nekur jau neredz beigtās zivis. Taču dīķos tās lieliski redz!
Tas lūk būtu tas, ko vajadzētu saprast esot copē arī sabiedriskajos ūdeņos.

krumujancis, 12.novembris 2018, 20:18

Man lauku dīķī dziedniecisks ūdens - visas ielaistās zivis (asari, līdakas) dzīvo un vairojas. Vismaz pēc ielaišanas, netika manītas peldam ar vēderu uz augšu. Nu jau pagājuši 5 gadi, asari savairojušies, ziemā mēģināšu izķert līdakas ar ūdām, lai nerij manus strīpainos draugus :) Gan līdakas, gan asari tika atvesti no netālu esošajām ūdenstilpēm, pie tam vismaz 15 min atradās auto salonā bez ūdens (visām zivīm bojājumi no āķiem). Tādēļ īsti neticu tekstiem, ka līdaka, kuru minūti patur gaisā, nobildē un atlaiž, vairumā gadījumu iet bojā.

MT9, 12.novembris 2018, 20:37
Kad biju sīks,man bij liels akvārijs ap 200 litru,tad nu tur stiepu un laidu zivis ko noķēru,pēc laika atkal laidu atpakaļ ezerā.Ziemā noķerts asaris,pēc paris stundam mierīgi atžirga akvārijā,pat tādi kas bij jau stīvi sasaluši,neaukt kad jau sasalis ka naglas var dzīt.Vasarā laidu mazos līdacēnus,mirstība nebij,ja netika bojāta žauna.
Tā ka šo jau var nosaukt par pētījumu:DDD
13.novembris 2018, 12:09 | links
 
Bjorgvins [13.11.18]: jaa,cupix,es meginasu.es gan neesmu psihologs un bernibas atminas ir loti noturigas,bet tomer.runa ir par upes negi.latvijas ta teikt brenda produktu.vel Latvijas udenos ir sastopami juras negis un strauta negis.pirmais ir loti mazskaitligs,otrais mazins un neverts.tatad upes negis.dzivo jura.plesona.partiek no nelielam juras zivim;parsvara rengem.DZIVAM. piesucas dzivam rengem un iegrauzas kermeni.nak narstot uz saldudeniem.ipasi Gaujas un Salacas zvejnieki ir celusi savu labklajibu uz si udens dzivniecina rekina gadu desmitiem,vispar drizak gadu simtiem.es vinu nosaucu par dzivniecinu,jo zivs vins riktigi nav.te sakas tas,kas Jus interese.ienakot upe negis parstaj baroties.un barosanas organi reducejas-tas ir iznikst.personiga pieredze.ja reizem jura trali izdodas nokert negi,tad vins ir jatira.jo ieksa ir tada nepatikama slura.nu tapat ka visiem kas tikko edusi.kaut kas sagremots.drosi esats ieverojusi,ka negi kas tiek tirgoti ir veseli,nesagrieztiem vederiem.tur ieksa nan ne baribas parpalikumu,ne barosanas organu. ja negis upe tikko butu pagrauzis likiti,diez vai butu tik garsigs un diez vai kads bargu naudu par sito delikatesi maksatu.par bernibas atminam.man ir pazistama sieviete,kura berniba upite bija redzejusi negu baru piesukusos pie zirga lika. vina protams negus needa un pat redzet negribeja.man neizdevas vinu parliecinat par pretejo.es jau piemineju,ka bernibas atminas ir loti noturigas.tatad upe vai strauta negi izmanto jebkuru prieksmetu lai noturetos straume.tie ir akmeni,siekstas,meza dzivnieku un majdzivnieku liki.kara laika drosi vien ari cilveku liki.tam negim vajag notureties straume un diez vai vins doma vai piesukties likim ir etiski.so upju krastos dzivijosie izsenis ir so negu ipatnibu izmantojusi lai tiktu pie garda kumosa.kerusi protams ari ar visadiem murdiniem un keselem,bet izmantojusi ari majdzivnieku likus.parsvara tomer tika izmantotas zaru slotas.negi piesucas vai salida ievietotaja pprieksmeta un strauji izcelot nokluva uz kara zoba.nu suna galva tas ir diezgan ekskluzivi.es Jus saprotu.man ari nepatiktu.tiem kas to pielietoja laikam bija loti stipri nervi.labi ka lidz manai bernibas forelupei negi neuznaca.lasi un taimini gan.par bernibas atminam.ir ari pozitiva pieredze.man ir copes coms kuram ir drumas bernibas atminas par zivju zupu.isti neatminas vai no bernu darza vai skolas.nu laikam savarijusi no loti iestavejusam zivim.ja ceptas zivis eda,tad zupu ne pakam.nu ar diezgan lielu piepuli izdevas parvaret so kompleksu.no sakuma ar tejkaroti no kruzites,tad pargaja uz skiviti.tagad jau labu laiku ne tikai ed bet ari pats gatavo lielisku zivju zupu. nu kaut ka ta.
Pasmaidu, par šo pašu tēmu: padsmitniece kurai galvā jau ,, visādi tarakāni sāk dzīvot,, maza ēda zivis, tad paziņoja, ka zivis neēdot vairs. Nu labi, neēd. Bet es nebūšu es, lai to mazliet ,, pasmaidītu,, . Noķerot pietiekami skaistu līdaku, nesacepu, bet palūdzu samalt kotletēs . Un ko tu domā, ēda un slavēja. Bet kad pateicu ka tās bija zivju kotletes, lielas acis un vienu vakaru nerunāja. :)))))
Morāle - viss galvās un tai apstāklī ja daļa sabiedrības to zombē, arī tad tā notiek, kas ir pretrunā ar veselo saprātu.
13.novembris 2018, 11:49 | links
 
paldies,BrunoL,ka pielaboji.pilnigi iespejams,ka ta. negribas meklet vecos noteikumus.ticesu uz varda.laikam jau Liepaja man tik vecu noteikumu nav.a lidz Rigai talu.par tam beigtajam zivim.protams ir redzetas peldot ar vederu gaisa. tacu lielaka dala noteikti nogrimst.laikam jau visa vainot cilveku nevar.mirst jau ari vecuma vai slimibas del.dzivnieki un putni tapat kaut ko savaino.bedigi bet fakts.vienreiz redzeju sadu skatu - apmeram puskilo lidaka bija ierijusi lidz pusei apmeram 250 gr asari.ne norit ne izsplaut.nu ta vini aizpeldeja preti labakiem medibu laukiem.nu te nu nebija pie vainas ne zivju panemejs,ne atlaidejs.
13.novembris 2018, 11:48 | links
 
jaa,cupix,es meginasu.es gan neesmu psihologs un bernibas atminas ir loti noturigas,bet tomer.runa ir par upes negi.latvijas ta teikt brenda produktu.vel Latvijas udenos ir sastopami juras negis un strauta negis.pirmais ir loti mazskaitligs,otrais mazins un neverts.tatad upes negis.dzivo jura.plesona.partiek no nelielam juras zivim;parsvara rengem.DZIVAM. piesucas dzivam rengem un iegrauzas kermeni.nak narstot uz saldudeniem.ipasi Gaujas un Salacas zvejnieki ir celusi savu labklajibu uz si udens dzivniecina rekina gadu desmitiem,vispar drizak gadu simtiem.es vinu nosaucu par dzivniecinu,jo zivs vins riktigi nav.te sakas tas,kas Jus interese.ienakot upe negis parstaj baroties.un barosanas organi reducejas-tas ir iznikst.personiga pieredze.ja reizem jura trali izdodas nokert negi,tad vins ir jatira.jo ieksa ir tada nepatikama slura.nu tapat ka visiem kas tikko edusi.kaut kas sagremots.drosi esats ieverojusi,ka negi kas tiek tirgoti ir veseli,nesagrieztiem vederiem.tur ieksa nan ne baribas parpalikumu,ne barosanas organu. ja negis upe tikko butu pagrauzis likiti,diez vai butu tik garsigs un diez vai kads bargu naudu par sito delikatesi maksatu.par bernibas atminam.man ir pazistama sieviete,kura berniba upite bija redzejusi negu baru piesukusos pie zirga lika. vina protams negus needa un pat redzet negribeja.man neizdevas vinu parliecinat par pretejo.es jau piemineju,ka bernibas atminas ir loti noturigas.tatad upe vai strauta negi izmanto jebkuru prieksmetu lai noturetos straume.tie ir akmeni,siekstas,meza dzivnieku un majdzivnieku liki.kara laika drosi vien ari cilveku liki.tam negim vajag notureties straume un diez vai vins doma vai piesukties likim ir etiski.so upju krastos dzivijosie izsenis ir so negu ipatnibu izmantojusi lai tiktu pie garda kumosa.kerusi protams ari ar visadiem murdiniem un keselem,bet izmantojusi ari majdzivnieku likus.parsvara tomer tika izmantotas zaru slotas.negi piesucas vai salida ievietotaja pprieksmeta un strauji izcelot nokluva uz kara zoba.nu suna galva tas ir diezgan ekskluzivi.es Jus saprotu.man ari nepatiktu.tiem kas to pielietoja laikam bija loti stipri nervi.labi ka lidz manai bernibas forelupei negi neuznaca.lasi un taimini gan.par bernibas atminam.ir ari pozitiva pieredze.man ir copes coms kuram ir drumas bernibas atminas par zivju zupu.isti neatminas vai no bernu darza vai skolas.nu laikam savarijusi no loti iestavejusam zivim.ja ceptas zivis eda,tad zupu ne pakam.nu ar diezgan lielu piepuli izdevas parvaret so kompleksu.no sakuma ar tejkaroti no kruzites,tad pargaja uz skiviti.tagad jau labu laiku ne tikai ed bet ari pats gatavo lielisku zivju zupu. nu kaut ka ta.
13.novembris 2018, 11:34 | links
 
Cipuls [13.11.18]: Cik jūs katrs esat redzējuši publiskajos ūdeņos ar vēderu uz augšu peldošas līdakas, asarus? Atbildam godīgi. Cik?
Un es savainotu(pārplēsta žauna, uzplēsts vēders, acs) , mēra zivi nelaižu vaļā. Vedu mājās un lieku uz pannas. Domāju, ka tā dara vairums C&R piekritēji.
Es esmu te pat bildes licis ar šādiem skatiem, sprāgušām. Vēl arī nirstu / ar un bez akvalanga / gana sprāgoņu un skeletu uz gruns un zālēs redzēts/ tāpēc tik daudz par to arī rakstu .
13.novembris 2018, 11:28 | links
 
Cipuls [13.11.18]: cupix!
Tu jau pats kā sieviete, kas nepasaka visu līdz galam, šai gadījumā - sākumu. C&r kustība sākās ar karpinieku ,, manifestu,, un tagad salīdzini karpu kuru ķer uz sistēmu ar vienu āķi un tā ka pēc pieciršanas 90% āķis ieduras tikai un tikai lūpā. Un tadad salīdzini kā tiek klapētas līdakas un uz ko!
Viens tirliņš sev atrada ,, pašapliecināšanās nišu,, ar iespēju piepelnīties uz fondu rēķina, kā pamaceju reklamējot resursu saglabāšanai un aunu bars te blēj nu līdz.
Likumus labāk mainiet - normu par līdaku spiningošanas aizliegumu nārsta laikā un tas jau būs reāls ieguldījums, ne pusprāgušu, nomocītu un traumētu līdaku grūšana atpakaļ ūdenī ar izplēstām žaunām un rīklēm.

OttoM, 13.novembris 2018, 09:47
Likums tevi attur kukanu izmantot?! M?
Tā ir mana personiska izvēle, jo vēlos atvest mājās svaigu zivi, ne izkaltušu pastalu. Jo tas ir kā ātruma pārsniegšana, gadījumos kad tas nepieciešams, nevis gāšana pa ceļu, tad piebremzē pirms radara un atkal gāze grīdā. :)
13.novembris 2018, 11:24 | links
 
Bjorgvins,atļaušos ndaudz pielabot.
Nevis no 01.06. bet gan no 16.06.
13.novembris 2018, 11:02 | links
 
visa sitaja dabas draudzibas uzpludu jura visi kluse par tadu interesantu padarisanu.no 1.marta lidz 1.maijam tiek sargata lidaka.vispar tas ir pareizi,man pret to galigi nav iebildumu.pietiek ar parejiem 10 menesiem.ko sini laika dara lidaka?vina tik tiesam iznarsto.agrak vai velak atkariba no laika apstakliem. ja ir vess pavasaris tad tuvak maijam. klasiski tas notiek gravjos,vecupes,palienu plavas.bet ne vienmer ir tik daudz udens lai tas vietas butu pieejamas.un lidakas narsto pasos ezeros.un seklajos ezeros ar zals aizaugumu tas notiek regulari.nu te ikriem uzklup izbadejusies asarisi un kisi,bet tas ir dabisks process kuru iespaidot mes nevaram.kas notiek 1.maija?es runasu konkreti par Liepajas ezeru.laivu armadas ar jaudigiem motoriem ar mezonigu atrumu nesas pa ezeru lai pirmie noklutu pie lielas zivis.loti biezi liela zivs nekerastad ar maksimalu atrumu tiek maukts uz ezera otru galu.otra diena plassazinas lidzekli slavina cik labi dzivot Liepaja - sezonas atklasanas diena ezera bija vairak ka 600 laivas. ezers ir sekls.ja ir zems udens limenis (ka sogad) tad nepieklajigi sekls.daudzi noteikti ir bijusi un pasi zina.udens kopa ar zalem tiek malts lidz gruntij.tas ka pec tam metajas zivis ar realien dzenskruvju bojajumiem vel butu pusbeda.kas notiek ar ikriem un tikko izskilusajiem zivju mazuliem ?varbut vel kads gudritis pateikts ka tas ir veziem un sanpeldem.kada jega visiem aizsardzibas pasakumiem,ja pec tam viss tiek sacukots.padomijas dazas lietas tomer bija pardomatakas.no laivas vareja sakt copet no 1.junija.tad kad liela dala zivju ir iznarstojusas. nezinu kuram garigajam kroplim izdevas izlobet to ka atlava kert no 1.maija.vai tur var ko darit ? protams. ir cietais variants -vispar no 1,junija. ir maigaks - airu laivam un elektro motoriem varetu atstat no 1.maija.un ir jau dazas pasvaldibas kuras jau ir parcelusas laivu sezonas sakuma datumu.apsveicami.cilveki ar galvu,kuriem rup kas notiek udenos.bet citam pasvaldibam rup tikai licenzu naudas nokasana.un valdibai un VVD nav laika domat par zivim.galvenais ir Eiropas naudu pareizi sadalit.pa kabatam.un dargie copes kolegi - pasi ari klusejam.un nurcijamies par to atlaist to samocitu lidaku vai iebazt soma.un visiem gribas ielaist lidakai aki rikle ari maija menesi.gan tiem kas vinu izceps,gan tiem kas uzdavinas veziem un sanpeldem.bet mes zagejam zaru uz kura sezam. un tas zarins nemaz nav tik resns.....
13.novembris 2018, 10:36 | links
 
negus jus piesaucat veltigi - negi saldudeni nebarojas.
Bjorgvins, 13.novembris 2018, 09:37

Par šo gan varētu nedaudz vairāk izstāstīt , iespējams, sagrausi manu bērnības traumu , kad laukos nēģus uz beigta suņa ķērām. - skarbā realitāte pušeilim ap 8 gadi :)

Es,personīgi , pilnīgi piekrītu ka jābūt 100% aizliegumam nārsta laikā ķert līdakas, ka atlaišanai jābūt racionālai(teiksim manuprāt būtu labi kursi kā vācijā un vnk kosmiski sodi par brakaru darbību.
Te ir ētikas jautājums , kāpēc jaunajai paaudzei ir jākaunās par veco paaudzi? :)
13.novembris 2018, 10:03 | links
 
cupix!
Tu jau pats kā sieviete, kas nepasaka visu līdz galam, šai gadījumā - sākumu. C&r kustība sākās ar karpinieku ,, manifestu,, un tagad salīdzini karpu kuru ķer uz sistēmu ar vienu āķi un tā ka pēc pieciršanas 90% āķis ieduras tikai un tikai lūpā. Un tadad salīdzini kā tiek klapētas līdakas un uz ko!
Viens tirliņš sev atrada ,, pašapliecināšanās nišu,, ar iespēju piepelnīties uz fondu rēķina, kā pamaceju reklamējot resursu saglabāšanai un aunu bars te blēj nu līdz.
Likumus labāk mainiet - normu par līdaku spiningošanas aizliegumu nārsta laikā un tas jau būs reāls ieguldījums, ne pusprāgušu, nomocītu un traumētu līdaku grūšana atpakaļ ūdenī ar izplēstām žaunām un rīklēm.

OttoM, 13.novembris 2018, 09:47

Likums tevi attur kukanu izmantot?! M?
13.novembris 2018, 10:01 | links
 
Cik jūs katrs esat redzējuši publiskajos ūdeņos ar vēderu uz augšu peldošas līdakas, asarus? Atbildam godīgi. Cik?
Un es savainotu(pārplēsta žauna, uzplēsts vēders, acs) , mēra zivi nelaižu vaļā. Vedu mājās un lieku uz pannas. Domāju, ka tā dara vairums C&R piekritēji.
13.novembris 2018, 09:58 | links
 
cupix!
Tu jau pats kā sieviete, kas nepasaka visu līdz galam, šai gadījumā - sākumu. C&r kustība sākās ar karpinieku ,, manifestu,, un tagad salīdzini karpu kuru ķer uz sistēmu ar vienu āķi un tā ka pēc pieciršanas 90% āķis ieduras tikai un tikai lūpā. Un tadad salīdzini kā tiek klapētas līdakas un uz ko!
Viens tirliņš sev atrada ,, pašapliecināšanās nišu,, ar iespēju piepelnīties uz fondu rēķina, kā pamaceju reklamējot resursu saglabāšanai un aunu bars te blēj nu līdz.
Likumus labāk mainiet - normu par līdaku spiningošanas aizliegumu nārsta laikā un tas jau būs reāls ieguldījums, ne pusprāgušu, nomocītu un traumētu līdaku grūšana atpakaļ ūdenī ar izplēstām žaunām un rīklēm.
13.novembris 2018, 09:47 | links
 
nu ja,zivju needaji labak uzdavinas traumetu zivi veziem un sanpeldem.es domaju,ka Latvijas udenos pietiekosi daudz organismu atvadas no dzives dabiska cela.ta ka speciali piebarot badu pamirusos vezus un sanpeldes diez vai vajadzetu.negus jus piesaucat veltigi - negi saldudeni nebarojas.vel jo vairak ar likiem.tikai piesucas pie dazadiem prieksmetiem taja skaita ari likiem.
13.novembris 2018, 09:37 | links
 
maksas diku ,it seviski forelu diku,saimnieki jau sen ir sito atkodusi un negrib lai zivis atlaistu.zivju veselibas problemas ir konkretas.par to vala laisanu. es ta vairak par strauta forelem.reali ir 2 varianti - 1. momenta atkabini neizcelot no udens. 2.variants - ja zivs atbilst meriem un esi nolemis paturet,tad ar rundzinu pa bieti,noskaiti lugsanu lai foreles dvesele aiziet uz labakiem medibu laukiem.un smuki ieliec grozina. viss parejais,kas ir pa vidu - nurcisana rokas,fotoaparata izmisiga meklesana pa kabatam vai mugursomu,spiesana zale vai smiltis lai zivs tacu smuki nopozetu,pec tam it ka televizora redzeta reanimesana un atlaisana,varbut izdzivos, ir fufelis,divkosiba un sadisms.un vispar bezjedzigs pasakums.es zinu , "istie dabas draugi" ker un atlaid fanatiki man tulit uzbrauks.bet zinat zeni - ejat galigi ieskrieties.

Bjorgvins, 12.novembris 2018, 11:02
Protams , tevi tulīt visi apries. Jo foreļu dīķu saimniekiem pirmkārt ir cits uzdevums , lai tu noķerto foreli nopērc un viņam ir svarīgi cik euro/kg nopelnīs. Konkrēts uzņēmums ar konkrētu nolūku , lai uzvārīties.... bet skatamies monētas otru pusi mušiņmakšķerēt un spiningot daudzos ezeros AR C&R ir atļauts ja izmanto vienu āķi bez žubura!?

Nemācēšana atlaist cita runa...

cupix, 12.novembris 2018, 17:56
Dīķos viena no svarīgākajām lietām ir - lai zivis neslimo un neiet bojā. Fakti liecina par to, ka pietiekoši liela daļa no noķertajām un atlaistajām pēc brīža peld ar vēderiem uz augšu.
Un tas nu ir tas, kas nekādi nevar patikt dīķu saimniekiem.
Taču no tā izriet secinājums, ka tas C&R nepavisam nav tik nekaitīgs kā te, arī Copes lietās, nopirktie trubadūri bazūnē. Jo, redz, nekur jau neredz beigtās zivis. Taču dīķos tās lieliski redz!
Tas lūk būtu tas, ko vajadzētu saprast esot copē arī sabiedriskajos ūdeņos.

krumujancis, 12.novembris 2018, 20:18


Labi labi , patiesība jau vien ir par ko raksti ,bet vairāk atgādina sievietes vārdus, kura saka ne līdz galam , lai diskusija beidzas viņas labā :) .
Salīdzināt forēli ar līdaku vispār nevar pēc izdīvošanas spējām , tā pat kā žiguli ar s klases mersi :)
Paņemtā zivs uz pannu vairs noteikti neizdzīvos un ūdens faunai neizpalīdzēs, bet C&R sprāgonis pabaros vēžus, nēģus, sānpeldes u.c ūdens iemītniekus :)
13.novembris 2018, 09:21 | links
 
Dīķos viena no svarīgākajām lietām ir - lai zivis neslimo un neiet bojā. Fakti liecina par to, ka pietiekoši liela daļa no noķertajām un atlaistajām pēc brīža peld ar vēderiem uz augšu.
Un tas nu ir tas, kas nekādi nevar patikt dīķu saimniekiem.
Taču no tā izriet secinājums, ka tas C&R nepavisam nav tik nekaitīgs kā te, arī Copes lietās, nopirktie trubadūri bazūnē. Jo, redz, nekur jau neredz beigtās zivis. Taču dīķos tās lieliski redz!
Tas lūk būtu tas, ko vajadzētu saprast esot copē arī sabiedriskajos ūdeņos.

krumujancis, 12.novembris 2018, 20:18


Man lauku dīķī dziedniecisks ūdens - visas ielaistās zivis (asari, līdakas) dzīvo un vairojas. Vismaz pēc ielaišanas, netika manītas peldam ar vēderu uz augšu. Nu jau pagājuši 5 gadi, asari savairojušies, ziemā mēģināšu izķert līdakas ar ūdām, lai nerij manus strīpainos draugus :) Gan līdakas, gan asari tika atvesti no netālu esošajām ūdenstilpēm, pie tam vismaz 15 min atradās auto salonā bez ūdens (visām zivīm bojājumi no āķiem). Tādēļ īsti neticu tekstiem, ka līdaka, kuru minūti patur gaisā, nobildē un atlaiž, vairumā gadījumu iet bojā.
12.novembris 2018, 20:37 | links
 
maksas diku ,it seviski forelu diku,saimnieki jau sen ir sito atkodusi un negrib lai zivis atlaistu.zivju veselibas problemas ir konkretas.par to vala laisanu. es ta vairak par strauta forelem.reali ir 2 varianti - 1. momenta atkabini neizcelot no udens. 2.variants - ja zivs atbilst meriem un esi nolemis paturet,tad ar rundzinu pa bieti,noskaiti lugsanu lai foreles dvesele aiziet uz labakiem medibu laukiem.un smuki ieliec grozina. viss parejais,kas ir pa vidu - nurcisana rokas,fotoaparata izmisiga meklesana pa kabatam vai mugursomu,spiesana zale vai smiltis lai zivs tacu smuki nopozetu,pec tam it ka televizora redzeta reanimesana un atlaisana,varbut izdzivos, ir fufelis,divkosiba un sadisms.un vispar bezjedzigs pasakums.es zinu , "istie dabas draugi" ker un atlaid fanatiki man tulit uzbrauks.bet zinat zeni - ejat galigi ieskrieties.

Bjorgvins, 12.novembris 2018, 11:02
Protams , tevi tulīt visi apries. Jo foreļu dīķu saimniekiem pirmkārt ir cits uzdevums , lai tu noķerto foreli nopērc un viņam ir svarīgi cik euro/kg nopelnīs. Konkrēts uzņēmums ar konkrētu nolūku , lai uzvārīties.... bet skatamies monētas otru pusi mušiņmakšķerēt un spiningot daudzos ezeros AR C&R ir atļauts ja izmanto vienu āķi bez žubura!?

Nemācēšana atlaist cita runa...

cupix, 12.novembris 2018, 17:56

Dīķos viena no svarīgākajām lietām ir - lai zivis neslimo un neiet bojā. Fakti liecina par to, ka pietiekoši liela daļa no noķertajām un atlaistajām pēc brīža peld ar vēderiem uz augšu.
Un tas nu ir tas, kas nekādi nevar patikt dīķu saimniekiem.
Taču no tā izriet secinājums, ka tas C&R nepavisam nav tik nekaitīgs kā te, arī Copes lietās, nopirktie trubadūri bazūnē. Jo, redz, nekur jau neredz beigtās zivis. Taču dīķos tās lieliski redz!
Tas lūk būtu tas, ko vajadzētu saprast esot copē arī sabiedriskajos ūdeņos.
12.novembris 2018, 20:18 | links
 
maksas diku ,it seviski forelu diku,saimnieki jau sen ir sito atkodusi un negrib lai zivis atlaistu.zivju veselibas problemas ir konkretas.par to vala laisanu. es ta vairak par strauta forelem.reali ir 2 varianti - 1. momenta atkabini neizcelot no udens. 2.variants - ja zivs atbilst meriem un esi nolemis paturet,tad ar rundzinu pa bieti,noskaiti lugsanu lai foreles dvesele aiziet uz labakiem medibu laukiem.un smuki ieliec grozina. viss parejais,kas ir pa vidu - nurcisana rokas,fotoaparata izmisiga meklesana pa kabatam vai mugursomu,spiesana zale vai smiltis lai zivs tacu smuki nopozetu,pec tam it ka televizora redzeta reanimesana un atlaisana,varbut izdzivos, ir fufelis,divkosiba un sadisms.un vispar bezjedzigs pasakums.es zinu , "istie dabas draugi" ker un atlaid fanatiki man tulit uzbrauks.bet zinat zeni - ejat galigi ieskrieties.

Bjorgvins, 12.novembris 2018, 11:02

Protams , tevi tulīt visi apries. Jo foreļu dīķu saimniekiem pirmkārt ir cits uzdevums , lai tu noķerto foreli nopērc un viņam ir svarīgi cik euro/kg nopelnīs. Konkrēts uzņēmums ar konkrētu nolūku , lai uzvārīties.... bet skatamies monētas otru pusi mušiņmakšķerēt un spiningot daudzos ezeros AR C&R ir atļauts ja izmanto vienu āķi bez žubura!?

Nemācēšana atlaist cita runa...
12.novembris 2018, 17:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager