Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
maksas diku ,it seviski forelu diku,saimnieki jau sen ir sito atkodusi un negrib lai zivis atlaistu.zivju veselibas problemas ir konkretas.par to vala laisanu. es ta vairak par strauta forelem.reali ir 2 varianti - 1. momenta atkabini neizcelot no udens. 2.variants - ja zivs atbilst meriem un esi nolemis paturet,tad ar rundzinu pa bieti,noskaiti lugsanu lai foreles dvesele aiziet uz labakiem medibu laukiem.un smuki ieliec grozina. viss parejais,kas ir pa vidu - nurcisana rokas,fotoaparata izmisiga meklesana pa kabatam vai mugursomu,spiesana zale vai smiltis lai zivs tacu smuki nopozetu,pec tam it ka televizora redzeta reanimesana un atlaisana,varbut izdzivos, ir fufelis,divkosiba un sadisms.un vispar bezjedzigs pasakums.es zinu , "istie dabas draugi" ker un atlaid fanatiki man tulit uzbrauks.bet zinat zeni - ejat galigi ieskrieties.
12.novembris 2018, 11:02 | links
 
Dredainais [12.11.18]: Šodien pa visu dienu tikai divas zivis. Viena peld tālāk, otra peld eļļā, uz pannas.
Laika apstākļi ideāli... Nezinu kas par vainu... Varbūt vairs nemāku...
Kā citiem?
Ūdens līmenis tāds, ka varētu ar parastiem zābakiem pāriet pāri ezeram
12.novembris 2018, 00:36 | links
 

Šodien pa visu dienu tikai divas zivis. Viena peld tālāk, otra peld eļļā, uz pannas.
Laika apstākļi ideāli... Nezinu kas par vainu... Varbūt vairs nemāku...
Kā citiem?
12.novembris 2018, 00:13 | links
 
Zinām šos slīpētos kukānistus partikas programmas pildītājus. Vazā aiz striķa 5 mēra siļķītes, kā noķer kādu lielāku, tā uzreiz nomaina ar pusdzīvu mazāko, kura izvazāta dažas h nobeigsies ar daudz lielāku garantiju nekā C&R piekopēju uzreiz atlaista. Tādi ir tie lielie dirsēji luteri un marģeri.

Juris_O, 11.novembris 2018, 17:16
Jurīt OOO. Lasi ko peternieki saka par to izslavēto C&R:
BRĪDINĀJUMS! Visas zivis, ko Jūs noķērāt, ir jānopērk. Zivis nedrīkst laist atpakaļ dīkī. Tas ir saistīts ar to, ka liels daudzums zivju iet bojā, jo daudzi cilvēki, noķerot zivi, ņem to ar rokām aiz žaunām, līdz ar to traumē zivis.
11.novembris 2018, 18:11 | citēt | ziņot | links

krumujancis, 11.novembris 2018, 18:32

Vairakart jau seit ir rakstits , ka 80%+ no atlaistajam izdziivo.
Un diikos zivis ir janoperk , jo naudina jepelna.

sosalele, 11.novembris 2018, 19:20


Ne jau nu savu niķu pēc Pēternieki vairs negrib rīkot savos dīķos spiningošanas sacensības, kuras, droši vien, arī nenotiek pilnīgi par velti.
Tā ka uzskatīt, ka tikai tīrā naudas pelnīšana šeit visu nosaka, tā ir kļūda jau sākumā.
Šeit rūpējas par resursiem, lai tie būtu veseli, dīķī nebūtu pūstošu un slimu zivju, un tikai tad beigās būs arī nauda.
Ja visu dara ačgārni, kā ir sabiedriskajos resursos ar dažām nopirktām bazūnēm priekšgalā, tad ačgārni arī sanāk.
Un par to BIOR zinātni - dīķos jau visātrāk ir arī redzams, kas un kā īstenībā notiek, tā ka debatēt jau var, bet, vai vajag?
11.novembris 2018, 20:12 | links
 
Zinām šos slīpētos kukānistus partikas programmas pildītājus. Vazā aiz striķa 5 mēra siļķītes, kā noķer kādu lielāku, tā uzreiz nomaina ar pusdzīvu mazāko, kura izvazāta dažas h nobeigsies ar daudz lielāku garantiju nekā C&R piekopēju uzreiz atlaista. Tādi ir tie lielie dirsēji luteri un marģeri.

Juris_O, 11.novembris 2018, 17:16
Jurīt OOO. Lasi ko peternieki saka par to izslavēto C&R:
BRĪDINĀJUMS! Visas zivis, ko Jūs noķērāt, ir jānopērk. Zivis nedrīkst laist atpakaļ dīkī. Tas ir saistīts ar to, ka liels daudzums zivju iet bojā, jo daudzi cilvēki, noķerot zivi, ņem to ar rokām aiz žaunām, līdz ar to traumē zivis.
11.novembris 2018, 18:11 | citēt | ziņot | links

krumujancis, 11.novembris 2018, 18:32


Vairakart jau seit ir rakstits , ka 80%+ no atlaistajam izdziivo.
Un diikos zivis ir janoperk , jo naudina jepelna.
11.novembris 2018, 19:20 | links
 
Zinām šos slīpētos kukānistus partikas programmas pildītājus. Vazā aiz striķa 5 mēra siļķītes, kā noķer kādu lielāku, tā uzreiz nomaina ar pusdzīvu mazāko, kura izvazāta dažas h nobeigsies ar daudz lielāku garantiju nekā C&R piekopēju uzreiz atlaista. Tādi ir tie lielie dirsēji luteri un marģeri.

Juris_O, 11.novembris 2018, 17:16

Jurīt OOO. Lasi ko peternieki saka par to izslavēto C&R:
BRĪDINĀJUMS! Visas zivis, ko Jūs noķērāt, ir jānopērk. Zivis nedrīkst laist atpakaļ dīkī. Tas ir saistīts ar to, ka liels daudzums zivju iet bojā, jo daudzi cilvēki, noķerot zivi, ņem to ar rokām aiz žaunām, līdz ar to traumē zivis.
11.novembris 2018, 18:11 | citēt | ziņot | links
11.novembris 2018, 18:32 | links
 
OttoM

Es zivis gan bucoju , gan edu, bet aiz kukana nevazaju. Ja zivi vakarinam patur nevienu nenosodu.Ja nav mera sajutas tad gan rodas problema. Bet konkretaja situacija ar Tevi nepatika kukans nevis zivs paturesana.
11.novembris 2018, 17:57 | links
 
Zinām šos slīpētos kukānistus partikas programmas pildītājus. Vazā aiz striķa 5 mēra siļķītes, kā noķer kādu lielāku, tā uzreiz nomaina ar pusdzīvu mazāko, kura izvazāta dažas h nobeigsies ar daudz lielāku garantiju nekā C&R piekopēju uzreiz atlaista. Tādi ir tie lielie dirsēji luteri un marģeri.
11.novembris 2018, 17:16 | links
 
Bet par teemu kas uz babi.
Laiks gandriiz ideaals copei.uz udens tikai 3stundas,divas copites-likaas siikie.un divi zemmeri.uudens tiiraaks kaa riigaa pa kraanu tek.aa,tach kaads uudens,babiitee taa nemaz nav.udens limeni tik zemu nebiju redzejis.
11.novembris 2018, 16:42 | links
 
Beidziet gvelzt huinju.
Visi zin ka kukans ir aizliegts ar likumu,parkaapeeji jasoda.
C&R man ipashi nesatrauc,vienigais kas no taa mani priecee,ka vinjsh zivi atlaizj lai es to VARBUT kadreiz nokjertu.
11.novembris 2018, 16:40 | links
 
sosalele [11.11.18]: OttoM

Tātad Tu saki, ka labāk zivi visu dienu mocīt pusdzīvu aiz laivas velkot, nevis paņemt rokā sabučot un atlaist? Un nevajag visu laiku ko pa c&r atbalstītājiem knābāt, neviens normāls c&r piekritējs neies Tev nārsta laikā līdakas ķert.
Kukans ir pilnīga necieņa pret zivi!!
Lasi uzmanîgi, ko negribu paturèt atlaižu / bez bučošanām un mīcīšanu pa rokām/, par pārējo arī rakstīts zemāk.
p.s es neknābāju, tik norādu uz tiem histēriķiem un pašapliecināšanās gribētājiem, kas normālus copmaņus par gaļiniekiem apsaukā, bet lasit tavus tekstus, saprotu ka esi no tās sugas, vai tomēr dubultie standarti? ;)
11.novembris 2018, 16:03 | links
 
OttoM

Tātad Tu saki, ka labāk zivi visu dienu mocīt pusdzīvu aiz laivas velkot, nevis paņemt rokā sabučot un atlaist? Un nevajag visu laiku ko pa c&r atbalstītājiem knābāt, neviens normāls c&r piekritējs neies Tev nārsta laikā līdakas ķert.
Kukans ir pilnīga necieņa pret zivi!!
11.novembris 2018, 14:23 | links
 
sosalele [11.11.18]: -OttoM-

Ja jau Tu brauc, makšķerē un ieguldi laiku lai noķertu to zivi,tad zivs arī ir pelnijusi cieņu nemocīties pēc cīņas zaudēšanas ar Tevi.
Gajauka ja pašam būtu jāizvēlas kā mirt pirmā lietas ,kas ieskrietu galvā nebūtu tik vazātam 2 stundas aiz mašīnas..:)
Negaršo zivis, kas vairākas stundas pa laivu vārtijušās un pēc tam pāris stundas mašīnā līdz mājām. Protams šobrīd jau temperatūra ciešama uzglabāšanai ,, zem klajas debess,, , bet kukanā - nav lieka trokšņošana, svaigas un laiva tīra, sausa.
Un tieši zivij cieņa tiek izrādīta, nesmacējot to pa rokām ,, bučotājiem,, . Bet noķeru, ja uzskatu ka nav ,, mans izmērs,, uzreiz atlaižu. Bet tā kas brauc uz mājām, tā pie kukana.
p.s par to cieņu - tas jautājums tiem c&r lobētājiem/ fanātiķiem, kas pavasara nārsta laikā / liegumā agrāk/tās valkā uz nebēdu.
11.novembris 2018, 13:59 | links
 
-OttoM-

Ja jau Tu brauc, makšķerē un ieguldi laiku lai noķertu to zivi,tad zivs arī ir pelnijusi cieņu nemocīties pēc cīņas zaudēšanas ar Tevi.
Gajauka ja pašam būtu jāizvēlas kā mirt pirmā lietas ,kas ieskrietu galvā nebūtu tik vazātam 2 stundas aiz mašīnas..:)
11.novembris 2018, 10:53 | links
 
OttoM, Beidz kacināt tautu, neviena bilde nav no babītes šodien, papildus ņemot vēra kāds izlecējs esi bijis par paturēšanu, fotografēšanu un atlaišanu - būtu labāk paklusējis.

--------
Citos ūdeņos pieļauju ka cope arī gāja šodien savādākā gultnē, laiks bija labs.
Babīte problēma bija līmenis, un eglīte kas nav nosēdusies un bija līdz augšai, nedabīgi dzidrais ūdens ... un protams presings ... gātes galā uz katru točku vismaz 3x-4x laivas, no turienes nozudu!

Ja būtu jācīnās par katru mēru iespējams mainītu taktiku un būtu savādāk.

Šodien tikai big game un rezultāts šāds: 1x mērs 54cm, 7x tičoki - bakstieni - visi ar mutuli bez turpinājuma, viens gandrīz atdod kātu - šaubos ka metrs bet nu 70+ vajadzēja būt noteikti.
11.novembris 2018, 00:08 | links
 
Abavnieks [10.11.18]: OttoM [48m]: sosalele [41m]: -OttoM
Zivis forsas, tas kukans tads galigi neforsh.Pasaki, ka zivis sūdzas par necilvēcisku attieksmi!? Tie zivju bučotāji , kas ar džerkiem ,, dauza,, zivis noteikti ir humānisti. :DDD
Vai tev nepatīk dzeltenā krāsa striķim?
:)Nu, noteikumi paliek noteikumi :) zivis smukas, bet man personīgi uzreiz iekrīt kukans acīs :)
Tā jau ir ar tām acīm, man piemēram c&r bieži iekrīt acīs ar nomocītām zivīm rokās, bet ko darīt. Jādzīvo tālāk. :)
10.novembris 2018, 22:44 | links
 
RapsHan [10.11.18]: Babitē esmu biežs viesis, bet Motto - kur ir tāds krasts kā tev bildē?

Te atpazīstamāk. :)
10.novembris 2018, 22:42 | links
 
Babitē esmu biežs viesis, bet Motto - kur ir tāds krasts kā tev bildē?
10.novembris 2018, 22:04 | links
 
OttoM [10.11.18]: sosalele [41m]: -OttoM
Zivis forsas, tas kukans tads galigi neforsh.Pasaki, ka zivis sūdzas par necilvēcisku attieksmi!? Tie zivju bučotāji , kas ar džerkiem ,, dauza,, zivis noteikti ir humānisti. :DDD
Vai tev nepatīk dzeltenā krāsa striķim?
:)
Nu, noteikumi paliek noteikumi :) zivis smukas, bet man personīgi uzreiz iekrīt kukans acīs :)
10.novembris 2018, 22:00 | links
 
sosalele [10.11.18]: -OttoM
Zivis forsas, tas kukans tads galigi neforsh.
Pasaki, ka zivis sūdzas par necilvēcisku attieksmi!? Tie zivju bučotāji , kas ar džerkiem ,, dauza,, zivis noteikti ir humānisti. :DDD
Vai tev nepatīk dzeltenā krāsa striķim?
:)
10.novembris 2018, 21:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager