Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Šodien Babītē pilnīgs kaņieris,pa visu dienu viena cope, tā pati vēl nokratījās pie laivas un zemmēra!
Kāds ko izvilktu arī nemanīju....
9.novembris 2018, 20:02 | links
 
Nākam nedēlj uz babi kuru dienu žors būs? Kad jābrauc?

siinis, 9.novembris 2018, 19:14


Zivju dievs pačukstēja, ka Babē žors būs nākamās nedēļas nogalē (S;Sv), jo solās iegriezties vējelis no R; ZR puses. Tās lielākās būšot Gātes galā. Asiniet āķus! :))))
9.novembris 2018, 19:36 | links
 
siinis [09.11.18]: Nākam nedēlj uz babi kuru dienu žors būs? Kad jābrauc?
Vakar un rīt! :)))
9.novembris 2018, 19:27 | links
 
Nākam nedēlj uz babi kuru dienu žors būs? Kad jābrauc?
9.novembris 2018, 19:14 | links
 
Hmz, man jau likās, ka šodien vajadzēja būt zivīgai dienai - tikai nācās strādāt un meitu skatīties, kas slima un nopūsties skatoties pa logu :(

Davis-Di, 5.novembris 2018, 17:01


Vakar bij zivīga (lielākā 65cm, pārējās Babītes standartiņš 50 līdz 55, kopā 7 gab.) metrinieces klusēja, bij tik jāmāk un jāprot uzvesties klusu - laiks bija saulains un bezvējš, neķer ''aubē'', būs cita diena! :)
5.novembris 2018, 17:34 | links
 
Hmz, man jau likās, ka šodien vajadzēja būt zivīgai dienai - tikai nācās strādāt un meitu skatīties, kas slima un nopūsties skatoties pa logu :(
5.novembris 2018, 17:01 | links
 
ūdens mazs,zāles daudz, dziļajos pleķos visi stāveja un cik nu runāju nevienam arī nekas nebija. Ā un tā pati vienīgā līdaka bija pie Dalderiem kanālā nevis pašā ezerā. :D cilvēki daudzi jau ap 12-13 brauca prom takā šodien skumji.
5.novembris 2018, 15:59 | links
 
Šodien noslēdzeu sezonu nu vismaz uz Babīti vairāk šogad nebraukšu. Uz diviem 1 cope un viena zivs. Bet zivs ta kāda.. 20cm.
5.novembris 2018, 15:59 | links
 
Man šogad 5 virs metra Babītē. Bez diršanas.
Bet tas viss vasarā, kad uz ezera augstākais 3 laivas manīju, bet nu tagad tas kaukāds aarpraac. Braukt lāgā negribās. Tur pat netālu Lielupē krietni labāk -Šodien 1 gb 77 cm , otra līdzīga ņēma. Laivu arī maz
4.novembris 2018, 23:22 | links
 
to: Dredainais

Nu neviens te vairs nedalīsies drīz ne ar ko, pēdējo reizi nemaz tik sen kad iemeta bildes ar 2x 100+ zivīm vienā dienā, vienā laivā - tad kā suņu bars aktivizējās vesels bars, lai norietu.
Neliekas aizdomīgi ka NormundsI ar vairs šeit neko nepublicē...
Daudzi ari nedalās ar info AtlaidMammu, lai gan mērsiles izmanto :)

Un tici man tevi ar tūlīt gan jau ka nories ...
4.novembris 2018, 22:52 | links
 
Babītē vairāk vai mazāk vienmēr līdakas koncentrējās noteiktās vietās un tur kur bija pirms mēneša vai gada var vairs nebūt.
Un laivu bāzu īpašnieki var droši pateikt ka vienmēr ir kāds kas sūkstās un paliek bešā, tai pašā laika cits saķer normu un vairāk.
Man pašam, kad bija šī gadsimta labākā cope skaita ziņā, tad citi sūkstījās ka nekā nav, tai pašā laikā esmu pilnā mērā aplauzies ar kādiem pāris zemmēriem, kad citi tiek pie labiem lomiem.

Kā es smejos ir divi scenāriju plāni pa labi un pa kreisi ... :) un jautājums kurš būs pareizais ...

Kas attiecas uz presingu, tad brīvdienās jā bieži ir pa traku, un lielākā problēma ir cieņas jautājumā - jo citi copmaņi var izbraukt starp tevi un zālēm redzot skaidri, ka strādā uz zālēm, vai arī ja redz ka izvelk zivi nostāties gandrīz pilnīgi blakus točkai uz kuru tu strādā un norubīt tevi tai pašā laikā paši izbiedē zivi un neko nedabon. Labi ka vēl nav benzīna motori atļauti tad tur būtu jūrmalene ...
4.novembris 2018, 22:39 | links
 
Abavnieks [04.11.18]: Zivs ta ir.. ir arī liela.
Bet tramīga, tramīga, tramīga.... to baigi jūt.
Itkā ir vietas, kur nelielā pleķī pieslēdzas 2-3-4, tad stundu, divas klusums.
Salasīt noteikti var.




Runājot par drūmajiem Babes metriem... protams, ir. Bet man un arī daudziem citiem tomēr ir viedoklis, ka tas viss ir pārspīlēts nedaudz.
Metri tiek vilkti kaut kur mistiski, citiem neredzot. Bildes nav, mūsdienu viedtālruņu laikmetā.. visi tik laiž vaļā. Bija vakar, būs rīt. Bet ehh, vot nu šodien mistiski nav...

Loģiski domājot,ezers ir liels, bāzes daudz, un cilvēki ir kaut kā jāpievilina.

Es personīgi pa 3 gadiem ( un uz ūdens tur esmu bieži)
Lielāku par 3.900 dabūjis neesmu.
Arī nekādu zemūdeni nodirsis neesmu, jo principā skatos uz visu reāli,,nepārspīlējot.

Satikti neskaitāmi biedri, vēroti, čekoti... bet redzējis ceļam ko lielāku par 3-4kg laivā neesmu.

Bāzē vakarā braucot, nevienai tādai milzenei ieskatījies arī neesu acīs..




Bet tās tik tādas manas pārdomas :)
Necentos kādam uzbraukt, apvainot vai tamlīdzīgi.

Man vienkārši nav sanācis redzēt un piedzīvot tās 100+,
Bet daudzi parāda ar UZSKATĀMU materiālu, ka viņas tur ir..

Ne asakas!

Pagājušajā svētdienā viena bija. Līdz metram mazliet pietrūkst, bet tā pat liela. Un tā nav vienīgā ko esmu redzējis. Vasarā pievilku pie laivas lielāku, bet nebija meistarības un sačokā dabūju tikai asti... Viņa atspērās un prom bija. Izstiepa karabīni.
Neesmu ieinteresēts reklamēt bāzi, tikai zinu ka viņas tur ir. Un man pagaidām abas vienā rajonā
4.novembris 2018, 22:39 | links
 
4x laikam esmu tur bijis(septembris, oktobris) zem mēri uz vienas rokas saskaitāmi, dažas iespējams mēra copes, sejā neredzēju... tā kā nezinu.... varbūt priekš amatiera, tā jābūt :D
4.novembris 2018, 22:22 | links
 
Dažas dienas atpakaļ te kolēģis rakstīja, šīs ēdot no 10-15:00.Piekdien 2 enkurā pēc 8:00 divi mazie knābēji un labs tesiens, pēcāk 2h pa tukšo, tā zive manuprāt ir jāatrod, tieši tāpat kā ar citām zivēm. Tā nu mans domāt.

skutans, 4.novembris 2018, 21:48

Man arī sāk likties, ka vēlā rudenī zivis pulcējas noteiktās vietās. Vasarā tās pa visu akvatoriju var salasīt, bet tagad citāda situācija. Nedēļu iepriekš 6 stundas Babītē pa tukšo izmētāju, airēju uz nebēdu, bet visas zivis - pāris mēri, pāris zemmēri tika noķertas salīdzinoši nelielā pleķī. Var jau būt, ka tieši tobrīd sākās iznāciens... Bet vēlāk atkal iestājās pilnīgs klusums. Par asariem man vispār tumšā bilde, tāda sajūta, ka tagad šie tikai uz mikrodžigu ķeras.
4.novembris 2018, 21:54 | links
 
Zivs ta ir.. ir arī liela.
Bet tramīga, tramīga, tramīga.... to baigi jūt.
Itkā ir vietas, kur nelielā pleķī pieslēdzas 2-3-4, tad stundu, divas klusums.
Salasīt noteikti var.




Runājot par drūmajiem Babes metriem... protams, ir. Bet man un arī daudziem citiem tomēr ir viedoklis, ka tas viss ir pārspīlēts nedaudz.
Metri tiek vilkti kaut kur mistiski, citiem neredzot. Bildes nav, mūsdienu viedtālruņu laikmetā.. visi tik laiž vaļā. Bija vakar, būs rīt. Bet ehh, vot nu šodien mistiski nav...

Loģiski domājot,ezers ir liels, bāzes daudz, un cilvēki ir kaut kā jāpievilina.

Es personīgi pa 3 gadiem ( un uz ūdens tur esmu bieži)
Lielāku par 3.900 dabūjis neesmu.
Arī nekādu zemūdeni nodirsis neesmu, jo principā skatos uz visu reāli,,nepārspīlējot.

Satikti neskaitāmi biedri, vēroti, čekoti... bet redzējis ceļam ko lielāku par 3-4kg laivā neesmu.

Bāzē vakarā braucot, nevienai tādai milzenei ieskatījies arī neesu acīs..




Bet tās tik tādas manas pārdomas :)
Necentos kādam uzbraukt, apvainot vai tamlīdzīgi.

Man vienkārši nav sanācis redzēt un piedzīvot tās 100+,
Bet daudzi parāda ar UZSKATĀMU materiālu, ka viņas tur ir..

Ne asakas!
4.novembris 2018, 21:53 | links
 
Dažas dienas atpakaļ te kolēģis rakstīja, šīs ēdot no 10-15:00.Piekdien 2 enkurā pēc 8:00 divi mazie knābēji un labs tesiens, pēcāk 2h pa tukšo, tā zive manuprāt ir jāatrod, tieši tāpat kā ar citām zivēm. Tā nu mans domāt.
4.novembris 2018, 21:48 | links
 
Kādas tur metrīgās līdakas, pie tāda presinga tur pat par siļķīti jāpriecājas. Protams jau kādam izšauj, bet tas sen jau nan nekāds eldorādo.

snitraM, 4.novembris 2018, 21:04

Kāds tur presings - tautas daudz, lomu maz. Tas gan nenozīmē, ka ezerā zivju nav, jo ir tak arī dienas, kad tiek izmakšķerēti 20-30 eksemplāri uz laivu. Vienkārši cimperlīgas dāmas palikušas, jāmeklē jauna atslēdziņa... :)

MT9, 4.novembris 2018, 21:12


Tā gribētos domāt..., bet parasti jau zivi var noķert tur kur tā ir... Sliecos domāt, ka līdaku izprovocēt var jebkad, grib vai negrib tā ēst, svarīgi lai viņa tur ir... Reizēm kad ēd, tad ēd , piedzīvoju Spuņciema bāzē šogad -25 zaļie, bez visa pārējā...tik tas izmērs un tas jau par kaut ko liecina...:)
4.novembris 2018, 21:29 | links
 
Kādas tur metrīgās līdakas, pie tāda presinga tur pat par siļķīti jāpriecājas. Protams jau kādam izšauj, bet tas sen jau nan nekāds eldorādo.

snitraM, 4.novembris 2018, 21:04


Kāds tur presings - tautas daudz, lomu maz. Tas gan nenozīmē, ka ezerā zivju nav, jo ir tak arī dienas, kad tiek izmakšķerēti 20-30 eksemplāri uz laivu. Vienkārši cimperlīgas dāmas palikušas, jāmeklē jauna atslēdziņa... :)
4.novembris 2018, 21:12 | links
 
Kādas tur metrīgās līdakas, pie tāda presinga tur pat par siļķīti jāpriecājas. Protams jau kādam izšauj, bet tas sen jau nan nekāds eldorādo.
4.novembris 2018, 21:04 | links
 
Julija un augusta labak nema nekaa octobri un novembri..
4.novembris 2018, 20:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager