Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
No 7:00 -16:45 :)
Man 5 zemmēri, plus breksis 2.9kg, kaut kā mutes rajonā pamanījās uzsēsties džerkam.
Viena tāda +/-2 nogāja no rīta.
Kolēģim 2 zemmēri un 52cm.

Kārtējo reizi tik pasmaidam par Babes metriem, tāpat kā citi sastaptie :)

Laiks protams šodien super!!
4.novembris 2018, 17:25 | links
 
Izskatās, ka šoruden Babītes līdakas pirms ziemas netaisās tauciņus uzkrāt, žors bija rudens sākumā, tagad tā klusāk un klusāk sāk palikt :)
4.novembris 2018, 16:57 | links
 
Nu un nosledzam ar 3 zemmeriem un 4 meeriem, visi ap 55cm. Visi meeri uz jerka.
4.novembris 2018, 16:47 | links
 
No 7.30 - 14.00
Izskatījās ka būs svaki, bet iesvistot bij ok knapmers un silotka laiva, kuras protams peld tālāk, bet sāpīgākais ka 2 skaistas un viena no tām ļoti skaista tā arī neiecelas laiva,kolēģis sagatavo sacoku un gatavs smelt tik vēl drusku japavelk un nost, bet patīkamas trīsas un dažs labs lamu vārds paspruka, neko darīt...
Bet tā pie šādas saulainas un bezveja copes bij pietiekami, garlaicīgi nebija... Ne asakas!
4.novembris 2018, 15:59 | links
 
No 10.30 lidz sim bridim, 2 meeri, 2 zemmeri un paris copes.
Zemmeri pariniekam uz rotera. Meeri man uz jerka. Bet nu vel ciinamies.
4.novembris 2018, 14:40 | links
 
Kāds, kurš kaut ko šodien noķēra Babītes ezerā, var padalīties ar to, kā tas izdevās? Pašam 0 piesitienu 08:30 - 14:30.
4.novembris 2018, 14:31 | links
 
šodien divi metri!
115 un 100 ar kapeikām! abas peldot tālāk! Protams, bija kam nebija pat piesitiena, bet lielākā daļa šodien devās uz Gātes pusi un kaut ko salasīja!
3.novembris 2018, 23:06 | links
 
Rīt braukšu pētīt, žēl, ka šodien nevienas atskaites.. gan jau kādu izdosies pierunāt vismaz papozēt.. :)

Haizivskii, 3.novembris 2018, 22:11


Atstāj man ar kādu, nākamsestdien došos to medībās ;)
3.novembris 2018, 22:26 | links
 
MT9 [03.11.18]: Kā šodien babē? Neviens nelielās.. kā ar līmeni?

Haizivskii, 3.novembris 2018, 20:34

Par līmeni viss būtu aptuveni skaidrs, bet copes atskaites gan gribētos "dzirdēt" ;) Vai mans brauciens uz Lielauces ezeru atmaksājās? Varbūt tieši šajā nedēļas nogalē Bbaītē līdakas bija izsalkušas... :)
Rīt braukšu pētīt, žēl, ka šodien nevienas atskaites.. gan jau kādu izdosies pierunāt vismaz papozēt.. :)
3.novembris 2018, 22:11 | links
 
MT9 [03.11.18]: Kā šodien babē? Neviens nelielās.. kā ar līmeni?

Haizivskii, 3.novembris 2018, 20:34

Par līmeni viss būtu aptuveni skaidrs, bet copes atskaites gan gribētos "dzirdēt" ;) Vai mans brauciens uz Lielauces ezeru atmaksājās? Varbūt tieši šajā nedēļas nogalē Bbaītē līdakas bija izsalkušas... :)
Rīt braukšu pētīt, žēl, ka šodien nevienas atskaites.. gan jau kādu izdosies pierunāt vismaz papozēt.. :)
3.novembris 2018, 22:11 | links
 
Kā šodien babē? Neviens nelielās.. kā ar līmeni?

Haizivskii, 3.novembris 2018, 20:34


Par līmeni viss būtu aptuveni skaidrs, bet copes atskaites gan gribētos "dzirdēt" ;) Vai mans brauciens uz Lielauces ezeru atmaksājās? Varbūt tieši šajā nedēļas nogalē Bbaītē līdakas bija izsalkušas... :)
3.novembris 2018, 21:46 | links
 
Kā šodien babē? Neviens nelielās.. kā ar līmeni?
3.novembris 2018, 20:34 | links
 
To: sosalele

Tādi čati un savstarpēja komunikācija pastāv - info apgrozās daudz.
Tikai laikam vēl neesi ticis to starpā.
2.novembris 2018, 19:23 | links
 
Vēl būtu labi, ja vairāk tiktu ievietotas foto + rakstveida atskaites, savādāk gadās, ka tas, ko viens nodefinē par labu copi, citam skaitās pasīva un neizdevusies... :)
2.novembris 2018, 17:04 | links
 
ehh, buutu skaisti privatu catu uztaisit par Babiti, kur tikai normali veci par teemu runatu, nevis kasitos viens ar otru. Tad ari infromacija varbut nebutu jaslepj.
2.novembris 2018, 16:55 | links
 
soks [02.11.18]: Vispār jau baigi interesanti. Tās patiesās ziņas no Babītes, tiek patiesi slēptas.
Būtībā pareizi dara, jo presings uz šo ezeru ir milzīgs. Tas arī pateicoties lētajām izmaksām uz laivu nomu, jo dārgākās ir ap 15 eur, bet pamatā no 8 - 10 eur. Nelepošos ar zināšanām, jo tās nenāk no manis, bet no Eiņa. Ezerkrastos viņš jau vairs nav. Saimniece ir saimniece un darbinieks ir darbinieks. Tā Einis nosmēja, bet jutu, ka sāls ir pamatīgā daudzumā. Moris atnāca, iemina taciņu, un tagad var būt brīvs....
Lai nu paliek, bet Eini jau izmantojuši daudzi. Pats vainīgs. Ja esi avs un paļaujies cirpšanai, tad protams, ka tevi mēģinās vēl arī iejāt. To es gan neattiecinu uz Eini, jo lai viņu iejātu ir jābūt vairāk dzīvībām kā kaķim.
Būdams jurists varu vienkārši ieteikt, visiem, pirms kaut ko iesākat darīt svešā saimniecībā, iestādiet kopīgu līgumu sev un kompanjonam
zobos.
Pēdējās divās dienās iet karsti pa ezeru. Lomi patiešām labi arī pie tā, ka nokrities ūdens līmenis.
Pārsvarā strādā džerks un jo lielāks, jo labāk. Testies uz ezeru, agrās rīta stundās, nav nekādas jēgas. No paziņu un savas pieredzes varu pateikt, ka cope tā īsti sākas kaut kur no plkst. 10 rītā. Ap plkst. 15 var jau braukt krastā. Vakara cope tā īsti nestrādā. Nu vismaz neesmu pieredzējis un ne tikai es. Izšaut jau var.:)))))
Engurē tas pats, no 10-13.00 aktīvākai laiks, līdz vakaram pat jēgas nav sēdēt.
2.novembris 2018, 15:19 | links
 
Vispār jau baigi interesanti. Tās patiesās ziņas no Babītes, tiek patiesi slēptas.
Būtībā pareizi dara, jo presings uz šo ezeru ir milzīgs. Tas arī pateicoties lētajām izmaksām uz laivu nomu, jo dārgākās ir ap 15 eur, bet pamatā no 8 - 10 eur. Nelepošos ar zināšanām, jo tās nenāk no manis, bet no Eiņa. Ezerkrastos viņš jau vairs nav. Saimniece ir saimniece un darbinieks ir darbinieks. Tā Einis nosmēja, bet jutu, ka sāls ir pamatīgā daudzumā. Moris atnāca, iemina taciņu, un tagad var būt brīvs....
Lai nu paliek, bet Eini jau izmantojuši daudzi. Pats vainīgs. Ja esi avs un paļaujies cirpšanai, tad protams, ka tevi mēģinās vēl arī iejāt. To es gan neattiecinu uz Eini, jo lai viņu iejātu ir jābūt vairāk dzīvībām kā kaķim.
Būdams jurists varu vienkārši ieteikt, visiem, pirms kaut ko iesākat darīt svešā saimniecībā, iestādiet kopīgu līgumu sev un kompanjonam
zobos.
Pēdējās divās dienās iet karsti pa ezeru. Lomi patiešām labi arī pie tā, ka nokrities ūdens līmenis.
Pārsvarā strādā džerks un jo lielāks, jo labāk. Testies uz ezeru, agrās rīta stundās, nav nekādas jēgas. No paziņu un savas pieredzes varu pateikt, ka cope tā īsti sākas kaut kur no plkst. 10 rītā. Ap plkst. 15 var jau braukt krastā. Vakara cope tā īsti nestrādā. Nu vismaz neesmu pieredzējis un ne tikai es. Izšaut jau var.:)))))
2.novembris 2018, 14:50 | links
 
Nu nez, kas tev aktīvāk.

Vakar ar Modžu uz Babīti nebraucam dēļ ūdens līmeņa svārstībām un aizbraucam uz Kaņieri - sūdīgākā cope šogad :(
Uz diviem 3x zemmēri laivā, viens krapmērs nodila pie laivas , ja ņemtu ar sečuku droši ka iesmeltu. Nu un katram pa kādiem 4x tukšiem bakstieniem, no kuriem viens man bija tāds normālāks, kad juta ka tas kas pietur ir ar svaru.

Secinājums,ka varējam braukt uz Babīti, droši ka sliktāk nebūtu bijis :)
2.novembris 2018, 12:54 | links
 
Ka ar panakumiem ?
Doma 1dien vai 2dien aizlaist.

sosalele, 2.novembris 2018, 12:06
Jāskatās, kādi rezultāti būs brīvdienās. Visi gaida vēja virziena maiņu, lai nedaudz ūdeni iedzen ezerā. Šovakar tas paliek nedaudz labvēlīgāks, bet ņemot vērā tā ātrumu un turpmāko dienu prognozi, uz augtu līmeni cerēt nevajadzētu. Bet jābrauc copē vienalga, mazums zivs aktīva :))

MT9, 2.novembris 2018, 12:31


Cik lasu citas vietas, zivs krietni aktivaka kaa ieprieksejajas nedelas. Jacer uz labu sezonas noslegumu.
2.novembris 2018, 12:38 | links
 
Ka ar panakumiem ?
Doma 1dien vai 2dien aizlaist.

sosalele, 2.novembris 2018, 12:06

Jāskatās, kādi rezultāti būs brīvdienās. Visi gaida vēja virziena maiņu, lai nedaudz ūdeni iedzen ezerā. Šovakar tas paliek nedaudz labvēlīgāks, bet ņemot vērā tā ātrumu un turpmāko dienu prognozi, uz augtu līmeni cerēt nevajadzētu. Bet jābrauc copē vienalga, mazums zivs aktīva :))
2.novembris 2018, 12:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager