Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Pirms klausās kādu, kurš pie katras tēmas ir eksperts un gudrāks pa citiem - padomājiet loģiski.

Te mani secinājumi pa pieminēto tēmu:
Piemērs pa gumijām: 23cm vai 20cm cūka, āķi iesprausti augšā, gumija stiprināta ar atsperes skrūvi.

*** Fiziku nepiemānīsi un gumija ies augšpēdu.

Jāpieliek atsvars balastam vismaz 2x vairak kā āķu svars - so 4-6gr.

*** sākās cita problēma, gumija iet pa dziļu vai jāvelk pārāk ātri.

Āķus var spraust augšā droši ja ir džig galva, bet tad arī sākās problēma ar svaru.

Cits variants ja taisa pats skrūves tad actiņu jātaisa piliena veidā, lai viņas smaile ir augstāk par pašu gumiju, tas ar var palīdzēt negāzties augšpēdu.


Katrā ziņā, jā vasarā sanāk arī kapāt pa zālēm tā ka ir katrā metienā, bet arī tad var atrast vietas, lai daudz maz sekmīgi strādātu - visa tajā noder labas brilles un garāks kāts.
Rudenī tai pašā Babīte nav problēmas strādāt vietām ar grimstošajiem džerkiem.
29.oktobris 2018, 12:36 | links
 
ja triszuburus liek augsa tad vel ir ok, bet ja liek apaksa tad ir zhopa. :D

sosalele, 29.oktobris 2018, 08:29

Vasarā, kad daudz zāļu uz zems ūdens līmenis, tā ir aktuāla problēma, bet pašlaik viss ir štokos - var gan džerkot, gan cūkas vilkt ar apakšā esošiem āķiem. Kādreiz jau zāles aizķersies, bet pārsvarā būs OK, ja pareizi izvēlēties copes vietas.
29.oktobris 2018, 10:55 | links
 
Hotentots

ja triszuburus liek augsa tad vel ir ok, bet ja liek apaksa tad ir zhopa. :D
29.oktobris 2018, 08:29 | links
 
laikam būs beidzot jāiegādājas tās skrūvējamās sistēmas, kur var pielikt trīsžuburus klāt, citādāk ar tām standarta džiga galvām daudz nerealizētu copju.

bbw, 28.oktobris 2018, 19:56


Tas nu tāds stipri pārdomājams jautājums un viss tās pretīgās zaļās masas dēļ, ko uz āķiem Babītē salasīt gadās pat pārāk bieži. Jā, copju realizācija noteikti būs labāka, bet ja iedomājos par to, ka katrā metienā būs jālasa nost tā ķēpa - uj, tajā brīdī šis apāķošanas entuziasms pazūd...
28.oktobris 2018, 20:48 | links
 
skubrags [28.10.18]: Kocenes ir Dušeļu bāzē.Pagājušo gadu bija 7e
Šorīt vēl bija 8 eiro, traka inflācija

Kas attiecas uz copi, tad no rīta bija viens zemmērs, pēc tam vairākas stundas nekā, un tad bija vēlviens mega uzsitiens, aste nokosta vien, laikam būs beidzot jāiegādājas tās skrūvējamās sistēmas, kur var pielikt trīsžuburus klāt, citādāk ar tām standarta džiga galvām daudz nerealizētu copju. Citiem Dūšeļu bāzē arī sūdīgi bija, esot šodien bijis "čornij ģeņ". Vakar tieši prognozē rādījās, ka traks spiediena kāpums tieši ar šo rītu, iespējams, ka tas izskaidro kaut ko. Bija gumijas, vobleri, rotiņi, paņēma vienu vobleri zemmērs, tad tas kampiens bija uz Diamond shad gumijas, visas gumijas izmantoju ar āķiem bez svina.

P.S. Liels paldies par labu info starterīti MT9 un Modzha!
28.oktobris 2018, 19:56 | links
 
Lielajām garša ir gluži laba. Tie stāsti "pazole, sausa kā pagale u.c." ir sliktu pavāru, stereotipu vai vēl kādu citu iemeslu pēc radušies.

P.S. Pats arī šodien Babītē rīta pusē pabiju kopā ar kompanjonu. Jāatzīst, reti sūdīgi, nav diži ko gudru arī pateikt...
28.oktobris 2018, 19:49 | links
 
Kocenes ir Dušeļu bāzē.Pagājušo gadu bija 7e
28.oktobris 2018, 18:32 | links
 

Šodien zivis īpaši negribēja ēst. Bija daži zemmēri un asarīši. Un beigu beigās viens mērs pa visu dienu.
Nositu mammu un apēdīšu viņu. Būtu man tādas katru dienu, varbūt laistu vaļā, bet pirmā ir jāpatur, lai saprastu cik pretīga garša ir tām lielajām
28.oktobris 2018, 18:21 | links
 
Dredainais [28.10.18]: MT9 [Vakar]: Darbadienās sekoju līdzi laika prognozei un izsecināju, ka šoreiz gan tieši sestdien Babītē līdakas kamps visu un bez apstājas :))) Cik es biju naivs... Ne nomācies, laiks, ne vējš, ne nemainīgi zemais atmosfēras spiediens nespēja aktivizēt cimperlīgās Babītes zivis (vismaz manējās, jo pieļauju, ka citiem gāja labāk). Copēju no rīta līdz pēcpusdienai, pa šo laiku sajutu tikai 4 copes, no kurām 3 tika realizētas (zemmērs un 2 mēri). Izbraukāju lielus gabalus, bet visas zivis pieteicās 50m radiusā. Jo vairāk copēju, jo mazāk saprotu šo ezeru :)

P.S. Eju piebāzt malku pirtiņā, ņemu aliņu un baudīšu svaigi izcepto zivtiņu ;) Visiem NE ASAKAS!Žēl ka šeit nav tāda opcija kā Facebookā- nospiest like. Būtu visvairāk nolaikotais posts.
Beidzot tas kam šeit ir jābūt, nevis tukša diršana, ne pa tēmu
100% piekrītu
28.oktobris 2018, 17:37 | links
 
Darbadienās sekoju līdzi laika prognozei un izsecināju, ka šoreiz gan tieši sestdien Babītē līdakas kamps visu un bez apstājas :))) Cik es biju naivs... Ne nomācies, laiks, ne vējš, ne nemainīgi zemais atmosfēras spiediens nespēja aktivizēt cimperlīgās Babītes zivis (vismaz manējās, jo pieļauju, ka citiem gāja labāk). Copēju no rīta līdz pēcpusdienai, pa šo laiku sajutu tikai 4 copes, no kurām 3 tika realizētas (zemmērs un 2 mēri). Izbraukāju lielus gabalus, bet visas zivis pieteicās 50m radiusā. Jo vairāk copēju, jo mazāk saprotu šo ezeru :)

P.S. Eju piebāzt malku pirtiņā, ņemu aliņu un baudīšu svaigi izcepto zivtiņu ;) Visiem NE ASAKAS!

MT9, 27.oktobris 2018, 20:16


Kurā bāzē tādas laivas nomā?? Cik maksā??
28.oktobris 2018, 17:33 | links
 
MT9 [27.10.18]: Darbadienās sekoju līdzi laika prognozei un izsecināju, ka šoreiz gan tieši sestdien Babītē līdakas kamps visu un bez apstājas :))) Cik es biju naivs... Ne nomācies, laiks, ne vējš, ne nemainīgi zemais atmosfēras spiediens nespēja aktivizēt cimperlīgās Babītes zivis (vismaz manējās, jo pieļauju, ka citiem gāja labāk). Copēju no rīta līdz pēcpusdienai, pa šo laiku sajutu tikai 4 copes, no kurām 3 tika realizētas (zemmērs un 2 mēri). Izbraukāju lielus gabalus, bet visas zivis pieteicās 50m radiusā. Jo vairāk copēju, jo mazāk saprotu šo ezeru :)

P.S. Eju piebāzt malku pirtiņā, ņemu aliņu un baudīšu svaigi izcepto zivtiņu ;) Visiem NE ASAKAS!
Žēl ka šeit nav tāda opcija kā Facebookā- nospiest like. Būtu visvairāk nolaikotais posts.
Beidzot tas kam šeit ir jābūt, nevis tukša diršana, ne pa tēmu
28.oktobris 2018, 07:35 | links
 











Darbadienās sekoju līdzi laika prognozei un izsecināju, ka šoreiz gan tieši sestdien Babītē līdakas kamps visu un bez apstājas :))) Cik es biju naivs... Ne nomācies, laiks, ne vējš, ne nemainīgi zemais atmosfēras spiediens nespēja aktivizēt cimperlīgās Babītes zivis (vismaz manējās, jo pieļauju, ka citiem gāja labāk). Copēju no rīta līdz pēcpusdienai, pa šo laiku sajutu tikai 4 copes, no kurām 3 tika realizētas (zemmērs un 2 mēri). Izbraukāju lielus gabalus, bet visas zivis pieteicās 50m radiusā. Jo vairāk copēju, jo mazāk saprotu šo ezeru :)

P.S. Eju piebāzt malku pirtiņā, ņemu aliņu un baudīšu svaigi izcepto zivtiņu ;) Visiem NE ASAKAS!
27.oktobris 2018, 20:16 | links
 
Slinki uz rakstīšanu:) laivas acu zonā kādas padsmit bija, kaut biju domājusi, ka tikai mani laika apstākļi nebiedē, kuri beigās bija tīri normāli priekš rudens. Nu tad par copi, uz mājām varēja braukt ap 12 (biju līdz 15), jo tad aktivitāte beidzās kaut līdz tam neteiktu, ka zivs bija super aktīva. Pirmā gadījās mēra - cm 60 uz aci, nemērīju, un izrādījās ka arī vienīgā cienīga mājās braukt, kādas 4 ap 48 un pārējās līdz 10 ap 40 cm, vēl kādas 10 nerealizētas copes
27.oktobris 2018, 20:10 | links
 
Kāds drīzāk pa tēmu varētu uzrakstīt - kas šodien darās Babītē?
27.oktobris 2018, 13:33 | links
 
Cipuls [26.10.18]: krumujancis [24m]: Ja taisnību, tad nejūtos ne apdalīts, ne arī man skauž, jo pats, paldies Dievam, varu noķert tik, cik vēlos un tik, cik man pietiek.
Taču neesmu piekritis un nepiekritīšu tam, ka par jebkuru dzīvu radību, šajā gadījumā zivi, kādi var atklāti ņirgāties, to mocīt, pat bez īpašas vajadzības - tāpat vien, sava prieka pēc. Te humānisma nav, pat ja šo izvaroto zivi atlaiž.
Ja esi pats to audzējis, savā dīķī, tad vēl tam it kā var atrast attaisnojumu, bet publiskajos ūdeņos - tam attaisnojuma nav.
Ja gribi zivi noķert savai vajadzībai, reizē arī izpriecai, tad ķer un izmanto, ja ķer tikai izpriecai, tad audzē pats un tikai tad priecājies. Kas arī būtībā nav pareizi, bet tāda jau ir tā cilvēka daba, ar citu ciešanām nerēķināties, pat ar savu līdzcilvēku ciešanām nē.
Tāpēc esmu un arī palikšu C&R stabils pretinieks.
Kas attiecas uz politiku, tad viss ko esmu rakstījis - ir piepildījies. Protams, maniem "faniem", to atzīt ir grūti, jo pretargumentu nav. Ir tikai zākāšanās, un uz to var atbildēt tikai ar to pašu, gan nonākot šo zākātāju līmenī.Tikai netaisnojies, izklausās dikti žēlīgi.
Par puikām, kas spēj atlaist!
Arlb G. Baisma

apelsins, 26.oktobris 2018, 00:09
Apelsīn! Pat to tu nespēj saprast. ka paskaidroju tikai savu viedokli, nevis par kaut ko žēlojos.

Ja esi nežēlīgs varmāka, kam interesē tikai citu mocības, tad tā arī saki.
Tad nemeklē policiju, vai kādu citu palīdzību, ja kāds pašam iešauj tā kārtīgi pa pieres kanti.
Bet tad - ak mī un žē - esmu cietušais un kāds vēl! Nevainīgi cietušais!
Un kā ar zivi - kāpēc tai jāpārcieš tava "izprieca"? Vari atbildēt pēc būtības, vai tikai zākāties?

krumujancis, 26.oktobris 2018, 00:19

Un kāpēc zivīm jāpacieš to, kad Tu tās nosit? Solepkavo! TU gan "izpriecājies", gan noslepkavo! ko?! M?

C&R ir veids, kā apvienot patīkamo ar lietderīgo - respektīvi gūt pozitīves emocijas jeb kā Tu saki "izpriecu" + saglabāt zivju un lielo zivju skaitu ūdenstilpnē. Protams, jautājums ir diskutējams par humānu un ētiskumu, bet esmu vairāk kā pārliecināts, ka C&R nodara 90% mazāku postu dabai, zivs resursam kā tādi kā TU, kas nozslāna visu, kas pagadās. Padomā pats, kritiski padomā...
Tev pa lielam C&R copmaņiem jāsaka paldies un jauzsauc aliņš, jo viņi tak Tev atstāja vairāk gaļas ezerā! ;)
Lai Tev ritīgi ķeras! ;)
Ooo,izskatās,tovarriščj šarikovs ir reinkarnējies vai vismaz neveiksmīgi klonēts.Man patīk.
Stavkas ar jau kur var uzlikt par favorītiem!?
27.oktobris 2018, 12:52 | links
 
Bet protams ka ar ikriem! Viņām taču drīz jānārsto.
Es zinu ka mēs lohi, bet pēdējā laikā Babītē galīgi bēdīgi.

Jozis23, 26.oktobris 2018, 23:10


Cik es zinu visur ir diezgan svaki, netikai Babite.
27.oktobris 2018, 09:52 | links
 
Bet protams ka ar ikriem! Viņām taču drīz jānārsto.
Es zinu ka mēs lohi, bet pēdējā laikā Babītē galīgi bēdīgi.
26.oktobris 2018, 23:10 | links
 
Šodien viena cope un viena 50 cm catch&eat. Ja var bez personiskiem apvainojumiem; kāpēc ar ikriem????
26.oktobris 2018, 22:54 | links
 
Man dzilji vienalga, kuram no jums ir/nav taisniba. Ejiet un runajiet par to visu atbilstoshaa foruma sadaljaa.
26.oktobris 2018, 22:33 | links
 
Juus tieshaam, atvainojos - cirvji, nevarat noriit to krupi, ja kaads pamulkis atkal iesaak tos striidus? Tiesham jaapiegaana visas iespeejamaas foruma sadalas?

zhora_zirgs, 26.oktobris 2018, 22:06

Pirmais zākātājs jau klāt. Ja nu nav ko prātīgāku teikt - paklusē!
26.oktobris 2018, 22:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager