Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Juus tieshaam, atvainojos - cirvji, nevarat noriit to krupi, ja kaads pamulkis atkal iesaak tos striidus? Tiesham jaapiegaana visas iespeejamaas foruma sadalas?
26.oktobris 2018, 22:06 | links
 
krumujancis [24m]: Ja taisnību, tad nejūtos ne apdalīts, ne arī man skauž, jo pats, paldies Dievam, varu noķert tik, cik vēlos un tik, cik man pietiek.
Taču neesmu piekritis un nepiekritīšu tam, ka par jebkuru dzīvu radību, šajā gadījumā zivi, kādi var atklāti ņirgāties, to mocīt, pat bez īpašas vajadzības - tāpat vien, sava prieka pēc. Te humānisma nav, pat ja šo izvaroto zivi atlaiž.
Ja esi pats to audzējis, savā dīķī, tad vēl tam it kā var atrast attaisnojumu, bet publiskajos ūdeņos - tam attaisnojuma nav.
Ja gribi zivi noķert savai vajadzībai, reizē arī izpriecai, tad ķer un izmanto, ja ķer tikai izpriecai, tad audzē pats un tikai tad priecājies. Kas arī būtībā nav pareizi, bet tāda jau ir tā cilvēka daba, ar citu ciešanām nerēķināties, pat ar savu līdzcilvēku ciešanām nē.
Tāpēc esmu un arī palikšu C&R stabils pretinieks.
Kas attiecas uz politiku, tad viss ko esmu rakstījis - ir piepildījies. Protams, maniem "faniem", to atzīt ir grūti, jo pretargumentu nav. Ir tikai zākāšanās, un uz to var atbildēt tikai ar to pašu, gan nonākot šo zākātāju līmenī.Tikai netaisnojies, izklausās dikti žēlīgi.
Par puikām, kas spēj atlaist!
Arlb G. Baisma

apelsins, 26.oktobris 2018, 00:09
Apelsīn! Pat to tu nespēj saprast. ka paskaidroju tikai savu viedokli, nevis par kaut ko žēlojos.

Ja esi nežēlīgs varmāka, kam interesē tikai citu mocības, tad tā arī saki.
Tad nemeklē policiju, vai kādu citu palīdzību, ja kāds pašam iešauj tā kārtīgi pa pieres kanti.
Bet tad - ak mī un žē - esmu cietušais un kāds vēl! Nevainīgi cietušais!
Un kā ar zivi - kāpēc tai jāpārcieš tava "izprieca"? Vari atbildēt pēc būtības, vai tikai zākāties?

krumujancis, 26.oktobris 2018, 00:19

Un kāpēc zivīm jāpacieš to, kad Tu tās nosit? Solepkavo! TU gan "izpriecājies", gan noslepkavo! ko?! M?

C&R ir veids, kā apvienot patīkamo ar lietderīgo - respektīvi gūt pozitīves emocijas jeb kā Tu saki "izpriecu" + saglabāt zivju un lielo zivju skaitu ūdenstilpnē. Protams, jautājums ir diskutējams par humānu un ētiskumu, bet esmu vairāk kā pārliecināts, ka C&R nodara 90% mazāku postu dabai, zivs resursam kā tādi kā TU, kas nozslāna visu, kas pagadās. Padomā pats, kritiski padomā...
Tev pa lielam C&R copmaņiem jāsaka paldies un jauzsauc aliņš, jo viņi tak Tev atstāja vairāk gaļas ezerā! ;)
Lai Tev ritīgi ķeras! ;)

Cipuls, 26.oktobris 2018, 12:12

Kungs, Cipul!
1. Runa nav tikai par atlaišanu, katrs mēs, kas ķeram zivis, daļu no tām atlaižam, jo tāds ir MN noteikums.
2. Runa ir, galvenokārt, par to, ka šāda veida izrīcības tiek popularizētas kā panaceja zivju resursu saglabāšanai, kas nebūt tā nav.
Resursu saglabāšanai ļoti daudzi saprātīgāki copmaņi sen, un jau vairākkārt, ir rakstījuši savus ieteikumus par to, kas būtu jāmaina Makšķerēšanas noteikumos lai tiktu saudzēts un pavairots jau esošais resurss, taču tas dzirdīgas ausis nav sasniedzis, drīzāk otrādi, uzņemts ar dziļu klusēšanu, vai atklātu zākāšanos pretargumentu trūkuma dēļ.
3. Ir grūti saprast cik gan tuvredzīgi ir tie
tēvi-copmaņi, kuri saviem bērniem ierāda, ka ar neaizsargātu dzīvību, zivi līdaku, var izrīkoties vienkārši lopiski - un vēl spēj pilnā nopietnībā apgalvot, ka TAS IR LABI!
Pavērojiet kā karpinieki apietas ar savām noķertajām zivīm - vai tiešām atšķirību neredzat?
4. Neteikšu, ka visi, bet ļoti daudzi šausminās par Bunkusa slepkavību.
Taču, manuprāt, tur ir likumsakarīgs šī kunga vecāku audzināšanas rezultāts, zēns bija izaudzis kā klasiski cinisks nelietis, kurš spēja visu.
Kā advokāts, maksātnespējas administrators, tā vietā, lai aizstāvētu klientu, maksimāli strādātu tādā veidā, lai bankrota procesā pēc iespējas vairāk saglābtu to klientu līdzekļus, kuri ir šī procesa upuri, viņš, uz šo upuru rēķina iedzīvojās, nekaunīgi, bez problēmām, piesavinoties svešus līdzekļus.
Un, protams, saņēma nedemokrātisku, bet pelnītu sava darba novērtējumu.
Tātad, ja tēvi-copmaņi nemitīgi rāda saviem bērniem nežēlīgu varmācību, un māca, ka tas ir ļoti labi - tad kas savādāks var izaugt nākotnē - tikai bunkusveidīgie, kam nekas nav uz šīs pasaules svēts, ne zivs, ne suns, arī cilvēks ne, vismaz dažiem.
Tāpēc, uzskatu, ka vienmēr ir jādomā par dažiem soļiem savā rīcībā uz priekšu, gan biznesā, gan dzīvē, lai pēc tam nav jābrīnās un jāskumst par sekām.
Tagad variet sākt savu zākāšanas maratonu, saprotu, ka sakarīgu pretargumentu var arī nebūt!
26.oktobris 2018, 21:40 | links
 
Kkranci: par politiku citā sadaļā, kur tevi ļoti ciena.
1. es nevienu nemäcu.
2. Jūties apdalīts ka kāds kaut ko ir noķēris ? Tev skauž vai kā, ja pats nespēj, bet citus nonievā ?

Modzha, 25.oktobris 2018, 22:58
Ja taisnību, tad nejūtos ne apdalīts, ne arī man skauž, jo pats, paldies Dievam, varu noķert tik, cik vēlos un tik, cik man pietiek.
Taču neesmu piekritis un nepiekritīšu tam, ka par jebkuru dzīvu radību, šajā gadījumā zivi, kādi var atklāti ņirgāties, to mocīt, pat bez īpašas vajadzības - tāpat vien, sava prieka pēc. Te humānisma nav, pat ja šo izvaroto zivi atlaiž.
Ja esi pats to audzējis, savā dīķī, tad vēl tam it kā var atrast attaisnojumu, bet publiskajos ūdeņos - tam attaisnojuma nav.
Ja gribi zivi noķert savai vajadzībai, reizē arī izpriecai, tad ķer un izmanto, ja ķer tikai izpriecai, tad audzē pats un tikai tad priecājies. Kas arī būtībā nav pareizi, bet tāda jau ir tā cilvēka daba, ar citu ciešanām nerēķināties, pat ar savu līdzcilvēku ciešanām nē.
Tāpēc esmu un arī palikšu C&R stabils pretinieks.
Kas attiecas uz politiku, tad viss ko esmu rakstījis - ir piepildījies. Protams, maniem "faniem", to atzīt ir grūti, jo pretargumentu nav. Ir tikai zākāšanās, un uz to var atbildēt tikai ar to pašu, gan nonākot šo zākātāju līmenī.

krumujancis, 25.oktobris 2018, 23:48


Tukšpļūtis atkal izrāda savu stulbumu :(
26.oktobris 2018, 14:58 | links
 
MT9 [26.10.18]: Interesanti, kādēļ tieši Babītes ezera foruma sadaļā tik aktīvi tiek apspriesta C&R tēma. Ir taču atsevišķa sadaļa, tomēr diskutējam šeit. Laikam tādēļ, ka Babīte ir dāsns ezers un vienīgais, kur tik bieži tiek publicēti skaisti lomi. Presings gan arī nopietns... Vairāki lielo mammu ķērāji vairs nepublicē šeit savus lomus, jo viņiem nav vēlmes uzklausīt pamatotu/nepamatotu kritiku. Vienīgi NEO uzaudzējis biezu ādu, bet viņš ir izņēmums. Es ar nekautrētos savus metrus nobildēt, atlaist un foto ievietot galerijā, taču no manis mammas mūk kā no ļaunuma iemiesojuma :))par
Par daudz saradušies jaunie gudrinieki, kuri sadzird pa ausu galam kaut ko, un tad te lej vaļā.

95% diskutētāju te ir mistiskie profili, kuri nesen uztaisīti.

Ar to arī savs ir panākts.
Cl jau esmu sen. Iepazīti daudzi labi copmaņi, gan personīgi, gan ineta vidē. Gudri copmaņi, no kuriem ir ko mācīties.



Savas atskaites viņi vienkārši te vairs neliek.
Un to var saprast.

Dažiem te vienkārši patīk dzīt huiņu, un nav svarīgi, kurā foruma sadaļā - tā ir visur, arī pie bildēm.

Tas, ka Babe būtu vienīgais ezers, kur tiek vilktas lielās ir muļķības. Vienkārši lielākajai daļai par šo ezeru jau ir po, un tā galu galā ir pierīga. Presings ir pilnīgi saprotams.

Tie, kuri māk, aizbrauks un noķers Babē arī ja blakus stāvēs 15 laivas. Pārējie 95% veido šo presingu un masu... un kāda sakritība, tie paši arī ir ineta lielākie dirsēji.
26.oktobris 2018, 13:46 | links
 

Interesanti, kādēļ tieši Babītes ezera foruma sadaļā tik aktīvi tiek apspriesta C&R tēma. Ir taču atsevišķa sadaļa, tomēr diskutējam šeit. Laikam tādēļ, ka Babīte ir dāsns ezers un vienīgais, kur tik bieži tiek publicēti skaisti lomi. Presings gan arī nopietns... Vairāki lielo mammu ķērāji vairs nepublicē šeit savus lomus, jo viņiem nav vēlmes uzklausīt pamatotu/nepamatotu kritiku. Vienīgi NEO uzaudzējis biezu ādu, bet viņš ir izņēmums. Es ar nekautrētos savus metrus nobildēt, atlaist un foto ievietot galerijā, taču no manis mammas mūk kā no ļaunuma iemiesojuma :))
26.oktobris 2018, 12:46 | links
 
krumujancis [24m]: Ja taisnību, tad nejūtos ne apdalīts, ne arī man skauž, jo pats, paldies Dievam, varu noķert tik, cik vēlos un tik, cik man pietiek.
Taču neesmu piekritis un nepiekritīšu tam, ka par jebkuru dzīvu radību, šajā gadījumā zivi, kādi var atklāti ņirgāties, to mocīt, pat bez īpašas vajadzības - tāpat vien, sava prieka pēc. Te humānisma nav, pat ja šo izvaroto zivi atlaiž.
Ja esi pats to audzējis, savā dīķī, tad vēl tam it kā var atrast attaisnojumu, bet publiskajos ūdeņos - tam attaisnojuma nav.
Ja gribi zivi noķert savai vajadzībai, reizē arī izpriecai, tad ķer un izmanto, ja ķer tikai izpriecai, tad audzē pats un tikai tad priecājies. Kas arī būtībā nav pareizi, bet tāda jau ir tā cilvēka daba, ar citu ciešanām nerēķināties, pat ar savu līdzcilvēku ciešanām nē.
Tāpēc esmu un arī palikšu C&R stabils pretinieks.
Kas attiecas uz politiku, tad viss ko esmu rakstījis - ir piepildījies. Protams, maniem "faniem", to atzīt ir grūti, jo pretargumentu nav. Ir tikai zākāšanās, un uz to var atbildēt tikai ar to pašu, gan nonākot šo zākātāju līmenī.Tikai netaisnojies, izklausās dikti žēlīgi.
Par puikām, kas spēj atlaist!
Arlb G. Baisma

apelsins, 26.oktobris 2018, 00:09
Apelsīn! Pat to tu nespēj saprast. ka paskaidroju tikai savu viedokli, nevis par kaut ko žēlojos.

Ja esi nežēlīgs varmāka, kam interesē tikai citu mocības, tad tā arī saki.
Tad nemeklē policiju, vai kādu citu palīdzību, ja kāds pašam iešauj tā kārtīgi pa pieres kanti.
Bet tad - ak mī un žē - esmu cietušais un kāds vēl! Nevainīgi cietušais!
Un kā ar zivi - kāpēc tai jāpārcieš tava "izprieca"? Vari atbildēt pēc būtības, vai tikai zākāties?

krumujancis, 26.oktobris 2018, 00:19


Un kāpēc zivīm jāpacieš to, kad Tu tās nosit? Solepkavo! TU gan "izpriecājies", gan noslepkavo! ko?! M?

C&R ir veids, kā apvienot patīkamo ar lietderīgo - respektīvi gūt pozitīves emocijas jeb kā Tu saki "izpriecu" + saglabāt zivju un lielo zivju skaitu ūdenstilpnē. Protams, jautājums ir diskutējams par humānu un ētiskumu, bet esmu vairāk kā pārliecināts, ka C&R nodara 90% mazāku postu dabai, zivs resursam kā tādi kā TU, kas nozslāna visu, kas pagadās. Padomā pats, kritiski padomā...
Tev pa lielam C&R copmaņiem jāsaka paldies un jauzsauc aliņš, jo viņi tak Tev atstāja vairāk gaļas ezerā! ;)
Lai Tev ritīgi ķeras! ;)
26.oktobris 2018, 12:12 | links
 
MT9 [Vakar]: Sveiki! Nesen tik sāku iepazīt šo ezeru un ir daudz interesantu vietu. Bet tīri ziņkārības pēc, kur atrodas "sarkanais jumts"!? ))) vnk viņš tiek pieminēts tik bieži un daudzos forumos, ka neliek miera ..

PB13, 25.oktobris 2018, 10:04

Veca sūkņu māja pretīm Dūšeļiem pāri ezeramVecā sūkņu stacija pretīm Dūšeļiem pāri ezeram

duseli.lv, 26.oktobris 2018, 07:49

Sarkanie jumti ir sarkanie jumti! Sūkņa stacija ir sukna stacija. Tata saukta vadakačka. Divas dažādas vietas. Nemaldini tautu....
26.oktobris 2018, 12:03 | links
 
to Davis-Di

Doma par tiem 150+km ļoti nav slikta. Pats arī došos uz kādu no Latgales ezeriem. Tur vismaz normāli copmaņi darbojas, nevis dubultstandartnieki.
26.oktobris 2018, 11:28 | links
 
Šo sestdien 27. oktobrī no plkst. 8.00 - 14.00
konkrētas organizācijas iekšējie mači. Līdz ar to laivas copei būs iespējams izīrēt no plkst 14.00.
26.oktobris 2018, 09:04 | links
 
MT9 [25.10.18]: Sveiki! Nesen tik sāku iepazīt šo ezeru un ir daudz interesantu vietu. Bet tīri ziņkārības pēc, kur atrodas "sarkanais jumts"!? ))) vnk viņš tiek pieminēts tik bieži un daudzos forumos, ka neliek miera ..

PB13, 25.oktobris 2018, 10:04

Veca sūkņu māja pretīm Dūšeļiem pāri ezeram
Vecā sūkņu stacija pretīm Dūšeļiem pāri ezeram
26.oktobris 2018, 07:49 | links
 
To: Modza

Es atskaites nemetu jau pāris gadus, dēļ šiem jautrajiem komentētajiem kurus dzīve apbizojusi! (Un cienu MT9 kurš cenšās!)
Pats teici lai necepos uz OttoM un pārējiem ... a šodien strādājot palaidu šādu fanu garām... grr....

P.S. Es brīvdienās uz babi nebraukšu, tur vairs nebūs ko darīt, kad būs 10 laivas apkārt,...nākoš ceturtdien gan, bet šo svētdien labāk 150+km un ,,, ceru ka big fish :)!
26.oktobris 2018, 03:47 | links
 
krumujancis [24m]: Ja taisnību, tad nejūtos ne apdalīts, ne arī man skauž, jo pats, paldies Dievam, varu noķert tik, cik vēlos un tik, cik man pietiek.
Taču neesmu piekritis un nepiekritīšu tam, ka par jebkuru dzīvu radību, šajā gadījumā zivi, kādi var atklāti ņirgāties, to mocīt, pat bez īpašas vajadzības - tāpat vien, sava prieka pēc. Te humānisma nav, pat ja šo izvaroto zivi atlaiž.
Ja esi pats to audzējis, savā dīķī, tad vēl tam it kā var atrast attaisnojumu, bet publiskajos ūdeņos - tam attaisnojuma nav.
Ja gribi zivi noķert savai vajadzībai, reizē arī izpriecai, tad ķer un izmanto, ja ķer tikai izpriecai, tad audzē pats un tikai tad priecājies. Kas arī būtībā nav pareizi, bet tāda jau ir tā cilvēka daba, ar citu ciešanām nerēķināties, pat ar savu līdzcilvēku ciešanām nē.
Tāpēc esmu un arī palikšu C&R stabils pretinieks.
Kas attiecas uz politiku, tad viss ko esmu rakstījis - ir piepildījies. Protams, maniem "faniem", to atzīt ir grūti, jo pretargumentu nav. Ir tikai zākāšanās, un uz to var atbildēt tikai ar to pašu, gan nonākot šo zākātāju līmenī.Tikai netaisnojies, izklausās dikti žēlīgi.
Par puikām, kas spēj atlaist!
Arlb G. Baisma

apelsins, 26.oktobris 2018, 00:09

Apelsīn! Pat to tu nespēj saprast. ka paskaidroju tikai savu viedokli, nevis par kaut ko žēlojos.

Ja esi nežēlīgs varmāka, kam interesē tikai citu mocības, tad tā arī saki.
Tad nemeklē policiju, vai kādu citu palīdzību, ja kāds pašam iešauj tā kārtīgi pa pieres kanti.
Bet tad - ak mī un žē - esmu cietušais un kāds vēl! Nevainīgi cietušais!
Un kā ar zivi - kāpēc tai jāpārcieš tava "izprieca"? Vari atbildēt pēc būtības, vai tikai zākāties?
26.oktobris 2018, 00:19 | links
 
Pierunājāt, te tāds daiļš diskuss izvērsies..., rīt nobraukšu pēc brokastu kafejas apskatīties ,ir vai nav:)
Līmenis normāls ?
26.oktobris 2018, 00:14 | links
 
krumujancis [25.10.18]: Ja taisnību, tad nejūtos ne apdalīts, ne arī man skauž, jo pats, paldies Dievam, varu noķert tik, cik vēlos un tik, cik man pietiek.
Taču neesmu piekritis un nepiekritīšu tam, ka par jebkuru dzīvu radību, šajā gadījumā zivi, kādi var atklāti ņirgāties, to mocīt, pat bez īpašas vajadzības - tāpat vien, sava prieka pēc. Te humānisma nav, pat ja šo izvaroto zivi atlaiž.
Ja esi pats to audzējis, savā dīķī, tad vēl tam it kā var atrast attaisnojumu, bet publiskajos ūdeņos - tam attaisnojuma nav.
Ja gribi zivi noķert savai vajadzībai, reizē arī izpriecai, tad ķer un izmanto, ja ķer tikai izpriecai, tad audzē pats un tikai tad priecājies. Kas arī būtībā nav pareizi, bet tāda jau ir tā cilvēka daba, ar citu ciešanām nerēķināties, pat ar savu līdzcilvēku ciešanām nē.
Tāpēc esmu un arī palikšu C&R stabils pretinieks.
Kas attiecas uz politiku, tad viss ko esmu rakstījis - ir piepildījies. Protams, maniem "faniem", to atzīt ir grūti, jo pretargumentu nav. Ir tikai zākāšanās, un uz to var atbildēt tikai ar to pašu, gan nonākot šo zākātāju līmenī.
Tikai netaisnojies, izklausās dikti žēlīgi.
Par puikām, kas spēj atlaist!
Arlb G. Baisma
26.oktobris 2018, 00:09 | links
 
Kkranci: par politiku citā sadaļā, kur tevi ļoti ciena.
1. es nevienu nemäcu.
2. Jūties apdalīts ka kāds kaut ko ir noķēris ? Tev skauž vai kā, ja pats nespēj, bet citus nonievā ?

Modzha, 25.oktobris 2018, 22:58

Ja taisnību, tad nejūtos ne apdalīts, ne arī man skauž, jo pats, paldies Dievam, varu noķert tik, cik vēlos un tik, cik man pietiek.
Taču neesmu piekritis un nepiekritīšu tam, ka par jebkuru dzīvu radību, šajā gadījumā zivi, kādi var atklāti ņirgāties, to mocīt, pat bez īpašas vajadzības - tāpat vien, sava prieka pēc. Te humānisma nav, pat ja šo izvaroto zivi atlaiž.
Ja esi pats to audzējis, savā dīķī, tad vēl tam it kā var atrast attaisnojumu, bet publiskajos ūdeņos - tam attaisnojuma nav.
Ja gribi zivi noķert savai vajadzībai, reizē arī izpriecai, tad ķer un izmanto, ja ķer tikai izpriecai, tad audzē pats un tikai tad priecājies. Kas arī būtībā nav pareizi, bet tāda jau ir tā cilvēka daba, ar citu ciešanām nerēķināties, pat ar savu līdzcilvēku ciešanām nē.
Tāpēc esmu un arī palikšu C&R stabils pretinieks.
Kas attiecas uz politiku, tad viss ko esmu rakstījis - ir piepildījies. Protams, maniem "faniem", to atzīt ir grūti, jo pretargumentu nav. Ir tikai zākāšanās, un uz to var atbildēt tikai ar to pašu, gan nonākot šo zākātāju līmenī.
25.oktobris 2018, 23:48 | links
 
Kkranci: par politiku citā sadaļā, kur tevi ļoti ciena.
1. es nevienu nemäcu.
2. Jūties apdalīts ka kāds kaut ko ir noķēris ? Tev skauž vai kā, ja pats nespēj, bet citus nonievā ?
25.oktobris 2018, 22:58 | links
 
krumujancis [8m]: Cik gan mums viedi makškernieki! Visu zina, jebkuru var pamācīt! Ja tikai būtu kas klausās šīs pamācības.
Kur Latvijā esam tikuši šos visus viedos klausoties, tas nav jāstāsta. Parādi miljardos. Tā ka savas gudrības paturi vien pie sevis. Iztikšu bez tām - sēdot tačkā, taču labāk, nekā peļķē.Tu arvien vairaak izklausies peec Oljginas Trollja.. Nedzer vairaak, savaadaak muljkiibas sarakstiisi veel vairaak un tevi atlaidiis

apelsins, 25.oktobris 2018, 22:51

Esi rāms! Cepumu nekožu jau 20 gadus! Tā ka vari arī manu porciju izmalkot, ja tā tik dikti gribas!
Ja kādu kaut kur atlaidīs - tad tikai tevi pašu, ja dubultporiju būsi paņēmis uz krūts...
25.oktobris 2018, 22:56 | links
 
krumujancis [25.10.18]: Cik gan mums viedi makškernieki! Visu zina, jebkuru var pamācīt! Ja tikai būtu kas klausās šīs pamācības.
Kur Latvijā esam tikuši šos visus viedos klausoties, tas nav jāstāsta. Parādi miljardos. Tā ka savas gudrības paturi vien pie sevis. Iztikšu bez tām - sēdot tačkā, taču labāk, nekā peļķē.
Tu arvien vairaak izklausies peec Oljginas Trollja.. Nedzer vairaak, savaadaak muljkiibas sarakstiisi veel vairaak un tevi atlaidiis
25.oktobris 2018, 22:51 | links
 
Krūmukranci- noķer vispirms tādu un tad komentē :) bet tačkā séžot, laikam ērtāk jūties...

Modzha, 25.oktobris 2018, 22:36

Cik gan mums viedi makškernieki! Visu zina, jebkuru var pamācīt! Ja tikai būtu kas klausās šīs pamācības.
Kur Latvijā esam tikuši šos visus viedos klausoties, tas nav jāstāsta. Parādi miljardos. Tā ka savas gudrības paturi vien pie sevis. Iztikšu bez tām - sēdot tačkā, taču labāk, nekā peļķē.
25.oktobris 2018, 22:44 | links
 
Krūmukranci- noķer vispirms tādu un tad komentē :) bet tačkā séžot, laikam ērtāk jūties...
25.oktobris 2018, 22:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager