Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Sveiki es ne pa tēmu.
Vai káds zin kur tagad var notmāli no krasta paķert līdakas un asarus vēlams lai ir netālu no Rīgas


Pat no laivas ne vienmēr sanāk "normāli" paķert :) Bet, ja iet runa par piekļuvi krastam, tad daudzi asarīšus trenkā pašā Rīgas centrā - Zaķusala, Andrejsala. Pie reizes var kādu zandartiņu izmānīt, bet, ja gribās mēra līdakas un kaulainos vakariņām saķert, jādomā par citu variantu.
9.oktobris 2018, 16:16 | links
 
Netālu no Rīgas - Zaķusala, Lucavsala...
9.oktobris 2018, 16:12 | links
 
Sveiki es ne pa tēmu.
Vai káds zin kur tagad var notmāli no krasta paķert līdakas un asarus vēlams lai ir netālu no Rīgas
9.oktobris 2018, 16:05 | links
 
skutans [Vakar]: Drusku ne pa tēmu, bet pirmo reizi copmaņa karjerā, cīņas karstumā iztesu aso japon āķīti cauri pirkstam, zivis izšļuka no otras rokas un ierāva voblerēnu..., beigu ,beigās kaut kā ar atskabargu izrāvu ārā, kā jūs ar šādu šaizi cīnās? Pareizāk moš bija caurdurt un nokniebt atskabargu... Nabaga pirkstelis uz vakaru pagalam skumīgs palicis...Sveiks ,beedu braali. Man ar taa gadijas, braucu uz traumaam. Dakteriem bija dikti jautri

riino, 8.oktobris 2018, 23:21

Jā..., man akkurāt tāda pat aina bij, tik pirksta pirmajā falangā un āķa smaile bija cauri otrā pusē pirkstam iznākusi, vajadzēja vēl drusku pabīdīt āķi ,lai atskabarga iznāk ārā...

Bet lai tā nenotiktu, iesaku neturēt noķerto zivi aiz voblera paceltu gaisā, lai arī nedaudz un ar otru roku ķeksēt no zivs mutes āķi ar standziņām. Labāk zivīti noguldīt, paņemt mutes atpletēju, mutē iekšā, tad ar to pašu roku zivīti pietur, bet ar otru izņem āķīti.

Kā tad tev kolēga tā iznāca ? Izstāsti, lai citi mācās no mūsu kļūdām.

Atvainoties, jo bik ne pa Babītes tēmu biedri.

Āķus lūpā!:)

skutans, 9.oktobris 2018, 09:52


Es tajā dienā slimnīcā kā reiz dežūrēju:) Rentgenā voblers smuki izskatās:) Visus grabuļus voblera vēderā var redzēt. Ja grib kolēģis rentgena bildi par piemiņu, lai uzraksta man PM:)
9.oktobris 2018, 10:31 | links
 
BrunoL [08.10.18]: Skutan.
Ja iespējams,tad caurdur un plaķenēm nospiežot atskabagu,izņemas,gandrīz,bez sāpēm.No sava avotiņa dezinfekcija un otrā rītā kā nekas nebūtu bijis.
Reiz Peipī,copes karstumā,comrāds iesipa roteri man pakausī.Āķi caurdurt neizdevās,bet kimlaki katrā metienā.Vai tad tāda nieka dēļ copi pārtrauks.Mājupceļā iebraucām Tartu slimnicā.Dakterite tik noteica:Eto u nas casto bivajet! Dažas profesionālas darbības ar skalpeli un mājup devos bez dekora!
Mums Ālandos līdzīgs puedzīvojums bija ,,londonietis,, laivā tādu 2+līdaku grāba vēl neizkabinot vibleri arī pirkstā ierāva un brēca ka viss arhipelāgs skanēja :) Nu neko darīt, nečakarējos ar pieliekšanu, izstūmu virs atskabargas un nokniebu. Viskiju virsū un leikoplastu virsū un iekšā. Sveiks un vesels vēl šodien. :)
9.oktobris 2018, 10:09 | links
 
skutans [Vakar]: Drusku ne pa tēmu, bet pirmo reizi copmaņa karjerā, cīņas karstumā iztesu aso japon āķīti cauri pirkstam, zivis izšļuka no otras rokas un ierāva voblerēnu..., beigu ,beigās kaut kā ar atskabargu izrāvu ārā, kā jūs ar šādu šaizi cīnās? Pareizāk moš bija caurdurt un nokniebt atskabargu... Nabaga pirkstelis uz vakaru pagalam skumīgs palicis...Sveiks ,beedu braali. Man ar taa gadijas, braucu uz traumaam. Dakteriem bija dikti jautri

riino, 8.oktobris 2018, 23:21


Jā..., man akkurāt tāda pat aina bij, tik pirksta pirmajā falangā un āķa smaile bija cauri otrā pusē pirkstam iznākusi, vajadzēja vēl drusku pabīdīt āķi ,lai atskabarga iznāk ārā...

Bet lai tā nenotiktu, iesaku neturēt noķerto zivi aiz voblera paceltu gaisā, lai arī nedaudz un ar otru roku ķeksēt no zivs mutes āķi ar standziņām. Labāk zivīti noguldīt, paņemt mutes atpletēju, mutē iekšā, tad ar to pašu roku zivīti pietur, bet ar otru izņem āķīti.

Kā tad tev kolēga tā iznāca ? Izstāsti, lai citi mācās no mūsu kļūdām.

Atvainoties, jo bik ne pa Babītes tēmu biedri.

Āķus lūpā!:)
9.oktobris 2018, 09:52 | links
 
skutans [08.10.18]: Drusku ne pa tēmu, bet pirmo reizi copmaņa karjerā, cīņas karstumā iztesu aso japon āķīti cauri pirkstam, zivis izšļuka no otras rokas un ierāva voblerēnu..., beigu ,beigās kaut kā ar atskabargu izrāvu ārā, kā jūs ar šādu šaizi cīnās? Pareizāk moš bija caurdurt un nokniebt atskabargu... Nabaga pirkstelis uz vakaru pagalam skumīgs palicis...

Sveiks ,beedu braali. Man ar taa gadijas, braucu uz traumaam. Dakteriem bija dikti jautri
8.oktobris 2018, 23:21 | links
 
Skutan.
Ja iespējams,tad caurdur un plaķenēm nospiežot atskabagu,izņemas,gandrīz,bez sāpēm.No sava avotiņa dezinfekcija un otrā rītā kā nekas nebūtu bijis.
Reiz Peipī,copes karstumā,comrāds iesipa roteri man pakausī.Āķi caurdurt neizdevās,bet kimlaki katrā metienā.Vai tad tāda nieka dēļ copi pārtrauks.Mājupceļā iebraucām Tartu slimnicā.Dakterite tik noteica:Eto u nas casto bivajet! Dažas profesionālas darbības ar skalpeli un mājup devos bez dekora!

BrunoL, 8.oktobris 2018, 20:48


Biju dzirdējis par tām atskabargām, bet jāsaka, apjuku un drusku sastresojos, jo diezgan dziļi un ārā nedabūt. Ceru, ka neatkārtosies ,bet ja nu...,tad vēsu pauri un cauri jādur...:)
Pirmā doma tak bij uz krastu, bet tad iedomājos visu to ļerpatu, stundas pie dakteriem..., labi, nu ir pieredze. Vairs nav arī stīva tā falanga, masēju nabagu.
8.oktobris 2018, 21:03 | links
 
Skutan.
Ja iespējams,tad caurdur un plaķenēm nospiežot atskabagu,izņemas,gandrīz,bez sāpēm.No sava avotiņa dezinfekcija un otrā rītā kā nekas nebūtu bijis.
Reiz Peipī,copes karstumā,comrāds iesipa roteri man pakausī.Āķi caurdurt neizdevās,bet kimlaki katrā metienā.Vai tad tāda nieka dēļ copi pārtrauks.Mājupceļā iebraucām Tartu slimnicā.Dakterite tik noteica:Eto u nas casto bivajet! Dažas profesionālas darbības ar skalpeli un mājup devos bez dekora!
8.oktobris 2018, 20:48 | links
 
skutans [19:31]: Drusku ne pa tēmu, bet pirmo reizi copmaņa karjerā, cīņas karstumā iztesu aso japon āķīti cauri pirkstam, zivis izšļuka no otras rokas un ierāva voblerēnu..., beigu ,beigās kaut kā ar atskabargu izrāvu ārā, kā jūs ar šādu šaizi cīnās? Pareizāk moš bija caurdurt un nokniebt atskabargu... Nabaga pirkstelis uz vakaru pagalam skumīgs palicis...Kaut kad tam bij jānotiek! :) Spirta kompresi tagad jāliek.

OttoM, 8.oktobris 2018, 20:20


Dzīvesbiedre sola Višņevska ziedi likt, it kā velkot ārā tos labumus ,kas paliek uz līdakas zobiem... It kā jau nekas traks, bet nu dikti netīk pa dakteriem vazāties...
8.oktobris 2018, 20:39 | links
 
skutans [08.10.18]: Drusku ne pa tēmu, bet pirmo reizi copmaņa karjerā, cīņas karstumā iztesu aso japon āķīti cauri pirkstam, zivis izšļuka no otras rokas un ierāva voblerēnu..., beigu ,beigās kaut kā ar atskabargu izrāvu ārā, kā jūs ar šādu šaizi cīnās? Pareizāk moš bija caurdurt un nokniebt atskabargu... Nabaga pirkstelis uz vakaru pagalam skumīgs palicis...
Kaut kad tam bij jānotiek! :) Spirta kompresi tagad jāliek.
8.oktobris 2018, 20:20 | links
 
nu liimens labs , šodien 4 laivaa, paareejaas paari bortam, cope saakaas peecpusdienaa!
8.oktobris 2018, 20:11 | links
 

Drusku ne pa tēmu, bet pirmo reizi copmaņa karjerā, cīņas karstumā iztesu aso japon āķīti cauri pirkstam, zivis izšļuka no otras rokas un ierāva voblerēnu..., beigu ,beigās kaut kā ar atskabargu izrāvu ārā, kā jūs ar šādu šaizi cīnās? Pareizāk moš bija caurdurt un nokniebt atskabargu... Nabaga pirkstelis uz vakaru pagalam skumīgs palicis...
8.oktobris 2018, 19:31 | links
 
MT9

Pienāks arī tavs laiks ar neatlaidību panāksi. Cik zinu gar vienu mammu reģionu pa laikam vandies.

Galvenais neieciklēties uz zemmēriem tur mamma nebūs, bet tuvumā viņiem un blakus brekšiem gan var stāvēt sardzē :))))
8.oktobris 2018, 17:23 | links
 
Katru dienu kāds noķer savu metriņu, tomēr tas nenozīmē, ka mēra līdakas pašas laivā lec. Tikai 1 dienu šoruden sanāca vairāk par 5 mēriem Babītē pierunāt. Copēju gan tikai 1 reizi nedēļā (parasti sestdienās), tādēļ kādi laika apstākļi iekrīt, tādi iekrīt ;) Ar katru copes reizi sāc labāk ezeru iepazīt, bet metrīgo līdaku "taka" vēl nav izkosta :))
8.oktobris 2018, 16:33 | links
 
Babīte ir kā vienmēr rudenī - ir kam izšauj ir kam nē, arī regulāri pa kādam metram kādam trāpās, cik zinu pēdējas nedēļās lielākā ir 12kg.

Davis-Di, 8.oktobris 2018, 13:05

11.50 kg

staff, 8.oktobris 2018, 13:29


11.50 ir cita....
Tātad vismaz 2 nedēļas laikā!!!
8.oktobris 2018, 16:26 | links
 
Babīte ir kā vienmēr rudenī - ir kam izšauj ir kam nē, arī regulāri pa kādam metram kādam trāpās, cik zinu pēdējas nedēļās lielākā ir 12kg.

Davis-Di, 8.oktobris 2018, 13:05

11.50 kg

staff, 8.oktobris 2018, 13:29


http://www.ekodalderi.lv/content/12-kg-400-g-dalderu-cope-2018
8.oktobris 2018, 16:00 | links
 
Babīte ir kā vienmēr rudenī - ir kam izšauj ir kam nē, arī regulāri pa kādam metram kādam trāpās, cik zinu pēdējas nedēļās lielākā ir 12kg.

Davis-Di, 8.oktobris 2018, 13:05


11.50 kg
8.oktobris 2018, 13:29 | links
 
Babīte ir kā vienmēr rudenī - ir kam izšauj ir kam nē, arī regulāri pa kādam metram kādam trāpās, cik zinu pēdējas nedēļās lielākā ir 12kg.
8.oktobris 2018, 13:05 | links
 
Cik no citiem dzirdu,ka tiesi nekas ipas nekeras,kur nu vel 40lidakas dienaa.
8.oktobris 2018, 13:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager