Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
einis [08.10.18]: Sveiki.
Iemetīšu nelielu atskaiti, tālāk jau domājat paši:)))
Tagad ezerā ir tā īpatnējā situācija, ka vienā apvidū var uzrauties uz zemmēriem, un sportot kopīgi ar aptuveni 40 līdacēniem dienā, bet turpat 100 metrus tālāk var izpildīt līdaku normu divās stundās.:)))) Tas fakts, ka sāk nākt iekšā jūrnieces arī ir apstiprinājies. Šajās brīvdienās ezers, par krietniem kilogramiem, palika vieglāks. Ja es tagad teiktu, ka visi brauca un ķēra, vilka uz nebēdu, tad noteikti makten samelotos. Nē, ir mazlietiņ arī kaut kas jāpārzina....:))))
Lai veicas un ne asakas!
Nez kas raksta šīs ausīm tīkamās atskaites, laivu nomas īpašnieki?!
:D
8.oktobris 2018, 12:40 | links
 
Sveiki.
Iemetīšu nelielu atskaiti, tālāk jau domājat paši:)))
Tagad ezerā ir tā īpatnējā situācija, ka vienā apvidū var uzrauties uz zemmēriem, un sportot kopīgi ar aptuveni 40 līdacēniem dienā, bet turpat 100 metrus tālāk var izpildīt līdaku normu divās stundās.:)))) Tas fakts, ka sāk nākt iekšā jūrnieces arī ir apstiprinājies. Šajās brīvdienās ezers, par krietniem kilogramiem, palika vieglāks. Ja es tagad teiktu, ka visi brauca un ķēra, vilka uz nebēdu, tad noteikti makten samelotos. Nē, ir mazlietiņ arī kaut kas jāpārzina....:))))
Lai veicas un ne asakas!
8.oktobris 2018, 12:32 | links
 
Šodien no 11:30-15:00, 1 knapmērs (amnestēts), 4 copes, un manā skatījumā smuks līdaks pie pašas laivas aizgāja (+-3kg) dabūju pat pieskarties, bet līdakai veiksmīgā diena)) viss uz gumijas.
7.oktobris 2018, 22:33 | links
 
Šodien mums kaut kā švaki, no 7:00-13:30 - 1 mērs (52) peld tālāk un pāris zīmulīši. Visas paņēma uz džerku vai twitchu.
7.oktobris 2018, 21:59 | links
 
Eh, šodien ar gribēju braukt, bet sanāca tā ka līdz 2:00 naktī jāstrādā. So sanāk tupīt FB un forumā :(
6.oktobris 2018, 19:45 | links
 
MT9 te no 3. vietas. :)

No rita ap 7.30 jau bija pirmais meers. Pec tam dreifejot pari ezeram un ari kerot pie suknu stacijas, bija 2 lecieni garam, 4+ nerealizetas copes un paris nacieni pakal, ka ari vairaki zemmeri. (Ar so ari nocakarejam kadas 3 vai 4h nedabunot nevienu meeru laiva, kgan 2 pec sajutam/izskata vareja but ari 60+, bet neuzsedas. Loti pasivi nema...)
Atgriezamies aizveja puse, ap 12 nokeram otro meeru, tad no 13.00-13.30 vel 3 meerus. Visas 5 zivis tuvu krastam.
3 uz jerk, 2 uz voblera 9cm.
6.oktobris 2018, 18:53 | links
 
Tad jau riit jaabrauc :D kaa reiz domaaju, ka sen nav buuts!
6.oktobris 2018, 17:29 | links
 
Mums vakar Babē pariniekam 7.5kg zivs, man lielākā 3kg+ vēl daudz mēru un zemmēru

Es pat nebrīnos, ka vakar un rīt ar copi viss bija un būs kārtībā :)) Bet šodien ir kā ir :)
6.oktobris 2018, 15:56 | links
 
MT9 [06.10.18]: Ui, šodien Babīte mani nomocīja :) Piedalījos nelielās sacensībās, kopā startēja 19 ekipāžas. Norises laiks no plkst.07:00-14:00. Biju nolēmis, ka šansēšu tikai ar lielajiem mānekļiem, bet komandas biedrs ar mazajiem. Nu lūk, līdz sacensību beigām palikušas 30min, mums nevienas ieskaites zivs. Pāriniekam 9 zemmēri, bet es pat copi nesajutu. Nolēmu, ka tā to nevar atstāt, jo šajā sezonā no Babītes pilnīgi tukšā vēl nebiju devies. Uzliku vismazāko rotiņu un nolēmu vismaz asari izķeksēt. Praktiski uzreiz pieķērās šī pleķainā daiļava (62cm), nolēmām, ka fiksi jāairē uz bāzi, jo palikušas nieka 20 min līdz sacensību noslēgumam. Pārinieks sāk airēt, es mazo rotiņu iemetu uz velcīti un tavu brīnumu, ieskaites asarītis arī rokā. Rezultātā vismaz no nulles aizmukām. Citiem gāja dažādi, bet pārāk aktīva zivs nevienai ekipāžai netika. 1.vieta 6+kg, 2.vieta 6+kg, 3.vieta 4+kg kopsvarā.
Mums vakar Babē pariniekam 7.5kg zivs, man lielākā 3kg+ vēl daudz mēru un zemmēru
6.oktobris 2018, 15:54 | links
 

Ui, šodien Babīte mani nomocīja :) Piedalījos nelielās sacensībās, kopā startēja 19 ekipāžas. Norises laiks no plkst.07:00-14:00. Biju nolēmis, ka šansēšu tikai ar lielajiem mānekļiem, bet komandas biedrs ar mazajiem. Nu lūk, līdz sacensību beigām palikušas 30min, mums nevienas ieskaites zivs. Pāriniekam 9 zemmēri, bet es pat copi nesajutu. Nolēmu, ka tā to nevar atstāt, jo šajā sezonā no Babītes pilnīgi tukšā vēl nebiju devies. Uzliku vismazāko rotiņu un nolēmu vismaz asari izķeksēt. Praktiski uzreiz pieķērās šī pleķainā daiļava (62cm), nolēmām, ka fiksi jāairē uz bāzi, jo palikušas nieka 20 min līdz sacensību noslēgumam. Pārinieks sāk airēt, es mazo rotiņu iemetu uz velcīti un tavu brīnumu, ieskaites asarītis arī rokā. Rezultātā vismaz no nulles aizmukām. Citiem gāja dažādi, bet pārāk aktīva zivs nevienai ekipāžai netika. 1.vieta 6+kg, 2.vieta 6+kg, 3.vieta 4+kg kopsvarā.
6.oktobris 2018, 15:51 | links
 
es copee ar flurika pavadu 40 cm, nereiz nav paarkosta , fluris 0,5 , .....

galinieks73, 5.oktobris 2018, 11:34


tas tapēc, ka tew nekas par 50cm lielāks nav piekjēries :D
6.oktobris 2018, 09:38 | links
 
es copee ar flurika pavadu 40 cm, nereiz nav paarkosta , fluris 0,5 , .....
5.oktobris 2018, 11:34 | links
 
Tapat arii,taa divniece kas piekjeraas,visu aakju sistemu no gumijas,bij lidz dibenam norijusi,maajaas tikai tiku pie saviem aakjiem,peec operaacijas,arii taa pirmoreiz gadijaas.
5.oktobris 2018, 10:21 | links
 
Auklu ne,flurkarbona pavadu parkoda.juutu cope,kkas smags,divreiz ietinu un paliek viegls.
Shodien obligaati uz bodi peec jauna manekla
5.oktobris 2018, 10:18 | links
 
kurjers6 [19:02]: sūds par taviem 25 euro!galvenais,lai dzīvnieks paliek dzīvs!;)Tas tiesa,bet ljoti gribetos to redzeet un aptaustiit.pirmoreiz taa ka apeed visu,acis nenomirkskjinot.

nipijs38, 4.oktobris 2018, 21:09

Kiloška trapija auklā, virs pavadas, tas arī viss!!! Nav pirmā reize!
4.oktobris 2018, 22:02 | links
 
kautkas ,iespejams, milzigs apeda manu 20cm+ lidakas manekli ar visu pavadu.25eiro pa kaaju.ja kadam izdodas sho dzivnieku nokjert-atdodied man manekli,labs bija.


Sestdien Babītē tautas būs daudz, gan kāds tavu slepeno mānekli atgūs :)) Cerams es :P
4.oktobris 2018, 21:56 | links
 
kurjers6 [04.10.18]: sūds par taviem 25 euro!galvenais,lai dzīvnieks paliek dzīvs!;)
Tas tiesa,bet ljoti gribetos to redzeet un aptaustiit.pirmoreiz taa ka apeed visu,acis nenomirkskjinot.
4.oktobris 2018, 21:09 | links
 
kurjers6 [04.10.18]: sūds par taviem 25 euro!galvenais,lai dzīvnieks paliek dzīvs!;)
Tas tiesa,bet ljoti gribetos to redzeet un aptaustiit.pirmoreiz taa ka apeed visu,acis nenomirkskjinot.
4.oktobris 2018, 21:09 | links
 
Shodien ari videja cope.62cm Un 68cm.divi zemmeri.un vel dazjas copites.66stindascuz udens,pashvaki.kautkas ,iespejams, milzigs apeda manu 20cm+ lidakas manekli ar visu pavadu.25eiro pa kaaju.ja kadam izdodas sho dzivnieku nokjert-atdodied man manekli,labs bija.

nipijs38, 4.oktobris 2018, 18:57


sūds par taviem 25 euro!galvenais,lai dzīvnieks paliek dzīvs!;)
4.oktobris 2018, 19:02 | links
 
Shodien ari videja cope.62cm Un 68cm.divi zemmeri.un vel dazjas copites.66stindascuz udens,pashvaki.kautkas ,iespejams, milzigs apeda manu 20cm+ lidakas manekli ar visu pavadu.25eiro pa kaaju.ja kadam izdodas sho dzivnieku nokjert-atdodied man manekli,labs bija.
4.oktobris 2018, 18:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager