Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
gz888 [12.09.18]: Fishmens-Tu esi neiznesats ,tups petyhs,mutes varonis pie datora noslepies mizeejs.Dzivee truls smerdels.Ar tevi pat runaat ir zem sava GODA.
Tu runā par godu? Tak jau ne par savejo!?
Divi preži tev no manis! Ko ar viņiem jādara uzmini, vai pajautā kādam!:))))
12.septembris 2018, 18:55 | links
 
Fishmens-Tu esi neiznesats ,tups petyhs,mutes varonis pie datora noslepies mizeejs.Dzivee truls smerdels.Ar tevi pat runaat ir zem sava GODA.
12.septembris 2018, 18:51 | links
 
gz888 [12.09.18]: Sosasole-tev pamulkim nesaprast ,ka nav jabut autoritatei ,elementara pieklajiba to prasa,bet tev nav lemts to saprast.
Tu, pajoliņ, pirms sagaidi no kāda pieklājību, sāc pats ar sevi! Tevi ne viens par lohu nesauca, bet tu te sāc riet, kā sētas krancis! Intjeljigent bla....!:))))
12.septembris 2018, 18:39 | links
 
gz888 [12.09.18]: fishmen-es teicu diennakts tumsaja laika un to es trakteju no saules rieta lidz saules lektam.Ja nemaki lasit sory tava problema un es ar jums cukas neesmu ganijis taka tutot vari ar saviem radiem.
Par to es pat nešaubos, jo kamēr tu, pajoliņ, ganīji cūkas, es gāju skolā! Atvainojos, kamēr Jūs, kungs ganījāt cūkas........!:))))))
12.septembris 2018, 18:34 | links
 
gz888- Tev pamulkim , nav lemts saprast ka internets ir iekartots. Ej govis pagani,gniida.
12.septembris 2018, 17:36 | links
 
Sosasole-tev pamulkim nesaprast ,ka nav jabut autoritatei ,elementara pieklajiba to prasa,bet tev nav lemts to saprast.
12.septembris 2018, 17:27 | links
 
Bedigs paskats,nozelojami komentetaji.
12.septembris 2018, 17:25 | links
 
Izskatas , ka vins ir lielakais ezera bieds.
12.septembris 2018, 17:03 | links
 
8kg200gr - http://www.ekodalderi.lv/babites-ezers/notikumi
12.septembris 2018, 16:58 | links
 
gz888
Nu jau drīz te ies tāpat kā uz Ventspils - Rīga ceļa! Laiku pa laikam kādam deguns gaisā un... kopā ar visiem nav cūkas ganījis.
Tikai visbiežāk šad tad tādiem gudreļiem pašiem deguns smiltiņās. Tā ka lielīb' naudu nemaksā...
12.septembris 2018, 16:26 | links
 
Eini!?
Es zinu, ka tevi nevar apvainot, bet var tikai sadusmot.
Iedod lūdzu info par ezeru.
12.septembris 2018, 16:23 | links
 
Nu piedod,atvaino,neesi nekada autoritate ,lai kads Tevi uz Jus uzrunatu.
12.septembris 2018, 16:18 | links
 
gz888 [12.09.18]: fishmen-es teicu diennakts tumsaja laika un to es trakteju no saules rieta lidz saules lektam.Ja nemaki lasit sory tava problema un es ar jums cukas neesmu ganijis taka tutot vari ar saviem radiem.
Jūs varējāt pameklēt kādu meteoroloģijas forumu un tur riet :D
12.septembris 2018, 16:18 | links
 
fishmen-es teicu diennakts tumsaja laika un to es trakteju no saules rieta lidz saules lektam.Ja nemaki lasit sory tava problema un es ar jums cukas neesmu ganijis taka tutot vari ar saviem radiem.
12.septembris 2018, 16:11 | links
 
Štrunts par noteikumiem, ar tiem jau aptuveni esam skaidrībā tikuši. Labāk pastāstiet, kā šodien Babītē lielās mammas ķērās, jo ūdens atkal ir atpakaļ un vējelis arī tāds, ka ir ko paairēt :))) 100-punkti kāds no jums rīta copē tur pabija, bet negrib lielīties ar panākumiem, lai pārējiem mazāk tiek :D

P.S. Atstājiet arī man kādu trofeju, badakāši! :)))
12.septembris 2018, 15:27 | links
 
Šajā gadījumā mēs varam izvērtēt tikai attiecīgos noteikumus par transporta līdzekļiem:

CSN: Diennakts tumšais laiks - laiks no vakara krēslas iestāšanās līdz rīta krēslas izzušanai.
Noteikumi par kuģošanas līdzekļu satiksmi - 3.2. diennakts tumšais laiks — diennakts laiks no saules rieta līdz saules lēktam.

Par cik ka visdrīzākais tu būsi uz ezera ar laivu - tad uz visiem attieksies šī norma: diennakts tumšais laiks — diennakts laiks no saules rieta līdz saules lēktam.
12.septembris 2018, 14:02 | links
 
gz888 [12.09.18]: Diennakts tum'sais laiks no saules lekta lidz saules rietam,pec konkretas dienas kalendara rakstitajam.Ja kadam nav skaidrs pec tam vares tiesaties.Paldies butu pateikuysi Einim nevis braukusi virsu.
Cuenītais! Kurā punktā Tu to izlasīji, no saules rieta līdz saules lēktam!? Tā ir Tava versija, nevis šai likumā noteikts termins! Citu likumu cepēji šo terminu ir paskaidrojuši, pie kam atšķirīgi. Šajā nav!
12.septembris 2018, 12:43 | links
 
es jau domaju, ka isti problema nav taja, ka kads iebrauc ezera pusstundinu pirms gaimas paradisanas.

Vairak tas ir merkets uz realu nakti, kad vissaktivakie ir maliki.
12.septembris 2018, 12:33 | links
 
es jau domaju, ka isti problema nav taja, ka kads iebrauc ezera pusstundinu pirms gaimas paradisanas.

Vairak tas ir merkets uz realu nakti, kad vissaktivakie ir maliki.
12.septembris 2018, 12:33 | links
 
Hotentots [12.09.18]: Par tumsu - vispār jau savdabīgi, jo aizbraucot arī gana tumšā laikā jau vienmēr redz priekšā kādus citus copmaņus.
Einis minēja inspektorus. Kā vispār ar tiem - cik bieži tādus kāds redzējis? Babītē vispār redzējis neesmu.
Nav redzēti...

Un tomēr, personīgi man, foršāk ielaist jau ezerā, pa tumsiņu :)

A kā šo likumu realizēt? Vienīgi ja bāzē dos laivu, tikai kad jau ir gaišs.
Vai to vajag... šaubos.
12.septembris 2018, 11:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager