Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Es nezinu kas jums te vienam otram ir saskrējis galvā par sindromiem vai dindroniem :))))) bet es ieliku tekstu ko man pateica Valsts Vides Dienesta inspektori kurš te itin bieži ir reidos. Es likumus neizdomāju un proķus nevienam nestādu:))))) Pēc būtības man ir vienalga vai copē pa nakti vai dienu. Ieliku vienkārši brīdinājumu lai visi to zinātu un neuzrautos uz nepatikšanām. Izrādās, ka vēl slikti esmu izdarījis. Nu labi, atvainojiet. Turpmāk vairs neko.

einis, 11.septembris 2018, 14:26


Eini es jums ieteiktu mazāk ņemt galvā šos foruma lecīgos plānprātiņus, dzīves pabērniņus. Normāliem copmaņiem tā bija ļoti noderīga infa, paldies.
11.septembris 2018, 14:35 | links
 
Es nezinu kas jums te vienam otram ir saskrējis galvā par sindromiem vai dindroniem :))))) bet es ieliku tekstu ko man pateica Valsts Vides Dienesta inspektori kurš te itin bieži ir reidos. Es likumus neizdomāju un proķus nevienam nestādu:))))) Pēc būtības man ir vienalga vai copē pa nakti vai dienu. Ieliku vienkārši brīdinājumu lai visi to zinātu un neuzrautos uz nepatikšanām. Izrādās, ka vēl slikti esmu izdarījis. Nu labi, atvainojiet. Turpmāk vairs neko.
11.septembris 2018, 14:26 | links
 
var arī no citurienes ielaisties, likums neaizliedz iepeldeet ar laivu no Spuņkas :)
11.septembris 2018, 11:48 | links
 
a kaa isti ir ar privatajam laivam braukt ezeraa ?

Iebraukšana ezerā atļauta tikai no piestātnēm un laivu bāzēm. Attiecīgi laivu bāzei samaksā pāris eiro un aidā :) Gan jau var arī ielaist gumijnieci arī "pa kluso", bet likums šādu rīcību nosoda ... :)))
11.septembris 2018, 10:50 | links
 
a kaa isti ir ar privatajam laivam braukt ezeraa ?
11.septembris 2018, 08:22 | links
 
einis [10.09.18]: Iemetu atgādinājumu vai jaunu ziņu nezinātājiem, lai nebūtu problēmu.
Saskaņā ar MK noteikumiem, Babītes ezerā, ar 1.septembri diennakts tumšajā laikā uzturēties ir aizliegts.
Tātad, ja tu esi aizbraucis no konkrētas laivu bāzes, 20 min. attālumā tad rēķinies ( atgriežoties krastā), ka tevi var sagaidīt protokols.....
Es tikai atgādinu un ne asakas!
Pēc tāda protokola, pašam var sanākt apēst viņu pec tam;)))
11.septembris 2018, 07:29 | links
 
eini it kā Tu biji sakarīgs vecis, kas kaut kas notika, ceru, ka tas ir atgriezeniski, nevis neatgriezeniski!
10.septembris 2018, 20:34 | links
 
Un, ja arī tā būtu, tad...kas ir diennakts tumšais laiks? Kuģošanas noteikumos, cik atminos, tas ir stunda pēc saulrieta līdz stundai pirms saullēkta. Tā kā vai tur 20 minūtes varētu ko baigi izšķirt?
10.septembris 2018, 20:17 | links
 
Kur tādu sviestu var izdomāt
10.septembris 2018, 19:55 | links
 
eini ej ārstēties, kas Žiģa viiruss piemeties, veel pasaki, ka ezerā var braukt tik no laivu baazeem :)
10.septembris 2018, 19:32 | links
 
Iemetu atgādinājumu vai jaunu ziņu nezinātājiem, lai nebūtu problēmu.
Saskaņā ar MK noteikumiem, Babītes ezerā, ar 1.septembri diennakts tumšajā laikā uzturēties ir aizliegts.
Tātad, ja tu esi aizbraucis no konkrētas laivu bāzes, 20 min. attālumā tad rēķinies ( atgriežoties krastā), ka tevi var sagaidīt protokols.....
Es tikai atgādinu un ne asakas!
10.septembris 2018, 18:34 | links
 
Varetu but zemakais shovasar.


Līdz šīs vasaras zemākajam līmenim vēl vismaz par 25cm līmenim jānokrītas, bet apgalvojums, ka līmenis ir zems, patiess. Tomēr brīvdienās jābūt visam štokos, jo rīt vēja virziens mainās uz "pareizo" pusi. Cerams sinoptiķi nebūs kļūdījušies :)
10.septembris 2018, 18:34 | links
 
Varetu but zemakais shovasar.
10.septembris 2018, 18:04 | links
 
Olcis [10.09.18]: Sveiki! Brīvdienās plāns aizbraukt uz babītes ezeru kurā bazē patreiz vislabāk
Patreiz var nebraukt. Babītē atslēgts ūdens
10.septembris 2018, 17:21 | links
 
Sveiki! Brīvdienās plāns aizbraukt uz babītes ezeru kurā bazē patreiz vislabāk
10.septembris 2018, 16:43 | links
 
Pretīm Dušeļiem un pa kreisi ir dziļāks nekā Dušeļu pusē.
9.septembris 2018, 20:34 | links
 
Es abas reizes ezeraa iegaaju no Duusheelu baazes un njeemos gar puduriem pa labi no baazes. Tikai nevienu citu tur nekad iisti neesmu maniijis. Visi parasto mauc vai nu paari vai pa kreisi. Dziluma deel?
9.septembris 2018, 20:23 | links
 
Šodien arī bijām Babītē, braucām iekšā no Vecupeniekiem, sākumā izprovējām seklo pusi un gar neidrēm - pāris saujas ar zemmēriem un asarīši līdz 250gr. Tad gājām uz dziļo galu, pa ceļam lēpeņu laukā dabūjām vienu mēru (52) uz horvātu olu, tad vēl vienu no dziļuma (57) un tad bonuss uz 7-8kg uz džerku. Pēc fotosesijas tika palaists atpakaļ.
9.septembris 2018, 19:19 | links
 
piekriitu ka labas vietas ir pa visu ezeru.shogad atrasta velviens potenciali labs apgabals ezeraa.tresho reizi apbraukaajot visas reizes ar zivim.
Tikko no copes.bija dienai citi plaani bet tomeer uz copi.ezera bijam pec 11,pirms 12.
Saakums liidz tochkai pa kluso.tad saakaas,viena 60cm,otra,pec briizja velviena un vel pectam veel...copes ilga pusstundu vel peec lietus.no plkst pusee2 vispar necopes lidz 6vakaraa.diivaini.visas copes uz noteiktas sugas manekliem.parcik domaajam ka cope aizies tad tik vienu paturejaam .paarrejaas,lai veel paaugas.citudien arii gribeesies zivi apeest.liekas ka tas neilgais lietus visu sabojaaja.citiem tuvuma nemaniijaam zivis.
9.septembris 2018, 18:58 | links
 
No 7 lidz 13 2 zemmera lidakas un 1 mazs asaris, uz rotiniem. Jamacas vel. Redzeju ari chaliem 3 makanas liidakas lomaa.
9.septembris 2018, 13:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager