Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
/to sosalele
Tieši tādus jautājumus arī es uzdevu, kā raksti. Taču atbildē figa, vai nevajadzīgi Dālderu prātojumi par tēmu ..../

ĀĀĀ ! Tad redz ko kungam vajag .....

Es ar vakar no rīta 5-cas divnieces līdakas + 6kg asarus.


Tad braucu krastā pusdienās.

Tad atkal trāpijās 2-vas astotnieces.Paliku uz vakaru, un iepriekš piebarotā vietā ar pludiņmakšķeri noķēru 4 līņus .... katrs 2kg + 8 karūsas....

Tici vai netici - bet tas viss no 100 m no manas DĀLDERU laivu bāzes ....

Dalderi, 7.septembris 2018, 08:00

Man jo dalderiem vairs neko nevajag un nevajadzēs turpmāk.
Variet turpināt stāstīt savas pasakas kam vien tik gribat, ja ir kas klausās.
Redz, tikko iepriekš bija valsts un privātais noslēpums, taču pēc maza brītiņa fantastiski lomi un nekādu noslēpumu!
Pašiem kauna jau nemaz vairs nav!
7.septembris 2018, 08:53 | links
 
Es isti nesaprotu par ko tagad tik liela breka tika sacelta, es personigi gribeju zinat tikai kaa cilvekiem veicies sacensibas,neviens nevienam neko neparmeta. Bet tagad Mr.Dalders sak telot klanu un lec no biksem ara meginot pierad isti neko.
7.septembris 2018, 08:17 | links
 
/to sosalele
Tieši tādus jautājumus arī es uzdevu, kā raksti. Taču atbildē figa, vai nevajadzīgi Dālderu prātojumi par tēmu ..../

ĀĀĀ ! Tad redz ko kungam vajag .....

Es ar vakar no rīta 5-cas divnieces līdakas + 6kg asarus.

Tad braucu krastā pusdienās.

Tad atkal trāpijās 2-vas astotnieces.Paliku uz vakaru, un iepriekš piebarotā vietā ar pludiņmakšķeri noķēru 4 līņus .... katrs 2kg + 8 karūsas....

Tici vai netici - bet tas viss no 100 m no manas DĀLDERU laivu bāzes ....

Dalderi, 7.septembris 2018, 08:00


Ko pīpējam? :))))))))))
7.septembris 2018, 08:12 | links
 
/to sosalele
Tieši tādus jautājumus arī es uzdevu, kā raksti. Taču atbildē figa, vai nevajadzīgi Dālderu prātojumi par tēmu ..../

ĀĀĀ ! Tad redz ko kungam vajag .....

Es ar vakar no rīta 5-cas divnieces līdakas + 6kg asarus.

Tad braucu krastā pusdienās.

Tad atkal trāpijās 2-vas astotnieces.Paliku uz vakaru, un iepriekš piebarotā vietā ar pludiņmakšķeri noķēru 4 līņus .... katrs 2kg + 8 karūsas....

Tici vai netici - bet tas viss no 100 m no manas DĀLDERU laivu bāzes ....
7.septembris 2018, 08:00 | links
 
Man personigi vairak intrese, cik vispar un cik lielas nokera, nevis ,kas nokera, lai varetu spriest vai cope paliek aktivaka vai nee.

Bet nu katram savs..

sosalele, 5.septembris 2018, 09:24

to sosalele
Tieši tādus jautājumus arī es uzdevu, kā raksti. Taču atbildē figa, vai nevajadzīgi Dālderu prātojumi par tēmu - ko tad esmu jautājis, tukša pašu laika tērēšana.
Tikko kopā ar študentu bijām Babītē, no Spuņciema bāzes, lomā paturētas 5 foršas līdakas ar piezveju, asariem, astoņas peld tālāk, tā ka pat gribas domāt, ka labi vien ir tā, kā nu ir sanācis.
Vēl aizbraukšu pie Eiņa pazūkurēt lomu iespējas un izmērus, pēc Ziga aiziešanas neesmu tur bijis, un tad jau sapratīšu, kuram turpmāk būšu klients. Ja kādam mani nevajag - neuzplijos.
Bet apdirsēju arī šajā sadaļā netrūkst, lai veicas!
6.septembris 2018, 22:02 | links
 
Ziņa no Ezerkrasti laivu bāzes.
8. septembrī no plkst. 7 līdz plkst. 13 notiks konkrētas organizācijas dalībnieku spiningošanas mači. Līdz ar to visas laivas, uz šo laiku, ir aizņemtas.
Pēc plkst. 13 atsāksim ierasto darba ritmu.
Ne asakas!
6.septembris 2018, 06:43 | links
 
Bezjeedziga un idiotiska diskusija. Varbut vajag atvert forumu "es par taisnību", " dālderu noslēpumi" utt, un tur apspriest interesējošos jautājumus
5.septembris 2018, 11:05 | links
 
Man personigi vairak intrese, cik vispar un cik lielas nokera, nevis ,kas nokera, lai varetu spriest vai cope paliek aktivaka vai nee.

Bet nu katram savs..
5.septembris 2018, 09:24 | links
 
/Man liekas, ka vins varak gribeja uzzinat lomu izmerus, nevis cilveku identitates./

To visu viņš , kā "pastāvīgais" klients vareja uzzināt Dālderu bāzē, nevis anonīmi pieprasīt interneta vidē.

Kāda jēga lomiem bez loma autora identitates ???
5.septembris 2018, 08:23 | links
 
Man liekas, ka vins varak gribeja uzzinat lomu izmerus, nevis cilveku identitates.

Un pasakums isti neskaias privats , ja pasakums tika publiski reklamets un piedalities vareja jebkurs..
5.septembris 2018, 08:10 | links
 
/Dalderi, domaju, ka nevajag iespringt, censoties kaut ko vinam paskaidrot./

Pats, tiešā veidā ,neesmu saistīts ar laivu nomu Dālderu bāzē t.i. neizdodu un nepieņemu laivas.Ar to nodarbojas citi ģimenes locekļi.Nemaisos iekšā tajā procesā, līdz brīdim, kad parādās (neatkarīgi kur) info ka viss ir slikti tajā laivu nomas puntā ...
tad nu gan skatos cik tas pamatoti.

Konkrētais gadījums interesants ar to , ka cilveks pieprasa, rujā formā ,no citiem pilnīgu aklātību, bet pats savu identitati un ģīmi slēpj.Nesmuki, bet tāda nu ir daļa sabiedrības.
5.septembris 2018, 07:56 | links
 
Tas onkulitis tacu ir vienkarshi nenormals, sliminjsh.
Dalderi, domaju, ka nevajag iespringt, censoties kaut ko vinam paskaidrot.
Tas, ka vins draud, ka vairs nebrauks, nekas, vel apgazis um noslicinas laivu kadas prata aptumsuma lekmes laika..
bet visticamak vins blefo par to regularo brauksanu.
5.septembris 2018, 03:49 | links
 
/Ja pasākums bijis ne visai labs, tad jau arī ir jāslēpj tur notikušais, ja tomēr tā nav - tad ko tur slēpt. Paši vien sev zināmu ļaunumu nodariet. Bet, kā nu vajag, tā arī dariet - man vienalga, tā Dālderu sāga man un študentam ir beigusies. Veiksmi, tā turpināt, tālu tiksiet!/

Njā !!!
Jūs pats savā galvā radiet problēmu .... tad Jūs viņu ,kā mākat, sākat risināt ....

Pasākums iznāca labāks, kā plānots.Dālderu kaus copē bija daļa no lielāka pasākuma .... ko Jūs grabat zināt ??? Vārdus uzvārdus kas piedalījās ???Kādi muzikanti spēlēja zaļumballē, ko dzēra ,ko ēda???
Par copi Jūs informēju - TĀ BIJA TIK LABA CIK LABA VARĒJA BŪT PIE TĀDIEM LAIKA APSTĀKĻIEM KĀDI BIJA.GRIBAT ZINĀT CIK KATRS DALĪBNIEKS SAMETA KASTINGĀ ??? JŪS GRIBAT PAR KATRU CENU BILDES, KAUT IELŪGTIE VIESI@DALĪBNIEKI NEGRIB LAI TĀS PUBLISKO ???
5.septembris 2018, 00:43 | links
 
to Dalderi
Ja neesat spējīgi izlasīt to, ko esmu jums jautājis - tad neko.
Un nav svarīgi - privāts, vai kāds cits pasākums, uzdotie jautājumi nesatur ne komercnoslēpumu, ne arī valsts noslēpumu.
Ja nav "politiskas gribas" atbildēt, tad tā arī vajag pateikt - nevis rādīt ar pirkstu tu tāds, un tu šitāds, bet es, Dalderis, tas īsti labais.
Ja pasākums bijis ne visai labs, tad jau arī ir jāslēpj tur notikušais, ja tomēr tā nav - tad ko tur slēpt. Paši vien sev zināmu ļaunumu nodariet. Bet, kā nu vajag, tā arī dariet - man vienalga, tā Dālderu sāga man un študentam ir beigusies. Veiksmi, tā turpināt, tālu tiksiet!
4.septembris 2018, 23:58 | links
 
/Nu jau arī Dālderos muļķi laiž! Ātri gan tā sērga pārņem Latviju. Neko teikt - Krištopānam taisnība laikam vien ir. DDDD/

Pašķirstiet vien atpakaļ un palasiet savus spriedelējumus .... tad arī sapratīsies (varbūt) problēmu komunikacijā.Ja nesapratīsiet, nu ko darīt ....
Precizējiet - KO JŪS GRIBAT UZZINĀT NO PRIVĀTA PASĀKUMA ???
4.septembris 2018, 23:14 | links
 
galinieks73 [04.09.18]: kas Ziģa vīruss sāk attīstīties un progresēt Dālderos :)))
Daba nemīl tukšumu... :)
4.septembris 2018, 22:57 | links
 
krumujancis ... sosalelle ...!!!

Jūsu kļičkas ir tikpat dīvainas ,ka Jūsu murgainie spriedelējumi.

No pieredzes varu Jums,prātvēderi,ieteikt - LABĀK VIENREIZ DZĪVAJĀ REDZĒT SPEČUKUS UN PAPĻĀPĀT AR TIEM, NEKĀ TĒRET LAIKU IESĀCEJU SACĒREJUMU STUDĒŠANAI.

Kausa izcīņai bija "atpūtas" formāts. No copes viedokļa - bija laba cope.Esmu redzējis mačus ,kuros noķer 3 zivteles uz 40 dalībniekiem.Ja salīdzina sacensības 01.09.2018 ar tĀdiem - TAD BIJA IDEĀLI.Par saviem lomiem varu pļurstēt ko gribu.Citu copmaņu lomiem- tikai ar viņu atļauju.Elementāra pieklājība, nekas vairāk.

Dalderi, 4.septembris 2018, 20:49

Dalderi, paldies par skaidrojumu. Copēju jau vairāk nekā 30 gadus un mācīt mani nevajag.
Ja gribu uzzināt, cik tad zivju noķerts un cik bija maču dalībnieku - tad, vai nu saņemu atbildi, vai tieku pasūtīts - kā šoreiz.
Braucu pie Jums bieži, taču vairāk to nedarīšu, jo savu cieņu manās acīs, diemžēl, esat zaudējuši.
Un nevajag pļurkstēt par elementāru pieklājību! Kā redzams no atbildēm - tad pašiem ar to pieklājību ir neliels deficīts. Skumji, bet fakts.
4.septembris 2018, 22:50 | links
 
MT 9 man ar sadeva, bet es braukšu atkal :)

galinieks73, 4.septembris 2018, 21:26


Es arī plinti krūmos nemetu, vienkārši uztaisīšu nelielu pauzi. Nedēļas nogalē patrenkāšu strīpainos laukos un tad ar jauniem spēkiem iekarot Babītes plašumus. Kamēr nenoķeršu 5+kg līdaku, šogad miera nebūs! :))) Un asari gribu 600+gr... :)
4.septembris 2018, 21:36 | links
 
kas Ziģa vīruss sāk attīstīties un progresēt Dālderos :)))
4.septembris 2018, 21:32 | links
 
MT 9 man ar sadeva, bet es braukšu atkal :)
4.septembris 2018, 21:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager