Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Nezinu ,kas isti Tevi tik loti aizskara manis teiktaja,ka taa satrakojies.
Bet zinu , ka mana informacija ir patiesa, un neko sliktu par Tavam sacensibam ari neteicu.

Un kada tad Tava izpratne ir ta pareizaa klichka?
4.septembris 2018, 21:25 | links
 
krumujancis ... sosalelle ...!!!

Jūsu kļičkas ir tikpat dīvainas ,ka Jūsu murgainie spriedelējumi.

No pieredzes varu Jums,prātvēderi,ieteikt - LABĀK VIENREIZ DZĪVAJĀ REDZĒT SPEČUKUS UN PAPĻĀPĀT AR TIEM, NEKĀ TĒRET LAIKU IESĀCEJU SACĒREJUMU STUDĒŠANAI.

Kausa izcīņai bija "atpūtas" formāts. No copes viedokļa - bija laba cope.Esmu redzējis mačus ,kuros noķer 3 zivteles uz 40 dalībniekiem.Ja salīdzina sacensības 01.09.2018 ar tĀdiem - TAD BIJA IDEĀLI.Par saviem lomiem varu pļurstēt ko gribu.Citu copmaņu lomiem- tikai ar viņu atļauju.Elementāra pieklājība, nekas vairāk.
4.septembris 2018, 20:49 | links
 
Isti nesaprotu par ko tur kauneties, ta ir makskeresana, nekatru dienu keras, itseviski seklajos ezeros,kur atliek saulitei but debesis un viss copes nav.

sosalele, 4.septembris 2018, 20:15

Es arī to nesaprotu, bet esot datu aizsardzības likums, kurš pat zivju skaitu aizliedz publicēt...DDD
4.septembris 2018, 20:20 | links
 
Isti nesaprotu par ko tur kauneties, ta ir makskeresana, nekatru dienu keras, itseviski seklajos ezeros,kur atliek saulitei but debesis un viss copes nav.
4.septembris 2018, 20:15 | links
 
to sosalele
Paldies! Tā jau domāju, ka nekas izcils lomos nav sanācis - tāpēc jau tāds kautrīgums. Kaut gan kājau cope, - šodien ir, rīt vairs nav.
Bet ko darīt, tā jau ir, každij shoģit s uma po svojemu. Šis ir Dālderu variants, bet žēl ka tāds.
4.septembris 2018, 20:13 | links
 
Machos neko lielu nedabuja, lielaka laikam bija bisku virs 3.
un vietejie kas vienmer ker, ari sakera machos, parejiem bija kaa bija.
4.septembris 2018, 19:03 | links
 
Arī es dabūju to pašu - tiku Dālderos lieliski pasūtīts uz poda. Valsts noslēpums taču - cik un ko noķēra mačos.DDD
Nu labi, nekā sevišķa, būs šiem divi copmaņi mazāk, neko darīt - paši vien tā grib. Pārcelsimies uz Ezerkrastiem, vai Spuņciemu. Var jau būt, ka tā svētīgāk visiem, vismaz pārmaiņas tāpat kā Olainfarm.
4.septembris 2018, 18:50 | links
 
Šodien Babīte man sadeva pa dibenu... Kādreiz jāpaliek arī tukšā - uz diviem padsmit asarēni un ap 5 līdakbērniem. Pārāk izbrīnīts nejūtos, jo pēdējo 2 dienu laikā ūdens līmenis nokrities par 25cm un saule cepināja kā jūlija vidū :) Brīvdienās sola pavisam vasarīgus laika apstākļus, pāris nedēļas vēl var droši pūsties ;)

P.S. Paldies Mārim par sastādīto kompāniju! Gan kādā izteikti rudenīgā dienā ezeram atspēlēsimies :)
4.septembris 2018, 15:33 | links
 
/Un ko tad noķēra? Pa visiem kopā, un katrs atsevišķi - arī kaut kur var izlasīt?/

Datu aizsardzība ....

Jāpiedalās!!! tad var redzēt visu ko noķer un visus kas piedalās.

Dālderu vasaras noslēguma kausa izcīņā spiningošanā bija daļa no lielāka Dālderu rīkotā pasākuma.Lai izcīnītu kausu bija netikai jāķer zivs ar spiningu,bet arī jāmak trāpīt mērķī uz pļavas....

Dalderi, 4.septembris 2018, 07:30

Nu jau arī Dālderos muļķi laiž! Ātri gan tā sērga pārņem Latviju. Neko teikt - Krištopānam taisnība laikam vien ir. DDDD
4.septembris 2018, 11:19 | links
 
Dālderu noslēpumi tikai iekšķīgai lietošanai :)
4.septembris 2018, 08:57 | links
 
/Un ko tad noķēra? Pa visiem kopā, un katrs atsevišķi - arī kaut kur var izlasīt?/

Datu aizsardzība ....

Jāpiedalās!!! tad var redzēt visu ko noķer un visus kas piedalās.

Dālderu vasaras noslēguma kausa izcīņā spiningošanā bija daļa no lielāka Dālderu rīkotā pasākuma.Lai izcīnītu kausu bija netikai jāķer zivs ar spiningu,bet arī jāmak trāpīt mērķī uz pļavas....
4.septembris 2018, 07:30 | links
 
/Ja spriež pēc bildēm - tad visi sacensoņi ir pirmo triju vietu ieguvēji.
Varbūt kļūdos?/

Kādu info, kungs vai kundze , vēl vēlas ?

Ja par dalībnieku skaitu- pieteicās 30 piedalījās 25.

Dalderi, 3.septembris 2018, 15:17

Un ko tad noķēra? Pa visiem kopā, un katrs atsevišķi - arī kaut kur var izlasīt?
3.septembris 2018, 23:16 | links
 
/Ja spriež pēc bildēm - tad visi sacensoņi ir pirmo triju vietu ieguvēji.
Varbūt kļūdos?/

Kādu info, kungs vai kundze , vēl vēlas ?

Ja par dalībnieku skaitu- pieteicās 30 piedalījās 25.
3.septembris 2018, 15:17 | links
 
/Kaa tad Dalderu sacensibas gaja?/

Pa smuko - http://www.ekodalderi.lv/babites-ezers/notikumi

Dalderi, 3.septembris 2018, 08:43

Ja spriež pēc bildēm - tad visi sacensoņi ir pirmo triju vietu ieguvēji.
Varbūt kļūdos?
3.septembris 2018, 14:59 | links
 
/Kaa tad Dalderu sacensibas gaja?/

Pa smuko - http://www.ekodalderi.lv/babites-ezers/notikumi
3.septembris 2018, 08:43 | links
 
Pateicos, kompanjons sarunāts :)
2.septembris 2018, 19:31 | links
 
Ja kāds šoferītis grib un var otrdien aizlaist uz Babīti patrenkāt asarīšus, droši dod ziņu, sastādīšu kompāniju - brīvs laiks ir, bet auto nav :)
2.septembris 2018, 18:35 | links
 
Jaa, taa arii bija domaats. Saakumaa ieliku veel sietinjaa ar domu, ka kaut vienu, bet sviniigi uzcepshu :D bet copes beigaas atlaidu..lai jau aug.
Gaidu ar nepacietiibu rudeni. Asaris tiiri sava izskata deel pievelk!
2.septembris 2018, 17:45 | links
 
nav jabut genijam, lai saprastu, ka tur domats ir viens 200gramigs asaris, nevis 1,2kg.
2.septembris 2018, 17:32 | links
 
Juris_O [02.09.18]: Taa kaa mana copes pieredza ir nieciiga un shis bija mans pirmais asaris, tad kopuma esmu gandarits.

zhora_zirgs, 2.septembris 2018, 16:07

Reģistrējies:
15.aug.(2012)
6 gadu laikā pirmais asaris un uzreiz virs kilograma? :-) Daudz fleitētāji dzīvē satikti, bet žora pārsit visus!
Cik grūti bija izsecināt VIENS 200gr asaris? :)
2.septembris 2018, 17:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager