Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Vakardien arī bija pilnīgs vakuums, 3 mazi asarīši un viena zaļsvārce uz 10cm. Vēl pāris iznācieni bet līdz ņēmienam netika.
30.augusts 2018, 13:57 | links
 
Šodien pilnīgs tukšums :(


Vecīt, neņem ļaunā, bet iepriecināji :))) Jo nav viegli sēdēt slimam mājās un netikt uz copi :)
30.augusts 2018, 13:24 | links
 
Šodien pilnīgs tukšums :(
30.augusts 2018, 13:19 | links
 
divas virs 2kg, un asarīši, uudens liimens labs
29.augusts 2018, 17:00 | links
 
Ka shonedel ar lomiem?
29.augusts 2018, 15:35 | links
 
šodien atkal jābrauc līdakās, veel asars jāpadzenā, ...... :)
29.augusts 2018, 04:56 | links
 
Ja ne uz gumijam tad uz ko ker tu, ja nav noslepums?

herkuless77, 27.augusts 2018, 22:02


Šajā sezonā vairāk spiežu uz lielajiem krenkveidīgajiem (ap 30gr.), salīdzinoši lieliem rotiņiem (tos gan mētāju tikai tādēļ, lai noķertu smuku asarus, patīk man šī zivs gan vizuāli, gan ceptā veidā), džerkiem 50-100gr un cūkām 90r. Pēdējā copes reizē testēju vienu vobleri - krenku. No 5 līdakām trīs noķēru uz to ļoti īsā laikā, bet tad šis sāka gandrīz katrā metienā ķerties aiz pavadas. Man tas piegriezās, vairāk šajā dienā to neizmantoju, var jau būt, ka tieši šajā dienā zivij viņš patika labāk par citiem mānekļiem. Nekas, nākamreiz vēl patestēšu, mājās nostiprināju priekšējo āķi tā, lai nepiņķerējas pavadā...
27.augusts 2018, 22:19 | links
 
Nu ko, nepaspēju nosvinēt savu 5.kāzu gadadienu, kā atkal attapos Babītes ezera pašā viducī :)) Jau vairākas dienas sekoju laika prognozei, ūdens temperatūrai un līmenim - pēc maniem novērojumiem, ja ne pēc katra iemetiena, tad caur vienu jau nu noteikti, būtu jākabina zivis nost no āķa... un ne tās mazākās, taču kārtējo reizi nonācu pie slēdziena, ka cope nav matemātika - pat šķietami ideālos apstākļos var sanākt krietni pamocīties, lai tiktu pie kārotās zaļsvārces :) Parasti man ir sekojoša tradīcija - pirmajā enkurošanās vietā obligāti jānoķer kāda zivs, kaut vai sīks asarītis, tādējādi tas man liek noprast, ka šodien zivis būs aktīvas. Nu lūk, noenkurojos kā parasti perspektīvā (manuprāt) vietā, uzkabinu vieglajam kātam ne to mazāko rotiņu un jau trešajā metienā smuks asarpuika rokā. Heh, es jau prātā iztēlojos, kā turpmākajā dienas daļā to vien darīšu, kā bildēšu trofejas, bet.... zivju dievam bija citi plāni... :)) Ilgāk nevilkšu gumiju, lieku kārtis galdā - kā jau var noprast no ievada, cope nebija no vieglajām, kopā noķēru 5 līdakas (2 mēra, bet pat līdz 60 cm neizaugušas), aptuveni 10 asari, no kuriem tikai pirmais smuks. Neskatoties uz rudenīgajiem laika apstākļiem, zivis vēl nav sākušas aktīvi baroties, vēl nedaudz jāuzgaida. Un joprojām Babīte mani nomocīja ar zemūdens zāļu mežiem, kurus neaizskart var tikai LIDOJOŠI mānekļi, jo viss, kas skar ūdens virsmu, noteikti tiks sagūstīts... :))) Bet tāda nu ir tā Babīte ;)







MT9, 26.augusts 2018, 16:09


Ja ne uz gumijam tad uz ko ker tu, ja nav noslepums?
27.augusts 2018, 22:02 | links
 
Shodien visiem lidakas nemusas, man nee, paris copes un 900gramigs asaris, tas laikam atsvera vaajo lidaku copi.
27.augusts 2018, 16:26 | links
 

Labi, ierakstīs ar. Nebiju šogad vēl Dālderu bāzi iemeiģinājis, nu saņēmos un nobraucu ar, tiesa pavēlu, ap 9:30 biju ezeriņā. To pusi maz pārzinu, saulīte spoži spīd, nācās pameklēt, pafunktierēt...Pirmās zives šķiet ar pirmo mākonīti arī parādijās, 3 knābēji un viena rupjāka 79cm, to arī samakšķerēju, žēl , nebija laika ilgāk padarboties. Zive protams bija tur ,kur tai bij jābūt saulainā, vai saule-mākoņi laikā, kas šim ezeram ir izteikti...
Ne asakas!
27.augusts 2018, 16:00 | links
 
Biju Kaņierī 7dien,
76;62;58;56 + kaudze ar zemmēriem un sīki asari.
Lielās gumijas un lielos džerkus ignorēja, mērus ielasīju uz ~13cm džerkiem.
Cik zinu 6dien bija aktivitāte lielāka gan Kaņierī gan Babītē un lielos mānekļus ar ņēma.

Bet katrā ziņā pēc lielajiem karstumiem līdaka ir sakusi kustēties un lielā cope vēl priekšā, bet tai pašā laikā viena no 7dien izvilktajām līdakām bija nosēta ar dēlēm un ūdensblusām, tas liek domāt ka ir dažas, kas vel tikai mostās no ilgās karstuma guļas ... un vēl aktīvi nekustās.
So manā vērtējumā jāgaida kad ūdens temp kritīsies jo lielākoties vēl ir ~20C, kas ir vasaras cienīga temp.
27.augusts 2018, 11:38 | links
 
Savāda tā necope, mums ar kolēģi vakars pa rīta cēlienu no 7.00-13.00 15+17=32 kopā. Labi, izmērs nebij no ,, rudens treknajām,, tas gan, bet arī copju bija daudz. Tā ka varbūt mānekļu ,, vaina,, tev.
:)

Tims71, 27.augusts 2018, 07:15

Var jau būt, ka mānekļu vaina... Tā pat nav vaina, bet apzināta izvēle, copēt uz lielajiem baitiem, jo gribās, beidzot, noķert 5+kg, nevis knapmērus lasīt :) Kaut gan vakariņām arī kādreiz kaut kas jānoķer, ar to, lielākoties, problēmu nav :) Daudzi copē ar Relax vai cita veida gumijām, bet man šāda veida cope nepatīk, jo daudz tukšo copju... Atzīstu tikai 3-žubur āķus, toties nervi beigti, jo zāles ķeras :)
27.augusts 2018, 09:30 | links
 
MT9 [26.08.18]: Nu ko, nepaspēju nosvinēt savu 5.kāzu gadadienu, kā atkal attapos Babītes ezera pašā viducī :)) Jau vairākas dienas sekoju laika prognozei, ūdens temperatūrai un līmenim - pēc maniem novērojumiem, ja ne pēc katra iemetiena, tad caur vienu jau nu noteikti, būtu jākabina zivis nost no āķa... un ne tās mazākās, taču kārtējo reizi nonācu pie slēdziena, ka cope nav matemātika - pat šķietami ideālos apstākļos var sanākt krietni pamocīties, lai tiktu pie kārotās zaļsvārces :) Parasti man ir sekojoša tradīcija - pirmajā enkurošanās vietā obligāti jānoķer kāda zivs, kaut vai sīks asarītis, tādējādi tas man liek noprast, ka šodien zivis būs aktīvas. Nu lūk, noenkurojos kā parasti perspektīvā (manuprāt) vietā, uzkabinu vieglajam kātam ne to mazāko rotiņu un jau trešajā metienā smuks asarpuika rokā. Heh, es jau prātā iztēlojos, kā turpmākajā dienas daļā to vien darīšu, kā bildēšu trofejas, bet.... zivju dievam bija citi plāni... :)) Ilgāk nevilkšu gumiju, lieku kārtis galdā - kā jau var noprast no ievada, cope nebija no vieglajām, kopā noķēru 5 līdakas (2 mēra, bet pat līdz 60 cm neizaugušas), aptuveni 10 asari, no kuriem tikai pirmais smuks. Neskatoties uz rudenīgajiem laika apstākļiem, zivis vēl nav sākušas aktīvi baroties, vēl nedaudz jāuzgaida. Un joprojām Babīte mani nomocīja ar zemūdens zāļu mežiem, kurus neaizskart var tikai LIDOJOŠI mānekļi, jo viss, kas skar ūdens virsmu, noteikti tiks sagūstīts... :))) Bet tāda nu ir tā Babīte ;)
Savāda tā necope, mums ar kolēģi vakars pa rīta cēlienu no 7.00-13.00 15+17=32 kopā. Labi, izmērs nebij no ,, rudens treknajām,, tas gan, bet arī copju bija daudz. Tā ka varbūt mānekļu ,, vaina,, tev.
:)
27.augusts 2018, 07:15 | links
 
Šodien no Spuņciema bāzes izbraucām ap 5:30 mums viss sākās ap pusdienas laiku, zemmēri kādi 30+ gab. Laivā 4 līdakas un 4 asari. Līdakas no 54-68, asari ap 150-250gr.
26.augusts 2018, 20:46 | links
 
Takaa Babite esmu otro rezi man nav veicies tik spozi, taatad 3 lidakas (2 meeri), tri copec un 8 asari, lidakas uz Relax kopyto.
26.augusts 2018, 20:28 | links
 
divas zem 60 atbrauca uz kotleteem, veel 4 paaugties aizgaaja, asarus neņēm , bet to tur bija ap 15 :)
26.augusts 2018, 18:25 | links
 
Nu ko, nepaspēju nosvinēt savu 5.kāzu gadadienu, kā atkal attapos Babītes ezera pašā viducī :)) Jau vairākas dienas sekoju laika prognozei, ūdens temperatūrai un līmenim - pēc maniem novērojumiem, ja ne pēc katra iemetiena, tad caur vienu jau nu noteikti, būtu jākabina zivis nost no āķa... un ne tās mazākās, taču kārtējo reizi nonācu pie slēdziena, ka cope nav matemātika - pat šķietami ideālos apstākļos var sanākt krietni pamocīties, lai tiktu pie kārotās zaļsvārces :) Parasti man ir sekojoša tradīcija - pirmajā enkurošanās vietā obligāti jānoķer kāda zivs, kaut vai sīks asarītis, tādējādi tas man liek noprast, ka šodien zivis būs aktīvas. Nu lūk, noenkurojos kā parasti perspektīvā (manuprāt) vietā, uzkabinu vieglajam kātam ne to mazāko rotiņu un jau trešajā metienā smuks asarpuika rokā. Heh, es jau prātā iztēlojos, kā turpmākajā dienas daļā to vien darīšu, kā bildēšu trofejas, bet.... zivju dievam bija citi plāni... :)) Ilgāk nevilkšu gumiju, lieku kārtis galdā - kā jau var noprast no ievada, cope nebija no vieglajām, kopā noķēru 5 līdakas (2 mēra, bet pat līdz 60 cm neizaugušas), aptuveni 10 asari, no kuriem tikai pirmais smuks. Neskatoties uz rudenīgajiem laika apstākļiem, zivis vēl nav sākušas aktīvi baroties, vēl nedaudz jāuzgaida. Un joprojām Babīte mani nomocīja ar zemūdens zāļu mežiem, kurus neaizskart var tikai LIDOJOŠI mānekļi, jo viss, kas skar ūdens virsmu, noteikti tiks sagūstīts... :))) Bet tāda nu ir tā Babīte ;)





26.augusts 2018, 16:09 | links
 
Vakar 3.200, 2.50. Un viens zemmērs, tas čomam uz džerku, man pieci shodi uz džerku,laikam sīkie, kopumā esmu vīlies,peldošās zāles dafigā, vajag nervus lai laistos iekšā ar motoru.pārējiem sīkie zemmēri un pa kādam mērinjam.
26.augusts 2018, 11:17 | links
 
Ūdens līmenis labs ,peldošā zale ļoti maz
26.augusts 2018, 09:04 | links
 
Šodien ar sievu pirmo reizi mūžā pabijām Babītē. :)
Rezultāts sekojošs: Visa veida gumijas klusēja. Pārslēdzāmies uz UL kātiņiem, un ar mazajiem rotiņiem salasījām vienu mēra līdaķi, kā arī 35 pannas asarus. Kaudzi ar mazajiem asarēniem un kādiem 10 - 15 līdakbērniem salādējām apakaļ ūdenī. :) Lielākajam asarim bija 400 gr dzīvsvarā. Lielā līdaka, pēc skata uz 2 kg, protams, ka nopurinājās atrādoties pilnā augumā. Tas viss no 6.00 - 17.00.
25.augusts 2018, 23:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager