Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Es tiešām brīnos kā var šādā laikā copēt. Mums bija pieredze, ka tuvojoties krasta zonai elektromotoru īsti izmantot nevar, bet airi visu laiku ķeras sapropelī. Kamēr tu mēģini atbrīvot airi, vējš tevi ir aiznesis atpakaļ tālāk kā noairējies.. sajūtas nelabas pavisam.


Vispār jau nemaz tik traki nebija. Vējš pūta, parasināja lietus bet tuvāk mežmalai un niedru salu aizvējā bija tīri mierīgi. Zivs tikai sīka kodās, bet kodās :)

snitraM, 2.jūlijs 2018, 15:34

Tie, kas Babītē ķer trofejas, necopē tuvāk mežmalai un niedru salu aizvējā.... Īsti veči mauc pa klajumu, kur 3-metrīgi viļņi un vējš 20m/s :)))

P.S. Es pat nezinu, ja būtu man iespēja, vai šajās brīvdienās būtu braucis uz Babīti, jo zinu, ka pāris km noairēt pret tik stipru vēju ir varoņdarbs :)

MT9, 2.jūlijs 2018, 16:12
2.jūlijs 2018, 16:36 | links
 
Vispār jau nemaz tik traki nebija. Vējš pūta, parasināja lietus bet tuvāk mežmalai un niedru salu aizvējā bija tīri mierīgi. Zivs tikai sīka kodās, bet kodās :)

snitraM, 2.jūlijs 2018, 15:34

Tie, kas Babītē ķer trofejas, necopē tuvāk mežmalai un niedru salu aizvējā.... Īsti veči mauc pa klajumu, kur 3-metrīgi viļņi un vējš 20m/s :)))

P.S. Es pat nezinu, ja būtu man iespēja, vai šajās brīvdienās būtu braucis uz Babīti, jo zinu, ka pāris km noairēt pret tik stipru vēju ir varoņdarbs :)

MT9, 2.jūlijs 2018, 16:12


Galveinais nevaig mīzt ;)
2.jūlijs 2018, 16:29 | links
 
Sestdien bija interesanti. Iebraucu no 14.00-19.00. Vienu brīdi elektromotors gāja uz piektā ātruma + pašam jāsēžas pie airiem lai tiktu uz priekšu. Ar lomiem tā viduvēji, 3 mērā un daudz asaru.
2.jūlijs 2018, 16:29 | links
 
Vispār jau nemaz tik traki nebija. Vējš pūta, parasināja lietus bet tuvāk mežmalai un niedru salu aizvējā bija tīri mierīgi. Zivs tikai sīka kodās, bet kodās :)

snitraM, 2.jūlijs 2018, 15:34


Tie, kas Babītē ķer trofejas, necopē tuvāk mežmalai un niedru salu aizvējā.... Īsti veči mauc pa klajumu, kur 3-metrīgi viļņi un vējš 20m/s :)))

P.S. Es pat nezinu, ja būtu man iespēja, vai šajās brīvdienās būtu braucis uz Babīti, jo zinu, ka pāris km noairēt pret tik stipru vēju ir varoņdarbs :)
2.jūlijs 2018, 16:12 | links
 
Vispār jau nemaz tik traki nebija. Vējš pūta, parasināja lietus bet tuvāk mežmalai un niedru salu aizvējā bija tīri mierīgi. Zivs tikai sīka kodās, bet kodās :)
2.jūlijs 2018, 15:34 | links
 
Mans laikam pārāk izlepis, netīk ne agri celties, nedz arī draņķīgā laikā braukt uz copi. Bet zive tāpat noķerās:)
2.jūlijs 2018, 15:26 | links
 
Vakar notika liela nelaime. Uz džerka pievilku milzu monstru, pēc skata vismaz 10kg. Bet tādam monstram nebijām gatavi un sačoks bija par mazu. Dabūjām sačokā knapi pusi zivs, tad viņa atspērās ar asti un prom bija. Neizturēja pavadiņas sakabe

Dredainais, 2.jūlijs 2018, 14:31
Tā ir, ka nedomā kā tāda zivs ir ņemama mazā ķeselē.
Nebūšu jau skolotājs, taču, kad pats biju tādā pašā situācijā, sapratu tomēr, kas un kā man jādara, lai to zivi dabūtu laivā ar to, kas man tajā brīdī ir.
Skumji, ka zivs aizgāja, taču tagad vismaz ir mācība, ka copē, un uz ceļa - sīkumu nav. Kaut kas palaists garām vienmēr beidzas ar zaudējumiem.

krumujancis, 2.jūlijs 2018, 15:18


īstenībā super, ka aizgāja, vismaz trofeja dzīvo un sagādās vell kādam citam to prieku pacīnīties ar pienācīgu līdaku. :)
2.jūlijs 2018, 15:22 | links
 
Vakar notika liela nelaime. Uz džerka pievilku milzu monstru, pēc skata vismaz 10kg. Bet tādam monstram nebijām gatavi un sačoks bija par mazu. Dabūjām sačokā knapi pusi zivs, tad viņa atspērās ar asti un prom bija. Neizturēja pavadiņas sakabe

Dredainais, 2.jūlijs 2018, 14:31

Tā ir, ka nedomā kā tāda zivs ir ņemama mazā ķeselē.
Nebūšu jau skolotājs, taču, kad pats biju tādā pašā situācijā, sapratu tomēr, kas un kā man jādara, lai to zivi dabūtu laivā ar to, kas man tajā brīdī ir.
Skumji, ka zivs aizgāja, taču tagad vismaz ir mācība, ka copē, un uz ceļa - sīkumu nav. Kaut kas palaists garām vienmēr beidzas ar zaudējumiem.
2.jūlijs 2018, 15:18 | links
 
Vakar notika liela nelaime. Uz džerka pievilku milzu monstru, pēc skata vismaz 10kg. Bet tādam monstram nebijām gatavi un sačoks bija par mazu. Dabūjām sačokā knapi pusi zivs, tad viņa atspērās ar asti un prom bija. Neizturēja pavadiņas sakabe

Dredainais, 2.jūlijs 2018, 14:31


ne par velti saku, ka džerks dara brīnumus :D ;)
2.jūlijs 2018, 15:18 | links
 
Svētdien bija skarbi, bet dabūju beidzot arī savu pirmo Vabītes piecinieci. Rezultātā 12 līdakas, lielākās 5100 un 3900.
2.jūlijs 2018, 15:17 | links
 
Tie kuri bija sestdien un svētdien uz ūdens viennozīmīgi bija īsti veči un pelnījuši savus lomus.
Apstākļi dažbrīd ekstremāli - stiprais vējš, lielie viļņi , lietus un rudens vēsums un neatlaidība.

Prātā dažbrīd nāca doma ka noteikti pašam nav kārtībā ar prātu , prieks bija redzēt vēl pāris laivas un zināt vismaz ka neesi viens.
2.jūlijs 2018, 15:09 | links
 
Vakar notika liela nelaime. Uz džerka pievilku milzu monstru, pēc skata vismaz 10kg. Bet tādam monstram nebijām gatavi un sačoks bija par mazu. Dabūjām sačokā knapi pusi zivs, tad viņa atspērās ar asti un prom bija. Neizturēja pavadiņas sakabe
2.jūlijs 2018, 14:31 | links
 
Tas džeks, kurš izvilka to deviņnieci, tiešām copēja uz "cūkām". Turklāt diezgan liela izmēra, jo es kādā brīdī biju no viņa netālu. Turklāt viņam bija vēl divas......nu pa gabalu izskatījās, ap 2 kg līdakas.
2.jūlijs 2018, 14:20 | links
 
Sveiciens copmaņiem. Iemetu vienu bildi, bildēs no 30. jūnija rīta.
Svētdien vēl piebiedrojās astotniece un pieciniece.
Ja kādam šķiet, ka tagad tā ir un būs kā dogma, tad atslābinieties...:)))))
Taču kustība ir sākusies. Laika prognoze uz pirmdienu un otrdienu būs ok, bet trešdien jau atkal būs jābrauc auzās un jāmeklē laime meistarībā.
Ne asakas.
....."cūkas".....:)))))))
Kurš saprata, tam bonusi.:))))))
1.jūlijs 2018, 16:58 | links
 
Šodien bija vējaini, bet zivis arī ķērās.
1.jūlijs 2018, 16:52 | links
 
Babē ķeras vienmēr ,tikai izmēri ir dažādi.
30.jūnijs 2018, 17:03 | links
 
papirs [30.06.18]: Sveiki. Vai šodien kāds ar mēģināja ,jeb pūtiens par traku? Bij doma rīt braukt,bet ja iekšzemē tā pūš tad pie jūras,Babītē laikam nav ko darīt?
Vējš ir un rīt arī būs!

Darīt ko?
Nu tas atkarīgs vai esi gatavs tādai copei.

Pačukstēšu lielo noslēpumu. Babē ķeras lielā vējā :)
30.jūnijs 2018, 16:47 | links
 
Sveiki. Vai šodien kāds ar mēģināja ,jeb pūtiens par traku? Bij doma rīt braukt,bet ja iekšzemē tā pūš tad pie jūras,Babītē laikam nav ko darīt?
30.jūnijs 2018, 16:42 | links
 
Ezerkrastus var sazvanīt pa 29470538.
Kas attiecas uz līņiem un karūsām, tad neviens man te braucis nav, bet pašam nu galīgi nesanāk :((((
Es pat uz līdakām, pa šo jūnija mēnesi, esmu iebraucis 2 reizes......
Taču ir viena doma, ko nākamajā nedēļā realizēšu.
Iebarošu, kādas trīs vietas un turēšu apaļos puikas un meitas uz vietas :)))). Vietas redzami atzīmēšu. Varēsiet braukt un copēt.
29.jūnijs 2018, 08:44 | links
 
Ok - paldies, brauksim piektdienas vakars - sestdienas rīts. Tik vējainas gan brīvdienas sola - 13-15 m/s.
28.jūnijs 2018, 15:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager