Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
snitraM [28.06.18]: Vai Babītes ezerā var izmantot savu laivu? protams bez iekšdedzes dzinēja. Pasen atpakaļ man stāstīja ka ezerā drīkstot izmantot tikai laivas no "oficiālām bāzēm" - savu no krasta nedrīkstot.
Var izmantot savu laivu.
28.jūnijs 2018, 13:10 | links
 
Vai Babītes ezerā var izmantot savu laivu? protams bez iekšdedzes dzinēja. Pasen atpakaļ man stāstīja ka ezerā drīkstot izmantot tikai laivas no "oficiālām bāzēm" - savu no krasta nedrīkstot.

snitraM, 28.jūnijs 2018, 12:04


Ļoti bieži tiek redzētas laivas , kuras noteikti nav no bāzēm . Kopējs tiem ir tikai piešķirtais valsts reģistrācijas numurs, bet ir ir manīti tādi kuriem nav
28.jūnijs 2018, 12:58 | links
 
Vai Babītes ezerā var izmantot savu laivu? protams bez iekšdedzes dzinēja. Pasen atpakaļ man stāstīja ka ezerā drīkstot izmantot tikai laivas no "oficiālām bāzēm" - savu no krasta nedrīkstot.

snitraM, 28.jūnijs 2018, 12:04


Vajadzētu varēt. Katru gadu "Lucky John" pasākumā ir daļa dalībnieku ar savām laivām.
28.jūnijs 2018, 12:36 | links
 
Vai Babītes ezerā var izmantot savu laivu? protams bez iekšdedzes dzinēja. Pasen atpakaļ man stāstīja ka ezerā drīkstot izmantot tikai laivas no "oficiālām bāzēm" - savu no krasta nedrīkstot.
28.jūnijs 2018, 12:04 | links
 
Un uz kādu nummuru tagad var sazvanīt ezerkrastus?
27.jūnijs 2018, 16:09 | links
 
Labdien,
Varat ieteikt kur var Babītes ezerā no krasta pazvejot + ar bērniem uztaisīt pikniku.

Medveckis, 27.jūnijs 2018, 11:54


Dušeļi.
27.jūnijs 2018, 12:45 | links
 
Labdien,
Varat ieteikt kur var Babītes ezerā no krasta pazvejot + ar bērniem uztaisīt pikniku.
27.jūnijs 2018, 11:54 | links
 
Eini, super atskaite-taa turpinaat, bet kapeec ne vaarda par liinjiem un karuusaam??
27.jūnijs 2018, 09:09 | links
 
Paldies Einim!!!
Nekad vēl neesmu bijis Babītē, bet šādas atskaites dos iemeslu aizbraukt,nav svarīgi kurā bāzē...!!!
25.jūnijs 2018, 19:54 | links
 
Paldies Einār, visai objektīvs viedoklis un ideja par informāciju, kas notiek ezerā.
Šodien tieši domāju un vakar copi aizšaut ar.. virspusējiem.. nu redzēs, tagad sāku domāt kā tad būs. Bet ok, ir jau arī rotiņi un tā.. :) Japgrabina būs mans sudrabnieks.
25.jūnijs 2018, 13:44 | links
 
Tas nav pārmetums. Katram savs un lai pārējie sasniegtu manu līmeni būtu jāpārdzimst no jauna...:))))), un vēl mērķtiecītīgi jāpadzīvo šajā saulē.

einis, 24.jūnijs 2018, 20:34

Super. Narciss, dieva vietnieks uz zemes :D
25.jūnijs 2018, 10:52 | links
 
Eini, prieks dzirdēt tādas atskaites - ceru, ka turpināsi.

Pats biju 6dien, ar pārinieku, kas nu ir pārgājis par mušotāju, tad mums tāds sava veida FLY VS JERK sanāca. Lai nu kā, bet muša iekabināja ar rezultātu 4:8, bet man labs pārsteigums - zandarts uz 55cm, lai gan ar Babīti esmu pazīstams tikai 2us gadus, bet līdz šim nebija trāpījies. Kolēģim, mušotājam lielākā līdaka 65cm. Bijām no Vecupenieku bāzes.
25.jūnijs 2018, 09:57 | links
 
Patiesībā, man nepatīk atzīmēties komentāru sadaļā. Es šo info sadaļu izlaižu, jo nav vajadzības iedziļināties kaut gan pārsvarā ir arī forumā sakarīgi cilvēki, kas patiešām risina interesantas diskusijas, apmainās ar patiesu informāciju kas lieti noder iesācējiem, vai mazāk pieredzējušiem copmaņiem, un apmainās ar info savstarpēji. Super!

Par Babītes ezeru.
Tā kā esmu kļuvis par vienas no bāzēm pārvaldnieku, tad iemetīšu nelielu atskaiti kas jūnija mēnesī ir bijis aktuāls ezerā, jo, cik zinu tad citu laivu bāzu pārvaldniekiem ar copi ir tikai tik liela saistība cik izīrēt laivas.

Tas nav pārmetums. Katram savs un lai pārējie sasniegtu manu līmeni būtu jāpārdzimst no jauna...:))))), un vēl mērķtiecītīgi jāpadzīvo šajā saulē.
No šī brīža iemetīšu konkrētas atskaites ( ik pa divām nedēļām) kas notiek ezerā un nevis no manis pārvaldītas Ezerkrasti laivu bāzes.
Noteikti sazināšos ar citām bāzēm un sniegšu info, jo jābūt izteikti debilam cilvēkam kas uzskatītu, ka izbraucot no konkrētas laivu bāzes ezerā, zivis atrodas tikai tur un nekur citur!!!:)))))
Nu tad par jūnija mēnesi.

Daudz jūras asari. Gaišie ienāca jau vēl pirms atļautā copes laika. Nu piedodiet, bet es pamēģināju turpat no krasta...:)))))
Tā kustība nav rimusies un asaris ir pataiešām labs. Taču vajadzēs pabraukāt lai viņu sameklētu. Labi izmēri. Reti ap kilogramu, pārsvarā no 200 - 700gr. Strādā Nr. 2 rotiņš. Krāsa? Domā pats.....

Ļoti daudz zemmēra līdakas. Izteikti daudz un par cik man pašam šeit jau 6 gadus stāv laiva es tādu kvantumu zemmēru neesmu piedzīvojis. Tie kas brauc ārā pie manis bāzē, stāsta pilnībā ticamas lietas, ka zemmēri dienā var būt pat ap 50 gab.

Līdakas ir. Pārsvarā visas tiek noķertas uz "cūkām", rotiņiem vai džerkiem. Parastās gumijas nestrādā, vai pareizāk sakot, strādā mazāk rezultatīvi.

Suņu laiks vēl nav pienācis. Ar to es domāju mānekļus kas tiek izspēlēti pa virsu.

Manā pusē galvenokārt ir daudz jūras asaru. Tiešām daudz. Līdaku, it kā mazāk, bet es tā īsti neizprotu kā tur copes večiem ar domāšanu. Tiklīdz pūš kārtīgs vējš, un laivā smeļas
ūdens tā atbrauc viens, divi.....bet savelk. Es arī esmu tādā laikā iekšā un man līdaku copei pietiek ar divām stundām lai izpildītu mēra normu arī pēc daudzuma. Uzreiz varu pateikt, ka tikai džerkoju. Džerkoju ar "karūsām".
Mans laivas biedrs, tikko izvelku no kastes šo krāsas mānekli, tikai novelk: tā nav godīgi.:))))

Un vēl....
Meklējam duļķi.
Lai jums veicas un nav svarīgi no kuras bāzes brauciet. Ezers ir pilns ar plēsoņām. Meženes šogad neesmu redzējis, daudz beigtu vēžu, bet kas priecē, tad VVD ir ļoti aktīvs.
Ne asakas!
Iemetīšu šad, tad atskaites....ja vajag. Ja ne, tad ne.

einis, 24.jūnijs 2018, 20:34


Patīkami dzirdēt par šo apņemšanos, tas jau ir nopietni. Kādreiz braucu pie Ziga, būs jāmēģina atkal apmeklēt Ezerkrasti.
Kas attiecas uz mazajām līdakām, tad tās šogad patiešām ķeras, nevajadzīgi lieliski ne tikai Babītē, bet arī citos ezeros. Iepriekšējos gados to bija ievērojami mazāk.
Par asariem! Man ir bijušas reizes, kad dienā pieķeras ne mazāk par simtu, lai gan uz pannas nonāk vien desmitā daļa.
Lai veicas! Ne asakas!
24.jūnijs 2018, 21:22 | links
 
Patiesībā, man nepatīk atzīmēties komentāru sadaļā. Es šo info sadaļu izlaižu, jo nav vajadzības iedziļināties kaut gan pārsvarā ir arī forumā sakarīgi cilvēki, kas patiešām risina interesantas diskusijas, apmainās ar patiesu informāciju kas lieti noder iesācējiem, vai mazāk pieredzējušiem copmaņiem, un apmainās ar info savstarpēji. Super!

Par Babītes ezeru.
Tā kā esmu kļuvis par vienas no bāzēm pārvaldnieku, tad iemetīšu nelielu atskaiti kas jūnija mēnesī ir bijis aktuāls ezerā, jo, cik zinu tad citu laivu bāzu pārvaldniekiem ar copi ir tikai tik liela saistība cik izīrēt laivas.

Tas nav pārmetums. Katram savs un lai pārējie sasniegtu manu līmeni būtu jāpārdzimst no jauna...:))))), un vēl mērķtiecītīgi jāpadzīvo šajā saulē.
No šī brīža iemetīšu konkrētas atskaites ( ik pa divām nedēļām) kas notiek ezerā un nevis no manis pārvaldītas Ezerkrasti laivu bāzes.
Noteikti sazināšos ar citām bāzēm un sniegšu info, jo jābūt izteikti debilam cilvēkam kas uzskatītu, ka izbraucot no konkrētas laivu bāzes ezerā, zivis atrodas tikai tur un nekur citur!!!:)))))
Nu tad par jūnija mēnesi.

Daudz jūras asari. Gaišie ienāca jau vēl pirms atļautā copes laika. Nu piedodiet, bet es pamēģināju turpat no krasta...:)))))
Tā kustība nav rimusies un asaris ir pataiešām labs. Taču vajadzēs pabraukāt lai viņu sameklētu. Labi izmēri. Reti ap kilogramu, pārsvarā no 200 - 700gr. Strādā Nr. 2 rotiņš. Krāsa? Domā pats.....

Ļoti daudz zemmēra līdakas. Izteikti daudz un par cik man pašam šeit jau 6 gadus stāv laiva es tādu kvantumu zemmēru neesmu piedzīvojis. Tie kas brauc ārā pie manis bāzē, stāsta pilnībā ticamas lietas, ka zemmēri dienā var būt pat ap 50 gab.

Līdakas ir. Pārsvarā visas tiek noķertas uz "cūkām", rotiņiem vai džerkiem. Parastās gumijas nestrādā, vai pareizāk sakot, strādā mazāk rezultatīvi.

Suņu laiks vēl nav pienācis. Ar to es domāju mānekļus kas tiek izspēlēti pa virsu.

Manā pusē galvenokārt ir daudz jūras asaru. Tiešām daudz. Līdaku, it kā mazāk, bet es tā īsti neizprotu kā tur copes večiem ar domāšanu. Tiklīdz pūš kārtīgs vējš, un laivā smeļas
ūdens tā atbrauc viens, divi.....bet savelk. Es arī esmu tādā laikā iekšā un man līdaku copei pietiek ar divām stundām lai izpildītu mēra normu arī pēc daudzuma. Uzreiz varu pateikt, ka tikai džerkoju. Džerkoju ar "karūsām".
Mans laivas biedrs, tikko izvelku no kastes šo krāsas mānekli, tikai novelk: tā nav godīgi.:))))

Un vēl....
Meklējam duļķi.
Lai jums veicas un nav svarīgi no kuras bāzes brauciet. Ezers ir pilns ar plēsoņām. Meženes šogad neesmu redzējis, daudz beigtu vēžu, bet kas priecē, tad VVD ir ļoti aktīvs.
Ne asakas!
Iemetīšu šad, tad atskaites....ja vajag. Ja ne, tad ne.
24.jūnijs 2018, 20:34 | links
 
paldies. tik tagad sāka līt lietus :D
24.jūnijs 2018, 14:07 | links
 
Vakar biju Ezerkrasti bāzē un zinu, ka tur darba grafiks no plkst. 04 - 22 nemainīgs arī svētku dienās.
24.jūnijs 2018, 13:57 | links
 
Šdoien strādā kāda laivu bāze Babītē?
24.jūnijs 2018, 13:27 | links
 
6diena.
No 9.-14.
izmegjinati no 4-9collu gumijas dazadaas kraasaas un formaas.kadi 5ci dzerki kas kaste metajas,kkadi vobleri un rotinji no kolegja puses.kopa 2vas copes uz gumijas.
Taa spozjaa saule un skaidrais uudens darija savu.joprojam jamacas.
24.jūnijs 2018, 10:32 | links
 
MT! ZB lasīt Tavus filosofiskos apcerējumus! Plāno brīvu- dod zināt un laižam uz copi! Ja man atnāks 'slepenie' - izkabināšu arī svarā nevis tikai skaitā ;)

Jurik, 20.jūnijs 2018, 22:21

He, he, skatos, ka redzot manas smukās līdaciņas, tu nolēmi likt malā savu smalko asaru kātiņu.. :D Gan jau kādu dienu saplānosim, gribās tak redzēt tavus "slepenos" :P :D

MT9, 20.jūnijs 2018, 22:38


ne jau visa tā māksla ir lielajos mānekļos,kkādai poņai ar jabūt ;)
21.jūnijs 2018, 10:39 | links
 
MT! ZB lasīt Tavus filosofiskos apcerējumus! Plāno brīvu- dod zināt un laižam uz copi! Ja man atnāks 'slepenie' - izkabināšu arī svarā nevis tikai skaitā ;)

Jurik, 20.jūnijs 2018, 22:21


He, he, skatos, ka redzot manas smukās līdaciņas, tu nolēmi likt malā savu smalko asaru kātiņu.. :D Gan jau kādu dienu saplānosim, gribās tak redzēt tavus "slepenos" :P :D
20.jūnijs 2018, 22:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager