Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
nu tā nolažot ir tiešām māksla.... saprotu mežā, jūrā.... nu bet Babītē...

cupix, 14.jūnijs 2018, 17:17


tāda tā jaunatne pašlaik, aizbrauc atpūsties pie dabas, laivot, bet to vien dar kā baksta telefonus un saprotams izlādē tos..
14.jūnijs 2018, 17:26 | links
 
Babītei kaitnieks nav labi izglītots maksķernieks, dīvainā lieguma teritorijā ..... BET HOMOSAPIENS PILSETIKUS @ TŪRISTS - http://rus.tvnet.lv/novosti/obschjestvo/393309-bermudskiy_treugolnik_v_babitskom_ozere_vchera_zagadochno_ischezli_8_podrostkov

Tie izbagarēs visu iespejamu nemaz nerunājot par glabšanas dienestu.

Dalderi, 14.jūnijs 2018, 16:49


nu tā nolažot ir tiešām māksla.... saprotu mežā, jūrā.... nu bet Babītē...
14.jūnijs 2018, 17:17 | links
 
Līņi ķeras.Lomi atkarīgi no copmaņa meistarības.
14.jūnijs 2018, 16:51 | links
 
Babītei kaitnieks nav labi izglītots maksķernieks, dīvainā lieguma teritorijā ..... BET HOMOSAPIENS PILSETIKUS @ TŪRISTS - http://rus.tvnet.lv/novosti/obschjestvo/393309-bermudskiy_treugolnik_v_babitskom_ozere_vchera_zagadochno_ischezli_8_podrostkov

Tie izbagarēs visu iespejamu nemaz nerunājot par glabšanas dienestu.
14.jūnijs 2018, 16:49 | links
 
uz līņiem kāds ir bijis?
14.jūnijs 2018, 12:48 | links
 
aaaa9 [13.06.18]: Pirmkārt tagad ir liegums ezera D-daļā, kas nozīmē, ka copēt nu nekādi nevar uzreiz ne no Dūšeļiem, ne no Dālderiem - jāpārairējas pāri pus ezeram. Otrkārt, pat pēc lieguma beigām uzreiz pie Dūšeļiem ir tik sekls, ka tur nu nekādi nav ko darīt - tur tāpat ir jāairējas uz dziļāku vietu krietns gabals.
Dūšeļos, viennozīmīgi, ir visstabilākās un klusākās laivas - pārējās vietās ir stiklašķiedras grabažas, kurās kājās spiningot var, ja patīk peldēties, turklāt troksni rada katra kustība.
Iebraukt var nau bijis ka jaiet ar kajam
14.jūnijs 2018, 00:18 | links
 
Dalderi [13.06.18]: Nezinīšiem .

Atslēgas vārds liegumiem Babītes ezerā ir - AIZLIEGTS ATRASTIES.Ja ir atļauts atrasties ,līdzi nāk arī metiens ar spiningu.
+100500 :DDDD
13.jūnijs 2018, 15:20 | links
 
Nezinīšiem .

Atslēgas vārds liegumiem Babītes ezerā ir - AIZLIEGTS ATRASTIES.Ja ir atļauts atrasties ,līdzi nāk arī metiens ar spiningu.
13.jūnijs 2018, 14:25 | links
 
Tad ko - MK noteikumi ir oficiāli atcelti? Cik zinu nē, un lai kā tur tas ceļš nebūtu iezīmēts, ne pa kreisi, ne pa labi, izbraucot no Dālderiem, vismaz kilometru vēl makšķerēt nedrīkst. Ir kaut kāda oficiāla informācija, ka MK noteikumiem var uzspļaut un jāvadās tikai pēc bojām, zīmēm? Austrumu galā nevar makšķerēt visu gadu, lai gan tur nevienu zīmi neviens neliek. Piedod, ja nezinu kaut kādus jaunus noteikumus, par ko es tikai priecātos.

Nu ko, skumji, ka pat bāzu cilvēki nezin likumus Babītes ezerā.

Kurā brīdī esmu teicis ka nezinu noteikumus Babītes ezerā ??? Saku, ka iezīmētais ceļš nav LAIVAS PLATUMĀ. Ceļam nav arī koordinātes, un to iezīmē Reģionalās Dabas Aizsardzības parvaldes darbinieki, pec situacijas konkrētajā gadā.

Ta kā neskumsti ....

Dalderi, 13.jūnijs 2018, 12:54

aaaa9, 13.jūnijs 2018, 13:12
Klausies brauc labāk copēt, nesip prātu sev un citiem! Visiem viss skaidrs, bet nē te viens pats likums ierunājās!

Spinings25, 13.jūnijs 2018, 13:16


cik esmu novērojis,ka visiem tā pat ir vienalga vai ir tas liegums vai nav, tā pat brauc kur acis rāda, vismaz lielākā daļa..
13.jūnijs 2018, 13:34 | links
 
Tad ko - MK noteikumi ir oficiāli atcelti? Cik zinu nē, un lai kā tur tas ceļš nebūtu iezīmēts, ne pa kreisi, ne pa labi, izbraucot no Dālderiem, vismaz kilometru vēl makšķerēt nedrīkst. Ir kaut kāda oficiāla informācija, ka MK noteikumiem var uzspļaut un jāvadās tikai pēc bojām, zīmēm? Austrumu galā nevar makšķerēt visu gadu, lai gan tur nevienu zīmi neviens neliek. Piedod, ja nezinu kaut kādus jaunus noteikumus, par ko es tikai priecātos.

Nu ko, skumji, ka pat bāzu cilvēki nezin likumus Babītes ezerā.

Kurā brīdī esmu teicis ka nezinu noteikumus Babītes ezerā ??? Saku, ka iezīmētais ceļš nav LAIVAS PLATUMĀ. Ceļam nav arī koordinātes, un to iezīmē Reģionalās Dabas Aizsardzības parvaldes darbinieki, pec situacijas konkrētajā gadā.

Ta kā neskumsti ....

Dalderi, 13.jūnijs 2018, 12:54

aaaa9, 13.jūnijs 2018, 13:12

Klausies brauc labāk copēt, nesip prātu sev un citiem! Visiem viss skaidrs, bet nē te viens pats likums ierunājās!
13.jūnijs 2018, 13:16 | links
 
Tad ko - MK noteikumi ir oficiāli atcelti? Cik zinu nē, un lai kā tur tas ceļš nebūtu iezīmēts, ne pa kreisi, ne pa labi, izbraucot no Dālderiem, vismaz kilometru vēl makšķerēt nedrīkst. Ir kaut kāda oficiāla informācija, ka MK noteikumiem var uzspļaut un jāvadās tikai pēc bojām, zīmēm? Austrumu galā nevar makšķerēt visu gadu, lai gan tur nevienu zīmi neviens neliek. Piedod, ja nezinu kaut kādus jaunus noteikumus, par ko es tikai priecātos.

Nu ko, skumji, ka pat bāzu cilvēki nezin likumus Babītes ezerā.

Kurā brīdī esmu teicis ka nezinu noteikumus Babītes ezerā ??? Saku, ka iezīmētais ceļš nav LAIVAS PLATUMĀ. Ceļam nav arī koordinātes, un to iezīmē Reģionalās Dabas Aizsardzības parvaldes darbinieki, pec situacijas konkrētajā gadā.

Ta kā neskumsti ....

Dalderi, 13.jūnijs 2018, 12:54
13.jūnijs 2018, 13:12 | links
 
Nu ko, skumji, ka pat bāzu cilvēki nezin likumus Babītes ezerā.

Kurā brīdī esmu teicis ka nezinu noteikumus Babītes ezerā ??? Saku, ka iezīmētais ceļš nav LAIVAS PLATUMĀ. Ceļam nav arī koordinātes, un to iezīmē Reģionalās Dabas Aizsardzības parvaldes darbinieki, pec situacijas konkrētajā gadā.

Ta kā neskumsti ....
13.jūnijs 2018, 12:54 | links
 
Nu ko, skumji, ka pat bāzu cilvēki nezin likumus Babītes ezerā. D-daļā līdz 30. jūnijam ir liegums! Par ko vispār ir runa? Linkā uzskatāma bilde un datumi, kas no MK noteikumiem.
https://manalidaka.wordpress.com/2014/06/01/babites-ezera-liegumu-karte/

ne no Dūšeļiem, ne no Dālderiem - jāpārairējas pāri pus ezeram.

Pilnīgas muļķības.
Nezinu kā ir Dūšeļos, bet iezīmetais ceļš no Dālderiem nav laivas platumā.Ir ko un kur darīt tiklīdz izbrauc no bāzes.

Šogad , beidzot , esmu sācis copēt, lai pats zinātu kas notiek ezerā.

Gan copējot gan medījot izmantoju J.Dzelzkalēja projektētās un būvetās, speciali seklajiem ezeriem ,stiklašķiedras, airu laivas SENIORS.Motoru neizmantoju.

Dalderi, 13.jūnijs 2018, 12:27
13.jūnijs 2018, 12:33 | links
 
ne no Dūšeļiem, ne no Dālderiem - jāpārairējas pāri pus ezeram.

Pilnīgas muļķības.
Nezinu kā ir Dūšeļos, bet iezīmetais ceļš no Dālderiem nav laivas platumā.Ir ko un kur darīt tiklīdz izbrauc no bāzes.

Šogad , beidzot , esmu sācis copēt, lai pats zinātu kas notiek ezerā.

Gan copējot gan medījot izmantoju J.Dzelzkalēja projektētās un būvetās, speciali seklajiem ezeriem ,stiklašķiedras, airu laivas SENIORS.Motoru neizmantoju.
13.jūnijs 2018, 12:27 | links
 
Es gribētu redzēt, kā Tu lielo Lottu no Vecupeniekiem apgāzīsi....

Headhunter, 13.jūnijs 2018, 11:42



vo vo :D
13.jūnijs 2018, 11:49 | links
 
Es gribētu redzēt, kā Tu lielo Lottu no Vecupeniekiem apgāzīsi....
13.jūnijs 2018, 11:42 | links
 
Pirmkārt tagad ir liegums ezera D-daļā, kas nozīmē, ka copēt nu nekādi nevar uzreiz ne no Dūšeļiem, ne no Dālderiem - jāpārairējas pāri pus ezeram. Otrkārt, pat pēc lieguma beigām uzreiz pie Dūšeļiem ir tik sekls, ka tur nu nekādi nav ko darīt - tur tāpat ir jāairējas uz dziļāku vietu krietns gabals.
Dūšeļos, viennozīmīgi, ir visstabilākās un klusākās laivas - pārējās vietās ir stiklašķiedras grabažas, kurās kājās spiningot var, ja patīk peldēties, turklāt troksni rada katra kustība.
13.jūnijs 2018, 11:40 | links
 
Vecupnieki ir vislabakie, bet ja nav motors, bišku būs jāpaairē, lai tiktu līdz ezeram.- nevis bišku , bet 800m, pēc tam 500m pa lēpenem ..... untikai tad ezers.

Ezerlīči - ja grib copēt astrumu daļā.

Dālderi - ja rietumdaļā, pie tam Dālderos visplašākais laivu modeļu piedāvājums - http://ekodalderi.lv/babites-ezers
13.jūnijs 2018, 11:30 | links
 
Vecupnieki ir vislabakie, bet ja nav motors, bišku būs jāpaairē, lai tiktu līdz ezeram. No ezerkrastiem un dūšeļiem var uzreiz copēt. Dūšeļos, ja negribi sēdēt peļķē, prasi Ģirtam, lai iedod laivu, kura laiž mazāk ūdeni.
13.jūnijs 2018, 11:17 | links
 
Kurā bāzē ieteiksiet labāk laivu nomā ņemt?
Vēlētos sestdien/svētien jau plkst. 5.00 būt uz ūdens.
Iepriekš laicīgi jāpiesaka vai kā tas notiek?

zhora_zirgs, 13.jūnijs 2018, 10:44

viennozīmīgi laivu bāze Vecupenieki,super saimnieki,super laivas, bet iepriekš gan piezvani. ;)

copmans22, 13.jūnijs 2018, 10:47

Manu prāt bāzes +- vienādas , jautājums tikai vai zini vietas kur copēt , jo viennozīmīgi ezers nav no vieglajiem.
13.jūnijs 2018, 10:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager