Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Kurā bāzē ieteiksiet labāk laivu nomā ņemt?
Vēlētos sestdien/svētien jau plkst. 5.00 būt uz ūdens.
Iepriekš laicīgi jāpiesaka vai kā tas notiek?

zhora_zirgs, 13.jūnijs 2018, 10:44


viennozīmīgi laivu bāze Vecupenieki,super saimnieki,super laivas, bet iepriekš gan piezvani. ;)
13.jūnijs 2018, 10:47 | links
 
Kurā bāzē ieteiksiet labāk laivu nomā ņemt?
Vēlētos sestdien/svētien jau plkst. 5.00 būt uz ūdens.
Iepriekš laicīgi jāpiesaka vai kā tas notiek?
13.jūnijs 2018, 10:44 | links
 
Par to visādi visvairāk bailes, jo ir daudz piemēri kad nesanāk un ļoti maz kad sanāk.
12.jūnijs 2018, 12:09 | links
 
NU ... NU EINI !!

Lūk Tev izraksts no vienas elektroniskas sarakstes -/Labdien, visiem.

Piekrītu Andra teiktajam, ka nebūtu īpaši produktīvi tikties tagad, lai vienkārši parunātos.

Kā jau minēju iepriekšējā tikšanās reizē, šobrīd mana prioritāte darbos ir Kempings Dūšeļi un jauno pakalpojumu palaišana ar jauno sezonu. Bet.
Jūnija laikā man ir plāns biedrību dibināt un veikt visas pārējās darbības, kas saistītas ar aktīvu darbu šajā sakarā, nevēlos atlikt to uz rudeni.

Saistībā par biedrības dibināšanu, nepieciešamība un pats process man ir skaidrs un neredzu vajadzību to apspriest vēlreiz. Manuprāt, produktīvi būtu interesentiem, kuri vēlas iesaistīties Babītes ezera biedrības dibināšanā un arī tās tālākā darbībā, dot man ziņu personīgi uz epastu zane.dusele@gmail.com, lai kopīgi varam sākt gatavoties un apspriest mērķus, tāpat uzreiz būt gataviem un nokārtot elektroniskos parakstus (www.eparakjo bieži vien sarakstes būs elektroniski, kā arī dokumentu parakstīšana, lai nebūtu katru reizi jātērē laiks parakstu savākšanai, un dokumentu vešanai uz valsts iestādēm)

Gaidīšu interesentu pieteikumus biedrības dibināšanai.

Uz drīzu tikšanos./

Varētu jau, arī šo ,neņemt galvā, bet ņemot vērā ka 409 MK noteikumi nav mūžīgi .... un laivu nomā iesaistītas ģimenes , kurās nav mednieku un copmaņu, tātad ir interese TIKAI PAR NAUDAS IENĀKUMIEM, VAR SANĀKT VISĀDI.
12.jūnijs 2018, 11:39 | links
 
Nu nebūs te nekāda licencētā makšķerēšana. Kādam ir vēlme kurināt ugunskuru ne tajā vietā kur jēga.
Kuriniet citur.
Pretējā gadījumā kritīs daudz slavenākas makšķerēšanas vietas, un maksās par to copmaņi.
Bet kājās var pacelt ne tikai ārstus un izglītības darbiniekus.
11.jūnijs 2018, 15:11 | links
 
skutans [08.06.18]: Kolēģim gāja bik labāk skaita ziņā, kautkā negribīgi pēc 9:00, uzradās knābātāji. No 5:00- 10:30 padarbojāmies.Ne asakas !
Līdake smuks!
A šīs laivas tā ūdeni laiz? :)
Tikai interesei..
9.jūnijs 2018, 23:52 | links
 
1. Es šaubos, kad Babītes ezerā juridiski var ieviest licencēco makšķerēšanu. Babītes ezers ir dabas aizsardzības aizsegā, un pieder valstij.

2. Ja nu kaut kāda likuma cauruma pēc babīte ieviesīs licenceto makšķerēšanu, tad babītes ezera bāzes bankrotēs.
9.jūnijs 2018, 19:39 | links
 

Kolēģim gāja bik labāk skaita ziņā, kautkā negribīgi pēc 9:00, uzradās knābātāji. No 5:00- 10:30 padarbojāmies.Ne asakas !
8.jūnijs 2018, 22:29 | links
 
Viss OK, otrādi vajadzēja :)

Nezinu, koordinātas no MK noteikumu tabulas šī karte neatrod, kā arī balticmaps.eu
Saka, ka kļūda, vai ārpus LV.

Starp citu - MK noteikumos par Babītes ezera lieguma koordinātām, manuprāt, tur ir Y koordinātā kļūda. Tam ciparam ir jābūt 7-zīmju, bet ir tikai 6-as. Tā kā, ja kādu noķer ne tur, tad var atsaukties uz šo koordināšu sistēmu.
Gribēju meklēt precīzi, kur tad tā robeža ir, lai ieliktu navigatorā un secināju, ka kaut kas tur nav kārtībā.
https://likumi.lv/doc.php?id=231168

aaaa9, 6.jūnijs 2018, 14:58

Lieto šo:
kartes.lgia.gov.lv

Pie plīgrīkiem Koordinātas->Atrast
Y=N & X=E

Davis-Di, 6.jūnijs 2018, 15:28

aaaa9, 6.jūnijs 2018, 15:46
6.jūnijs 2018, 15:49 | links
 
Nezinu, koordinātas no MK noteikumu tabulas šī karte neatrod, kā arī balticmaps.eu
Saka, ka kļūda, vai ārpus LV.

Starp citu - MK noteikumos par Babītes ezera lieguma koordinātām, manuprāt, tur ir Y koordinātā kļūda. Tam ciparam ir jābūt 7-zīmju, bet ir tikai 6-as. Tā kā, ja kādu noķer ne tur, tad var atsaukties uz šo koordināšu sistēmu.
Gribēju meklēt precīzi, kur tad tā robeža ir, lai ieliktu navigatorā un secināju, ka kaut kas tur nav kārtībā.
https://likumi.lv/doc.php?id=231168

aaaa9, 6.jūnijs 2018, 14:58

Lieto šo:
kartes.lgia.gov.lv

Pie plīgrīkiem Koordinātas->Atrast
Y=N & X=E

Davis-Di, 6.jūnijs 2018, 15:28
6.jūnijs 2018, 15:46 | links
 
Starp citu - MK noteikumos par Babītes ezera lieguma koordinātām, manuprāt, tur ir Y koordinātā kļūda. Tam ciparam ir jābūt 7-zīmju, bet ir tikai 6-as. Tā kā, ja kādu noķer ne tur, tad var atsaukties uz šo koordināšu sistēmu.
Gribēju meklēt precīzi, kur tad tā robeža ir, lai ieliktu navigatorā un secināju, ka kaut kas tur nav kārtībā.
https://likumi.lv/doc.php?id=231168

aaaa9, 6.jūnijs 2018, 14:58


Lieto šo:
kartes.lgia.gov.lv

Pie plīgrīkiem Koordinātas->Atrast
Y=N & X=E
6.jūnijs 2018, 15:28 | links
 
Dalderi - viss ok :)
6.jūnijs 2018, 15:26 | links
 
Starp citu - MK noteikumos par Babītes ezera lieguma koordinātām, manuprāt, tur ir Y koordinātā kļūda. Tam ciparam ir jābūt 7-zīmju, bet ir tikai 6-as. Tā kā, ja kādu noķer ne tur, tad var atsaukties uz šo koordināšu sistēmu.
Gribēju meklēt precīzi, kur tad tā robeža ir, lai ieliktu navigatorā un secināju, ka kaut kas tur nav kārtībā.
https://likumi.lv/doc.php?id=231168
6.jūnijs 2018, 14:58 | links
 
Un jā pie bildem var redzēt Normunda panakumus šodien :)))

Davis-Di, 6.jūnijs 2018, 14:22


Es jau priecājos par to ka tādi eksemplāri vēl ir :) tik atslēgu jāturpina meklēt =)
6.jūnijs 2018, 14:42 | links
 
Un jā pie bildem var redzēt Normunda panakumus šodien :)))
6.jūnijs 2018, 14:22 | links
 
Ja nu kāds piemirsis ... un brauc no Vecupeniekiem...

6.jūnijs 2018, 12:36 | links
 
cupix!
Ūdens līmenis ir ļoti labs! Savi 40-45cm ir pacēlies pēc ZR vēja ietekmes!
Un arī zivis sāk parādīties! Šodien 110 cm!

Vecupenieki, 6.jūnijs 2018, 12:08


Cik lasu forumu no Jūsu puses vienmēr nāk 85+ :) , prieks ja tā notiek.

Mēs vēl meklējam , kur tās mammas slēpjas šajos seklajos ūdeņos :)
6.jūnijs 2018, 12:24 | links
 
Dalderi [06.06.18]: Par definīcijām, lūdzu jautā kungiem (vai to pēctečiem) kuri noteikumus "Dabas lieguma "Babītes ezers" individuālie aizsardzības un izmantošanas noteikumi" ir apstiprinājuši ....

Modza, neuzmet lūpu.Protams, kad Es viņiem (ministriju juristiem, referentiem)prasīju.Bolija acis uz manīm.Ir bijusi Tev kādreiz iespēja, tajā valsts pārvaldes līmenī, papļāpāt ar ieredņiem.409 MK noteikumi ir slaveni ar to, kad šie stājās spēkā VESELU GADU BIJA ATĻAUTS APMEKLET EZERU NO 01.03.- 31.05 , BET AIZLIEGTS 01.06. - 28.02. kAD ,IERĒDŅIEM,NORĀDĪJU UZ TO MURGU, MAN TEICA ,KA ES NEMĀKOT LASĪT .... pec gada izlaboja.

Ieviešot licenzeto copi Babītes ez. savāktos līdzekļi viena darbinieka, ar valstī noteikto minimālo algu, un neliela kabineta nomai. Tā arī būtu visa jēga .... . Man tā īsti nav saprotams KURIEM TAS VAJADZĪGS ? UN KĀPĒC TIEŠI TAGAD , KAD EZERĀ IR SAMERĀ LABA KĀRTĪBA MALUZVEINIECĪBAS JOMĀ ?
Jaa, tiikli nav maniiti!
Vajadzeetu tik paaris tonnas amuuru salaist, bet to jau gan droshi vien nedriikst
6.jūnijs 2018, 12:23 | links
 
cupix!
Ūdens līmenis ir ļoti labs! Savi 40-45cm ir pacēlies pēc ZR vēja ietekmes!
Un arī zivis sāk parādīties! Šodien 110 cm!
6.jūnijs 2018, 12:08 | links
 
Runāt par un ap ezeru ir labi : )

kāds ir bijis šonedēļ? :) Padalaties ar iespaidiem ...
Šogad pabūts tik vienu reizi , labi sanāca palasīt asarīti uz rotiņiem. Līdaku no rīta neredzējām , laikam pie vainas saule un bezvējš.... bet sagaidījām labas vēja brāzmas otrā dienas pusē un tad arī 2,2 pieteicās kopā ar dažiem zīmuļiem.

Ūdens līmenis zems, tā kā ja kāds brauc lai paķer mucu ar ūdeni līdz . Palīdzēsim ezeram kopīgiem spēkiem :D
6.jūnijs 2018, 11:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager