Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Par definīcijām, lūdzu jautā kungiem (vai to pēctečiem) kuri noteikumus "Dabas lieguma "Babītes ezers" individuālie aizsardzības un izmantošanas noteikumi" ir apstiprinājuši ....

Modza, neuzmet lūpu.Protams, kad Es viņiem (ministriju juristiem, referentiem)prasīju.Bolija acis uz manīm.Ir bijusi Tev kādreiz iespēja, tajā valsts pārvaldes līmenī, papļāpāt ar ieredņiem.409 MK noteikumi ir slaveni ar to, kad šie stājās spēkā VESELU GADU BIJA ATĻAUTS APMEKLET EZERU NO 01.03.- 31.05 , BET AIZLIEGTS 01.06. - 28.02. kAD ,IERĒDŅIEM,NORĀDĪJU UZ TO MURGU, MAN TEICA ,KA ES NEMĀKOT LASĪT .... pec gada izlaboja.

Ieviešot licenzeto copi Babītes ez. savāktos līdzekļi viena darbinieka, ar valstī noteikto minimālo algu, un neliela kabineta nomai. Tā arī būtu visa jēga .... . Man tā īsti nav saprotams KURIEM TAS VAJADZĪGS ? UN KĀPĒC TIEŠI TAGAD , KAD EZERĀ IR SAMERĀ LABA KĀRTĪBA MALUZVEINIECĪBAS JOMĀ ?
6.jūnijs 2018, 11:22 | links
 
duseli.lv [06.06.18]: Vakardienas vēja ietekmē ezerā ūdens līmenis ir pacelies par 45 cm. Ūdens zales un ezera dūņas ir sapūstas krastos.
Galvenais lai līdz piektdienai tas atkal nepazūd! :))))
Asinu āķus.
6.jūnijs 2018, 10:38 | links
 
Ķert maluzveijniekus ir VVD pienākumos pēc noklusejuma un VVD nolikuma, papildus ir sabiedriskie inspektori.
Kas attiecās uz apsaimniekošanu tas ir bizness pa tiešo vai pastarpināti tas ir cits jautājums.

No manas puses jau arī nebutu problēma samaksāt par licenci to 1.5€ vai tml. ja tam būtu jēga, diemžēl daudzās vietās licenču nauda tiek izsaimniekota un pec mērķa netiek izmantota, kas diemžēl ir ierasta lieta LV, pat valst līmenī sākot ar ceļa nodokli utt....
6.jūnijs 2018, 10:29 | links
 
Ja šī nauda, ko mēs samaksājam par licencēm 100% nonāktu tikai šī ezera apsaimniekošanai, tai skaitā maliķu dzenāšanai, nevis birokrātiskā aparāta uzturēšanai, tad man nav nekādu iebildumu samaksāt tos pāris rubļus par copes dienu!
6.jūnijs 2018, 10:12 | links
 
Ko copmaņi iegūs no licencēšanas? Tā jaun ezers copmaņiem vairāk ciet kā vaļā. Pieņemu, ka puse no bāzēm dabūs aizvērties.
6.jūnijs 2018, 09:51 | links
 
Dālderi:
Par definīcijām, lūdzu jautā kungiem (vai to pēctečiem) kuri noteikumus "Dabas lieguma "Babītes ezers" individuālie aizsardzības un izmantošanas noteikumi" ir apstiprinājuši :)
Pašā apakšā ir viņu kontakti. Visu sīki un smalki izskaidros.
6.jūnijs 2018, 09:22 | links
 
Vakardienas vēja ietekmē ezerā ūdens līmenis ir pacelies par 45 cm. Ūdens zales un ezera dūņas ir sapūstas krastos.
6.jūnijs 2018, 08:43 | links
 
Iebraukšana ezerā atļauta tikai no piestātnēm un laivu bāzēm;

Modza - vari sastādīt definīciju laivu bāzei un piestātnei ???
5.jūnijs 2018, 18:04 | links
 
Par nesaprotamas biedrības veidošanu,kura ķertos klāt pie "sainiekošanas" Babītes ezerā.Te nu būtu vietā jautājums Dālderu Aigaram, - varēji jau pa tiešo bāzē apjautāties, bet nu labi.Melot nav par ko.Info, Tev ir , mazliet neprecīza. Es pie sevīm neesmu rīkojis Babītes ezera laivu nomnieku saietus. Viens saiets ir noticis pie manīm ,bet to nerīkoju ES. To rīkoja Reģionālā Vides Aizsardzības pārvalde, un dalībnieku loks tur bija plašāks nekā tikai Babītes ezera laivu nomnieki.Tika cilāts jautājums par kaut kādas biedrības dibināšanu , kuras uzdevums būtu apsaimniekot ezeru t.sk. ieviest licenzēto copi.Galvenais ,šīs biedrības dibināšanas organizātors, ir šī foruma aktīvs dalībnieks.Lai nu pats (pati) stādās priekšā un pastāsta kādam mērķim tas viss vajadzīgs.Es pats esmu pret licenzēto copi, jo tas Babītes variantā būtu tikai bezjēdzīgs ,finanšu slogs copmaņiem.Nākamajam saietam bija jānotiek Dūšeļu objektā, bet pāris dienas pirms norunātā datuma saiets tika atcelts (ja nemaldos bija jānotiek 24.05.2018)Toties atnāca info e-pastā , ka biedrība tikšot dibināta neskatoties ne uz ko, un uz reiz.Var būt jau ir nodibināta !!!
5.jūnijs 2018, 18:01 | links
 
_martins
Aizliegts:
9.5. pārvietoties pa ezeru un Gātes upi ar kuģošanas līdzekļiem un citiem peldošiem līdzekļiem, izmantojot iekšdedzes dzinēju, izņemot valsts un pašvaldību institūciju amatpersonas un pilnvarotās personas, kuras kontrolē vides normatīvo aktu ievērošanu, kā arī veic cilvēku glābšanas un meklēšanas pasākumus. Iebraukšana ezerā atļauta tikai no piestātnēm un laivu bāzēm;

Legāli iebraukt ezerā var tikai no laivu bāzes.
5.jūnijs 2018, 16:38 | links
 
Ja godīgi cik ir būts tālāk par pašu muti īsti nav jēgas gātes kanālā bāsties, bet nu protams pa kādai gadās.
Davis-Di, 5.jūnijs 2018, 15:40

Ļoti iespējams.
tā kā Lielupi reāli tik pagājšgad sāku biežāk apmeklēt, tad vairāk bija vienkārši interesanti iebraukt un pašam palūrēt, tik nevarēju saprast, cik tālu var, lai pie neveiksmīgas apstākļu sakritības nedabūtu pa kupri :)
5.jūnijs 2018, 15:54 | links
 
Liegums sakas tieši varkaļa kanāla galā kur sadalās
Davis-Di, 5.jūnijs 2018, 14:21
Par varkali +/- skaidrs, jautāju par Gāti :)

Bilde ar ir redzēta, tik tur arī grūti saprast, izskatās, ka var pavisam mazliet degunu pabāzt uz ezera pusi.

martins_, 5.jūnijs 2018, 14:59


Sorry, tā ir ka lasa starp rindām.

Principā nav tik traki - līdz tādam kā braslam vismaz ceļš pieiet no abām pusēm.

Ja godīgi cik ir būts tālāk par pašu muti īsti nav jēgas gātes kanālā bāsties, bet nu protams pa kādai gadās.
5.jūnijs 2018, 15:40 | links
 
Liegums sakas tieši varkaļa kanāla galā kur sadalās
Davis-Di, 5.jūnijs 2018, 14:21

Par varkali +/- skaidrs, jautāju par Gāti :)

Bilde ar ir redzēta, tik tur arī grūti saprast, izskatās, ka var pavisam mazliet degunu pabāzt uz ezera pusi.
5.jūnijs 2018, 14:59 | links
 
Kādreiz daudz makšķerēju Babītē no laivas un man liekas, ka info par ūdens līmeni ir ĻOTI svarīgs. Sevišķi Babītē, Engurē.....un citos seklajos ezeros! Par ūdens līmeni Usmā, Laidzē nekad neviens nav vārdu bildis, jo tur tas nav aktuāli, bet Babītē ir bijuši periodi vasarā, kad ar laivas dibenu pa dūņām jāšļūc....
5.jūnijs 2018, 14:27 | links
 
Vo, nav gan par pašu ezeru,bet ļoti saistīti. Kāds var izkaidrot, ja no Lielupes puses ar motoru iešmaukt Gātes kanāla galā, cik tālu drīkst iebraukt un kur sākas liegums dzinējam?

martins_, 5.jūnijs 2018, 13:50


Liegums sakas tieši varkaļa kanāla galā kur sadalās un pat tai gala līcī un kanālos nedrīkst makšķerēt!

Kādu laiku atpakaļ jau biju ielicis bildi:


info:Babītes ezera liegumu karte

info:DABAS LIEGUMA „BABĪTES EZERS”
DABAS AIZSARDZĪBAS PLĀNS
5.jūnijs 2018, 14:21 | links
 
Babītes ezerā drīkst izmantot tikai elektro dzinējus.
5.jūnijs 2018, 14:19 | links
 
Vo, nav gan par pašu ezeru,bet ļoti saistīti. Kāds var izkaidrot, ja no Lielupes puses ar motoru iešmaukt Gātes kanāla galā, cik tālu drīkst iebraukt un kur sākas liegums dzinējam?
5.jūnijs 2018, 13:50 | links
 
Apolon! Man domāt ka ļoti daudzi bāzu saimnieki gatavi daudz darīt, lai tu pie viņiem nebrauktu. Tāpat kā daudzi foruma lietotāji, lai tu te vairs neko nerakstītu.
5.jūnijs 2018, 13:41 | links
 
APALONS [05.06.18]: Mēģinu iedomāties, kā tas izskatīsies,ka katrs laivu nomas punkts sāks katru dienu informēt par ūdens līmeni un saules spožumu .... .Ja to darītu copmanis nu tad vēl kaut kāda jēga, bet cik no laivu nomu ī pašniekiem Babītes ezerā paši apmeklē ezeru ?Cik no viņiem paši ir ezera apmeklētāji gada griezumā.Kas šeit skribelē zem logo Dūšeļi,Vecupenieki ??? Vai šī forma apmeklētāji ir kaut ko dzirdējuši par plānoto licenzēto copi Babītes ezerā ???Par nesaprotamas biedrības veidošanu,kura ķertos klāt pie "sainiekošanas" Babītes ezerā.Te nu būtu vietā jautājums Dālderu Aigaram,kura laivu nomas punta apmeklētājs esmu no tā brīža kad viņš iegādājās pirmās Senior laivas.Kas tie par laivu nomnieku saietiem, kurus Tu rīko pie sevīm ???Kāds viņiem mērķis ???Ja melosi, zaudēsi patstāvīgu klientu.
Aiziet juurinjaa..
Nu ljoti svariiga informaacija
5.jūnijs 2018, 12:44 | links
 
Mēģinu iedomāties, kā tas izskatīsies,ka katrs laivu nomas punkts sāks katru dienu informēt par ūdens līmeni un saules spožumu .... .Ja to darītu copmanis nu tad vēl kaut kāda jēga, bet cik no laivu nomu ī pašniekiem Babītes ezerā paši apmeklē ezeru ?Cik no viņiem paši ir ezera apmeklētāji gada griezumā.Kas šeit skribelē zem logo Dūšeļi,Vecupenieki ??? Vai šī forma apmeklētāji ir kaut ko dzirdējuši par plānoto licenzēto copi Babītes ezerā ???Par nesaprotamas biedrības veidošanu,kura ķertos klāt pie "sainiekošanas" Babītes ezerā.Te nu būtu vietā jautājums Dālderu Aigaram,kura laivu nomas punta apmeklētājs esmu no tā brīža kad viņš iegādājās pirmās Senior laivas.Kas tie par laivu nomnieku saietiem, kurus Tu rīko pie sevīm ???Kāds viņiem mērķis ???Ja melosi, zaudēsi patstāvīgu klientu.
5.jūnijs 2018, 12:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager