Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Nesaprotu par ko te lielākā daļa cepas. Ja kāds reklamē vairāk vai mazāk kādu bāzi.... nu lai tak... Piekrīti , nāks tikai par labu ezeram. Nepiekrīti , komentē kāpēc , lai bāze piestrādā pie tā...
Pabiju visās bāzēs.. katrai savi plusi un mīnusi ...
Personīgi man patīk ,ka Dušeļi ziņo par ūdens aktivitāti , ja vēl būtu kāda bilde forumā no bāzes , tīri informatīva būtu vispār labi... ja no visām bāzēm tāds info būtu vispār lieliski :)

Gan pārkingi visur smuki, gan pieieja laivām visur kulturāla, ar zivīm ar nav problēmu. Bāzes izvēle notiek tikai pie nosacījumiem vai braucu viens , ar pārinieku vai vispār studentu apmācīt kurš laivā pat nosēdēt neprot....

Man tik cepiens nāk par to ka ezers ir tik milzīgs , bet sajūta tāda ka daži braucēji jo tuvāk nobrauks manai laivai , jo labāka cope man būs :D
5.jūnijs 2018, 10:06 | links
 
Katrā laivu bāzē ir savi plusi un minusi.Katrs izvēlas to kas vinam labāk patīk.Katrai bāzei ir ,,jāpiešaujas,,.
5.jūnijs 2018, 09:58 | links
 
Katrā laivu bāzē ir savi plusi un minusi.Katrs izvēlas to kas vinam labāk patīk.
5.jūnijs 2018, 09:55 | links
 
Vienīgā bāze kur neesmu bijis ir Dušeļu bāzē jo tur nav manas populārākas vietas laikam dēļ tā ka Zigis bija kāds bija un tas ezera gals nav tik labi izpētīts, kā arī neesmu smago koku laivu piekritējs kopš palaidies slinkumā un pārvietojos ar elektromotoru.
Bet visā visumā nav pretenziju, ka laivas bāzes iemet kādu statistiku un info par līmeni utt., tas ka kādam ir kāda ceme un ir gatavs ķengāties tas laikam ir mūsu sabiedrības problēma ne tikai forumā bet arī sadzīvē un darbā...
Vēlu veiksmi bāzes īpašniekiem - tīras laivas un labs serviss ir atslēga, zivis būs šā vai tā...
5.jūnijs 2018, 09:18 | links
 
Bumerang 83, tu jau esi aizgulējies.Babīte ir atklāta no 1 jūnija .Tā ka krējums jau ir noņemts.

skubrags, 5.jūnijs 2018, 08:13


tur no krējuma nosmelšanas vell tālu :D
5.jūnijs 2018, 09:10 | links
 
aaaa9 [05.06.18]: Man, piemēram, info par ūdens līmeni ir ļoti svarīgs un tieši šeit, sadaļā Babītes ezers, laivu bāzēm jāraksta gan par lomiem, gan par ūdeni. Kur tad citur lai es to informāciju saņemu - katru reizi zvanīt?
https://www.meteo.lv/hidrologijas-operativa-informacija/?nid=464
Izvelies Lielupe-Sloka diezgan precīzi sakrīt ar ezera līmeni
5.jūnijs 2018, 09:08 | links
 
Man, piemēram, info par ūdens līmeni ir ļoti svarīgs ... - pionieru troļi turpina ...
5.jūnijs 2018, 08:47 | links
 
Man, piemēram, info par ūdens līmeni ir ļoti svarīgs un tieši šeit, sadaļā Babītes ezers, laivu bāzēm jāraksta gan par lomiem, gan par ūdeni. Kur tad citur lai es to informāciju saņemu - katru reizi zvanīt?
5.jūnijs 2018, 08:40 | links
 
Bumerang 83, tu jau esi aizgulējies.Babīte ir atklāta no 1 jūnija .Tā ka krējums jau ir noņemts.
5.jūnijs 2018, 08:13 | links
 
Sveiks visiem!! Gribeju zinat kad var spiningot babites ezera?Kad sakas sezona tiesi babites ezera?Paldies
4.jūnijs 2018, 22:34 | links
 
Visas laivu bāzes iegūlda daudz sava laika Babītes ezera atīstībai, uzraudzībai rupējas par copmaņu labklājību, uzrauga un sakarto to.Smagi strāda lai varētu sākt sezonu, pļauj niedres, sakopj krastus, remonte laivas, novērtējiet to.Vēl ļoti daudz darāma.
4.jūnijs 2018, 22:06 | links
 
Ūdens līmenis Babītes ezerā strauji ceļās, vidējā līmeņa atzīmei jau pāri.
4.jūnijs 2018, 21:55 | links
 
Šodien bijām no Spuņciema. Rīts izdevies, zivju daudz, izmerī švaki, bet nu ko var gribēt, ja ar 2.nr.rotiņu šancē. Asari tur gurmāni.. vēderā šiem vēži :)

Atpakaļceļs gan izvērtās smagāks kā plānots, jo nepaspējām izbraukt pirms brāzmām. Tās tieši no bāzes puses. Pusotrs aķis nosēdināti pilnībā.. ir vietas, kur ar motoru nepabrauksi un airēt arī grūti. Tur brāzmas mūs izmētāja. Nācās pat divatā airēt, savādāk krastā netiktu. Gribētu zināt kā citiem gāja, jo daži vēl palika.

Spuņciems kā vienmer līmenī.. sen nebiju bijis, bet viss smuki, ērti, par visu padomāts. Prieks, ka bāzes attīstās un domā par klientu ērtībām.

PS Babītē vajadzētu laivas bez iegrimes un propelera motorus virs tām.. :)
4.jūnijs 2018, 20:31 | links
 
apelsins [04.06.18]: Man arī dikti patīk, ka Dušeļi ziņo par līmeni, ko gan var apskatīt meteo.lv un Dālderi par izmēriem. Pie tam tās bāzes ideāli sakrīt ar rajoniem, kur man nesanāk braukt.
Lai tik raksta!!
Man gan sanāk! :) Par līdakām zinu ,, veco joku,, Vecumnieku purvos. Tur kā aizbrauc saka ka vakar 5ces,7ces vakar bijušas. :DDD
4.jūnijs 2018, 19:28 | links
 
Man arī dikti patīk, ka Dušeļi ziņo par līmeni, ko gan var apskatīt meteo.lv un Dālderi par izmēriem. Pie tam tās bāzes ideāli sakrīt ar rajoniem, kur man nesanāk braukt.
Lai tik raksta!!
4.jūnijs 2018, 18:39 | links
 
soks [04.06.18]: Es pilnībā piekrītu APALONAM, ka šeit nav vieta reklāmas variantam. Te iet runa par copi, tāpēc arī biju nedaudz pārsteigts cik ļoti daudz dažādu versiju tieši par jaunāko bāzi, pie Babītes ezera, Dušeļi. Varbūt esmu muļķis, bet ne līdz tādai pakāpei lai neatšifrētu reklāmu.:))))))
Var slavēt vietas no kurām izbrauc laivas, bet ezers taču ir tikai viens, cienītie.
Man ir priekšlikums.
Veram ciet riešanu, runājam par copi ezerā, un nevis laivu bāzēs.
Ja nu kāds atkal uzprasās ar savu "labākumu", tad.......nu nezinu:))))))
Varbūt copeslietas.lv administrators var iejaukties. Reklāmām ir citas lapas....., vai ne? Ne asakas!
Ja info ir aktuāls un reāls, lai ziņo par notiekošo bāzēs. Es par. :) Tas ir aktuālāk kā dažu pilsoņu nepārtrauktā,, riešana,, politikas sadaļā vai pļū.... cik c&r ir pareizākais un panaceja tam kas notiek lv ūdeņos nevis reālas izmaiņas MN, kā liegums par spiningošanu līdz maijam bez c&r variantiem.
:)
4.jūnijs 2018, 18:01 | links
 
Es pilnībā piekrītu APALONAM, ka šeit nav vieta reklāmas variantam. Te iet runa par copi, tāpēc arī biju nedaudz pārsteigts cik ļoti daudz dažādu versiju tieši par jaunāko bāzi, pie Babītes ezera, Dušeļi. Varbūt esmu muļķis, bet ne līdz tādai pakāpei lai neatšifrētu reklāmu.:))))))
Var slavēt vietas no kurām izbrauc laivas, bet ezers taču ir tikai viens, cienītie.
Man ir priekšlikums.
Veram ciet riešanu, runājam par copi ezerā, un nevis laivu bāzēs.
Ja nu kāds atkal uzprasās ar savu "labākumu", tad.......nu nezinu:))))))
Varbūt copeslietas.lv administrators var iejaukties. Reklāmām ir citas lapas....., vai ne? Ne asakas!
4.jūnijs 2018, 17:32 | links
 
APALON, uzsvars uz "normālajiem copmaņiem". Ko Tu te dari? - meklēju iemeslu lai šeit .... ŠAD ... TAD ieskatītos.
4.jūnijs 2018, 17:19 | links
 
APALON, uzsvars uz "normālajiem copmaņiem". Ko Tu te dari?
4.jūnijs 2018, 16:59 | links
 
Pajoliņ, varbūt vienreiz pietiks? Visi jau saprata, kas tu par tirliņu..- neizskatās ,ka VISI saprata ko gribēju teikt. Pēc dabas laikam esmu vērotājs ... diskusijās iesaistos, kad kaut kas ir pārpārēm.Labprāt paskatos forumus, kā iet copmaņiem, bet ko tagad redz šeit ? Kaut kāda pusaudžu līmeņa reklāma ar selfijiem ....bez personiska.Visiem nomas punktiem ,laikam, ir mājas lapas, faceprofili, vēl velnszinkas - NU TAKŠ SKRIBELĒJIET TUR SAVUS ŪDENSLĪMEŅUS, VĒJAVIRZIENUS.Atstājiet šeit vietu ,kur parunāties copmaņiem normalajiem, copmaņus ar īpašām vajadzībam velkiet uz savām mājaslapām...
4.jūnijs 2018, 16:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager