Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Pēdējā komentārā nedaudz maldināju... Nevis rīt brauksim, bet parīt (1.jūnijā). Laikam esmu dikti noilgojies pēc copes - gribās skriet laikam pa priekšu :)
30.maijs 2018, 22:06 | links
 
eu, a piektdien nevienam nav jāstrādā???

klejotajs, 30.maijs 2018, 20:51

Es jau pāris nedēļas atpakaļ paņēmu darbā 1.datumu brīvu. Dikti noilgojies pēc Babītes ezera :))

P.S. Liels paldies visiem, kuri rakstīja privāti vēstules un piedāvāja palīdzēt. Esmu veiksmīgi atradis domubiedru, kurš nenobijās no karstā laika un gatavs sastādīt kompāniju rīt jau no paša saullēkta :) Vēlreiz paldies visiem, kuri atsaucās!

MT9, 30.maijs 2018, 21:09


1.datums nesolās būt auksts :) Ne asakas ... Es nekad neesmu bijis Babītes ezerā, gribētos laikam pamēģināt
30.maijs 2018, 22:05 | links
 
eu, a piektdien nevienam nav jāstrādā???

klejotajs, 30.maijs 2018, 20:51


Es jau pāris nedēļas atpakaļ paņēmu darbā 1.datumu brīvu. Dikti noilgojies pēc Babītes ezera :))

P.S. Liels paldies visiem, kuri rakstīja privāti vēstules un piedāvāja palīdzēt. Esmu veiksmīgi atradis domubiedru, kurš nenobijās no karstā laika un gatavs sastādīt kompāniju rīt jau no paša saullēkta :) Vēlreiz paldies visiem, kuri atsaucās!
30.maijs 2018, 21:09 | links
 
eu, a piektdien nevienam nav jāstrādā???
30.maijs 2018, 20:51 | links
 
Nekad nestrīdies ar stulbu cilvēku viņš novilks tevi līdz savam līmenim un pēc tam sakaus ar savu pieredzi. (C) Marks Tvens
:)
30.maijs 2018, 15:15 | links
 
Davis-Di [30.05.18]: Vienigais kursh Te ir aprobezots un izsmiekls esi Tu!!! Skatos ka Tev ar pirmo nedalec nevis man!!! Tad kad Tu tur savu muti paveri pa 4:00-5:00 no rita, es jau biju uzrakstijis, par autobusa opciju!! Varbut cilveks gribeja braukt uz vakara copi.. labi atp**sies nelaime un nav man Tev te jaskaidro kaut kas... Ar Pandu aizbrauksi ja tik svarigi Tev tur nokljut 4:00 no riita pa 15 Eur ja no centra startesi!

mrjuris, 30.maijs 2018, 12:55

Spriežot pēc izmantotā vārdu krājuma un rakstības stila, kā arī izmatotajiem īpašības vārdiem, tavs komentārs laikam ir izcils erudīcijas piemērs!
Pēc būtības tavs sarkastiskais komentārs par autobusu nebija vietā, jo to neviens neprasīja.
Wot Tu klauns esi!:))) Uzredzesanos!;)
30.maijs 2018, 13:44 | links
 
Vienigais kursh Te ir aprobezots un izsmiekls esi Tu!!! Skatos ka Tev ar pirmo nedalec nevis man!!! Tad kad Tu tur savu muti paveri pa 4:00-5:00 no rita, es jau biju uzrakstijis, par autobusa opciju!! Varbut cilveks gribeja braukt uz vakara copi.. labi atp**sies nelaime un nav man Tev te jaskaidro kaut kas... Ar Pandu aizbrauksi ja tik svarigi Tev tur nokljut 4:00 no riita pa 15 Eur ja no centra startesi!

mrjuris, 30.maijs 2018, 12:55


Spriežot pēc izmantotā vārdu krājuma un rakstības stila, kā arī izmatotajiem īpašības vārdiem, tavs komentārs laikam ir izcils erudīcijas piemērs!
Pēc būtības tavs sarkastiskais komentārs par autobusu nebija vietā, jo to neviens neprasīja.
30.maijs 2018, 13:30 | links
 
Ir doma braukt uz vakara copi, ja ir interesē, raksti.

Eduards86, 30.maijs 2018, 11:59


Ok, ja nesanāks tikt no rīta, došu ziņu! ;)

P.S.Veči, tikai mieru, negribētios, lai mana topika dēļ kāds bojātu sev garīgo. Sarokojamies un gatavojamies zandartu copes sezonas sākumam, kas arī iekrīt šajā piektdienā ;)
30.maijs 2018, 13:16 | links
 
Davis-Di [30.05.18]: Kur tu saskatiji sarkasmu??? Ja cilvekam
nebus variantu kas ved, ir rezerves variants - autobuss!! Nesaks copet 5:00 bet 7:00

mrjuris, 30.maijs 2018, 11:45

Sarkasms - ass, dzēlīgs izteiciens, izsmiekls.

Tu domā ka MT9 ir tik aprobežots, ka autobusa iespēju nav izvērtējis, jeb tev ar pirmo nedaleca, ka cilvēks grib tur nokļūt no rīta ar saullēktu - jeb tu piedāvāji viņam braukt vispār iepriekšējā dienā ... labi ka nepiedāvāji vispār K2 opciju, kas tad tur maratona distance, baigi gudri būtu :)

Tagad jau taksis arī ir opcija, Vecrīgā ir takši ar 15€ iekāpšanu un 1cents kilometrā :) => normāls uzmetiens džekam sanāktu, tiesa gan ar tādu pandu ar 20€ ierakstītos.
Vienigais kursh Te ir aprobezots un izsmiekls esi Tu!!! Skatos ka Tev ar pirmo nedalec nevis man!!! Tad kad Tu tur savu muti paveri pa 4:00-5:00 no rita, es jau biju uzrakstijis, par autobusa opciju!! Varbut cilveks gribeja braukt uz vakara copi.. labi atp**sies nelaime un nav man Tev te jaskaidro kaut kas... Ar Pandu aizbrauksi ja tik svarigi Tev tur nokljut 4:00 no riita pa 15 Eur ja no centra startesi!
30.maijs 2018, 12:55 | links
 
Kur tu saskatiji sarkasmu??? Ja cilvekam
nebus variantu kas ved, ir rezerves variants - autobuss!! Nesaks copet 5:00 bet 7:00

mrjuris, 30.maijs 2018, 11:45


Sarkasms - ass, dzēlīgs izteiciens, izsmiekls.

Tu domā ka MT9 ir tik aprobežots, ka autobusa iespēju nav izvērtējis, jeb tev ar pirmo nedaleca, ka cilvēks grib tur nokļūt no rīta ar saullēktu - jeb tu piedāvāji viņam braukt vispār iepriekšējā dienā ... labi ka nepiedāvāji vispār K2 opciju, kas tad tur maratona distance, baigi gudri būtu :)

Tagad jau taksis arī ir opcija, Vecrīgā ir takši ar 15€ iekāpšanu un 1cents kilometrā :) => normāls uzmetiens džekam sanāktu, tiesa gan ar tādu pandu ar 20€ ierakstītos.
30.maijs 2018, 12:43 | links
 
MT9 [30.05.18]: Sveiciens copmaņiem!

Tagad izskanēs tāds kā palīgā sauciens :)) Ja ir kāds vīrs vai kompānija, kas 1.jūnijā no rīta ir ieplānojis copi Babītes ezerā no Dūšeļu bāzes, būtu ļoti pateicīgs, ja varētu mani arī paķert līdzi (tikai nogādāt līdz bāzei, atpakaļ gan jau tikšu). Laivu esmu rezervējis, bet cīņu biedrs sabijās no nelabvēlīgajiem laikapstākļiem (saule, bezvējš utt.) :))), tādēļ meklēju tādus pat kaislīgus copmaņus, kurus nebiedē šāda veida dabas parādības ;)
Ir doma braukt uz vakara copi, ja ir interesē, raksti.
30.maijs 2018, 11:59 | links
 
Davis-Di [30.05.18]: MT9 [57m]: Sveiciens copmaņiem!

Tagad izskanēs tāds kā palīgā sauciens :)) Ja ir kāds vīrs vai kompānija, kas 1.jūnijā no rīta ir ieplānojis copi Babītes ezerā no Dūšeļu bāzes, būtu ļoti pateicīgs, ja varētu mani arī paķert līdzi (tikai nogādāt līdz bāzei, atpakaļ gan jau tikšu). Laivu esmu rezervējis, bet cīņu biedrs sabijās no nelabvēlīgajiem laikapstākļiem (saule, bezvējš utt.) :))), tādēļ meklēju tādus pat kaislīgus copmaņus, kurus nebiedē šāda veida dabas parādības ;)Riga - Kalnciems autobus! Preti Duselu laivu bazei ir pietura! Ar kajam jaiet 5 minutes!

mrjuris, 30.maijs 2018, 11:15

Visu cieņu bet sarkasmam nav vietas un šaubos ka ap 4:00 iet tas autobus!!!
MT9 normāli pajautāja, lai veicas atrast kādu kas brauks ...
Kur tu saskatiji sarkasmu??? Ja cilvekam
nebus variantu kas ved, ir rezerves variants - autobuss!! Nesaks copet 5:00 bet 7:00
30.maijs 2018, 11:45 | links
 
Jā, kā raksta Davis-Di, cerēju sākt copi ap 4-5...
30.maijs 2018, 11:24 | links
 
MT9 [57m]: Sveiciens copmaņiem!

Tagad izskanēs tāds kā palīgā sauciens :)) Ja ir kāds vīrs vai kompānija, kas 1.jūnijā no rīta ir ieplānojis copi Babītes ezerā no Dūšeļu bāzes, būtu ļoti pateicīgs, ja varētu mani arī paķert līdzi (tikai nogādāt līdz bāzei, atpakaļ gan jau tikšu). Laivu esmu rezervējis, bet cīņu biedrs sabijās no nelabvēlīgajiem laikapstākļiem (saule, bezvējš utt.) :))), tādēļ meklēju tādus pat kaislīgus copmaņus, kurus nebiedē šāda veida dabas parādības ;)Riga - Kalnciems autobus! Preti Duselu laivu bazei ir pietura! Ar kajam jaiet 5 minutes!

mrjuris, 30.maijs 2018, 11:15


Visu cieņu bet sarkasmam nav vietas un šaubos ka ap 4:00 iet tas autobus!!!
MT9 normāli pajautāja, lai veicas atrast kādu kas brauks ...
30.maijs 2018, 11:21 | links
 
MT9 [30.05.18]: Sveiciens copmaņiem!

Tagad izskanēs tāds kā palīgā sauciens :)) Ja ir kāds vīrs vai kompānija, kas 1.jūnijā no rīta ir ieplānojis copi Babītes ezerā no Dūšeļu bāzes, būtu ļoti pateicīgs, ja varētu mani arī paķert līdzi (tikai nogādāt līdz bāzei, atpakaļ gan jau tikšu). Laivu esmu rezervējis, bet cīņu biedrs sabijās no nelabvēlīgajiem laikapstākļiem (saule, bezvējš utt.) :))), tādēļ meklēju tādus pat kaislīgus copmaņus, kurus nebiedē šāda veida dabas parādības ;)
Riga - Kalnciems autobus! Preti Duselu laivu bazei ir pietura! Ar kajam jaiet 5 minutes!
30.maijs 2018, 11:15 | links
 
Sveiciens copmaņiem!

Tagad izskanēs tāds kā palīgā sauciens :)) Ja ir kāds vīrs vai kompānija, kas 1.jūnijā no rīta ir ieplānojis copi Babītes ezerā no Dūšeļu bāzes, būtu ļoti pateicīgs, ja varētu mani arī paķert līdzi (tikai nogādāt līdz bāzei, atpakaļ gan jau tikšu). Laivu esmu rezervējis, bet cīņu biedrs sabijās no nelabvēlīgajiem laikapstākļiem (saule, bezvējš utt.) :))), tādēļ meklēju tādus pat kaislīgus copmaņus, kurus nebiedē šāda veida dabas parādības ;)
30.maijs 2018, 10:22 | links
 
tur neviens neko nekontrolee, takaa viss ir okei, un drīz tanī purvā vispār nebūs , ko darīt, peec gadiem 15 apmēram, .....!
18.maijs 2018, 05:24 | links
 
No Dālderiem līdz šim nekādu problēmu nav bijis.Nelien zonā aiz sarkanām bojām un viss ir OK.
17.maijs 2018, 20:12 | links
 
Tur parasti ir izliks ar sarkanām kaniņām robežas un ceļš par kuru var peldēt ar laivu:)
17.maijs 2018, 20:02 | links
 
Ja nočers lieguma zonā noņems laivu un visu pārējo :) katrā laivu bāze jābūt kartei un var viņiem pajautāt lai parāda kur var braukt un pa kurieni var iebraukt :) nezināšana neatbrīvo no atbildības :)
17.maijs 2018, 19:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager