Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Triviāli vienkārša atbilde: Vai tad zivis ir tikai tur kur ir dziļākais.

Iet runa par makšķerēšanas iespēju, nevis par zivīm. Bieži vien, ja ilglaicīgi pūš A vējš, Babītē vispār nevar pamakšķerēt. Te gan vairāk cilvēks interesējās par to, vai arī seklajos ezeros rudenī līdakas pārvietojas uz dziļākām vietām... Babītē dziļāk par 2 metriem bedres grūti atrast, tādēļ jautājums paliek aktuāls - copēt nosacītā dziļumā vai starp zāļu puduriem... :)
20.oktobris 2017, 21:45 | links
 
Es personiigi shogad esmu uzlabojis visus savus rekordus saistibaa ar lidakaam.un tie visi bij vietaas kur var teikt vispar nav uudens.
20.oktobris 2017, 21:43 | links
 
MT9 [20.10.17]: Runājot par Babītes ezera īpatnībām. Sezona ir nomainījusies un cik man dzirdēts daudzi laiž uz Gates galu , cik pārzinu dziļumus Gates galā nav tas dziļākais vai es maldos?
Ja dziļuma karte atbilst patiesībai, tad Gātes galā arī var makšķerēt ;)
Triviāli vienkārša atbilde: Vai tad zivis ir tikai tur kur ir dziļākais.
20.oktobris 2017, 21:33 | links
 
O blin... tad tur būs jālaiž!

Bet ja nopietni, kāds kungiem viedoklis - cik tur var slaukt? Labi, ir džeki kas laiž vaļā. Tomēr liela daļa arī paņem (galīgi nenosodu)

Ok ir kontakts ar Lielupi... Bet tomēr
20.oktobris 2017, 21:20 | links
 
ne tikai D ((
20.oktobris 2017, 21:12 | links
 
Tur tās 10ieces?! :D
20.oktobris 2017, 20:24 | links
 
nu nezinu kā Gātē, bet labāk copēt starp kranu un varkaliem!!!
20.oktobris 2017, 20:22 | links
 
Arī šodien tur nebija ko darīt.
20.oktobris 2017, 20:21 | links
 
Rīt uz Gātes galu var nedragāt... :D ha ha
20.oktobris 2017, 20:19 | links
 
Runājot par Babītes ezera īpatnībām. Sezona ir nomainījusies un cik man dzirdēts daudzi laiž uz Gates galu , cik pārzinu dziļumus Gates galā nav tas dziļākais vai es maldos?

Ja dziļuma karte atbilst patiesībai, tad Gātes galā arī var makšķerēt ;)
20.oktobris 2017, 18:40 | links
 
Neredzu jēgu kāpēc copes forumā diskutēt par gramatiku , bet nu ko lai dara ar tiem "pieaugušajiem".

Runājot par Babītes ezera īpatnībām. Sezona ir nomainījusies un cik man dzirdēts daudzi laiž uz Gates galu , cik pārzinu dziļumus Gates galā nav tas dziļākais vai es maldos? Rudenim pienākot līdakas migrē uz dziļākām bedrēm , bet kā ar seklajiem ezeriem?
20.oktobris 2017, 18:04 | links
 
Bet neiemācija, ka teikums sākas ar lielo burtu un beidzas ar pieturzīmi. :)

otinjsh, 20.oktobris 2017, 17:40


tos neizmantoju ērtības labad, šaubos, vai ērtības labad speciāli tiek jaukti K un G burti
20.oktobris 2017, 17:51 | links
 
Bet neiemācija, ka teikums sākas ar lielo burtu un beidzas ar pieturzīmi. :)
20.oktobris 2017, 17:40 | links
 
Ūdens līmenis auksts.Vakar līdakas 1.5 kg un 4.kg

duseli.lv, 20.oktobris 2017, 08:27


man liekas, ka pat pamatskolā mācīja, ka "augsts" un "auksts" ir divi dažādi vārdi un ar dažādu nozīmi
20.oktobris 2017, 17:24 | links
 
Pašas sacensības sākas 8.00, ierasšanās no 7.00. Sacensību ilgums 6-7 stundas..
20.oktobris 2017, 10:10 | links
 
ScorpionZ [19.10.17]: No RMMB Spuņņupē.
Paldies par atbildi. Cikos sākas sacensības?
20.oktobris 2017, 09:50 | links
 
Kārtējā foruma sadaļa pidirsta, ar tukšu muldēšanu..
Dažiem izskatās ir fetiš uz to...
Ka tik paraudāt, cik viss ir slikti
20.oktobris 2017, 09:20 | links
 
Eglis [19.10.17]: krumujancis [Vakar]: Iedomājies! tik nu vien tās problēmas - enkurs... Vai tad pašam nav tā 1 Euro, kā te kāds jau rakstījis, lai nopirktu striķi, kuru piesiet kaut uz laiku jau bāzes enkura striķim, palaist enkuru tālāk no laivas, lai pavelkas pa zālēm - un aizķersies bez ierunām. Domāt vajag, veči, domāt, tad arī viss būs OK!Varbūt tad drīz būs ar saviem airiem un čerpaku jābrauc uz copi? Nu nav tas normāli. Maksā naudu par pilnu laivas komplektu, kam arī ir jāpilda sava funkcija.
Funkcija darbojās ir pilns komplekts.
20.oktobris 2017, 08:54 | links
 
Ūdens līmenis auksts.Vakar līdakas 1.5 kg un 4.kg

duseli.lv, 20.oktobris 2017, 08:27



Ūdens līmenis augsts => ar G. :)
Bet ūdens iespējams ir arī auksts, nu jau zem 10C!
20.oktobris 2017, 08:34 | links
 
Eglis [19.10.17]: krumujancis [Vakar]: Iedomājies! tik nu vien tās problēmas - enkurs... Vai tad pašam nav tā 1 Euro, kā te kāds jau rakstījis, lai nopirktu striķi, kuru piesiet kaut uz laiku jau bāzes enkura striķim, palaist enkuru tālāk no laivas, lai pavelkas pa zālēm - un aizķersies bez ierunām. Domāt vajag, veči, domāt, tad arī viss būs OK!Varbūt tad drīz būs ar saviem airiem un čerpaku jābrauc uz copi? Nu nav tas normāli. Maksā naudu par pilnu laivas komplektu, kam arī ir jāpilda sava funkcija.
Mums ir laivas ar airiem, enkuriem( diski) mīkstie sēžamie un apsargājama stāvvieta viss laivas cena. Katra laiva tiek izmazgāta pēc katra klienta
20.oktobris 2017, 08:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager