Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Ūdens līmenis auksts.Vakar līdakas 1.5 kg un 4.kg
20.oktobris 2017, 08:27 | links
 
Ja nepatīk variet taču nebraukt. Kā tādas bābas.
20.oktobris 2017, 08:24 | links
 
krumujancis [19.10.17]: Iedomājies! tik nu vien tās problēmas - enkurs... Vai tad pašam nav tā 1 Euro, kā te kāds jau rakstījis, lai nopirktu striķi, kuru piesiet kaut uz laiku jau bāzes enkura striķim, palaist enkuru tālāk no laivas, lai pavelkas pa zālēm - un aizķersies bez ierunām. Domāt vajag, veči, domāt, tad arī viss būs OK!
Varbūt tad drīz būs ar saviem airiem un čerpaku jābrauc uz copi? Nu nav tas normāli. Maksā naudu par pilnu laivas komplektu, kam arī ir jāpilda sava funkcija.
19.oktobris 2017, 22:32 | links
 
krumujancis [19.10.17]: Iedomājies! tik nu vien tās problēmas - enkurs... Vai tad pašam nav tā 1 Euro, kā te kāds jau rakstījis, lai nopirktu striķi, kuru piesiet kaut uz laiku jau bāzes enkura striķim, palaist enkuru tālāk no laivas, lai pavelkas pa zālēm - un aizķersies bez ierunām. Domāt vajag, veči, domāt, tad arī viss būs OK!
Tieši tā! Turpmāk ja braucat īrēt laivu, ņemiet līdzi savu enkuru, garāku striķi, droš paliek nedrošs arī airus, laivai remkomplektu, liekšķeri utt!
Par ko tu te runā!? Ja es piedāvāju pakalpojumu par maksu, es uzskatu, ka mans pienākums ir arī nodrošināt attiecīgu kvalutāti un drošību!
Tu laikam uz ēdnīcu ņem līdzi savu šķīvi un karoti! Mazums.... :)
19.oktobris 2017, 22:27 | links
 
Iedomājies! tik nu vien tās problēmas - enkurs... Vai tad pašam nav tā 1 Euro, kā te kāds jau rakstījis, lai nopirktu striķi, kuru piesiet kaut uz laiku jau bāzes enkura striķim, palaist enkuru tālāk no laivas, lai pavelkas pa zālēm - un aizķersies bez ierunām. Domāt vajag, veči, domāt, tad arī viss būs OK!
19.oktobris 2017, 22:09 | links
 
Enkurs maksā 15 euro plus striķis 1 euro, vidēji mēnesī pazūd ap 10 enkuriem

duseli.lv, 19.oktobris 2017, 08:24


Nēsiet aizdomājušies kārtīgi piestiprināt pie borta, lai nevar atsieties?
+ ja kāds pazaudē var jau uzreiz brīdināt, ka nāksies kompensēt!

Kas attiecas uz MT9 enkuru - tie enkuri ir labi bet vējā vienalga velk un uzar zāles ar visām dūņām - bonuss tam visam ir ezera eko sistēma, tajās uzartajās vagās dzīvo sīkās zivis un līdakam patīk tur slēpties! Agrāk krievu laikos visās bāzēs bija šādi enkuri un ezeros zāles bija izravētas. Tagad jau ir paklājs.

Davis-Di, 19.oktobris 2017, 14:47[/quote]

Tu tiešām domā, ka tieši enkuri glāba situāciju? Diski jau arī tin ap sevi un ļoti bieži izvelc ļoti netīru - visu zālē.
19.oktobris 2017, 21:22 | links
 
Artx [19.10.17]: Sveiciens brāļiem. Griežos pie jums ar palīdzību. Sakarā ar mašīnas neplānoto remontu trīs vīri esam palikuši bez transporta uz "Vecupenieku" bāzi sestdien, bet laiva ar motoru ir jau rezervēta. Gan jau kāds kas šo lasa ir braucējs uz Babīti sestdien, un varbūt varētu mūs paķert līdzi? Par degvielu, bez jautājumiem, samaksāsim, un arī uz mutes krituši neesam, papļāpāt varēsim. Gaidīšu "glābējziņu"

Ar cieņu

Artūrs.
Tak Pandu noīrējiet.Ap Divdesmit naudām maksās.
19.oktobris 2017, 21:03 | links
 
Sveiciens brāļiem. Griežos pie jums ar palīdzību. Sakarā ar mašīnas neplānoto remontu trīs vīri esam palikuši bez transporta uz "Vecupenieku" bāzi sestdien, bet laiva ar motoru ir jau rezervēta. Gan jau kāds kas šo lasa ir braucējs uz Babīti sestdien, un varbūt varētu mūs paķert līdzi? Par degvielu, bez jautājumiem, samaksāsim, un arī uz mutes krituši neesam, papļāpāt varēsim. Gaidīšu "glābējziņu"

Ar cieņu

Artūrs.
19.oktobris 2017, 19:14 | links
 
No RMMB Spuņņupē.
19.oktobris 2017, 18:36 | links
 
Ir sacensības Rīgas satiksmei

krievsss, 19.oktobris 2017, 14:43


No kādas bāzes starte sacensības?
19.oktobris 2017, 15:30 | links
 
Enkurs maksā 15 euro plus striķis 1 euro, vidēji mēnesī pazūd ap 10 enkuriem

duseli.lv, 19.oktobris 2017, 08:24[/quote]

Nēsiet aizdomājušies kārtīgi piestiprināt pie borta, lai nevar atsieties?
+ ja kāds pazaudē var jau uzreiz brīdināt, ka nāksies kompensēt!

Kas attiecas uz MT9 enkuru - tie enkuri ir labi bet vējā vienalga velk un uzar zāles ar visām dūņām - bonuss tam visam ir ezera eko sistēma, tajās uzartajās vagās dzīvo sīkās zivis un līdakam patīk tur slēpties! Agrāk krievu laikos visās bāzēs bija šādi enkuri un ezeros zāles bija izravētas. Tagad jau ir paklājs.
19.oktobris 2017, 14:47 | links
 
Ir sacensības Rīgas satiksmei
19.oktobris 2017, 14:43 | links
 
Sveiciens!
Vai kāds lūdzu varētu atbildēt - šo sestdien (21.10.2017) ir plānotas sacensības Babītes ezerā?
Vismaz Vecupenieki rakstīja, ka pie viņiem šo sestdien sacensības nav plānotas.

MT9, 19.oktobris 2017, 10:48


Paldies!
19.oktobris 2017, 11:38 | links
 
Sveiciens!
Vai kāds lūdzu varētu atbildēt - šo sestdien (21.10.2017) ir plānotas sacensības Babītes ezerā?

Vismaz Vecupenieki rakstīja, ka pie viņiem šo sestdien sacensības nav plānotas.
19.oktobris 2017, 10:48 | links
 
Sveiciens!
Vai kāds lūdzu varētu atbildēt - šo sestdien (21.10.2017) ir plānotas sacensības Babītes ezerā?
19.oktobris 2017, 10:14 | links
 
nu jaa uz striķa garuma visās bazēs ir ekonomējuši nepajokam :)
19.oktobris 2017, 09:36 | links
 
Fishmens [14m]: Fishmens [Vakar]: martinsgrinb [Vakar]: Fishmens,sākums labs:D:D,par enkuriem-vispār jau jebkuros apstākļos var teikt,ka labāk ir divi,viens vienā galā ,otrs otrā galā,lai laivu tā nevazātu un vieglāk būtu copēt,bet ar vienu jau ar var iztikt labi :)Nu vējam ir spēks,esmu bijis reiz ezerā,kad tā pūta,kad ar visu ķieģeli vilka prom,nu kad sanāca,tad jau tiku uz copi.Bieži vien tas iekrīt ne pārāk labos apstākļos.Es tikai Dušeļu saimnieka vietā pabrīdinu visus copmaņus, ka tāda figņa var atgadīties, jo viņš to pasaka tikai tad kad tu jau izbrauc krastā. Un jau rakstīju, ka apstākļi ezerā bija normāli. Tie auto bremžu diski ne ko netur, pat pie minimāla pūtiena. Un 2m striķis tas ar ir smieklīgi.
Prasās tur pēc ievērojamām investīcijām apm 30 eur apmērā uz visām laivām lai aprīkotu vis maz tos pašus "enkurus" ar normāla izmēra striķiem.
Nu vis maz es par to padomātu, nevis gaidītu kad klienti brauks ar saviem striķiem vai enkuriem.Paldies par ieteikumiem, lūdzu sakiet uzreiz man nevis rakstiet to pasaulei

duseli.lv, 19.oktobris 2017, 08:21

Rakstīts tika makšķerniekiem, lai viņus nepiemeklē tāda pati vilšanās kā man! Jūs strādājat jau ne pirmo dienu, vajadzēja jau zināt šo problēmu! Tā tad jums to teikt ir mazproduktīvi, jo vadaties pēc finansiālas izdevības principa.
Par enkuriem! Tie paši auto bremžu diski ir arī lielāki un smagāki šrotos pieejami! Un pāris metri striķa klāt, jūs neizputinās! Atrunāšanās par ezera gulti ir galīgi glupa! Uz Tās pašas pankūkas, kas jums pieejama, es katru reizi savācu pāris kg zāles un dūņas, tā kā šeit būtiskas atšķirības nav.
Enkuram ir jābūt tādam, kas nodrošina laivas noturēšanu uz vietas ne tikai bezvēja apstākļos, nevis tikai krustiņa pēc, ar aprēķiunu lai nepiešmucē laivu! Makšķernieki ir kaut kā iemānījušies noenkuroties un pēc tam dabūt enkuru ārā vis visādos dziļumos un gultnes reliefos un struktūrā, tā kā dabūs ārā to arī no zālēm un dūņām!Ar ko atšķiras Dālderu bremžu diski no Dūšeļu bremžu diskiem

duseli.lv, 19.oktobris 2017, 09:26


Dālderu bremžu diski no Dušeļu bremžu diskiem atšķiras ar to, ka es noīrēju laivu Dušeļu bāzē!!!:)
Par pārējo protams ir ok. Laivas labas, stabilas, piebraukšana ērta, vide sakopta! par to stabilas 9 balles!
19.oktobris 2017, 09:34 | links
 
Fishmens [19.10.17]: Fishmens [Vakar]: martinsgrinb [Vakar]: Fishmens,sākums labs:D:D,par enkuriem-vispār jau jebkuros apstākļos var teikt,ka labāk ir divi,viens vienā galā ,otrs otrā galā,lai laivu tā nevazātu un vieglāk būtu copēt,bet ar vienu jau ar var iztikt labi :)Nu vējam ir spēks,esmu bijis reiz ezerā,kad tā pūta,kad ar visu ķieģeli vilka prom,nu kad sanāca,tad jau tiku uz copi.Bieži vien tas iekrīt ne pārāk labos apstākļos.Es tikai Dušeļu saimnieka vietā pabrīdinu visus copmaņus, ka tāda figņa var atgadīties, jo viņš to pasaka tikai tad kad tu jau izbrauc krastā. Un jau rakstīju, ka apstākļi ezerā bija normāli. Tie auto bremžu diski ne ko netur, pat pie minimāla pūtiena. Un 2m striķis tas ar ir smieklīgi.
Prasās tur pēc ievērojamām investīcijām apm 30 eur apmērā uz visām laivām lai aprīkotu vis maz tos pašus "enkurus" ar normāla izmēra striķiem.
Nu vis maz es par to padomātu, nevis gaidītu kad klienti brauks ar saviem striķiem vai enkuriem.Paldies par ieteikumiem, lūdzu sakiet uzreiz man nevis rakstiet to pasaulei

duseli.lv, 19.oktobris 2017, 08:21

Rakstīts tika makšķerniekiem, lai viņus nepiemeklē tāda pati vilšanās kā man! Jūs strādājat jau ne pirmo dienu, vajadzēja jau zināt šo problēmu! Tā tad jums to teikt ir mazproduktīvi, jo vadaties pēc finansiālas izdevības principa.
Par enkuriem! Tie paši auto bremžu diski ir arī lielāki un smagāki šrotos pieejami! Un pāris metri striķa klāt, jūs neizputinās! Atrunāšanās par ezera gulti ir galīgi glupa! Uz Tās pašas pankūkas, kas jums pieejama, es katru reizi savācu pāris kg zāles un dūņas, tā kā šeit būtiskas atšķirības nav.
Enkuram ir jābūt tādam, kas nodrošina laivas noturēšanu uz vietas ne tikai bezvēja apstākļos, nevis tikai krustiņa pēc, ar aprēķiunu lai nepiešmucē laivu! Makšķernieki ir kaut kā iemānījušies noenkuroties un pēc tam dabūt enkuru ārā vis visādos dziļumos un gultnes reliefos un struktūrā, tā kā dabūs ārā to arī no zālēm un dūņām!
Ar ko atšķiras citas bāzes piem Dālderu, Ezerkrasti bremžu diski ar Dūšeļu bāzes bremžu diskiem
19.oktobris 2017, 09:32 | links
 
Novertējiet labās lietas tīras laivas ,sakopta vieta, ērta piekļuve.
Lai laba cope
19.oktobris 2017, 09:30 | links
 
Fishmens [19.10.17]: Fishmens [Vakar]: martinsgrinb [Vakar]: Fishmens,sākums labs:D:D,par enkuriem-vispār jau jebkuros apstākļos var teikt,ka labāk ir divi,viens vienā galā ,otrs otrā galā,lai laivu tā nevazātu un vieglāk būtu copēt,bet ar vienu jau ar var iztikt labi :)Nu vējam ir spēks,esmu bijis reiz ezerā,kad tā pūta,kad ar visu ķieģeli vilka prom,nu kad sanāca,tad jau tiku uz copi.Bieži vien tas iekrīt ne pārāk labos apstākļos.Es tikai Dušeļu saimnieka vietā pabrīdinu visus copmaņus, ka tāda figņa var atgadīties, jo viņš to pasaka tikai tad kad tu jau izbrauc krastā. Un jau rakstīju, ka apstākļi ezerā bija normāli. Tie auto bremžu diski ne ko netur, pat pie minimāla pūtiena. Un 2m striķis tas ar ir smieklīgi.
Prasās tur pēc ievērojamām investīcijām apm 30 eur apmērā uz visām laivām lai aprīkotu vis maz tos pašus "enkurus" ar normāla izmēra striķiem.
Nu vis maz es par to padomātu, nevis gaidītu kad klienti brauks ar saviem striķiem vai enkuriem.Paldies par ieteikumiem, lūdzu sakiet uzreiz man nevis rakstiet to pasaulei

duseli.lv, 19.oktobris 2017, 08:21

Rakstīts tika makšķerniekiem, lai viņus nepiemeklē tāda pati vilšanās kā man! Jūs strādājat jau ne pirmo dienu, vajadzēja jau zināt šo problēmu! Tā tad jums to teikt ir mazproduktīvi, jo vadaties pēc finansiālas izdevības principa.
Par enkuriem! Tie paši auto bremžu diski ir arī lielāki un smagāki šrotos pieejami! Un pāris metri striķa klāt, jūs neizputinās! Atrunāšanās par ezera gulti ir galīgi glupa! Uz Tās pašas pankūkas, kas jums pieejama, es katru reizi savācu pāris kg zāles un dūņas, tā kā šeit būtiskas atšķirības nav.
Enkuram ir jābūt tādam, kas nodrošina laivas noturēšanu uz vietas ne tikai bezvēja apstākļos, nevis tikai krustiņa pēc, ar aprēķiunu lai nepiešmucē laivu! Makšķernieki ir kaut kā iemānījušies noenkuroties un pēc tam dabūt enkuru ārā vis visādos dziļumos un gultnes reliefos un struktūrā, tā kā dabūs ārā to arī no zālēm un dūņām!
Ar ko atšķiras Dālderu bremžu diski no Dūšeļu bremžu diskiem
19.oktobris 2017, 09:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager