Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Fishmens [Vakar]: martinsgrinb [Vakar]: Fishmens,sākums labs:D:D,par enkuriem-vispār jau jebkuros apstākļos var teikt,ka labāk ir divi,viens vienā galā ,otrs otrā galā,lai laivu tā nevazātu un vieglāk būtu copēt,bet ar vienu jau ar var iztikt labi :)Nu vējam ir spēks,esmu bijis reiz ezerā,kad tā pūta,kad ar visu ķieģeli vilka prom,nu kad sanāca,tad jau tiku uz copi.Bieži vien tas iekrīt ne pārāk labos apstākļos.Es tikai Dušeļu saimnieka vietā pabrīdinu visus copmaņus, ka tāda figņa var atgadīties, jo viņš to pasaka tikai tad kad tu jau izbrauc krastā. Un jau rakstīju, ka apstākļi ezerā bija normāli. Tie auto bremžu diski ne ko netur, pat pie minimāla pūtiena. Un 2m striķis tas ar ir smieklīgi.
Prasās tur pēc ievērojamām investīcijām apm 30 eur apmērā uz visām laivām lai aprīkotu vis maz tos pašus "enkurus" ar normāla izmēra striķiem.
Nu vis maz es par to padomātu, nevis gaidītu kad klienti brauks ar saviem striķiem vai enkuriem.Paldies par ieteikumiem, lūdzu sakiet uzreiz man nevis rakstiet to pasaulei

duseli.lv, 19.oktobris 2017, 08:21


Rakstīts tika makšķerniekiem, lai viņus nepiemeklē tāda pati vilšanās kā man! Jūs strādājat jau ne pirmo dienu, vajadzēja jau zināt šo problēmu! Tā tad jums to teikt ir mazproduktīvi, jo vadaties pēc finansiālas izdevības principa.
Par enkuriem! Tie paši auto bremžu diski ir arī lielāki un smagāki šrotos pieejami! Un pāris metri striķa klāt, jūs neizputinās! Atrunāšanās par ezera gulti ir galīgi glupa! Uz Tās pašas pankūkas, kas jums pieejama, es katru reizi savācu pāris kg zāles un dūņas, tā kā šeit būtiskas atšķirības nav.
Enkuram ir jābūt tādam, kas nodrošina laivas noturēšanu uz vietas ne tikai bezvēja apstākļos, nevis tikai krustiņa pēc, ar aprēķiunu lai nepiešmucē laivu! Makšķernieki ir kaut kā iemānījušies noenkuroties un pēc tam dabūt enkuru ārā vis visādos dziļumos un gultnes reliefos un struktūrā, tā kā dabūs ārā to arī no zālēm un dūņām!
19.oktobris 2017, 09:17 | links
 
Un neķeras zāle


Par zāli piekrītu, ka no bremžu diskiem to vieglāk noņemt, bet vējainā laikā klajumā ar šo enkuru darīt nav ko, tādāļ arī nācās kaut ko domāt. Tas nav pārmetums bāzei, bet viela pārdomām tiem, kuri vējainās rudens dienās klajumā mēģinās noķert savu šī gada trofeju :) Gan Dūšeļu, gan Vecupenieku bāzēm liels paldies!
19.oktobris 2017, 09:10 | links
 
duseli.lv [19.10.17]: MT9 [Vakar]: Es domāju, ka es vienīgais Babītē saskāros ar šo problēmu, bet izrādās arī citi ir pamocījušies ar bremžu diskiem īsā striķī... Kā jau te kāds ieteica, mēģināju ar 2 šāda veida enkuriem, bet tāpat neturēja. Milzīgi zāles kamoli galā, bet laivu pūš prom kā spalvu. Atbraucu uz laukiem, ar senča palīdzību lūžņu kaudzē sameklējām padomju laika enkuru, biku piefrišināju, piesēju ap 8m garu striķi, kura garumu varēs ērti mainīt un ceru nākamnedēļ Babītē to notestēt. Zāles no tā būs grūtāk noķeksēt, bet galvenais, lai laivu notur vajadzīgajā punktā.Bremžu diski tiek lietoti lai saudzētu laivas
Un neķeras zāle
19.oktobris 2017, 08:56 | links
 
80% ezera gultni klāj zālē un dūņas. Normālu enkuru kādam tam jābūt grūti lietot jo aizķeras zāle un dūņas tik daudz ka grūti viņus izvilkt laukā. Ja enkuru nenotīra no zālēm viss nonāk laiva.
Pirmo gadu kad sākām strādāt ar to problēmu saskārāmies tāpēc tika izlemts par bremžu diskiem.Tiem neķeras zālē un varat ņemt cik vajag
Patīkami pavadīt laiku tīrā laiva un baudīt copi.
19.oktobris 2017, 08:55 | links
 
Man pret bremžu diskiem iebildumu nav. Vakar arī šajā ezerā biju un taisni disku lietoju. Kad vējš kļuva niknāks, nācās mazliet improvizēt - iemetu disku meldru pudurī un šis gluži labi tur. Protams, ja vēlies būt ļoti atklātā vietā, kur tāda pudura sasniedzamā attālumā nav, tad būs grūti, bet es kaut kā pamanījos iztikt.
19.oktobris 2017, 08:37 | links
 
Fishmens [18.10.17]: martinsgrinb [Vakar]: Fishmens,sākums labs:D:D,par enkuriem-vispār jau jebkuros apstākļos var teikt,ka labāk ir divi,viens vienā galā ,otrs otrā galā,lai laivu tā nevazātu un vieglāk būtu copēt,bet ar vienu jau ar var iztikt labi :)Nu vējam ir spēks,esmu bijis reiz ezerā,kad tā pūta,kad ar visu ķieģeli vilka prom,nu kad sanāca,tad jau tiku uz copi.Bieži vien tas iekrīt ne pārāk labos apstākļos.Es tikai Dušeļu saimnieka vietā pabrīdinu visus copmaņus, ka tāda figņa var atgadīties, jo viņš to pasaka tikai tad kad tu jau izbrauc krastā. Un jau rakstīju, ka apstākļi ezerā bija normāli. Tie auto bremžu diski ne ko netur, pat pie minimāla pūtiena. Un 2m striķis tas ar ir smieklīgi.
Prasās tur pēc ievērojamām investīcijām apm 30 eur apmērā uz visām laivām lai aprīkotu vis maz tos pašus "enkurus" ar normāla izmēra striķiem.
Nu vis maz es par to padomātu, nevis gaidītu kad klienti brauks ar saviem striķiem vai enkuriem.
Enkurs maksā 15 euro plus striķis 1 euro, vidēji mēnesī pazūd ap 10 enkuriem
19.oktobris 2017, 08:24 | links
 
Fishmens [18.10.17]: martinsgrinb [Vakar]: Fishmens,sākums labs:D:D,par enkuriem-vispār jau jebkuros apstākļos var teikt,ka labāk ir divi,viens vienā galā ,otrs otrā galā,lai laivu tā nevazātu un vieglāk būtu copēt,bet ar vienu jau ar var iztikt labi :)Nu vējam ir spēks,esmu bijis reiz ezerā,kad tā pūta,kad ar visu ķieģeli vilka prom,nu kad sanāca,tad jau tiku uz copi.Bieži vien tas iekrīt ne pārāk labos apstākļos.Es tikai Dušeļu saimnieka vietā pabrīdinu visus copmaņus, ka tāda figņa var atgadīties, jo viņš to pasaka tikai tad kad tu jau izbrauc krastā. Un jau rakstīju, ka apstākļi ezerā bija normāli. Tie auto bremžu diski ne ko netur, pat pie minimāla pūtiena. Un 2m striķis tas ar ir smieklīgi.
Prasās tur pēc ievērojamām investīcijām apm 30 eur apmērā uz visām laivām lai aprīkotu vis maz tos pašus "enkurus" ar normāla izmēra striķiem.
Nu vis maz es par to padomātu, nevis gaidītu kad klienti brauks ar saviem striķiem vai enkuriem.
Paldies par ieteikumiem, lūdzu sakiet uzreiz man nevis rakstiet to pasaulei
19.oktobris 2017, 08:21 | links
 
MT9 [18.10.17]: Es domāju, ka es vienīgais Babītē saskāros ar šo problēmu, bet izrādās arī citi ir pamocījušies ar bremžu diskiem īsā striķī... Kā jau te kāds ieteica, mēģināju ar 2 šāda veida enkuriem, bet tāpat neturēja. Milzīgi zāles kamoli galā, bet laivu pūš prom kā spalvu. Atbraucu uz laukiem, ar senča palīdzību lūžņu kaudzē sameklējām padomju laika enkuru, biku piefrišināju, piesēju ap 8m garu striķi, kura garumu varēs ērti mainīt un ceru nākamnedēļ Babītē to notestēt. Zāles no tā būs grūtāk noķeksēt, bet galvenais, lai laivu notur vajadzīgajā punktā.
Bremžu diski tiek lietoti lai saudzētu laivas
19.oktobris 2017, 08:17 | links
 
Sveiciens brāļiem. Griežos pie jums ar palīdzību. Sakarā ar mašīnas neplānoto remontu trīs vīri esam palikuši bez transporta uz "Vecupenieku" bāzi sestdien, bet laiva ar motoru ir jau rezervēta. Gan jau kāds kas šo lasa ir braucējs uz Babīti sestdien, un varbūt varētu mūs paķert līdzi? Par degvielu, bez jautājumiem, samaksāsim, un arī uz mutes krituši neesam, papļāpāt varēsim. Gaidīšu "glābējziņu"

Ar cieņu

Artūrs.
19.oktobris 2017, 08:09 | links
 
Es domāju, ka es vienīgais Babītē saskāros ar šo problēmu, bet izrādās arī citi ir pamocījušies ar bremžu diskiem īsā striķī... Kā jau te kāds ieteica, mēģināju ar 2 šāda veida enkuriem, bet tāpat neturēja. Milzīgi zāles kamoli galā, bet laivu pūš prom kā spalvu. Atbraucu uz laukiem, ar senča palīdzību lūžņu kaudzē sameklējām padomju laika enkuru, biku piefrišināju, piesēju ap 8m garu striķi, kura garumu varēs ērti mainīt un ceru nākamnedēļ Babītē to notestēt. Zāles no tā būs grūtāk noķeksēt, bet galvenais, lai laivu notur vajadzīgajā punktā.


18.oktobris 2017, 22:22 | links
 
Nav ko niekoties ar kkādiem diskiem :D Es gan uz Babīti nebraucu, Gaujas lejtece ir mans piemājas poligons. Bet 16kg svarubumba (girja) nekad nepieviļ :)) Viena gan palika čakārnī pie Ādažiem, nebija iespējams izraut, nācās nogriezt striķi...
18.oktobris 2017, 22:19 | links
 
martinsgrinb [18.10.17]: Fishmens,sākums labs:D:D,par enkuriem-vispār jau jebkuros apstākļos var teikt,ka labāk ir divi,viens vienā galā ,otrs otrā galā,lai laivu tā nevazātu un vieglāk būtu copēt,bet ar vienu jau ar var iztikt labi :)Nu vējam ir spēks,esmu bijis reiz ezerā,kad tā pūta,kad ar visu ķieģeli vilka prom,nu kad sanāca,tad jau tiku uz copi.Bieži vien tas iekrīt ne pārāk labos apstākļos.
Es tikai Dušeļu saimnieka vietā pabrīdinu visus copmaņus, ka tāda figņa var atgadīties, jo viņš to pasaka tikai tad kad tu jau izbrauc krastā. Un jau rakstīju, ka apstākļi ezerā bija normāli. Tie auto bremžu diski ne ko netur, pat pie minimāla pūtiena. Un 2m striķis tas ar ir smieklīgi.
Prasās tur pēc ievērojamām investīcijām apm 30 eur apmērā uz visām laivām lai aprīkotu vis maz tos pašus "enkurus" ar normāla izmēra striķiem.
Nu vis maz es par to padomātu, nevis gaidītu kad klienti brauks ar saviem striķiem vai enkuriem.
18.oktobris 2017, 22:06 | links
 
Uz Babi tikai ar savu striķi, arī no citām bāzēm.
18.oktobris 2017, 21:52 | links
 
Jā, Dūšeļos enkuru nav - man arī viena diena šī iemesla dēļ bija pilnīgi sabojāta. Divi netur - ir pārbaudīts. Braucu ar savu enkuru. Pie tam tas bija ne visai stiprā vējā. Tie apaļie diski laivu netur vispār - ķieģelis būtu daudz labāks.

aaaa9, 18.oktobris 2017, 09:10


Garāku striķīti pajem no mājas un viss būs kārtībā ar tiem diskiem..., tādu vienmēr turu pa rokai katram gadījumam.
18.oktobris 2017, 21:27 | links
 
Fishmens,sākums labs:D:D,par enkuriem-vispār jau jebkuros apstākļos var teikt,ka labāk ir divi,viens vienā galā ,otrs otrā galā,lai laivu tā nevazātu un vieglāk būtu copēt,bet ar vienu jau ar var iztikt labi :)Nu vējam ir spēks,esmu bijis reiz ezerā,kad tā pūta,kad ar visu ķieģeli vilka prom,nu kad sanāca,tad jau tiku uz copi.Bieži vien tas iekrīt ne pārāk labos apstākļos.
18.oktobris 2017, 21:18 | links
 
Jā, Dūšeļos enkuru nav - man arī viena diena šī iemesla dēļ bija pilnīgi sabojāta. Divi netur - ir pārbaudīts. Braucu ar savu enkuru. Pie tam tas bija ne visai stiprā vējā. Tie apaļie diski laivu netur vispār - ķieģelis būtu daudz labāks.
18.oktobris 2017, 09:10 | links
 
Vakar tomēr nenocietos un aizlaidu uz Babīti līdakas saskaldīt! Šoreiz no Dušeļiem. Ar rezultātu ļoti apmierināts. Kopā apmēram 50 līdz 80 līdakas, visas mērā. Paņēmu tikai tās, kuras bija virs 1.5 m, pārējās atlaidu! Cope super! Met un velc:)))
Bet, ja nopietni, tad te ir divi stāsti. Pirmais par zivīm....no 11 līdz 15 piecas copes, no kurām divas realizētas un pēc prasmīgas izvadīšanas un līdaskas kausēšanas, divi monstri uz gramiem 300 tika veiksmīgi iestīvēti laivā. :)
Otrs stāsts.....sākumā laiks super, arī pēcāk nebija ne vainas, tikai sāka nedaudz pūst vējš. Un te sākās cirki, kuru dēļ cope tika nedaudz izčakarēta un braucu krastā. Tā pēc zināšanai tiem, kas vēl ar to nav saskāries.....braucot ar laivu iekšā ezerā no šīs bāzes, ņemiet līdzi savus enkurus, vai arī vis maz divus bāzes enkurus! tie tur ir nesamērīgi mazi uz tās laivas izmēru un svaru, knapi 2m īsā striķī, kas pie vakardienas laika apstākļiem, kas nebija ne tuvu ekstremāliem, laivu neturēja vispār. Ir enkurs vai nē, laiva tika nesta pa ezeru prom uz Varkaļiem. Pateicoties tam, cope bija jāpārtrauc un biju dusmīgs! :(
Ne asakas.
18.oktobris 2017, 08:22 | links
 
Saņemam daudz zvanus ar jautājumu - vai uz šīm brīvdienām tiešām vairs laivu nav! Izrādās, ka citā forumā ir izlikts paziņojums, ka spuņupē sestdien notiek mači! Ja arī mači ir, tad ne pie mums! Laivas pagaidām pietiek, protams, atlikt uz pedējo brīdi nevajag.

Vecupenieki, 16.oktobris 2017, 18:21

Vai šīs sacensības vēl notiks?

R2RS, 16.oktobris 2017, 20:37


Nākamgad
17.oktobris 2017, 07:25 | links
 
Saņemam daudz zvanus ar jautājumu - vai uz šīm brīvdienām tiešām vairs laivu nav! Izrādās, ka citā forumā ir izlikts paziņojums, ka spuņupē sestdien notiek mači! Ja arī mači ir, tad ne pie mums! Laivas pagaidām pietiek, protams, atlikt uz pedējo brīdi nevajag.

Vecupenieki, 16.oktobris 2017, 18:21


Vai šīs sacensības vēl notiks?
16.oktobris 2017, 20:37 | links
 
Saņemam daudz zvanus ar jautājumu - vai uz šīm brīvdienām tiešām vairs laivu nav! Izrādās, ka citā forumā ir izlikts paziņojums, ka spuņupē sestdien notiek mači! Ja arī mači ir, tad ne pie mums! Laivas pagaidām pietiek, protams, atlikt uz pedējo brīdi nevajag.
16.oktobris 2017, 18:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager