Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Novēlota atskaite - par sestdienu. Biju no 7-17, copes daudz, viena ap 1,5 kg aizbrauca mājās, kādas divas "labas" aizgāja un kādi padsmit zemmēri pabija laivā. Diezgan daudz tukšas copes, ņēma negribīgi.

tiita, 16.oktobris 2017, 13:43
šūpiņš , voblers, džerks, gumija?

cupix, 16.oktobris 2017, 13:59


Strādāja praktiski viens vobleris - Kosadaka Cord :)
16.oktobris 2017, 16:02 | links
 
Novēlota atskaite - par sestdienu. Biju no 7-17, copes daudz, viena ap 1,5 kg aizbrauca mājās, kādas divas "labas" aizgāja un kādi padsmit zemmēri pabija laivā. Diezgan daudz tukšas copes, ņēma negribīgi.

tiita, 16.oktobris 2017, 13:43

šūpiņš , voblers, džerks, gumija?
16.oktobris 2017, 13:59 | links
 
Novēlota atskaite - par sestdienu. Biju no 7-17, copes daudz, viena ap 1,5 kg aizbrauca mājās, kādas divas "labas" aizgāja un kādi padsmit zemmēri pabija laivā. Diezgan daudz tukšas copes, ņēma negribīgi.
16.oktobris 2017, 13:43 | links
 
Skaidrs ka kads noker kadu lielaaku zivi ar.shitaa svaki eedusi,jo nedelju atpakalj bij viena 8kg tada izmera.
16.oktobris 2017, 11:57 | links
 
nipijs38 [Vakar]: Da skaidrs ka pedejaa di....a
Ezeraa zivju ir,bet neticu ka katrs tresais metiens ar zivi.tad sanaak ka tikai viens no tukstots laivam maak copeet,parejie neko nejedz no lidaku copes.krastaa ar neviens neko dizji nelielijaas.visiem videji svaka diena,ar kadu zivi kuliitee.Vakar Babīte!
4.8kg 94cm

KerisAsaka, 16.oktobris 2017, 09:56

Vo tā jau cita lieta:) skaista:)
16.oktobris 2017, 10:06 | links
 
nipijs38 [15.10.17]: Da skaidrs ka pedejaa di....a
Ezeraa zivju ir,bet neticu ka katrs tresais metiens ar zivi.tad sanaak ka tikai viens no tukstots laivam maak copeet,parejie neko nejedz no lidaku copes.krastaa ar neviens neko dizji nelielijaas.visiem videji svaka diena,ar kadu zivi kuliitee.

Vakar Babīte!
4.8kg 94cm
16.oktobris 2017, 09:56 | links
 
Da skaidrs ka pedejaa di....a
Ezeraa zivju ir,bet neticu ka katrs tresais metiens ar zivi.tad sanaak ka tikai viens no tukstots laivam maak copeet,parejie neko nejedz no lidaku copes.krastaa ar neviens neko dizji nelielijaas.visiem videji svaka diena,ar kadu zivi kuliitee.
15.oktobris 2017, 23:44 | links
 
Fishmens [13:48]: Šodien labi lomi man Babītē!
Pa ilgiem laikiem pabiju šai ūdenskrātuvē. No 7 līdz 12 tiku pie viena smuka asara uz 130 gr un pie vienas superīgas līdakas uz 350 gr!
Izmēģināju gan gar zālēm, gan klajumos un visvisādas ēsmas, bet ne kā. Sešām ekipāžām, ar kurām sanāca krustoties, rezultāti līdzīgi.
Vienīgais, kas nedeva atslābināties, tie bija mednieki. Tur visu laiku gāja kā Ādažu poligonā. Blieza nepārtraukti, no visiem zāļu puduriem gan tuvu, gan tālu. Bija jāskata, lai nenokļūtu šaušanas sektorā.
Mans rezumē......trīs gadus nebiju Babītē makšķerējis, tagad ar mierīgu sirdi varu tur nemakšķerēt vēl piecus. Naf tas mans! Nemāku es tai peļķē dabūt zivi.
Ne asakas!Nejēdz Tu zivis ķert, tāpat kā es. Šodien pēspusdienā biju. Dažas copes, viena nospruka, rezultāts 0

riino, 15.oktobris 2017, 22:52

Uzrakstīt jau te jebkurš var arī kad pat 60 līdakas noķēris:) Pieklājības pēc varēja kādu foto ar METRĪGU līdaku, bet nekā:))
15.oktobris 2017, 23:33 | links
 
Fishmens [15.10.17]: Šodien labi lomi man Babītē!
Pa ilgiem laikiem pabiju šai ūdenskrātuvē. No 7 līdz 12 tiku pie viena smuka asara uz 130 gr un pie vienas superīgas līdakas uz 350 gr!
Izmēģināju gan gar zālēm, gan klajumos un visvisādas ēsmas, bet ne kā. Sešām ekipāžām, ar kurām sanāca krustoties, rezultāti līdzīgi.
Vienīgais, kas nedeva atslābināties, tie bija mednieki. Tur visu laiku gāja kā Ādažu poligonā. Blieza nepārtraukti, no visiem zāļu puduriem gan tuvu, gan tālu. Bija jāskata, lai nenokļūtu šaušanas sektorā.
Mans rezumē......trīs gadus nebiju Babītē makšķerējis, tagad ar mierīgu sirdi varu tur nemakšķerēt vēl piecus. Naf tas mans! Nemāku es tai peļķē dabūt zivi.
Ne asakas!
Nejēdz Tu zivis ķert, tāpat kā es. Šodien pēspusdienā biju. Dažas copes, viena nospruka, rezultāts 0
15.oktobris 2017, 22:52 | links
 
Nu jolkas matalkas! Ap 40 līdakām?! Tas ir ap 4 zivīm stundā! Super! Vot māk cilvēki pierunāt zivis!
Man gan šodien švaki. Un apkārtējiem ar tādu leiputrju nemanīju. Tas no Dalderiem pa diogonāli uz Ezerkrasu bāzes pusi un atpakaļ.
15.oktobris 2017, 20:51 | links
 
Rīt uz 'zilo' pamēģini...

Tonis, 15.oktobris 2017, 20:19


Nu nu nu, nevajag atklāt īstās babītes krāsas
15.oktobris 2017, 20:20 | links
 
Rīt uz 'zilo' pamēģini...
15.oktobris 2017, 20:19 | links
 
Atksaite no mušotaja. 53, un 65cm iet kotletēs, 2 peld tālāk, stabili mēri, izlaidu pat neieceļot laiva, un nepaņemot rokā. Šodiena man likās ļoti jocīga, jo daudzas koda mušas astē, un uz otro metienu vairs nereaģēji. Līdakas bija ļoti agresīvas, tā kad 8 klase locījās 180 grādos, tā teikt adrenalīnu uzdeva smagi. Un runājot par tiem 180 grādiem, bija viens zemmērs, tā uz cm 30-35, paņēma 16cm mušu, un ielocīja kātu tik agresīvi, kad man likās, kad 5kg nāk āra. Un ja interesē kādas krāsas šodien nostrādāja, tad olīvzaļa muša bija killers, sarkangalvīte paņēma bezpannas mērus, un oranžā zvērīgo zemmēru paņēma
15.oktobris 2017, 20:12 | links
 
Sen gan pie Ziga neesu bijis,tagadiņ tik uz Duseļiem...
15.oktobris 2017, 20:06 | links
 
Babītē zives nejēgā,vakar sievasmātei 5,3kg 2,9 un 2,2 kg ,-tas Duseļos...

Tonis, 15.oktobris 2017, 18:55

Toni, ar šitādiem tekstiem... neviens pie tevis uz zviedriju nebrauks, pa babīti vien dzīvosies :D
15.oktobris 2017, 19:59 | links
 
O, atkal dirsēji Duseļu bāzi reklamē :D
15.oktobris 2017, 19:50 | links
 
šodien pa Tonis sievasmātes vietām, sākām no Ezerkrasta, tad pa diagonāli pāri uz Dalderiem , tad uz Spuņupi un atpakaļ uz ezerkrastu. Kopā uz 2-viem ap 40 līdakām, paņemām tikai tās kas virs metra, svaru godīgi runājot nepateikšu, nebija līdzi sveramais, pārējās peld tālāk. Ņēma uz oranžo DFK divdaļīgo ar defibrilatoru , spēle ar puspauzēm ik pēc katra 12 spoles apgrieziena. Rīt mēģināsim Duseļos
15.oktobris 2017, 19:35 | links
 
Babītē zives nejēgā,vakar sievasmātei 5,3kg 2,9 un 2,2 kg ,-tas Duseļos...
15.oktobris 2017, 18:55 | links
 
Pluss visam.taads kolhozs tur shodien,es tadu tur nebiju redzejis.nav brinums ka nekjeraas,visi visas malas sen izbraukajushi pa shim dienam kad sacenes notikaas.katra liidaka noteikti pa 10manekliem dienaa ieraudziija,vienk apstulbusi un baidas uzkjeries.jaunnedelj noteikti buus labaki rezultaati.
15.oktobris 2017, 17:13 | links
 
Japievienojas ka zivis ir.pats shodien no 7-14 ezeraa.riits nomaacies,ceriibu pilns.jau neilgi peec ierashanas sev zinamaas vietaas pirmaa cope, peec skata ap 1,5-2kg.pie laivas atkrataas.nepardzivoju jo babiite man shogad ljoti daasna ar labaka izmera zivim.pec neilga brizja atkal cope.shoreiz 1,5kg laivaa(eest ta gribas).ik pa bridim copites,lielakoties garam.kaa jau vienmer,saule paradas,zivis pazuud.ar koleegji tomeer vel ceram uz kko,bet tik divi zemmeri piesakas uz pashdarinata maneklja.
Rezumee...
Cope skaista,diena superiiga.man 2vas uz maju ap 1,5kg, kolegjim viena-tada pati.
15.oktobris 2017, 17:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager