Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Vakar Babītē bija Jerkbait.lv sacensības. Bija salidzinoši daudz zivju. Pirmās vietas izcēlās ar metrīgām līdakām. Protams kā jau visās normālās sacensībās visas zivis tika atbrīvotas. Mērīšana notiek specialas silēs un zivis tiek bildētas.
15.oktobris 2017, 14:57 | links
 
Jozis23 [15.10.17]: Nav jau viss tik slikti. Ceturtdien kādas 10 gb bija, tiesa lielāku pa 2 kg gan nebija.
Ja izvilki 130 gr. Asaru pieļauju tev nav īsti rudens līdakām Babītē piemēroti mānekļi.
Iespējams. Babīte man diezgan sveša. Vecie Babītes mūdži man nestrādāja, gumijas ar. Iespējams ka tg Babītes līdakām kas cits ir modē!
15.oktobris 2017, 14:38 | links
 
Nav jau viss tik slikti. Ceturtdien kādas 10 gb bija, tiesa lielāku pa 2 kg gan nebija.
Ja izvilki 130 gr. Asaru pieļauju tev nav īsti rudens līdakām Babītē piemēroti mānekļi.
15.oktobris 2017, 14:18 | links
 
RobisRobis [15.10.17]: Šodien labi lomi man Babītē!
Pa ilgiem laikiem pabiju šai ūdenskrātuvē. No 7 līdz 12 tiku pie viena smuka asara uz 130 gr un pie vienas superīgas līdakas uz 350 gr!
Izmēģināju gan gar zālēm, gan klajumos un visvisādas ēsmas, bet ne kā. Sešām ekipāžām, ar kurām sanāca krustoties, rezultāti līdzīgi.
Vienīgais, kas nedeva atslābināties, tie bija mednieki. Tur visu laiku gāja kā Ādažu poligonā. Blieza nepārtraukti, no visiem zāļu puduriem gan tuvu, gan tālu. Bija jāskata, lai nenokļūtu šaušanas sektorā.
Mans rezumē......trīs gadus nebiju Babītē makšķerējis, tagad ar mierīgu sirdi varu tur nemakšķerēt vēl piecus. Naf tas mans! Nemāku es tai peļķē dabūt zivi.
Ne asakas!

Fishmens, 15.oktobris 2017, 13:48


Pēcpusdienā varēsi novērtēt un salīdzināt savas prasmes ar sacensību dalībnieku lomiem... Šodien Babītē Lucky John sacensības...
Ļoti iespējams, ka ar savu lomu pēdējais nepaliktu!:)
15.oktobris 2017, 14:08 | links
 
Šodien labi lomi man Babītē!
Pa ilgiem laikiem pabiju šai ūdenskrātuvē. No 7 līdz 12 tiku pie viena smuka asara uz 130 gr un pie vienas superīgas līdakas uz 350 gr!
Izmēģināju gan gar zālēm, gan klajumos un visvisādas ēsmas, bet ne kā. Sešām ekipāžām, ar kurām sanāca krustoties, rezultāti līdzīgi.
Vienīgais, kas nedeva atslābināties, tie bija mednieki. Tur visu laiku gāja kā Ādažu poligonā. Blieza nepārtraukti, no visiem zāļu puduriem gan tuvu, gan tālu. Bija jāskata, lai nenokļūtu šaušanas sektorā.
Mans rezumē......trīs gadus nebiju Babītē makšķerējis, tagad ar mierīgu sirdi varu tur nemakšķerēt vēl piecus. Naf tas mans! Nemāku es tai peļķē dabūt zivi.
Ne asakas!

Fishmens, 15.oktobris 2017, 13:48



Pēcpusdienā varēsi novērtēt un salīdzināt savas prasmes ar sacensību dalībnieku lomiem... Šodien Babītē Lucky John sacensības...
15.oktobris 2017, 14:01 | links
 
Šodien labi lomi man Babītē!
Pa ilgiem laikiem pabiju šai ūdenskrātuvē. No 7 līdz 12 tiku pie viena smuka asara uz 130 gr un pie vienas superīgas līdakas uz 350 gr!
Izmēģināju gan gar zālēm, gan klajumos un visvisādas ēsmas, bet ne kā. Sešām ekipāžām, ar kurām sanāca krustoties, rezultāti līdzīgi.
Vienīgais, kas nedeva atslābināties, tie bija mednieki. Tur visu laiku gāja kā Ādažu poligonā. Blieza nepārtraukti, no visiem zāļu puduriem gan tuvu, gan tālu. Bija jāskata, lai nenokļūtu šaušanas sektorā.
Mans rezumē......trīs gadus nebiju Babītē makšķerējis, tagad ar mierīgu sirdi varu tur nemakšķerēt vēl piecus. Naf tas mans! Nemāku es tai peļķē dabūt zivi.
Ne asakas!
15.oktobris 2017, 13:48 | links
 
Šodien labi lomi
12.oktobris 2017, 20:34 | links
 
Ezerā augstākais ūdens līmenis šogad.Izmantojam izdevību
11.oktobris 2017, 08:12 | links
 
Šodien kā ierasts devāmies uz Babīti. Laiks nelutināja un zivju aktivitāte arī nē..ierastie punkti šoreiz klusēja. Palēnām kko laivā dabujām un gala rezultāts beigās nemaz tik slikts nesanāca 4 mēri un viena no tām 4.3kg. Interesanti, ka kolēģis laivā šoreiz ar līdzīgiem mānekļiem palika bez mēra zivs.
8.oktobris 2017, 18:25 | links
 
Līmenis labs lomi galerija
8.oktobris 2017, 13:51 | links
 
Šodien diezgan ražena diena copju skaita ziņā. Vienu brīdi kolēğim, trīs metieni, trīs izvilktas:) Tomēr no visa izvilktā skaita, tikai trīs bija ņemamas.
Laiks gan priecēja: saule, lietusgāzes, krusa :)
7.oktobris 2017, 22:51 | links
 
Tã kã ilgãks uz ûdens pavadîts, tad man zemmêri 6 un viens mêrs.
7.oktobris 2017, 21:38 | links
 
Sodien no 8-12 tikai 2 zemmeri. Kautka svaki man, ka citiem?
7.oktobris 2017, 14:47 | links
 
līmeni diezgan precīzi te var skatīties:
https://www.meteo.lv/hidrologijas-operativa-informacija/?nid=464

Lielupe -Sloka atbilst izmaiņām ar babītē

chillis, 4.oktobris 2017, 14:14


........................................................
Šis gan ir vērtīgi, paldies!
4.oktobris 2017, 15:11 | links
 
līmeni diezgan precīzi te var skatīties:
https://www.meteo.lv/hidrologijas-operativa-informacija/?nid=464

Lielupe -Sloka atbilst izmaiņām ar babītē
4.oktobris 2017, 14:14 | links
 
Ūdens līmenis vidējs turpina celties
4.oktobris 2017, 12:50 | links
 
5TR3NG7H [03.10.17]: Ghost [2.okt]: Labvakar!

Rīt plānoju pēc padsmit gadu pauzes paspiningot Babītes ezerā.
Vai kāda no laivu bāzēm piedāvā iespēju atstāt tur savu auto ar piekabi un doties ezerā ar savu laivu?
Vai meklēt piebraukšanu citviet?

edgars80, 29.septembris 2017, 21:54


EzerkrastosŠeit var visu izdarīt pats, ja vien nebrauc ar Lamborgini
Pie mums var piebraukt un ielaist laivu,auto apsargājamā stāvvieta.
4.oktobris 2017, 12:49 | links
 
Lidzjūtība palicējiem un Tonim.Nesāc nu tgd raudāt,sievasmāte gan jau ka elpo!
3.oktobris 2017, 21:26 | links
 
Tas no Ribak.lv

Сообщение для тех, кто выезжает со 2 лодочной базы " Эзеркрасти": умер владелец базы Зигурдс Пукис ( Зигис). Прощание с ним состоится 14 октября в 10 утра, на базе, к нам могут присоединиться все, кто посчитает нужным это сделать. Похороны состоятся в Бернаты ( Лиепайский пагастс), на его родине. В связи с похоронами 14 октября база работать не будет. До этого дня и после него база работает в обычном режиме.
3.oktobris 2017, 20:11 | links
 
Ghost [02.10.17]: Labvakar!

Rīt plānoju pēc padsmit gadu pauzes paspiningot Babītes ezerā.
Vai kāda no laivu bāzēm piedāvā iespēju atstāt tur savu auto ar piekabi un doties ezerā ar savu laivu?
Vai meklēt piebraukšanu citviet?

edgars80, 29.septembris 2017, 21:54


Ezerkrastos

Šeit var visu izdarīt pats, ja vien nebrauc ar Lamborgini
3.oktobris 2017, 07:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager